Marek już kilka razy Agatę ostrzegał w tej czy w innej sytuacji i zawsze jego scenariusz się sprawdzał

no cóż Agata lubi się pakować w kłopoty, a może robi to tylko dlatego, żeby zbliżyć się do Marka?

tak, tak wiem, to jest mało realne. Nie mniej jednak liczę, że po tych kilku spięciach, po ostrej wymianie zdań, do której mam nadzieję dojdzie, bo jedna uwielbiam jak oni się sprzeczają

ładnie się pogodzą i może to być nawet w Krynicy, może to być nawet w kancelarii, byle było uroczo!
