A ja uważam, że to Aneta powinna się namęczyć, żeby ponownie związać się z Markiem, przecież to tak jakby z jej winy się rozstali, więc fajnie by było gdyby ona po raz pierwszy o niego zawalczyła, gdyby pokazała, że naprawdę go kocha, bo tak rozstali się i na niej jakoś to nie zrobiło wrażenia, przykre.