Dyskutujesz.pl

Film, teatr, muzyka, książki... => Film / Teatr TV => Wątek zaczęty przez: Sylwia_Kasia_Jot w Maj 09, 2020, 23:40:37

Tytuł: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: Sylwia_Kasia_Jot w Maj 09, 2020, 23:40:37
Moim ukochanym programem, gdy byłam dzieckiem było "Było sobie życie" i "Był sobie człowiek". Ubolewam, że nigdzie nie ma powtórek programów ww., bo chętnie bym obejrzała.

Z bajek, rodzinnie, oglądaliśmy Gumisie i Brygadę RR  <smiech>
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: Cukierek w Maj 10, 2020, 16:43:30
Moim ukochanym programem, gdy byłam dzieckiem było "Było sobie życie" i "Był sobie człowiek". Ubolewam, że nigdzie nie ma powtórek programów ww., bo chętnie bym obejrzała.
Są gdzieś powtórki! Teraz, nie pamiętam gdzie,  ale są,  bo trafiłam już kilka razy (siedząc w domu podczas pracy zdalnej ;D)

Co do programów z dzieciństwa... uwielbiałam "Strażnika Teksasu ". Z bajek smerfy.
A teraz moja ulubioną postacią jest wiewiór z epoki lodowcowej
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: Sylwia_Kasia_Jot w Maj 10, 2020, 18:04:34
Moim ukochanym programem, gdy byłam dzieckiem było "Było sobie życie" i "Był sobie człowiek". Ubolewam, że nigdzie nie ma powtórek programów ww., bo chętnie bym obejrzała.
Są gdzieś powtórki! Teraz, nie pamiętam gdzie,  ale są,  bo trafiłam już kilka razy (siedząc w domu podczas pracy zdalnej ;D)

Co do programów z dzieciństwa... uwielbiałam "Strażnika Teksasu ". Z bajek smerfy.
A teraz moja ulubioną postacią jest wiewiór z epoki lodowcowej
Ja jeszcze lubiłam McGaiwera, Drużynę A i Nieustraszonego (gadające auto i jego właściciel  <buja_w_oblokach>). Później jak byłam starsza, to chętnie zagłębiałam się w losach "Siódmego Nieba". Za dzieciaka oglądałam Dr Quinn i Żar Tropików   <hahaha>, no i "Miasteczko Tween Peaks" (do teraz nie ogarniam kto zabił Laurę  <olaboga>. Czasem, ale jak mama poszła spać, to obejrzałam Archiwum X (◕ᴗ◕✿).
Uff, sporo tego.  <zawstydzony>
Aż by się chciało do niektórych seriali wrócić
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: aliszja w Maj 30, 2020, 16:57:37
Najbardziej lubilam chyba takie typowe talk-show, od kiedy skonczyl sie Szymon Majewski Show to w telewizji nie produkuje sie juz czegos z podobnym rozmachem i straszna szkoda.
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: Cukierek w Maj 30, 2020, 22:55:43
Wszystko już w tv jest ustawiane.  Byłam na finale jak ono śpiewają,  to i tak mówili kiedy klaskać...
Ps. Dodam tylko, że mimo wszystko było super
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: Sylwia_Kasia_Jot w Maj 31, 2020, 21:51:10
Najbardziej lubilam chyba takie typowe talk-show, od kiedy skonczyl sie Szymon Majewski Show to w telewizji nie produkuje sie juz czegos z podobnym rozmachem i straszna szkoda.

Ja oglądałam "Rozmowy w Toku", ale później przestałam, jak były odcinki na Wykrywaczu Kłamstw  <haha>. To dla mnie było za dużo  <haha>.

Masz rację, teraz nie ma już fajnych Show w TV - ma wrażenie, że popłuczyny tego rodzaju produkcji można znaleźć na Instagramie :(
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: Sylwia_Kasia_Jot w Maj 31, 2020, 21:53:28
Wszystko już w tv jest ustawiane.  Byłam na finale jak ono śpiewają,  to i tak mówili kiedy klaskać...
Ps. Dodam tylko, że mimo wszystko było super

Moja koleżanka pojechała ze swoją znajomą do "Jaka to melodia". Odstrzeliła się jak Szczur na otwarcie kanału...i zostawili ją na zapleczu, bo publiczność była losowana  <smiech>. I też opowiadała, że na nagraniu mówiono publiczności kiedy ma klaskać i jak intensywnie.
Tytuł: Odp: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?
Wiadomość wysłana przez: tata-muminka w Kwiecień 09, 2022, 11:43:11
Haha, gdy szykowałem się rano do szkoły, zawsze leciała Kawa czy Herbata :D