Autor Wątek: Cytaty, dialogi  (Przeczytany 3274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Cytaty, dialogi
« dnia: Maj 28, 2012, 19:22:44 »
Lubiłam ten temat, więc musi tu być! :) Na początek wstawię swoje ulubione, które ostatnimi czasy wypatrzyłam i chętnie na nie zerkam, bo są takie...proste, acz życiowe  smilie_girl_321


Aneta (do Jana): Jest wiele rzeczy dla których warto zaryzykować wszystko.

Jan: A co jest w życiu najważniejsze?
Aneta: Miłość. Miłość do Ciebie.

Aneta (do Andrzeja): Tak to już jest czasami, że dla kogoś bliskiego robisz różne dziwne rzeczy, czasami coś wielkiego, niesamowitego, szalonego, a czasami coś takiego...zwyczajnego, normalnego.

Aneta (także do Andrzeja): Wiesz co? Ja chyba naprawdę się trochę zakochałam. Tylko ten Janek tak...tak ciągle mi gdzieś ucieka...


A Wy macie jakieś swoje ulubione wypowiedzi bohaterów? :)

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Cytaty, dialogi
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 20:11:33 »
Mam kilka cytatów naszej Anetki. 

- Chyba nie ma nic gorszego niż być samotnym we dwoje. (odcinek 1152) - mój ulubiony.  :th_0girl_dance:
- (...) mężczyzna z dzieckiem na ręku to taki rozczulający widok... (odcinek 1198)
- Nie można pomagać wszystkim we wszystkim i uszczęśliwiać ludzi na siłę. (odcinek 1194)
- Nową antykoncepcję wymyślił: ?uważałem?. (odcinek 130) 
- Problem nie polega na tym, jak się wygląda, tylko jak się czujesz. (odcinek 1167)
- Życie jest za krótkie, żeby z niego nie korzystać. (odcinek 1186)

Offline anikka77

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Cytaty, dialogi
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2012, 18:40:10 »
Franek:
Nigdy nie jest tak dobrze, jak myślisz, ani tak źle, jak przypuszczasz (odcinek 1190)  8)
Stefani:
Co pani mi wciska dziecko w brzuch? (odcinek 881)  ;D
Ola:
 (?) jej ojciec nie zajmuje się nią, tylko napełnianiem jej konta. (o Sabinie , odcinek 1159)  ;)
Paweł:
Dzisiaj przyjeżdża szybciej pizza niż policja (odcinek 568)  :D
Bartek:
Życie nie polega na kolekcjonowaniu damskich majteczek (odcinek 499)  ;)
Emilka: A co to ma się właściwie pokazać? Jakiś taki napis ?jesteś w ciąży??  (odcinek 122)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 18:44:21 wysłana przez Justek »

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Cytaty, dialogi
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2012, 14:58:23 »
Jeden z moich ulubionych cytatów, według mnie jeden z najlepszych w serialu:

"Przyjaciel" Stasiaka, Walczak bodajże, odkręcił gaz w mieszkaniu Majki i ją tam zostawił samą - dopiero potem Markowi udało się chyba wyważyć, tak mi się wydaje, drzwi. Były wtedy z nim Stefanii i Teresa. Jak już weszli do mieszkania, Stefa krzyknęła:

- Majka, gaz Ci się ulatnia, a ty se leżysz jak jakaś księżniczka! :hahaha:

Stara dobra Stefanii, wiecznie mówiąca coś śmiesznego, będąca jedną z najlepszych postaci - taką ją lubiłam, w tym sezonie scenarzyści trochę zepsuli jej postać. ;)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Cytaty, dialogi
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2012, 09:48:49 »
Właśnie oglądam odcinki z A&M i natknęłam się na coś takiego...Marek do Anety kpiąco o tym, że Henryk wskazuje co chwilę różne miejsca pobytu Andrzeja: "Co on, po kraju śrubki rozwozi, czy jak?"  :th_girl_haha: Jakoś mi to wcześniej umknęło :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Cytaty, dialogi
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 19, 2012, 12:10:55 »
Będzie dość długo :D

K: Janek, co się dzieje?
J: Nic się nie dzieje, co się ma dziać.
K: Jak to, co się ma dziać? Jesteś sztywny jak kołek, jakoś dziwnie gadasz, mnie pytasz? To ja się ciebie pytam co się dzieje.
J: Cholera, mnie się dzisiaj wszystko zawaliło na głowę.
K: Ale co ci się zawaliło?
J: Widziałem jak Marysia całowała się z tym Pawłem..
K: Hehh.. No i co, i to cię tak strasznie martwi?
J: No tak. No przecież jestem ojcem. Martwię się.
K: Janek, no ale to chyba jest normalne, że jak ludzie są ze sobą no to się całują.
J: No a nie? Oczywiście, że tak!
K: No to... o co ci chodzi?
J: No właśnie o to, że są ze sobą. Przecież to moja córka.
K: Ale stary, przecież ja też jestem ojcem i się tak strasznie tym nie przejmuję.
J: Ale stary, to zupełnie inna sprawa, ty masz syna.
K: Ale stary, jak przyjdzie taki moment to sobie wezmę Wojtusia na bok i z nim o tym wszystkim porozmawiam. Z toba ojciec nie rozmawiał na te tematy?
J: Antoni?
K: No
J: No rozmawiał
K: A ty rozmawiałeś z Marysią?
J: Tak
K: A kiedy z nią rozmawiałeś?
J: Dzisiaj
K: Heh.. Trochę za późno, stary.
J: Nie no, wcześniej też z nią rozmawiałem, ale nie tak poważnie.
K: Ale co, wszystko w porządku?
J: No teraz tak, ale.. było ciężko (;D)
K: No widzisz, nie taki diabeł!
J: Z synem poszło mi by łatwiej


:hahaha:

Uwielbiam tę rozmowę! ;D
To autentyczne przejęcie Janka kiedy mówi o tym, że Marysia całowała się z Pawłem, że on jest ojcem, że się martwi. Jego wszystkie miny i oczywiste dla niego stwierdzenia i to próby zrozumienia przez Krzysztofa o co właściwie chodzi :D

I oczywiście z synem by było łatwiej! Jako nawiązanie do wcześniejszej rozmowy z Marysią (tej POWAŻNEJ ;D!)