Przy takich synach jak Filip i Jasiek nie można się nudzić. 
O to to na pewno

jak zobaczyłam co oni wyprawiają, jak przykryli Zuzię poduszką to myślałam, że dostanę zawału

biedne maleństwo, a do tego jeszcze Wojtek, który im pobłaża, bo przecież dzieci specjalnie mają takie noski, żeby mogły oddychać przy cycku.

Rozwalił mnie totalnie!
A ja jestem inna i nie chcę żeby Agata miała dziecko z Markiem, kieeeedyś może tak, ale na pewno nie w tym sezonie, ani nie w następnym, niech oni najpierw się zejdą, nacieszą sobą a dopiero za kilka lat pomyślą o dziecku.
