Maraton.
Chętni: Ja, Karo, Markoagatoholiczka, Klaudia, Kompaktowa. Jeżeli są inni chętni to proszę pisać. Każdy mile widziany!

Termin: Piątek, 14.09. wieczór. Godzinę musimy jeszcze dokładniej ustalić.
Odcinki: Ja proponuję odcinek z bankietem, z pocałunkiem, bądź z dachem. Jak myślicie?

Zrobiłam dwa bannery, kto chce wstawia w podpis, może się ktoś jeszcze skusi.


