Ja chyba muszę zacząć oglądać uważniej

chociaż nie wiem czy da się jeszcze uważniej, ja mam po prostu bardzo ulotną pamięć

Obejrzałam sobie przed chwilą z mamą ostatni odcinek, jakoś nas tak wzięło

Tata padł po pracy i śpi, a nam się nudziło, no to włączyłam na tvnplayerze odcinek i sobie oglądałyśmy

Chociaż moja mama oglądała wszystkie, no bo zawsze zajmowałam tv, więc nie mieli wyjścia, to bardzo chętnie obejrzała jeszcze raz

Obie się śmiałyśmy
Jak Mareczek pocałował Agatę i się tak fajnie miotali..
A: To jest mój gabinet.. Ty wychodzisz, już.
Uwielbiam ich!
I powiem Wam, że coraz bardziej się cieszę, że zostałam ML właśnie tego działu.
nie, bardziej się już nie da 