Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 47847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2012, 13:10:02 »
Wczoraj pokazali powtórkę meczu z Kanadą na TV4, dziś patrzyłam w programie i nie będzie.

Na laola.tv też się fajnie ogląda, lecz nie ma to jak w TV! :D

Offline Jagna

  • peczu94
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 03, 2012, 16:25:40 »
Dzięki dziewczyny, obczaję te strony.  :th_0girl_curtsey:
Tak się składa, że moja koleżanka będzie na widowni, więc oprócz chłopaków chętnie zobaczyłabym jej uchachaną twarzyczkę (kto wie, może akurat się trafi...)  smilie_girl_014
Kolekcjonujesz swój słoik serc
 i rozrywasz miłość...

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 03, 2012, 16:44:43 »
Moje dwie koleżanki też będą, ale z tego co mi mówiły siedzą daleko od boiska, ale może akurat... ;) Jak ja byłam w Łodzi na meczu też siebie kilka razy widziałam  smilie_girl_099 .

Ponad 4 godziny i zaczynamy kibicowanie ! :)

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 03, 2012, 23:32:47 »
Wygrana z Brazylią piękna sprawa, ale to pożegnanie Świdra... mówcie co chcecie, może za jego czasów nie zdobywaliśmy trzech medali w jednym sezonie, ale mimo tego, to była najlepsza era Polskiej siatkówki. Najwięksi fighterzy kadry, pierwsze finały LŚ w Polsce, pieśń o małym rycerzu jeszcze z tym swoim już utraconym urokiem, awanturny Lozano... O czasie, gdybyś mógł się cofać!
Szacunek dla Świdra. :(

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:34:08 »
Mimo, że siatkówka mnie ani ziębi, ani parzy - to wczorajszy mecz oglądało się z dużymi emocjami...
Wyrównana gra, ale wygrali lepsi ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:13:53 »
Jak będzie pożegnanie Świdra na YT - proszę, niech ktoś wrzuci.

Laola jest tak kochana, że 10 sekund po ostatniej piłce wyłączyła obraz i siema. A potem wszyscy powtarzali, jakie piękne pożegnanie Świdra, a ja tylko mówiłam, że są wredni, bo ja tego nie widziałam... :(

może za jego czasów nie zdobywaliśmy trzech medali w jednym sezonie, ale mimo tego, to była najlepsza era Polskiej siatkówki. Najwięksi fighterzy kadry, pierwsze finały LŚ w Polsce, pieśń o małym rycerzu jeszcze z tym swoim już utraconym urokiem, awanturny Lozano... O czasie, gdybyś mógł się cofać!
Szacunek dla Świdra. :(
Dokładnie... Nie wiem tylko czy to kwestia tego, że naprawdę tak było (w sensie, że to był najlepszy czas polskiej siatkówki w ogólnym znaczeniu) czy to kwestia po prostu cholernego sentymentu do tamtych czasów. Ale też wiele razy chciałam/bym się cofnąć do tamtej ery i tamtej kadry.


Co do spraw obecnych, ten weekend mam niestety wycięty z życia (siatkówkowego), więc się nie wypowiadam. Cieszę się po prostu, że nadal utrzymujemy tak dobrą passę, wygrywamy z Brazylią, jest tak dobrze :) Gratuluję chłopakom i oby tak dalej! :)

+  śpiewali w Spodku hymn a cappella?




Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 04, 2012, 12:23:37 »
Tak, hymn a capella śpiewali- pięknie. Zazdroszczę tym co byli w Spodku !
Piękny mecz. Winiar, Bartman, Żygadło, Igła grali od samego początku, na końcu to już tacy zmęczeni. Ja się im nie dziwię. Super, że kolejny raz ogrywamy Brazylię. I pożegnanie Świrdra przy tej publiczności, piękne to było !
Ziomek i Bartman jakie obrony! :O
Szkoda, że nie utrzymaliśmy prowadzenia w 4 secie, ale i tak mamy 2 pkt przewagi nad Brazylią ! I ta radość po kolejnej wygranej !  smilie_girl_299

Pięknie, pięknie, pięknie ! Trochę uspokoimy nasze serca, bo wczoraj u mnie był nie jeden stan przedzawałowy !  smilie_girl_305


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 18:15:44 wysłana przez Sylwia »

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:42:46 »
Hymn hymnem...

http://www.youtube.com/watch?v=Yt3o8zGv7kw&feature=related
MEGA! Jestem pod wrażeniem, momentalnie chciałabym się znaleźć w Spodku... coś cudownego!   smilie_girl_301
Jakby cały Spodek się trząsł... rewelacja!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 06, 2012, 16:23:00 »
Widziałam już to kilka razy, ale z lepszego ujęcia https://www.facebook.com/photo.php?v=469981293016803. Ciary, ciary i jeszcze raz ciary ! Mam nadzieję, że na MŚ będę się tak bawić, może i jeszcze lepiej :)
A jak widziałam to w telewizji z samej góry, to aż mi łzy poleciały, że nie mogę tam być :(

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 06, 2012, 16:49:50 »
http://www.iglaszyte.pl/2012/06/podroz-do-brazylii/ A tutaj mini Igłą szyte :D Drugi filmik najlepszy! "Dupa ryża" :D Piter się popłakał, a ja razem z nim, Bartek jaka beka  :hahaha:. Jak ich tu nie kochać, jak to są tacy zakręceni, wyluzowani ludzie!  smilie_girl_269
Dostali łoża małżeńskie. Zibi i Kubiak, a Igła jako dostawka-dziecko!  :hahaha:

sandi, a że tak spytam, co wybierasz Euro czy LŚ ?  smilie_girl_099

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:45:20 »
Hymn hymnem...

http://www.youtube.com/watch?v=Yt3o8zGv7kw&feature=related
MEGA! Jestem pod wrażeniem, momentalnie chciałabym się znaleźć w Spodku... coś cudownego!   smilie_girl_301
Jakby cały Spodek się trząsł... rewelacja!
Łał... super! Nowy element w siatkarskim kibicowaniu zawsze mile widziany. :D

A słyszałyście, że w przyszłym sezonie PLS-u mecze mają być transmitowane na Polsat Sport News? Mnie osobiście średnio się ten pomysł podoba. Jestem rozpieszczona przez kanały w HD, między innymi Polsat Sport HD, więc niespecjalnie mam ochotę wracać do siatkówki w niższej jakości obrazu. :P

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:03:05 »
Nie słyszałam, mi tam nawet na rękę, bo Polsatu Sport HD nie mam, a z tego co wiem, większość ludzi ma właśnie Polsat Sport News, więc nie będą narzekać, że nie mogą obejrzeć meczu. :)

W trakcie któregoś meczu w Katowicach, pan Drzyzga mówił, że po IO wejdzie taki przepis, że nie będzie można przyjmować zagrywki palcami. Wtedy będzie trudniej przyjąć nawet flota. Moim zdaniem to chory pomysł, bo czasem jest tak, że aż trzeba przyjąć tą zagrywkę palcami. No cóż ... Zobaczymy :)

Co do tego 'labada' - to już ćwiczono na FF :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 12:26:18 wysłana przez Sylwia »

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:05:41 »
sandi, a że tak spytam, co wybierasz Euro czy LŚ ?  smilie_girl_099
Jedno i drugie ;)
Jednak ze względu na rangę EURO, w razie nakładania się meczów (czego w ten weekend będzie sporo) wybiorę opcję Euro i na boku LŚ.
A właściwie... to o ile nie będę wychodzić gdzieś w plener na mecz, to będę praktykować 2w1. Euro w telewizorze, LŚ na kompie ;D

Shanti
Gdybym miała PS to bym się i może zdenerwowała. Ale nie mam ;D
Więc w zasadzie mi wszystko jedno co oni tam wyprawiają. I tak już sobie polecieli w kulki, że LŚ nie transmitują na otwartym polsacie...  ::)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 08, 2012, 09:32:06 »
Dzisiaj koleżanka rano mi napisała sms-a, że wczoraj w TVN-ie Donald Tusk się wypowiadał, że po Euro kolejna taka impreza to będą MŚ w siatkówce w 2014. Aż mnie zatkało- tutaj Euro Euro, a ona wylatuje z MŚ. ;) Mówił, że wszystko nie jest jeszcze gotowe, a na MŚ też będziemy się przygotowywać. Super, tylko jedno czego się obawiam to kiboli.  smilie_girl_175

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 08, 2012, 10:26:05 »
Obawiasz się kiboli podczas MŚ?