Am... Oglądałam wszystkie wejścia, reklamy w przerwie, mecz. A jak prosił o smsy to mnie nie musiał dwa razy. Powiedział tylko słowo, raz przewalił oczami i mogłabym iść za nim na koniec świata toteż i 5 esów poszło.
Poza tym chciałam powiedzieć, że cudownie, nieziemsko, bosko wygląda w tych krótki gatkach w dodatku niebieskich

Co do MarGaty to myślę, że w drugiej serii będzie na każdym kroku gorąco. Nie dość, że jak to oni będą się ciąć i o przeszłość i o sprawy zawodowe to jeszcze oliwy do ognia doda zazdrość. Marek coraz bardziej będzie paczył na Agatę, a ona coraz bardziej będzie brnąć w bagno z tym gumisiowatym żelkiem z Biedronki, bo nie chce się przyznać do tego, że czuje coś do Marka. Maruś zaś co raz bardziej będzie zagrzybiany przez Pleśń niestety. Szczerze powiedziawszy to chciałabym, żeby Maciek oświadczył się Agacie. Ciekawa jestem coby Maruś począł przez taki obrót spraw, bo na pewno nie schowałby głowy w piasek.