Autor Wątek: Moda, zdrowie i uroda  (Przeczytany 50024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mala_mi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe diem
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2012, 14:39:05 »
Ja znów wogóle nie planowałam zakupu.
Weszłam do nowo otwartego sklepu i tam ją znalazłam;)
Było dość podobnych sukienek tylko w różnych kolorach.
U mnie jest ciężko aby mi jakaś sukienka pasowała tak od razu. Muszę zwracać uwagę na długość itd bo znów jestem niska(dobrze mi z tym i wogóle nie narzekam)
"Ci, którzy kochają, sami sobie kształtują sny"

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:59:23 »
Dziewczyny, mam problem. Raz w tygodniu prostuję włosy, końcówki się niszczą. Możecie mi polecić jakieś odżywki do włosów np. do prostowania ?  ;)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:02:55 »
Powtórzę po raz setny w tym temacie: do końcówek jedwab, świetnie odbudowuje i chroni przed wysoką temperaturą, co jest przydatne szczególnie w przypadku częstego prostowania ;) 

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:06:21 »
Powtórzę po raz setny w tym temacie: do końcówek jedwab, świetnie odbudowuje i chroni przed wysoką temperaturą, co jest przydatne szczególnie w przypadku częstego prostowania ;)

Ale jakiejś konkretnej marki ? Mam jakiś jedwab, ale zrezygnowałam, bo za bardzo włosy przetłuszczał.

Offline Avant

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:55:31 »
Co do jedwabiu - kiedyś stosowałam, ale zrezygnowałam, ponieważ prostował moje włosy, a ja potrzebuję raczej czegoś podkreślającego loki. Dodatkowo, kiedy zobaczyłam, ile w nim silikonów (które powodują np. szybsze przetłuszczanie, poza tym oblepiają włosy i działają tylko powierzchownie) przestałam stosować. Nie chcę przez to powiedzieć, że jedwab jest zły, mnie nie służył dobrze albo wybrałam nieodpowiedni. Jednak wiem też, że dużo osób sobie go chwali, więc chyba warto spróbować.

Do włosów aktualnie stosuję tylko odżywkę z Alterry oraz szampon tej firmy. Jestem bardzo zadowolona, włosy powoli dochodzą do siebie. No, i wiem, że nie pakuję w nie mnóstwa chemii, ponieważ produkty tej firmy mają bardzo naturalny skład. smilie_girl_253

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2012, 23:17:26 »
Ludzie, skąd Wy bierzecie te ciuchy za 20-30 zł? :D Idzie jesień, książki trzeba kupić, zeszyty, repetytoria maturalne (swoją drogą dlaczego one są tak drogie? chyba powinni ułatwiać maturzystom powtórki do egzaminu dojrzałości, a tymczasem ceny nie zachęcają), o miesięcznym należałoby pomyśleć (150zł, olaboga), a w tle osiemnastka koleżanki, prezent znikąd się nie weźmie. Po prostu żyć, nie umierać, kasy na ciuchy prawie wcale, a tu podkład się kończy, maskara, jakiś anTYPErspirant... Czuję się prawie jak student ;D O ile buty jeszcze można kupić w jakiejś przystępnej cenie, o tyle ceny ubrań podczas dzisiejszej przechadzki po galerii mnie po prostu przeraziły. To nie jest dobry moment na kupowanie rzeczy z jesiennej kolekcji, ale co poradzić, że akurat teraz jest największa potrzeba, bo za chwilę szkoła?

W sumie to jestem szczęściarą (w jakimś sensie można to tak nazwać). Pod koniec lata kupiłam sandały, potrzebowałam na przebranie na osiemnastkę koleżanki, a nie mogłam wziąć tych, które miałam. Tydzień czy dwa później (na szczęście już po imprezie) buty się rozwaliły, przy jednym podeszwa całkiem pękła, a przy drugim już zaczynała. Oddałam do reklamacji, miałam wymienić na inne, więc dziś w promocyjnych cenach (za małą dopłatą) wyniosłam ze sklepu dwie pary jesiennych butów :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2012, 23:42:58 »
Byłam dziś w Sferze w Bielsku na zakupach i zastałam koniec letnich wyprzedaży.
Lekko się rozczarowałam, bo na półkach, wieszakach mamy powoli zimowe rzeczy - szale, czpaki, rękawiczki (!). WTF?!
Ja chcę lato, ciepło. W końcu mamy sierpień, nie myślmy jeszcze o czapkach i kozakach! :(

Kończy mi się mój perfum i dziś zakochałam się w zapachu Playboy'a :D Kupiłam na razie mgiełkę do ciała by zobaczyć jak będzie "się nosić".
A później jak co skuszę się na perfum z tej serii.
Jest to ciut inny zapach niż moje poprzednie, ale zaryzykowałam, a co! ;D

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:49:37 »
Dziewczyny, mam problem. Raz w tygodniu prostuję włosy, końcówki się niszczą. Możecie mi polecić jakieś odżywki do włosów np. do prostowania ?  ;)

Ja mam sposób, ale dużo z nim roboty. Bierzesz pasmo włosów, zawijasz w folię aluminiową i prostujesz ;)

Ludzie, skąd Wy bierzecie te ciuchy za 20-30 zł? :D

Z....second handów?? Chociaż za 30 zł to nieźle się można opkupić ;)

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam za 89zł marynarkę (a chodziłam za nią i chodziłam).

Czuję się prawie jak student ;D

Kiki z Twojej wypowiedzi zastanawiam się czemu? ;) Skoro piszesz, że tyle książek i zeszytów musisz kupić-bo student takich rzeczy raczej nie potrzebuje(nie wiem czy w ciągu 2 lat wydałam na takie sprawy 50zł, teraz nie wydam nic, bo zostało mi jeszcze sporo kartek A4 do wypisania) :D

Idzie jesień, książki trzeba kupić, zeszyty, repetytoria maturalne (swoją drogą dlaczego one są tak drogie? chyba powinni ułatwiać maturzystom powtórki do egzaminu dojrzałości, a tymczasem ceny nie zachęcają)
Dokładnie, ja nakupowałam i teraz nie mam co z nimi zrobić...

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:53:44 »
Mam takie samo spostrzeżenie co do jedwabiu jak Avant. Chociaż może to dlatego, że tyle się naczytałam o szkodliwości silikonów... bo przecież generalnie jedwab jest szeroko polecany, więc już sama nie wiem. Ale jak już mam, to na końcówki zużyję to do końca, może sama sobie wmówiłam teraz, że to źle działa  :P
 

A tę odżywkę z Alterry chyba muszę spróbować, bo już któryś raz czytam dobrą opinię :)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:04:15 »
No tak, second-handy. Problem polega na tym, że jak wchodzę i widzę tyle badziewia, to mi się szukać odechciewa :D Ale to prawda, czasem można upolować niezłe ciuchy w niskiej cenie, nie tak dawno kupiłam sobie niebieski sweterek z krótkim rękawem - jak nowy!

Co do tej marynarki za 89zł, też jakiś czas temu takową zakupiłam, zieloną, jestem w niej zakochana na zabój, tyle tylko że... Dwa czy trzy tygodnie później była przecena - kosztowała 20 czy 30% mniej. Myślałam, że mnie szlag trafi :D

Kiki z Twojej wypowiedzi zastanawiam się czemu? ;)
Ze względu na brak kasy ;D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:12:08 »
Aaa no to Kiki zgadza się :) Nawet więcej jak w 100% :)

Problem polega na tym, że jak wchodzę i widzę tyle badziewia, to mi się szukać odechciewa :D
Otóż to. Czasem to aż żal wchodzić. Ale ze dwa razy dokonałam 'zakupów życia" haha.
Na szczęście są jeszcze wyceny, czyli nie takie bardziewia jak w ciuchoplexach.

Też bym się wkurzyła na taką przecenę, ale ja szukałam zwykłej czarnej i już prawdę mówiąc straciłam nadzieję, że taką znajdę.

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:44:39 »
Lekko się rozczarowałam, bo na półkach, wieszakach mamy powoli zimowe rzeczy - szale, czpaki, rękawiczki (!). WTF?!
DOKŁADNIE!
Sandały mi się nadpruły, od dwóch tygodni szukam nowych - nie ma szans. Jakieś resztki na półkach, w kolorze zielonym albo z cekinami, to dziękuję bardzo. A jak pytam o jakieś inne, to słyszę: proszę pani, to nie jest sezon na sandały.
A na co, cholera jasna, jak jest SIERPIEŃ i 35 stopni?!

Ludzie, skąd Wy bierzecie te ciuchy za 20-30 zł? :D
Z wyprzedaży, albo z małych sklepów, których w Cieszynie Ci u nas dostatek ;) Bo w Galeriach ciężko znaleźć coś po takich cenach. No i też trzeba myśleć realnie - sukienkę czy bluzkę można kupić za dwie dychy, ale spodni za 20zł bym się bała. Że na przykład widowiskowo pękną, czy coś.

Idzie jesień, książki trzeba kupić, zeszyty, repetytoria maturalne (swoją drogą dlaczego one są tak drogie? chyba powinni ułatwiać maturzystom powtórki do egzaminu dojrzałości, a tymczasem ceny nie zachęcają)
Nawet nie mów. ::) Repetytoria to jest jakiś dramat.
Polecam z czystym sercem repetytorium do polskiego z Grega - kosztuje śmiesznie mało, a jest w nim naprawdę wszystko (91% z matury z polskiego, jeśli nie wierzysz na słowo :D ). Natomiast angielski, wos czy matematyka... wolę sobie nie przypominać ile mnie kosztowały.

A ja kupiłam nareszcie torbę, a właściwie TORBĘ. Jest przeogromna. Kocham ją. :D
W ogóle mama mnie wyśmiała, bo pyta na co mi taka wielka, a ja, że musi pomieścić wszystko: książkę, notatki, bluzę, butelkę z wodą, portfel, telefon, kalendarz, kosmetyczkę...
Na co mama: na strychu jest plecak ze stelażem, przynieść Ci?
I koszulkę sobie kupiłam z flagą Ameryki, jakkolwiek by to nie było oklepane. Nowy Jork to moje największe marzenie i tyle.  smilie_girl_301
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 24, 2012, 23:08:38 »
Caliente, pochwal się torbą! :D
Sama poluję na jakąś dużo, coby mi się do niej wszystko zmieściło, ale znaleźć ciężko. Tzn. są, ale za ok. 30 euro nie widzę sensu kupować. To jednak tylko torba, a za tą kwotę mogę mieć o wiele więcej innych rzeczy ;)

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 25, 2012, 16:14:36 »
Donia, nie umiem robić ładnych zdjęć przedmiotów, ale proszę ;)
Nie wiem, czy widać tutaj rozmiary torby, ale szerokość na górze to 75cm a wysokość 40 ;)
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Moda, zdrowie i uroda
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:32:56 »
Kocham mój piękny Cieszyn! :D
Kupiłam wczoraj trzy bluzeczki za 53 zł - w sumie w cenie jednej.
Bo z tej kolekcji kupiłam jedną początkiem lipca za 45 zł. -.-
Jestem zadowolona. :D Teraz jeszcze jakiś sweterek i spodnie - będę szczęśliwa. :D