Autor Wątek: Hotel 52  (Przeczytany 9454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2012, 14:54:22 »
Kilka screenów z nowego spotu Polsat'u ;)



Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:00:55 »
Coś mi się wydaje, że mam spore zaległości w oglądaniu serialu, poprzedniego sezonu chyba w całości nie oglądałam i stąd moje pytanie, kim jest ta pani obok Artura i kim jest Bobek?  <haha> Co oni tam w ogóle robią?

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:04:01 »
kim jest ta pani obok Artura i kim jest Bobek?  <haha> Co oni tam w ogóle robią?
To samo mnie zastanawia <haha> Oglądałam prawie wszystkie odcinki poprzedniego sezonu, ale ani Filipa Bobka ani Klaudii Halejcio (bo to ona, tak? ;D) nie widziałam :D

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:06:18 »
Nic dziwnego - oni pojawią się dopiero w tym sezonie :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:07:19 »
Edi a wiesz w jakie postacie mają się wcielać?

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:08:00 »
Ta dziewczyna ma być recepcjonistką a Bobek konsjerżem ;)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:10:18 »
Taak? :D Pierwsze słyszę, naprawdę ;) Na wikipedii wyczytałam, że Bobek wcielał się już w postać jakiegoś lekarza, także nieźle się "przebranżowił", skoro ma być konsjerżem :D Chociaż jednak wikipedia nie jest zbyt pewnym źródłem ;)

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:14:32 »
Taak? :D Pierwsze słyszę, naprawdę ;) Na wikipedii wyczytałam, że Bobek wcielał się już w postać jakiegoś lekarza, także nieźle się "przebranżowił", skoro ma być konsjerżem :D Chociaż jednak wikipedia nie jest zbyt pewnym źródłem ;)

Bobek już faktycznie grał lekarza, leczył męża Pauli, natomiast ten Bobek - to brat bliźniak tamtego lekarza.. :D

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:18:23 »
Taak? :D Pierwsze słyszę, naprawdę ;) Na wikipedii wyczytałam, że Bobek wcielał się już w postać jakiegoś lekarza, także nieźle się "przebranżowił", skoro ma być konsjerżem :D Chociaż jednak wikipedia nie jest zbyt pewnym źródłem ;)

Bobek już faktycznie grał lekarza, leczył męża Pauli, natomiast ten Bobek - to brat bliźniak tamtego lekarza.. :D
Teraz rozumiem :D Dziękuję za wytłumaczenie, Edyszia ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:38:36 »
Ta dziewczyna ma być recepcjonistką a Bobek konsjerżem ;)
Edi dziękuję!  :buzki: I jeszcze tylko jedno pytanko, jak zakończył się wątek Natalii i Artura w poprzednim sezonie?

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2012, 15:54:03 »
Natalia i Artur o dziwo przez cały sezon byli razem, bez większych kłopotów. Dopiero dwóch ostatnich odcinkach zaczęły się kłopoty. Artur został wchłonięty prawie zupełnie przez nową pracę (menager nowego hotelu) i Natalia czuła się przez niego zaniedbywana, była też zazdrosna, o jego recepcjonistkę Justynę. Dodatkowo kiedy chciała wyjechać do Paryża, żeby skończyć studia, Artur wcale nie protestował. Był też przyjaciel Natalii Marin, który w ostatnim odcinku przyznał, że ją kocha. Natalia nic nie zdążyła odpowiedzieć, bo zaczął się pożar.
I w zasadzie tak się skończyło - niewiadomą.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2012, 17:13:53 »
Oł... Gaba dziękuję ślicznie!  :buzki: Nie wierzę cały sezon byli razem? Matko co to się dzieje? Zawsze rozstawali się w drugim odcinku i schodzili w ostatnim, a tu taka zmiana  <haha> coś czuję, że będę musiała nadrobić chociaż ten ostatni odcinek... pożar? ummm, może być ciekawie!  <tancze>

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2012, 17:18:59 »
Nie wierzę cały sezon byli razem? Matko co to się dzieje? Zawsze rozstawali się w drugim odcinku i schodzili w ostatnim, a tu taka zmiana  <haha>

Byli i.. nie byli. Nie mieli okazji do kłótni bo rzadko ich pokazywali razem :D Artur non stop żył tym swoim nowym hotelem...

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 01, 2012, 17:20:18 »
Artur non stop żył tym swoim nowym hotelem...
Jak dla mnie to Artur może gdzieś sobie zniknąć na bardzo, bardzo długo. A Natalia mogłaby w końcu znaleźć sobie jakiegoś fajnego faceta, dla którego nie będzie obojętna!

Offline abby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: Hotel 52
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2012, 00:42:40 »

W 70. odcinku "Hotelu 52" (emitowanym na Polsacie 4.10.12)moglismy uslyszec fragmenty utworu "Trade".
Utwor ten slychac bylo,gdy Kajtek i jego znajomi tancza w klubie,a takze podczas ostatniej sceny odcinka w mieszkaniu Natalii.
W 71. odcinku serialowa Natalia (Laura Samojlowicz) zaspiewa piosenke "Trade" razem z Witem Dzikim.Wit jest frontmanem zespolu FUNKY TRIP FOUNDATION.

Przepraszam,ale nie mam polskich liter.Mam nadzieje,ze moja wiadomosc jest dla Was czytelna:)