Bartka uwielbiam! Podoba mi się to, że przyszedł za Agatą do jej nowej pracy, że rzucił to całe ProSpectrum w chorobę i w ogóle. Fajnie, że wybrał Agatę na patrona! Swoją drogą wywołał lekkie zamieszanie tym swoim niezdecydowaniem, chociaż nie! On był zdecydowany, to wszyscy dookoła wybierali tylko siebie i siebie
Andrzej jeeeeeeeest faaaaaaaajny! W ogóle ucieszyłam się jak zobaczyłam p.Opanię w serialu.

I jak od razu wiedział z kim połączyć swoją ukochaną jedynaczkę, to się nazywa ojcowska intuicja!

Jest, a raczej była postać Huberta. Namieszał w życiu mecenas Przybysz, ale gdyby powrócił mogłoby być ciekawie 
Mam nadzieję, że wróci! Podobała mi się Jego postać, mimo iż był tyko chwilkę, mimo iż zrobił straszne świństwo Agacie to jednak polubiłam tego Huberta. Chciałabym aby właśnie wrócił, porozmawiał z Agatą... nie liczę, że rzuci jej się do stóp, przeprosi i odda pieniądze, ale po prostu liczyłabym na szczerą rozmowę, tylko tyle...