Kompaktowa, dziękuję za R. Armitage

Tak w ogóle, to podoba mi się styl avków zrobionych przez Ciebie (tych ostatnich) i Fab. Są takie z lekka vintage. A vintage i retro to to, co lubię

Powyższe nie oznacza, że dzieła pozostałych naszych artystek odstają. Są piękne w swoim rodzaju

.
Cieszy taka różnorodność, bo każdy coś tu może dla siebie znaleźć
