I po tej sytuacji powinna troszkę przystopować. Powinna bardziej zadbać o siebie, wypocząć, troszkę zwolnić. Bo oczywiście ciąża to nie choroba, ale powinna zająć się teraz głównie sobą i maleństwem. Kancelaria bez niej się nie zawali, więc nie musi brać wszystkich spraw, nie samą pracą człowiek żyje.

Ja nadal liczę na jakieś rodzinne sceny Doroty i Wojtka!
