O kurczę, Am! W końcu się doczekałam Twoich grafik tutaj

Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, gdy je zobaczyłam, bo wyglądałam ich od dłuższego czasu. Od razu porywam jednego do profilu, bo są - jak zwykle - wspaniałe, kadry i kolory - moje ulubione, proste i stonowane

Tęskniłam za Twoimi grafikami!