Autor Wątek: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju  (Przeczytany 22595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 29, 2012, 15:31:46 »
Nie wiem czy mogę się wtrącać, ale najwyżej Amaranth mnie stąd wyrzuci  <haha> ale, jeżeli o mnie chodzi to na razie nie tworzyłabym kolejnych wątków... mamy te najpotrzebniejsze, a temat dotyczący ciekawostek nie jest aż taki niezbędny. Na razie postawiłabym raczej na rozwijanie wątków, które już są, żeby nie stały odłogiem. Ale oczywiście decyzja należy do ML.  <jezyk>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 29, 2012, 15:49:02 »
Nie wiem czy mogę się wtrącać, ale najwyżej Amaranth mnie stąd wyrzuci  <haha>
Może nie będzie tak źle  <haha>

Myślę, że wszelakie newsy mogą być umieszczane w temacie Sezon II, bo tego właśnie dotyczą praktycznie wszystkie nowinki. ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 29, 2012, 15:51:24 »
Nie wiem czy mogę się wtrącać, ale najwyżej Amaranth mnie stąd wyrzuci  <haha>
Może nie będzie tak źle  <haha>
Mam nadzieję  <hahaha>

Myślę, że wszelakie newsy mogą być umieszczane w temacie Sezon II, bo tego właśnie dotyczą praktycznie wszystkie nowinki. ;)
Dobry pomysł! Tylko trzeba pamiętać, żeby wstawiać newsy, które sporo wybiegają w przeszłość w spoilery, bo nie wszyscy są zwolennikami czytania ciekawostek.  ;)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 30, 2012, 19:45:17 »
Karo, może zaprosisz tutaj swoich znajomych z tej stronki, którą masz w podpisie? :)
Swoją drogą - fajna strona! :D

Offline Markoagatoholiczka

  • MarGatoGatkoLichoholiczka
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Sezon II
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 31, 2012, 22:20:42 »
Hej wszystkim,
Tak w ogóle weszłam wam w dyskusje, bez żadnego cześć :D Także zatem witajcie :) Miło mi Was poznać. Mam na imię Ewa i że tak powiem przywędrowałam tutaj z tej dziwnej stronki w opisie Karo :D Możecie kojarzyć mnie z fb "Prawa Agaty", a także youtube, gdzie tworzę filmiki jako ulomarkoholiczka. No, a teraz przybyłam do Was. I mam ochotę zostać tu na dłużej. Co do działu z opkami oraz pisaniem II sezonu, jestem jak najbardziej za! Bardzo chętnie :D


Przeniosłam, gdyż wiadomość bardziej pasuje do tego wątku ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2012, 22:10:50 wysłana przez Amaranth »
"Markowe gatki znakiem markowym Marka. Agatka w szoku, a Ewka w kanarkach" <3
"I ciągle sobie zadaje pytanie: W jakich gatkach chodzi dziś moje kochanie?" <3
Lichy <3

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 31, 2012, 22:26:25 »
Witaj Ewa! ;)
Bardzo miło nam gościć kolejnego zakręconego widza PA ;D
Zapraszamy jak najczęściej. :)

Jak już pewnie zauważyłyście powstał wątek 'Nasze opowiadania' także zapraszam do tworzenia, żeby nam temat nie 'umarł' <tanczy>

Offline Karo

  • Margatoholiczka :D
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 31, 2012, 22:28:37 »
Ewuś! <buziak>
Czuj się, jak na naszym streemo i śmiało mów o tym, o czym często rozmawiamy (wiesz o co chodzi :D)

Offline Markoagatoholiczka

  • MarGatoGatkoLichoholiczka
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 31, 2012, 22:30:46 »
Mi również bardzo miło Was poznać :)
Co do zakręcenia: to jestem bardzo bardzo bardzo bardzo zakręcona, więc nie zdziwcie się, jak czasami zacznę nawijać o gatkach Marka xD
To takie, że tak powiem zboczenie zawodowe, gdyż mogę gapić się na Lichego godzinami. No, oczywiście na PA też :D Dodałam moją mini jedną z wielu do działu z opkami coby nam temat nie zmarł :D
"Markowe gatki znakiem markowym Marka. Agatka w szoku, a Ewka w kanarkach" <3
"I ciągle sobie zadaje pytanie: W jakich gatkach chodzi dziś moje kochanie?" <3
Lichy <3

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2012, 14:25:17 »
Miło patrzeć jak kolejna osoba przybywa!
Ewo witaj w naszych skromnych progach!  :buzki: Mam nadzieję, że zagościsz tutaj na dłuuuuugo.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 05, 2012, 18:17:21 »
Maraton.

Chętni: Ja, Karo, Markoagatoholiczka, Klaudia, Kompaktowa. Jeżeli są inni chętni to proszę pisać. Każdy mile widziany! ;)
Termin: Piątek, 14.09. wieczór. Godzinę musimy jeszcze dokładniej ustalić.
Odcinki: Ja proponuję odcinek z bankietem, z pocałunkiem, bądź z dachem. Jak myślicie? :)


Zrobiłam dwa bannery, kto chce wstawia w podpis, może się ktoś jeszcze skusi. ;D



Offline Karo

  • Margatoholiczka :D
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 05, 2012, 19:04:11 »
Już wstawiłam banerek :P
Mam nadzieję, że jeszcze ktoś dołączy :)

Offline Markoagatoholiczka

  • MarGatoGatkoLichoholiczka
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:10:47 »
Błagam, dziewuszki może któraś z Was jest w stanie mi pomóc, bo sama nie dam rady :( Potrzeba mi po angielsku tekstu tej piosenki, jakby dało radę to i za tłumaczenie się nie pogniewam. Chciałam do niej zrobić filmik o PA, ale nie idzie rozkimać o co w niej chodzi :(

http://w342.wrzuta.pl/audio/6mhGtDIE8xv/james_mcandrew-_well_it_burns
"Markowe gatki znakiem markowym Marka. Agatka w szoku, a Ewka w kanarkach" <3
"I ciągle sobie zadaje pytanie: W jakich gatkach chodzi dziś moje kochanie?" <3
Lichy <3

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:17:00 »
Markoagatoholiczka, proponuję przekopać google, bądź po prostu zmienić piosenkę. :P

Offline Markoagatoholiczka

  • MarGatoGatkoLichoholiczka
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 06, 2012, 22:23:46 »
Am google przekopałam wzdłuż, wszerz, kwadratowo i podłóżnie i nie ma  :( Czemu oni takie piękne, a mało znane piosenki dają w napisach końcowych PA? Jak tylko usłyszałam jej pierwsze nutki mówię: musi być filmik, a tu o jakie wyboje. :(
"Markowe gatki znakiem markowym Marka. Agatka w szoku, a Ewka w kanarkach" <3
"I ciągle sobie zadaje pytanie: W jakich gatkach chodzi dziś moje kochanie?" <3
Lichy <3

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale oraz propozycje jego rozwoju
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2012, 17:18:33 »
Co z maratonem? Bo coś tu cicho ostatnio.
Są nadal chętni? Bo piątek się zbliża.