Autor Wątek: Ogólnie o serialu  (Przeczytany 17149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Ogólnie o serialu
« dnia: Maj 24, 2012, 23:01:39 »
Zapraszam!
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2012, 23:07:08 wysłana przez Kiki »

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2012, 21:37:25 »
Wszystko ładnie, pięknie, tylko po kiego scenarzyści wymyślają PEŁNO niepotrzebnych wątków, zamiast skupić się na tych, które nie dość, że już są to są ciekawe? Po co przez pół odcinka ciągnąć wątek jakże cudownych - Ewuni, Igora, wątku karate z Adrianem na czele czy jeszcze do niedawna Wojtka? Przecież to jest tak nudne jak flaki z olejem...

Offline Katakumba

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2012, 23:26:49 »
Dokładnie Donia ;)  Oglądając ostatnimi czasy PM, to mam wrażenie że główne wątki pochłonęły "nowości". Nie miałabym nic przeciwko nowym wątkom gdyby nie zajmowały prawie całego odcinka >:( Żeby to jeszcze jakieś ciekawe było to pół biedy, ale ta akcja z Adrianen i tą panienką co z przed ołtarza uciekła...No litości :-\  I jeszcze ta Patrycja...oj źle się dzieje :(

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2012, 00:15:25 »
Patrycję nawet polubiłam, już mi tak nie przeszkadza jak kiedyś, ale wątek Adriana to porażka na całej linii. Niedawno prawie cały odcinek był tylko o "przecudownym" turnieju karate i ucieczce Dominiki ze ślubu. Tylko, że to było tak nudne, że to się w głowie nie mieści. Petycję do scenarzystów napiszę, że mają nie zajmować większości odcinka okropnie nudnymi wątkami. :hahaha:

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2012, 06:23:45 »
A ja myślałam, że tylko ja taka "wybredna" jestem  :th_girl_haha: ale muszę się szczerze przyznać, że od dłuższego czasu w ogóle PM nie oglądam, wiem tyle, co w streszczeniach czytam. Irytują mnie tworzone teraz wątki, np. w chwili obecnej nie mogę patrzeć na tego całego Igora, na Ewkę i biednego Błażejka, na calutkie Wadlewo. No nie mogę! Bo szlag mnie wtedy trafia, że tyle ciekawych wątków i postaci się marnuje, a scenarzyści tego nie zauważają i brną w to wszystko, wypisując takie głupie wątki i tworząc wkurzające widza postaci. PO CO? Nigdy nie przepadałam za Arturem, ale powinien wrócić na dobre (bo że w ogóle wrócił to wiem) i zdominować razem z Kingą (która też niech wraca!), Marysią i Hubertem cały serial. I z Anetą oraz Markiem oczywiście też  :th_girl_haha: Niech, tak jak było kiedyś, na nich się skupią. To były przecież najważniejsze postaci serialu! Co się zmieniło? Że raz najważniejsza jest Anka i ten nieszczęsny Han, raz Wadlewo, a innym razem jakaś laska, pojawiająca się ze śmietnika. Niepojęte, że można tak marnować taki fajny serial... :th_0girl_impossible:

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2012, 09:29:13 »
Widzę, że nie mam co żałować, że znowu mam mega tyły w oglądaniu PM. Wadlewo, Anki, Hany i inne Igory... rzeczywiście nic przyjemnego.
Tak czy siak muszę kiedyś nadrobić, bo Ola&Robert, Daga&Mikser (nadal jestem na etapie jak jeszcze nawet nic nie wie, że jest w ciąży...) i powrót Huberta sam się nie obejrzy :D

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2012, 18:54:23 »
Nuda, nuda w tym tygodniu. Nadrabianie 4 odcinków zajęło mi jakieś 6 minut, bo a to wieś, a to Efunia w roli speszonej modelki (hahaha), a to większość odcinka przesłuchania Błażeja. Lekki plus jedynie za Grażynę. Ale i tak marnie, bardzo. Gdzie Aneta, Marek, Andrzej, Malwina, Rajmund? I jak Justek napisała-Kinga?

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2012, 19:08:23 »
Dokładnie, Skorpionica. Zgadzam się z wszystkim co napisałaś. Nuda, nuda i jeszcze raz nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Na Ewunie i Błażejka patrzeć nie mogę, co zresztą mówiłam już kilka razy. Ale cóż poradzić skoro ich WIECZNIE pokazują. Co prawda i Rajmund i Andrzej mają na dniach pojawić, o pojawieniu się Anety, Marka i chociażby Malwiny nic nie słychać. Niestety. Mam nadzieję, że po wakacjach coś ciekawego zacznie się dziać. :)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:22:57 »
Witam was po mojej nie obecności  :)  :buziak:

Nadrobiłam już odcinki i powiem wam, że straciłam tylko 10 minut czasu. Nic się tam nie działo jak już napisałyście. Tylko Ewa, Ewa i Błażej. W sumie to dobrze, że mnie nie było bo tylko bym się  wkurzała. Zamiast zrobić coś ciekawego bo czas leci nie ubłagalnie, i niedługo pożegnamy się z naszym serialem na 2 miesiące. To oni nie, muszą pokazać nudę.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:01:38 »
Ostatnimi czasy sprawdzam sobie tylko czy była/będzie Aneta i jeśli się pojawia, oglądam sceny z jej udziałem.

Nie interesuje mnie ani Wadlewo, ani Han (którego jak tylko widzę, mam ochotę wyłączyć iplę), Ewunia, Błażej, ani nawet Pawcio. Całą akcję z Hubertem znam tylko ze streszczeń oraz tego, co uda mi się wyłapać z rozmów Anety z Andrzejem.

A jeszcze niedawno oglądanie PM sprawiało mi kupę radochy i cieszyłam się, że zdecydowałam się na powrót do tego serialu. Teraz po prostu aż żal.
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:23:17 »
Muszę pochwalić scenarzystów, bo zarówno Han jak i Adrian od kilku odcinków się w serialu nie pojawiają, co nie ukrywam bardzo mnie cieszy. Ba, nawet bardziej niż bardzo. Nie mam pojęcia skąd oni wzięli aktorów do odgrywania ich ról... Jeśli ich aktorami można nazwać.

Prawdę mówiąc - ostatnimi czasami wolę nudne Wadlewo od "cudownej" miłości Ewusi i Błażejka+ Igora, którego akurat w ten wątek musieli włączyć. Trzy najbardziej - na chwilę obecną - nielubiane przeze mnie postacie w jednym wątku. :ola_boga: "Po prostu paranojaaaa!" Sama nie wierzę w to co mówię, aczkolwiek jest to szczera prawda.

Offline anikka77

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 10, 2012, 17:52:20 »
 Wiecie, że aktorka grająca postać Doroty Makowskiej grała w Pierwszej miłości pacjentkę w odcinku 539

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2012, 18:31:46 »
Wiecie, że aktorka grająca postać Doroty Makowskiej grała w Pierwszej miłości pacjentkę w odcinku 539
Gdzieś też wyczytałam, że grała kobietę, która przewijała się przed kamerą, gdy Teresa siedziała w więzieniu.  :)

Offline Czekolada

  • MAMY JUŻ NASZĄ KRUSZYNKĘ! KUBUŚ :)
  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2012, 18:35:46 »
Wiecie, że aktorka grająca postać Doroty Makowskiej grała w Pierwszej miłości pacjentkę w odcinku 539
Gdzieś też wyczytałam, że grała kobietę, która przewijała się przed kamerą, gdy Teresa siedziała w więzieniu.  :)

No tak przecież to ona uczyła Teresę jak napisać KOCHAM CIĘ jak Mikołaj siedział w więzieniu.
Odliczam dni do naszego Wielkiego Dnia :*

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2012, 00:56:08 »
Przypadków aktora grającego jedną postać, a następnie nową jest w PM dość dużo. Ja najbardziej zapamiętałam Łukasza Dziemidoka - w początkowych odcinkach grał Lalusia, kolegę Kingi, a później dobrze znanego wszystkim Patryka. :D Scenarzyści chyba myślą, że widzowie nie zorientują się, że aktor grał już w serialu. smilie_girl_120