Dyskutujesz.pl

Strefa telewizyjna => Archiwum Pozostałe seriale => Pozostałe seriale => Archiwum Pierwsza Miłość => Wątek zaczęty przez: Kiki w Maj 24, 2012, 23:05:19

Tytuł: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Kiki w Maj 24, 2012, 23:05:19
Zapraszam do dyskusji o ostatnich odcinkach! ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 29, 2012, 19:52:04
Dzisiejszy odcinek - nuda. Jak większość niedawnych odcinków PM, niestety.
Zachwyty Dagi i Błażeja nad jakże piękną, cudowną i uroczą Ewunią. Ile tego można słuchać? Sabina dzwoni zdenerwowana do Dagi, co było słychać w jej głosie, a ta pierwsze co robi po wejściu do niej to wydziera się jaką to Ewa miała "świetną" sesją. :olaboga: Już dzisiaj nawet Wadlewo było ciekawsze niż "Ewusia i Błażejuś", czyli wielka miłość...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: kasiuleńka w Maj 29, 2012, 22:15:44
Widzę że nic ciekawego mnie nie ominęło. A ta Daga to mnie drażni. Jak się wkurza to się drze jak opętana, jak się podnieca to też się drze. Czy ona nie potrafi normalnie mówić tylko musi krzyczeć?
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 29, 2012, 22:22:35
Nie ominęło, nie ominęło. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, jak już pisałam. Oj tak, Daga również mnie drażni. W dzisiejszym odcinku prawie każda rozmowa w której brała udział była przez nią wykrzyczana. Cytując pewną piosenkę - "Normalnie paaaaaaaaranoja!".
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Czerwiec 14, 2012, 17:40:50
Trzymajcie mnie, bo padnę. Ciągle ostatnio ta wieś i wieś. I jeszcze jakaś nowa dziełcha tego policjanta. O zgrozo znowu! Swoją drogą jak taki laluś mógł mieć takie powodzenie haha. Naprawdę mogliby poświęcić więcej czasu na ciekawsze wątki, szczególnie przed wakacjami...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jullcia w Czerwiec 14, 2012, 17:56:00
Wieś i wieś macie racje porażka. Właśnie jak taki policjant mógł mieć takie powodzenie?  :laie_67: Ile on tych bab miał -,-'. No przecież teraz widza wynudzą i to co najlepsze to po wakacjach, żeby przyciągnąć widza. Zawsze tak było jest i będzie.  :zla: Widzę, że nie tylko mnie Daga irytuje nie tylko mnie..
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Czerwiec 14, 2012, 18:58:38
Dokładnie. PO-RA-ŻKA! wymyślają już tak niesamowicie, że niedobrze się od tego robi.. że niby Rysiek był taki pożądany? <hahaha> dobre żarty!! ani to on charakterem nie przyciąga, ani wyglądem (szczerze mówiąc to on mnie bardziej odpycha) więc trudno nas do tego przekonać że on tyle bab miał:P a później jak się Wiktoria z nim gziła.. coś strasznego...  :th_0girl_impossible:
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 15, 2012, 00:28:51
Podpisuję się pod postem Edi rękami i nogami! :D Nie wyobrażam sobie tego, żeby Rysiek miał aż takie powodzenie, co już nie pierwszy raz w serialu powtarzają. Jak już Edi pisała - ani charakterem, ani wyglądem nie zachwyca, więc jakoś nie widzę tego "powodzenia". Aczkolwiek Ryśka lubię i cieszę się, że Wiktoria przyjęła jego oświadczyny i nie wyjechała z "Makaroniarzem". Dla mnie jest to jeden z nielicznych wątków, które są w Waldewie ciekawe. :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Czerwiec 15, 2012, 07:10:59
A ja w Wadlewie nie widzę ciekawych wątków. Jeszcze do niedawna w miarę interesująca była Malwina, a teraz?  smilie_girl_349 Nuuuda. Choć i tak nadal jest lepsza, niż ten nieszczęsny Rysiek i to, jak się Wiktoria rzuciła we wczorajszym odcinku na niego, bo niby takie powodzenie miał, mężczyznę w nim zobaczyła przez to, że kolejna laska się do niego dobierała. Słabe, oj słabe. Mam nadzieję, że teraz Wadlewa tak dużo, bo w odcinku finałowym ich wyeliminują i skupią się (w końcu!) na ciekawszych wątkach, postaciach...

Ucieszyła mnie obecność Anety (czemu nikt o tym nie napisał? mało brakowało, a bym to ominęła! :D), pewnie będzie kontynuowane to w następnym odcinku, bo jakoś nie wyobrażam sobie, aby po usłyszeniu takich słów od Pawła- nic nie zrobiła...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 15, 2012, 16:15:32
Choć i tak nadal jest lepsza, niż ten nieszczęsny Rysiek i to, jak się Wiktoria rzuciła we wczorajszym odcinku na niego, bo niby takie powodzenie miał, mężczyznę w nim zobaczyła przez to, że kolejna laska się do niego dobierała. Słabe, oj słabe.
W poprzednim poście wypowiadałam się co do przedwczorajszego odcinka, ale po obejrzeniu wczorajszego zgadzam się z Tobą, Justek. ;) Nie mam zielonego pojęcia, co Wiktoria widzi w Ryśku. Z całym szacunkiem - jak już pisałam - ale wyglądem to on raczej odpycha, a nie przyciąga. A to jak się na niego rzucała to już nawet śmieszne nie jest. To jest trochę żałosne. ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Czerwiec 15, 2012, 21:52:07
I jak Wam się podobała ta cała akcja z Rajmundem? :P Jeżeli on zdołał uciec, to już naprawdę serial będzie dla mnie bajką. W takiej akcji ten budynek powinien być otoczony, z każdej strony! No ale wyglądało na to, że uciekł...

Poza tym jakoś przepuszczałam, że Paweł skontaktował się z policją w tej sprawie. A co do policji, to w PM podoba mi się to, że pokazują realia policyjne - każdy policjant jest "najmądrzejszy" i "najważniejszy"..
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 15, 2012, 23:20:34
Poza tym jakoś przepuszczałam, że Paweł skontaktował się z policją w tej sprawie. A co do policji, to w PM podoba mi się to, że pokazują realia policyjne - każdy policjant jest "najmądrzejszy" i "najważniejszy"..
Dokładnie. Zachowanie policjanta w dzisiejszym odcinku było dziwne. Nigdy nie przepadałam za Sandrą, ale jednak nie dziwię się, że się złościła na tego jakże mądrego "mundurowego". Wyglądało na to, jakby on miał to wszystko "w nosie". To co ona do niego mówi i to, że również od tego zależy czyjeś życie. ;)

Jak Rajmundowi uda się uciec to będzie po prostu śmiechu warte. :D Jak już mówiłaś, Edi - w takich akcjach budynek powinien być z każdej strony otoczony. :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Czerwiec 16, 2012, 09:32:04
Będzie pościg za Rajmundem, który nie wiadomo jak się skończy, ale- tak jak piszecie- to chore! Tylu tych antyterrorystów tam było, a teraz pokazują ich w totalnie złym świetle, bo musieliby być kretynami, aby nie zabezpieczyć tego budynku bardzo dokładnie :P A moim zdaniem w takiej instytucji byle kto nie pracuje i na pewno wiele tego typu akcji już mieli...
Tak czy siak ja myślę, że go schwytają albo pozostawią tę sprawę do następnego sezonu, w sensie że dopiero we wrześniu będzie wzmianka o tym, że np. "x czasu później"- Aneta mówi Marysi i Hubertowi, że wszystko dobrze się skończyło itd. ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Ann w Wrzesień 04, 2012, 17:21:00
Pierwszy odcinek po wakacjach to takie wprowadzenie, ale jak dla mnie to flaki z olejem.
Fajny wątek z Jagną, która nie akceptuje Emilki w roli żony jej jedynego syna. Ale nie mogę patrzeć na tą "wielką prawdziwą miłość", która narodziła się ni z gruszki, ni z pietruszki. Dla mnie to jest już "Moda na sukces", chociaż może to i dobre posunięcie bo po pierwsze: zarówno Emilia jak i Bartek mieli już tyle nieudanych związków za sobą, że aż żal oglądać następne. Po drugie: uniknięcie pojawiania się nowych bohaterów, i tak jest juuż ich sporo. No nic nie wiem, co by musieli wymyślić scenarzyści, żebym oglądała to z zapartym tchem bo ci bohaterowie już dawno się wypalili w moich oczach, ich najlepsze czasy dawno minęły. Teraz stali się nudni i monotonii, w dodatku przeniesieni do tego znienawidzonego Wadlewa. Ślub będzie taki z szałem, ale potem powieje nudą. Dla mnie Emilka była fajną postacią, na początku serialu kiedy to była taką głupiutką naiwną wieśniarą zakochaną w Andrzeju.
Co tam jeszcze było? Aaa, druga młoda para Wiktoria&Rysiek. Oni z kolei pasują do siebie jak gó**o do twarogu. Jak dla mnie to jest związek na pokaz i na siłę, Wiktoria się ustatkuje będzie wiodła spokojne życie u boku policjanta, który ją będzie kochał, szanował, bronił. Ale ona jest zupełnie z innej bajki to jest światowa dziewczyna nadaje się do miasta, i potrzebuje faceta, a nie takiej dupy wołowej.
Malwina- jak zwykle fenomenalna <serduszko> Jak ja ją lubię. Rudy to nie kolor to charakter. Świetna jest, ten jej głos, czepianie się. Ale ona zasługuje na szczęście, i niestety zazdrości Wiktorii.
Jagna - Szkoda mi jej. W gruncie rzeczy to jest fajna kobitka, ale na jej miejscu zachowała bym się identycznie. Rękami i nogami broniła bym, dziecko od takiego ożenku. Ma go tylko jednego. Nic dziwnego, że pragnie by mu się życie ułożyło. A jest nieciekawie. Dobry, przystojny chłopak, marzenie każdej kobiety. Wykształcony pan doktor. I co? Weźmie sobie pannę ze wsi, z nieciekawą przeszłością, po przejściach, z nie swoim dzieckiem na karku, "wdowa" po najlepszym przyjacielu. Eh, Jagno! Jestem z Tobą.
Patrycja&Kaśka&Radek- Nie wiem, czemu ale nie lubię tej dziewczyny denerwuje mnie i przewijałam. Jedyny plus to Kaśka <serduszko> Który jest przegigant, jego teksty miażdżą.
Marysia&Hubert&Marek- O tej scenie, już się chyba gdzieś wypowiadałam, więc nie powtarzam się. Jak dla mnie najlepsza scena z całego odcinka. Przedstawione takie normalne, zwykłe życie. No i mam nadzieję, że dziś pokażą rozmowę Majki i Anety. DLACZEGO ONA NIE CHCE JECHAĆ DO WADLEWA? Oto jest pytanie..
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 04, 2012, 19:35:56
Oglądał może ktoś dzisiejszy odcinek? Był w nim tylko ślub czy wesele również? ;) Mam nadzieję, że w dzisiejszym odcinku wesele nie było pokazane, bo nie dość, że nie mogłam go obejrzeć o 18 to jutro powtórki również nie zobaczę (jak ja kocham mieć 9 lekcji ;x), a obecnie to może być jedyna ciekawa rzecz w serialu, więc chciałabym zobaczyć ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Wrzesień 04, 2012, 20:02:14
Malwina- jak zwykle fenomenalna <serduszko> Jak ja ją lubię. Rudy to nie kolor to charakter. Świetna jest, ten jej głos, czepianie się. Ale ona zasługuje na szczęście, i niestety zazdrości Wiktorii.

Malwina jest jedyną nadzieją tej wichury. Aż szkoda jej tam. Ja ją uwielbiam i wreszcie jej było więcej. Chyba do tej pory najdłuższa scena. Poczepiała się trochę jak to ona, ale chociaż za ladą nie stała. I jeszcze jak ganiała muchę. Haha super aktorka.

Wiktoria i Rysiek. O trzymajcie mnie! Jak usłyszałam, że powiedziała do niego 'jaki ty jesteś męski' to dobrze, że nic nie piłam, bo zalałabym sobie komputer :D. Ja się pytam: a z której strony on taki cudowny hahahaha.

Jagna-wielka pani 'bułkĘ przez bibułkĘ' co znieść nie może, że synuś żeni się z chłopką i zostaje na wichurze. O losie! Dobra mogła z nim pogadać, ale gdzieś na spacerze, a nie w domu, gdzie wiadomo każdy może wejść w każdej minucie i podsłuchać. Ah...

Jednym słowem odc. 1535 nudny. Nie piszę bardzo nudny, bo Malwina uratowała odcinek.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Wrzesień 04, 2012, 23:08:08
Oglądał może ktoś dzisiejszy odcinek? Był w nim tylko ślub czy wesele również? ;)
Był ślub i wesele, ale główna akcja (to, co było pokazane w zwiastunach) będzie dopiero jutro. Dzisiaj wszystko toczyło się na spokojnie ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 04, 2012, 23:32:04
Oglądał może ktoś dzisiejszy odcinek? Był w nim tylko ślub czy wesele również? ;)
Był ślub i wesele, ale główna akcja (to, co było pokazane w zwiastunach) będzie dopiero jutro. Dzisiaj wszystko toczyło się na spokojnie ;)
Uuuf, to dobrze! ;) A mogłaby mi jakaś dobra duszyczka streścić co ciekawego się w dzisiejszym odcinku działo? :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Wrzesień 05, 2012, 00:04:01
No właśnie w sumie to nic ciekawego ;)

Ostatnie przygotowania do ślubu, jakieś tam rozterki tego policjanta co się z Wiktorią żeni, Jagna chciała wyjechać, ale jak jej Śmiałek nagadał jak może robić takie świństwo własnemu synowi to postanowiła zostać, potem już przysięgi małżeńskie i początek wesela ;) Z tego najważniejsze jest to, że Śmiałek poczęstował Jagnę śliwowicą, ona wypiła troszkę za dużo i podczas tańca z Wojtkiem (fuck yeah! wiem, który to już! ;D) zakręciło jej się w głowie i poszli na mały spacerek... do stodoły ;D Tam znowu piją, Wojtek się do niej dobiera i w takim stanie rzeczy zostają znalezieni przez męża Jagny, Śmiałka i spółkę, którzy jej szukali ;D Tak więc burza rozpętana, dalsza część jutro ;D

A poza tym to Ewka wypaliła przy wszystkich, że jest w ciąży i Dragon zrobił mały surprise Radkowi.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 05, 2012, 17:03:39
Dziękuję bardzo, Sandi ;)
Rzeczywiście nic ciekawego, szkoda, że dzisiaj też nie będę mogła obejrzeć, bo jednak  ten dzisiejszy odcinek wydaje się bardziej interesujący od wczorajszego :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Wrzesień 07, 2012, 14:35:19
Kurde, nie dość że nie znoszę Ewki, ta aktorka jest denerwująca, to jeszcze wymyśliła z tą ciążą, grr :/ ja się domyślałam że ściemnia, ale po co? co ona kombinuje... mam nadzieje że jak się wszystko wyda to Ewka zniknie z serialu...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Wrzesień 07, 2012, 22:38:51
Ewa przeszła samą siebie w dzisiejszym odcinku. Była tak fałszywa. Kłamała Błażejowi w żywe oczy, a jak się wydało to wielkie pretensje do Turczyka jak śmiał to wyjawić. Nie no, brak słów. Do tego ten jej wredny uśmieszek. Nic a nic mi się ta dziewczyna nie podoba. Od początku nie pałałem do niej sympatią. Dobrze, że Błażejowi się odwidziało i nie wyobraża sobie z nią przyszłości. Nie sądziłem, że tak szybko się wyda to kłamstwo o ciąży, ale dobrze, że nie ciągnęli tego jeszcze przez jakieś 20 odcinków. Ciekawe co dalej będzie z Ewą. Może sfiksuje całkiem i będzie prześladowac nie tylko Błażeja, ale też Sabinę, Dagę i innych...

Na plus brak Wadlewa, choć ostatnio było ciekawe. No, ale jak zobaczyłem Ryśka w negliżu... Wybaczcie. <hahaha>

Dzisiaj też w końcu coś działo się u Majki i Huberta. Fajnie się oglądało zwłaszcza sceny Paweł/Hubert, ale dziwne, że Paweł nie zadzwonił po Artura, żeby to jemu się pozwierzać. Ogólnie ciekawe co dalej z postacią Pawła, bo chyba nie będą pokazywać ciągle scen jak zadręcza się rozstaniem z Anką...
Czekam teraz poza tym na dalszy rozwój wątku z zaginięciem Antoniego. Jak zobaczyłem go na weselu, to miałem wrażenie, że nic się nie zmienił od początku serialu, czyli od 2004 roku.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Wrzesień 08, 2012, 08:45:39
Ewa przeszła samą siebie, ale ja mówiłam, od początku mówiłam, że ona ma coś z garem! Ma teraz Błażej za swoje- porzucił Grażynę, którą bardzo kochał i która w końcu potrafiła szczerze odwzajemnić mu się tym samym dla kogoś takiego, dla dziewczyny ze śmietnika, która cierpi na jakąś groźna chorobę psychiczną. Więc co? Cierp ciało coś chciało  ::)

Mam nadzieję, że Marek z Anetą (!) pomogą jakoś wyjść z tego Antkowi, bo prawda jest taka, że Marek przecież nic konkretnego Błażejowi nie powiedział...czy ja się mylę? On tylko zasiał ziarno niepewności, z którego Błażej wyciągnął odpowiednie wnioski. A o rozmowie Turczyka z Żukowskim przecież nikt nie wie i nikt nie poświadczy, że rzeczywiście miała miejsce, a poza tym to mogła być konsultacja.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Wrzesień 09, 2012, 01:59:12
To prawda. Turczyk niczego Błażejowi bezpośrednio nie powiedział, a rozmowę z Markiem można potraktować nawet jako konsultację przypadka medycznego. Antek ma szerokie możliwości obrony, a jak coś to może zatrudnić najlepszego prawnika w mieście, czyli Igora. :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Wrzesień 10, 2012, 19:54:25
Kolejny odcinek z Ewą...boże, co za dziewucha. Zamiast do ginekologa powinna się udać do psychiatry. Też jestem ciekawa jak można się tak zmienić, tzn. ona nigdy normalna nie była, ale teraz przechodzi samą siebie. To chyba jakaś ciężka choroba psychiczna, ubzdurała sobie, że Daga jest jakąś jej mentorką od czasu, gdy ta zrobiła z niej kobietę na jeden wieczór, i tylko ona potrafi okiełznać te jej ataki...chociaż dzięki bogu, że chociaż ona.

Mówcie sobie co chcecie, ale Jan wygląda koszmarnie i nie mogę przestać się śmiać jak na niego patrzę :D Poza tym co za gość z niego...ile razy by do córki nie przyjeżdżał (a umówmy się, robi to bardzo rzadko) to zawsze jakieś nieszczęście. Pierw porwanie Julki, która była pod jego opieką przez Annę, teraz zaginięcie biednego Antoniego.

Za to Grażyna wygląda fantastycznie  <zauroczony> Cieszę się, że pokazują ją teraz z Izabelą, bo obie panie bardzo lubię. Dodatkowo Izabela z Kaśką, z Arturem...tekst Kaśki: "ja wiem, że nigdy z Izą nie będę, ale może Wy, ja Cię tak lubię...może Wam się uda? pomyśl o tym" :D Mam nadzieję, że Artur rzeczywiście weźmie sobie do serca te rady :D Powtórzę się, ale fantastycznie razem wyglądają!
No i w ogóle ten serial bez Wadlewa to zupełnie inny serial, aż chce się oglądać! Nawet jak tak mało jest Anety i Marka, którzy mnie przy nim trzymają.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Marciocha w Wrzesień 14, 2012, 19:41:52
Lubię Anetę, Grzegorza, Artura (z Izą zwłaszcza) wątek młodzieżowy (oczywiście bez Ewy!), ale ostatnio moją ulubienicą stała się Malwina. Bardzo mi jej szkoda, ten Wojtek (Czy aktor grający Wojtka nie grał przypadkiem prokuratora w "Instynkcie" to niezły gagatek, gdy powiedział do Jagny, że Malwina wróci, bo zawsze wraca to miałam ochotę go porządnie trzasnąć. Mimo, że wątek jest kiczowaty (jak wszystkie w Wadlewie...) to lubię go oglądać ponieważ jest w nim dużo Malwiny, ale to nie jest jedyny powód. Od lat mam wielki sentyment do Marii Gładkowskiej mimo tego, że jej gra zawsze pozostaje wiele do życzenia.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Wrzesień 19, 2012, 14:05:58
A ja się tak zastanawiam, jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby dostać pracę w BarBarianie.. wygląda na to, że .. żadne? Byłam pewna że ta Gabi to pewnie niezłe drinki potrafi robić, a tu Mikser dopiero ją uczył :D no więc ja tu czegoś nie rozumiem... poza tym jest wnerwiająca, kiepska z niej aktorka...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Wrzesień 20, 2012, 19:03:05
Ja też nie lubię tej aktorki. Może i w 'Galeriankach' zagrała fajnie, ale nie pasuje do duetu Kaśka-Mikser w BarBarianie. Jestem ciekawa czy na gości też tak będzie krzyczeć jak na Kaśkę, kiedy prawie w nią wjechał :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Wrzesień 22, 2012, 08:37:17
Poprzednie dwa odcinki...kupiły mnie w całości ;) Dawno żadne streszczenia nie zachęciły mnie na tyle, abym oglądała odcinki w telewizji, zwykle nadrabiałam sobie fragmenty po kilku dniach na ipli.

Bardzo ucieszył mnie powrót Kingi z całą gromadką, wynikające z tego rozmowy z Marysią (brakowało mi tej ich siostrzanej relacji), z Markiem, w końcu wczorajsza cudna rozmowa z Anetą...świetnie, naprawdę ;)

Wątek Grzegorza i Renaty też fajnie się ogląda, chociaż bardzo mnie smuci. Przyznam się szczerze, że miałam łzy w oczach widząc radość Grześka, no normalnie jak dziecko się cieszył!, i stale powtarzał jaki jest szczęśliwy, jaki zakochany, jak się cieszy, że ją ma. I potem takie stopniowe przygasanie tej radości, spowodowanej chłodem i obojętnością Renaty. Kurczę, przecież Król słynie z takiej powagi, a tutaj po raz pierwszy od dawna aż tak się otworzył, po to by niedługo zostać definitywnie zgaszonym :( A ja tak bardzo lubiłam Renię :(

Poza tym Patrycja, Radek i Dragon też ciekawie. Dragon to cwany gość, okłamuje Patrycje, potem wciska jej takie kity, a na koniec jeszcze opowiada historię znajomości z Radkiem w taki sposób, aby podkreślić złe uczynki jego, nie swoje. Pozostaje teraz czekać na rozwój zdarzeń, ciekawe jak to wyjdzie między Radkiem, a Patrycją, czy rzeczywiście autorytet sięgnie bruku, a Patrycja znów rzuci się w ramiona Dragona...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Wrzesień 22, 2012, 14:19:19
Co do ogólnego wrażenia całkowicie się zgadzam. Ostatnie odcinki naprawdę bardzo mi się podobały. W zasadzie wszystkie wątki. Jak to o wiele ciekawiej jest jak nie ma z nami Wadlewa ;D  (odczucia czysto subiektywne oczywiście ;D)

O Patrycji, Radku i Dragonie pisałam w innym temacie. Tutaj tylko co do Grześka i Renaty. Nie podoba mi się, że psują ten wątek. Tak ją lubiłam, tak ich lubiłam... A teraz wygląda na to, że kolejna para się rozleci. Radość Króla była urzekająca, aż przykro mi się robiło jak spoglądałam na Renatę i wiedziałam co się za tym kryje :(
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 24, 2012, 21:12:41
Czy tylko ja odniosłam wrażenie, że Kinga mimo wszystkich zapewnień nie jest zbyt szczęśliwa z Adamem tylko zależy jej na Robercie i to go tak naprawdę kocha? Jej reakcja na to, że już nie jest sam chyba mówi wszystko... Ona też nie jest mu obojętna, w zapowiedzi mówi przecież Markowi, że nadal kocha jego córkę... ;)

Ogólnie dzisiejszy odcinek na plus, szkoda mi tylko Grzegorza, tak kocha Renatę, a ona go zdradza i okłamuje... Ciekawe jak on zareaguje na tą wiadomość jak się wreszcie dowie ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Wrzesień 24, 2012, 21:18:55
Kinga jest dziwna, zachowuje się jak pies ogrodnika (i to zresztą od zawsze) najpierw mówi, że kocha Adama, że chce z nim być, a między nią a Robertem może być tylko przyjaźń, teraz nagle wraca i robi awanturę o to, że Robert się związał z Olką. No przepraszam, a co myślała, że Robert będzie siedział w kącie i płakał bo ona go nie chciała? Kurde! Podoba mi się para Ola&Robert i mam nadzieję, że jednak definitywnie się nie rozstaną, bo jeśli tak to naprawdę zaprzestanę oglądać PM, bo scenarzyści mają zdolność do rozwalania bardzo dobrze prosperujących par takich jak Grażyna&Błażej, Grzesiek&Renata (jeszcze są razem, ale to tylko kwestia czasu), Majka&Paweł, Sabina&Radek teraz Ola&Robert, niech do kompletu rozwalą związek Anety i Marka i będzie wszystko na tip top...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Wrzesień 27, 2012, 16:13:53
Czy tylko ja odniosłam wrażenie, że Kinga mimo wszystkich zapewnień nie jest zbyt szczęśliwa z Adamem tylko zależy jej na Robercie i to go tak naprawdę kocha? Jej reakcja na to, że już nie jest sam chyba mówi wszystko... Ona też nie jest mu obojętna, w zapowiedzi mówi przecież Markowi, że nadal kocha jego córkę... ;)

No ja też odniosłam takie wrażenie. Chyba że to faktycznie taka zazdrość, że jednak sobie kogoś znalazł i nie rozpacza po jej odrzuceniu. Ale będę im kibicować, bo o wiele bardziej wolę Roberta z Kingą niż z Olką ;)

Dużo ostatnio Wadlewa.. i to jakie głupoty! Seweryn i Śmiałek bijący się o względy? Makowskiej.. paranoja! Już chyba naprawdę scenarzyści nie mają pomysłu..  ::)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Wrzesień 27, 2012, 16:23:04
Sytuacja Kingi i Adama jest dosyć dziwna...facet od początku ich bycia razem był jakiś problemowy, teraz znowu ma coś przeskrobać, ale wcześniej jednak dostrzegalna była między nim a Kingą miłość, to jak o nią dbał, gdy była w ciąży, zajmował się dzieciakami. Teraz odkąd wrócili nie ma między nimi NIC. Rutyna gorsza niż w jakimś wieloletnim związku. Pewnie, scenarzyści na pewno wielu rzeczy nie pokazują, ale jednak wydaje mi się, że w tym może być jakiś cel...
Chociażby właśnie to, że Kindze bardziej zależy na Robercie niż na Adamie. Kto wie, może dlatego nie ma Adama w czołówce? Hmm...

Dużo ostatnio Wadlewa.. i to jakie głupoty! Seweryn i Śmiałek bijący się o względy? Makowskiej.. paranoja! Już chyba naprawdę scenarzyści nie mają pomysłu..  ::)
Nawet mi nie mów...  ::) Durniejszego wątku niż Wadlewo nigdy nie widziałam. Nigdy. Będę to powtarzała uparcie, dopóki się to nie zmieni. Ja rozumiem, że serial jest po to, by relaksować, ale kurde, kogo obchodzi jak Seweryn Makowskiej obornikiem nawozi krzaki? No błagam...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Wrzesień 27, 2012, 16:35:18
Ja osobiście lubię Wadlewo, ale teraz też mnie trochę wkurza. A najbardziej to, że Śmiałek podwala się do Makowskiej. No czy ten facet już kompletnie oszalał?! Nie widzi jaką ma wspaniałą kobietę w domu  <histeryk>. A niech sobie ten Seweryn będzie z Dorotką, nawet do siebie pasują.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 27, 2012, 22:06:40
Niech sobie Seweryn będzie z Dorotką, Marian z Aurelką, niech się kochają, rozstają itp., ale niech już tej wioski nie pokazują. Przecież to jest nudne jak flaki z olejem. Jedynie wątek Malwiny, Wojtka i Jagny dało się oglądać i był ciekawy, reszta to porażka ::) A ta "bójka" Śmiałka i Seweryna o Makowską to naprawdę paranoja ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Wrzesień 27, 2012, 22:14:16
Chociażby właśnie to, że Kindze bardziej zależy na Robercie niż na Adamie. Kto wie, może dlatego nie ma Adama w czołówce? Hmm...

Ja tam bym się zbytnio czołówką nie sugerował. To, że jakiejś postaci w niej nie ma, nie znaczy, że zniknie niebawem z serialu, albo rozstanie się z danym bohaterem. Dagi nie ma i co też wygląda na to, że zniknie? To zwyczajne niedopatrzenie moim zdaniem, że nie ma takich postaci jak Daga, Renata, Aurelia, Adam, którzy są stałymi partnerami pierwszoplanowych bohaterów. W ogóle powinni zaktualizować czołówkę, skoro dalej jest w niej Anka, która raczej w przyszłości się nie pojawi. Ale jak znam życie, to oni szybko tego nie zaktualizują (mimo iż to tylko zdjęcia), skoro wcześniej trzymali tak długo w starej czołówce Teresę i Patryka.
No i właśnie a propos starej czołówki: w niej było max 10 najważniejszych postaci, podczas gdy w serialu byli inni, także uchodzący za pierwszoplanowych. Jak mówię, czołówka mogłaby być bardziej dopracowana i nie ma się zbytnio co nią sugerować.

Cieszy mnie to, że w czołówce są tylko najważniejsze postaci z Wadlewa, bo tam przecież jest cała masa mało istotnych bohaterów.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Październik 03, 2012, 19:13:10
Adama jako striptizera skomentuje tylko tak - <smiech> Czy facet, głowa rodziny, powinien się tak zachowywać? Moim zdaniem nie. Tak samo jak z tymi pieniędzmi, które stracił w kasynach... Moim zdaniem jak tylko Kinga się o tym dowie to długo już razem nie będą ;)

Ogólnie dzisiejszy odcinek zły nie był, szczerze mówiąc nawet mi się podobał ;) W ogóle, jak nie ma Wadlewa to w PM z reguły jest ciekawie. :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Październik 03, 2012, 19:17:41
Nie obraziłabym się, gdyby Kinga go zostawiła :D Faktycznie, niczego się nie nauczył, a przecież już mieli problemy finansowe. Jest nieodpowiedzialny i tyle. Teraz żeby to nadrobić to raczej nie ma wyboru i musi w taki sposób pracować.. pewnego dnia pewnie do tego klubu wpadnie Kinga Majka i Hubert :D ale by były kabarety ;)
Odcinek w miarę ale jednak za dużo Adama ;) A Szymka już lubię :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Październik 09, 2012, 23:32:00
Marysia przesadziła dzisiaj, moim zdaniem ;) Oskarżenie Szymona o to, że przyprowadza kolegę, który udaje niepełnosprawnego było trochę nie na miejscu. Przecież to od razu widać, że Zbyszek jest chory, bo kto normalny w tym wieku by się tak zachowywał? Raczej nikt, także...

Za to strasznie nudny jest dla mnie wątek Mariana... Z tego co widziałam na zdjęciach to razem z Śmiałkiem w mieszkaniu Pawła będzie również bodajże Kłosek, więc może i niedługo całe Wadlewo przeniesie się do Wrocławia ::) Jedynym plusem tego wątku jest to, że pojawił się Artur, bo ostatnio bardzo rzadko mogliśmy oglądać tą postać ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Październik 10, 2012, 06:26:37
A ja po wczorajszym odcinku jedno: KINGA! ODDAWAJ KOSZULĘ ANETY! Ja rozumiem, zaprzyjaźniły się, ale żeby od razu jej podkradała koszulę? TĘ akurat koszulę? Tę która jest znakiem rozpoznawczym Pałkowskiej od dawien dawna? Pff, zgłaszam sprzeciw :P

Co do Mariana to się zgadzam. Nuda, nuda, nuda ::) Nie dziwię się, że ta Aurelia go rzuciła. Jak się tam teraz zjedzie cała wieś, to na pewno ją to zachęci do powrotu, no jaaasne...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Październik 10, 2012, 20:43:19
Eee tam, mnie się nawet wątek Śmiałka spodobał, a najbardziej to jak mówił, że bez Aurelii nie chce żyć i, że bez niej nie wróci do Wadlewa i koniec! Właśnie tak powinien się zachowywać, jak prawdziwy facet, brać sprawy w swoje ręce i już ;-)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Październik 17, 2012, 18:49:45
Szkoda Grześka. Renaty też, bo chociaż dzisiejsza scena aktorsko była tragiczna (czemu aktorka wcielająca się w postać Reni nawet jednej łzy nie uroniła? przecież to było rozstanie! z ukochanym! z mężem!) to zawsze lubiłam tę postać, trudno jest mi pogodzić się z tym, że prawdopodobnie już nie będziemy jej widywali w serialu, no chyba że jakimś cudownym trafem dojdzie do pogodzenia, ale zwiastun następnego odcinka na to nie wskazuje... ::) Jak zobaczyłam to miałam ochotę krzyknąć: CO JEST, GRAŻYNA?! Grzegorz będzie pijany, wiem, ale jej co uderzyło do głowy? Przecież Grzesiek to...Grzesiek. Jeszcze niedawno szczęśliwy mąż Renaty, ojciec jej byłego chłopaka. Są przyjaciółmi i fajnie, ale jako para...MASAKRA.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Październik 19, 2012, 12:02:57
MAREK  1:0  ADAM
 :hahaha:

O boże, już zapomniałam jak cudownie było jak Marek czepiał się Adama, wszystko komentował, wszystko co robił było złe... ;D
A tu proszę, wystarczyła tylko jedna scena jak Marek nabija się z Adama, po tym jak wydało się, że jest striptizerem i przypomniało mi się jak to kocham ;D Swoją drogą mina dziewczyn jak "kowboj" się odwrócił też była cudowna :D

Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Październik 19, 2012, 12:23:36
Taak, oby dwie sceny wspomniane przez Ciebie, sandi, byly swietne :D Zarowno ta, w ktorej Marek sie czepial Adama, jak i ta w tym klubie, z minami dziewczyn na czele ;D
A tak swoja droga, dziwne, ze Kinga nie poznala Adama na tej ulotce... Kto jak kto, ale ona chyba powinna, przeciez golym okiem mozna bylo zauwazyc, ze to on ;)

Mam nadzieje, ze Grzegorz kiedys wybaczy Renacie i znow beda razem, bo naprawde lubie ich jako pare... Widac, ze i jej i jemu na sobie zalezy, ale oczywiscie "cudowni" scenarzysci musieli wszystko popsuc ::) +Krol i Grazyna... Blagam, niech ta sytuacja na schodach bedzie ostatnia w takim "stylu". ::) Moim zdaniem onie w ogole do siebie nie pasuja, jako para, oczywiscie. Jako przyjacieli ich lubie ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Październik 19, 2012, 17:43:40
Racja, Marek był mocną stroną tego odcinka, też tęskniłam za tym jak się czepiał Adama, ma wtedy fantastyczny ton głosu :D ale jak dla mnie pobiła go Aneta i jej reakcja na wieść, że ten występ ma mieć taki a nie inny charakter i potem jej mina jak panowie już weszli na scenę <haha>

A tak swoja droga, dziwne, ze Kinga nie poznala Adama na tej ulotce... Kto jak kto, ale ona chyba powinna, przeciez golym okiem mozna bylo zauwazyc, ze to on ;)
Zgoda, to było mega naciągane. Tak samo jak to, że nie poznała go, gdy wszedł na scenę i zaczął tańczyć, dopiero jak ściągnął bandamkę. No proooszę, to już była przesada ::) przecież to jej chłopak, ojciec jej dziecka, tak bliskich nam ludzi poznajemy chociażby byli tyłem odwróceni i 100 m przed nami. No ale nie, oczywiście ani Kindze, ani Majce, ani Anecie nie przyszło do głowy, że to on, choć wszystkie trzy wpatrywały się baaardzo uważnie w tych striptizerów.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jullcia w Październik 19, 2012, 21:52:08
choć wszystkie trzy wpatrywały się baaardzo uważnie w tych striptizerów.
Tak bardzo uważnie, w szczególności nasza Anetka.  <haha>
Odcinek był genialny, najpierw Aneta nie no ja mam coś takiego oglądać. A potem "łał" i takie miny strzelała.
Chyba jak nam wszystkim, mnie też brakowało tego czepiania. Marek w czepianiu jest w prost najlepszy. Genialne!

Pozwolę sobie wtrącić trochę opinii do dzisiejszego odcinka. Zaskoczyło mnie to (I TO NAWET BARDZO), że Grzegorzowi, to się po prostu wyobraziło. Nie wiem co to miało być no, ale dobrze niech im będzie. Ja myślałam, że oni naprawdę się pocałowali, ale nie. W sumie to chyba dobrze, że jednak tak się nie stało. Chociaż i tak pewnie nie ujrzymy Grześka i Renaty razem..
Z kolei Aneta tu była świetna w rozmówce z Adamem. Nie no A&M dobrali się po prostu świetnie. Obaj mają niezłą gadkę. I te jej wypowiedzi do Adama. <haha>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Październik 19, 2012, 22:06:51
A mnie się wydaje, że Grześkowi wcale się to nie przyśniło, tylko Grażyna chce żeby on tak myślał. Sądzę, że między nimi naprawdę do czegoś doszło, tylko Grażyna okłamała Grzegorza, bo nie chciała żeby miał wyrzuty sumienia i robł sobie niepotrzebne nadzieje ;-)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Katakumba w Październik 19, 2012, 22:38:55
A mnie się wydaje, że Grześkowi wcale się to nie przyśniło, tylko Grażyna chce żeby on tak myślał. Sądzę, że między nimi naprawdę do czegoś doszło, tylko Grażyna okłamała Grzegorza, bo nie chciała żeby miał wyrzuty sumienia i robł sobie niepotrzebne nadzieje ;-)

Po dzisiejszym odcinku na poczatku trochę zbaraniałam, i juz sama nie wiedziałam czy między Grzegorzem a Grażyną coś zaszło, czy to jednak był sen. Potem obejrzałam jeszcze raz i doszłam do wniosku tak jak Ty Anula, że jednak Grażyna zrobiła Grześka w konia i nie chciała Go wpędzać w poczucie winy, przyznając mu rację co do wydarzeń z poprzedniej nocy :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Październik 20, 2012, 09:24:33
Niestety po obejrzeniu tego odcinka doszłam do takiego samego wniosku jak Wy, dziewczyny. A nawet jeśli nie doszło do tego pocałunku rzeczywiście to prędzej czy później dojdzie, Grażyna przez cały czas trwania tej rozmowy wyraźnie pokazywała, że Grzesiek nie jest jej obojętny, podrywała go po prostu! Zwłaszcza ten tekst, że to bardzo miłe, że coś takiego mu się przyśniło. Co jest odrobinę dziwne, bo przecież on się ze swoją ukochaną rozstał 2 dni temu (!), a ona już. Bez sensu. Moim zdaniem coś z tego będzie, a wczorajszy i dzisiejszy odcinek to tylko sugestia i chęć zmylenia widza. Niestety....  :'(
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Emilka w Październik 20, 2012, 20:15:57
Właśnie, Emilka chciała miec dziecko starają się o dziecko z Bartkiem,ale nie wiadomo dokładnie wyniki badania w Wrocławiu :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Październik 20, 2012, 20:57:15
Ja uwierzyłam, że jednak między Grażyną i Grzegorzem nic nie doszło, ale jednak stwierdzam, że rzeczywiście może być tak, jak piszecie... Grażyna mogła przecież Króla najzwyczajniej w świecie okłamać... Sądzę tak jak Justek, że między nimi coś będzie, co mi się bardzo nie podoba, bo lubiłam Grzegorza oraz Renatę jako parę i nadal nie rozumiem, dlaczego scenarzyści chcą się jej pozbyć... ::)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Październik 20, 2012, 21:00:26
(...) i nadal nie rozumiem, dlaczego scenarzyści chcą się jej pozbyć... ::)
Dokładnie, tego też nie potrafię pojąć. Pamiętam bardzo dobrze ten wywiad z aktorką, wcielającą się w postać Renaty, jeszcze z okresu wakacyjnego bodajże. Mówiła że jej postać była zawsze taka idealna, nie przytrafiało się jej nic ciekawego, ale wkrótce widzowie będą mogli ujrzeć Renatę w dosyć dramatycznych zdarzeniach. Nie spodziewałam się wtedy, że chodzi o coś tak banalnego jak pozbycie się bohaterki z serialu...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Katakumba w Październik 21, 2012, 02:16:18
Coś mi się widzi, że jak zaczęli modzić między Grzegorzem a Grażyną to i ułożą ciąg dalszy tej historii. Niestety Ja takiego obrotu spraw nie kupuję. Scenarzystom na serio brakuje pomysłów   <olaboga>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Mańka w Październik 21, 2012, 09:25:52
gdyby nie to, że Grażyna była z Błażejem, to ich związek by mi się bardzo podobał, no ale są pewne granice, macie racje. ale ten odcinek, co Grzeciek był pijany, to mi się podobał, nie powiem <skacze> i jeszcze docinki Anety w stosunku do Adama- choć widać było, że w pewien sposób chce mu pomóc- albo jak powiedziała o Kindze, że "przejdzie jej"- mi się to podobało. Szkoda, że np nie pokazali jak Aneta i Marek razem mu docinają, no ale wszystko przed nami- myślę, że Kinga się prędko nie wyprowadzi. :buzki:
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Październik 29, 2012, 19:36:42
Szkoda mi Bartka. Przykre, ze musiał się dowiedzieć, że jest bezpłodny. Najbardziej szkoda mi się go zrobiło jak mówił o tym, że jest ginekologiem, wie wszystko o ciąży, a sam nie może mieć dzieci i nigdy nie zostanie tatą... :( Potrzebne na pewno będzie mu teraz wsparcie Emilki, choć jej też nie będzie łatwo. Kurcze, to jest zawsze takie przykre jak się pomyśli o tym, że tyle ludzi nie chce mieć dzieci, a wpada albo też zabija/porzuca dzieci, a drugie tyle bardzo chce, a nie może mieć własnych.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: asia w Listopad 21, 2012, 19:35:43
A ja powiem tak:
spodobał mi się wątek Szymona. Fakt, mógłby zrozumieć "nie" Marysi, bo zdaje się, że do tej pory tego nie zrobił, ale ma fajne poczucie humoru i chciałabym, żeby mu się ułożyło. Bardzo fajnie dziś zresztą śmiali się razem z Hubertem z (i tu mam problem z imieniem, mam na myśli tego tancerza - męża <?> Kingi>. Poza tym chłopak ma świetnie podejście do brata! :D
Spodobał mi się też inny nowy wątek - Fabiana. Co prawda nie uwielbiam Patrycji, ale tak się przejęła tym Fabianem...
No i to dziś powiedziała "najpierw się śmialiśmy, a później płakaliśmy na jej pogrzebie"...
A Fabian to nie wiem od kiedy (od zawsze?) nie może znaleźć kontaktu z rówieśnikami, więc czekam, aż się to zmieni. Bo jestem ciemna i ogólnie to nie wiem, ale on na tym czacie to z Patrycją pisze i o tym nie wie, tak? Ta rozmowa na czacie to też niezła była.
- pogadałbyś?
- no... pogadałbym...
- ok. ale później, bo teraz idę.
"miło" :)
Ale też nie jestem zachwycona chwilowym urwaniem wątku Sabiny.
Julian i pani Celinka... Jak dla mnie dość ciekawa historia.

I zamiast się uczyć, to czekam na kolejny nowy odcinek. Yeah.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Listopad 21, 2012, 23:12:21
Nie macie wrażenia, że zachowanie Dominika i całej tej paczki to poziom gimnazjum? Wiadomo, że różni ludzie są w różnych miejscach, ale o takim poniżaniu to się jak już gdzieś w gimnazjum słyszy, a nie w liceum, gdzie ludzie powinni być jednak już troszkę bardziej dojrzali.

Cieszę się, że wrócił wątek Ola/Robert! Jestem ciekawa jak ona zareaguje na jego propozycję. Chciałabym, żeby byli razem chociaż nie zdziwię się, jak pomimo żywienia do niego cały czas uczucia odmówi i powie, że chyba nie pamięta co jej mówił jakiś czas temu...  :(

Wkurza mnie za to, że wracają do postaci Sandry. Bezsensu...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Listopad 22, 2012, 00:04:45
Wkurza mnie za to, że wracają do postaci Sandry. Bezsensu...
Zgadzam się. Strasznie nie cieszy mnie jej powrót, nie dość, że pewnie znowu będą przez nią wielkie problemy to jeszcze będziemy musieli oglądać Huberta, który zaczął mnie irytować... Chociaż w scenach z Szymonem i Adamem był fajny, taki wyluzowany i w ogóle, a nie jak prawie zawsze nudny, chętnie bym takie sceny częściej oglądała. ;)

Wątek Wadlewa akurat w kilku ostatnich odcinkach naprawdę fajny, chociaż to zasługa głównie aktorki wcielającej się w rolę Celiny, bo te wszystkie sceny, na czele z tą gdy zobaczyła ten portret, były przez nią świetnie zagrane ;)

A ten nowy kolega Patrycji strasznie przypomina mi Dominika z "Sali samobójców", nie tylko z wyglądu... :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Listopad 26, 2012, 19:02:02
Fajnie się Król-ewna Ola zabawiła. Obudziła się biedna z tatuażami, kiedyś może się w ciąży obudzić i się wtedy bunt skończy. Ale to ekstremum. przede wszystkim nie wiem, co jej Robert powiedział czy zaproponował (wszakże wróciłam do oglądania dzisiaj  ;D)
Nie wiedziałam, że Grażyna z Grzegorzem już na takim etapie jest. Buuu, myślałam, że będą jakieś podchody, powolny rozwój sytuacji...:(
Jedno jest pewnie - Grażynka plus wino równa się łagodniejszy Grześ. W sumie racja, że w pewnym momencie trzeba dzieciom dać szansę popełniania własnych błędów.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Listopad 26, 2012, 19:11:54
Proponuję urządzić konkurs. Kto całuje gorzej: Grześ czy Marek? <haha> Tak czy inaczej trochę mnie rozbawiła dzisiejsza scenka. Mamy powtórkę z rozrywki: pijaniutki Grzegorz, dobierający się do Grażynki. I znowu następnego dnia będzie miał wyrzuty sumienia. Kompletnie bez sensu, dorośli ludzie, a pokazują ich wątek w taki dziecinny sposób. I jeszcze ten biedny Król, który niedawno z żoną się rozstał, z żoną, którą tak bardzo kochał...i co? Już hop, siup i Wekslerowa? Kompletnie bez sensu.

Z tego co jeszcze dzisiaj zdążyłam zauważyć to Olka. Moim zdaniem prędzej czy później musiało się to zdarzyć, w końcu dziewczyna nie może być stale poważna i odpowiedzialna, zwłaszcza jak jej coś ciągle w życiu zgrzyta. Sporo spraw nałożyło się ostatnio w jej życiu: niedawno zakończona sprawa z Nożownikiem (a trauma jest traumą), problemy ojca w pracy, potem Renata zdradzająca Grześka, rozwód Grześka z Renatą (która była dla Olki, co by nie mówić, przyjaciółką, zastępowała jej matkę i siostrę jednocześnie), potem sprawa z Robertem i Kingą, rozstanie, przy okazji Błażejek rzuca studia, zostaje taksówkarzem, ojciec fiksuje. Dziewczynie po prostu nerwy siadły i tyle, ale mam nadzieję, że szybko się pozbiera.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Listopad 27, 2012, 20:19:47
Dzięki Justku za wyjaśnienie kilku kwestii, bez względu na to czy świadome czy nie. Zrozumiałam dlaczego Olce odbija.
Poczytałam też kilka poprzednich postów i niektóre wątki zaczynam łapać. 
Trochę mnie ominęło. W szoku byłam na przykład, że Emilka z Bartkiem są razem, starają się o dziecko, tworzą albo będą tworzyć rodzinę zastępczą/adopcyjną.  Ale fajnie, fajnie. Mam nadzieję, że Bartek nadal jest lekarzem.
Grzegorz tym razem nie miał wyrzutów..a raczej miał, tyle że później, Najpierw miał luki w pamięci. Ludzie. Ile oni tego wina wypili? Pięć butelek? A może to szok i w rezultacie tzw. "wyparcie"?
I tak jak samo spotykanie się w byłą kobietą syna nie uważałam za najgorsze (raczej mniej mi się podobało połączenie starsza-młodszy) tak chodzenie i proszenie go o radę w tych sprawach uważam za przesadę.
Wolszczak wygląda ślicznie, w  tych włosach  <tak>

Miałam ładniejszego posta ale mi zjadło ;P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Listopad 27, 2012, 20:45:48
Za to ja w takim razie mam odmienne spojrzenie na wszystkie wymienione przez Ciebie kwestie... :D

Nie lubię połączenia Bartka z Emilką, w ogóle nigdy nie przepadałam za Śmiałkówną, a Bartek kiedyś super facet, teraz trochę "zadziadział" jak się przeprowadził do Wadlewa i leczy ludzi w lokalnej przychodni. Mimo wszystko wolałam go w połączeniu z Arturem, Pawłem, Patrykiem...niż jako takiego wiejskiego lekarza :P Zrobił się po prostu nudny.

A Grzegorz nie miałby wyrzutów sumienia, gdyby nie ta rozmowa z Błażejem. Po prostu przypomniał sobie, jak się zakończył związek syna z Wekslerową oraz to, jak wielokrotnie później dał po sobie poznać, że nadal mu na niej zależy, mimo tego, że nie mogą już do siebie wrócić, bo zbyt wiele rzeczy się wydarzyło. Wydało mu się niestosowne to, że coś mogłoby być pomiędzy nim, a byłą dziewczyną jego syna. Słusznie zresztą, moim zdaniem, chociaż po dzisiejszym odcinku upewniłam się, że to nie jest koniec. Jestem przekonana, że jeszcze do tego wrócą. Szkoda...ale co zrobić, najwyżej nie będę sobie już włączała scen z p. Wolszczak, trudno :D

Wolszczak wygląda ślicznie, w  tych włosach  <tak>
Jakkolwiek ją ubóstwiam, tak nie do końca się zgadzam. Byłam "na nie" już wcześniej, kiedy rozjaśniła włosy. Potem je przyciemniła i wyglądała super. Natomiast tak jasny odcień jaki ma teraz moim zdaniem jej nie pasuje. No i gryzie się z jej obecną karnacją. Cięcie na plus, kolor na minus moim zdaniem ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Grudzień 05, 2012, 18:52:20
Watek sprzedaży domu przez Śmiałka jest rozwalający. Ja już pomijam, że to głupota a samo to, że kupiec daje cholendarnie wysoką kwotę powinno dać do myślenia. Może te grunty będą z jakichś powodów jeszcze droższe za chwilę. Ale to sprzedawanie się robi długie i nudne - wczoraj pił i gadał coś o ojcowiźnie, przekazywaniu dzieciom a dzisiaj znowu sprzedaje i ani myśli rezygnować ::) Ale on mnie tak nie drażni jak ta Aurelia. Bartek (doktor Judym :)) faktycznie skapcaniał - chyba energia Emilki go przytłoczyła :D
Hubert, Sandra i cała sprawa z Rajmundami to też chyba niekończąca się opowieść. I ciągle nie mogę się przekonać, że Sandra jest szczera. A Król senior i jego próby pomocy córce?  Sama nie wiem jak to skomentować, bo pierwszy raz coś takiego widzę ::) Skutek będzie odwrotny do zamierzonego - Olka jeszcze bardziej się odetnie.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Grudzień 05, 2012, 21:45:05
Ale on mnie tak nie drażni jak ta Aurelia.

Jean, a dlaczego Aurelia Cię tak drażni?
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Grudzień 05, 2012, 22:03:02
Ale on mnie tak nie drażni jak ta Aurelia.
Jean, a dlaczego Aurelia Cię tak drażni?

Może i długo jej nie znam, ale denerwuje mnie. Jak nie jakiś aktor czy inny gwiazdor i wykupywanie czasopism, wycinanie kuponów (też tak miałam, ale miałam wtedy -naście lat) to znowu jakieś hiszpańskie podróże, do których namawia śmiałka kompletnie nie rozumiejąc Emilki. Ok, Emilka też potrafi wkurzyć, ale w tym temacie właśnie ją rozumiem i popieram.
Do tego jeszcze te spotkania ze sklepową - żebym nie wiem jak się starała, nie potrafi mnie to rozbawić.
Poza tym, wieś jest już bardzo nowoczesna, ale...bez przesady. Nie wspominając o tym, że sklepowe zakładają fartuchy ( bo o ile zauważyłam...to spożywczak jest?).
Ech, no może kiedyś zrozumiem, ale na ten moment pani Aurelii mówię "nie"  ;D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Grudzień 06, 2012, 18:59:48
Ale on mnie tak nie drażni jak ta Aurelia.
Jean, a dlaczego Aurelia Cię tak drażni?

Może i długo jej nie znam, ale denerwuje mnie. Jak nie jakiś aktor czy inny gwiazdor i wykupywanie czasopism, wycinanie kuponów (też tak miałam, ale miałam wtedy -naście lat) to znowu jakieś hiszpańskie podróże, do których namawia śmiałka kompletnie nie rozumiejąc Emilki. Ok, Emilka też potrafi wkurzyć, ale w tym temacie właśnie ją rozumiem i popieram.
Do tego jeszcze te spotkania ze sklepową - żebym nie wiem jak się starała, nie potrafi mnie to rozbawić.
Poza tym, wieś jest już bardzo nowoczesna, ale...bez przesady. Nie wspominając o tym, że sklepowe zakładają fartuchy ( bo o ile zauważyłam...to spożywczak jest?).
Ech, no może kiedyś zrozumiem, ale na ten moment pani Aurelii mówię "nie"  ;D

Mnie też troszkę, to zdenerwowało, no ale cóż każdy ma prawo sobie marzyć i te marzenia spełniać, jak ma możliwość. A oni tą możliwośc mieli pod nosem. Z resztą Marianowi też się spodobał pomysł wyjazdu za granicę, więc to nie była tylko chęć Aurelii. A po za tym ona też do końca nie mogła rozumieć Emilki, bo na dobrą sprawę Aurelia nigdy nie miała takiej ,,prawdziwej'' rodziny, więc ona może się tego dopiero uczyć. I myślę, że powinnyśmy być dla niej w miarę wyrozumiałe, a po za tym to Aurelia już wiele razy pokazała Emilce, że chce być dla niej kimś bliższym niż tylko partnerką jej ojca :-).
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Grudzień 07, 2012, 08:37:14
Nie wiem jak dokładnie jest między Emilką a Aurelią. Może ta druga się stara a pierwsza jej szans na tę bliskość nie daje. Ale sprawa sprzedaży domu i wojaży zagranicznych im w tym zacieśnianiu stosunków nie pomoże. Dziwię się, że to Śmiałek chce sprzedać  swoją ojcowiznę a nie Emilka na przykład - zwykle młodzi nie przykładają do tego wagi. Emilka może być przeciwna ze względu na swoja matkę, tylko ten dom może jej ja przypominać. Nie wiem, jak się skończyło to Emilkowe przebijanie oferty kupna, bo wczoraj akurat nie oglądałam, ale to nierealne przecież - skoro za oferowaną kwotę przez tego co go gra Miłowicz, chcieli kupić nowy dom dla Emilki i nowy dom w Hiszpanii a za pozostałe drobiazgi spędzić beztrosko resztę życia.  :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Grudzień 07, 2012, 11:02:35
Przebijali swoje oferty, aż w końcu Śmiałkowi wrócił rozum do głowy i przepisał gospodarstwo Emilce :D Ale masz racje Jean - niepotrzebny, nudny wątek...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Grudzień 07, 2012, 18:55:14
Nie wiem jak dokładnie jest między Emilką a Aurelią. Może ta druga się stara a pierwsza jej szans na tę bliskość nie daje. Ale sprawa sprzedaży domu i wojaży zagranicznych im w tym zacieśnianiu stosunków nie pomoże. Dziwię się, że to Śmiałek chce sprzedać  swoją ojcowiznę a nie Emilka na przykład - zwykle młodzi nie przykładają do tego wagi. Emilka może być przeciwna ze względu na swoja matkę, tylko ten dom może jej ja przypominać. Nie wiem, jak się skończyło to Emilkowe przebijanie oferty kupna, bo wczoraj akurat nie oglądałam, ale to nierealne przecież - skoro za oferowaną kwotę przez tego co go gra Miłowicz, chcieli kupić nowy dom dla Emilki i nowy dom w Hiszpanii a za pozostałe drobiazgi spędzić beztrosko resztę życia.  :)

Akurat nie wydaje mi się, że Emilka nie chciała sprzedać domu ze względu na swoją matkę. Nie wiem czy wiesz, ale ta ją porzuciła, jak była jeszcze mała, z resztą Śmiałek wtedy też nie popisywał się jako ojciec. Obejrzyj sobie odcinek 132, w nim wszystko jest wyjaśnione co do tej kwestii. Owszem może i sprzedaż domu nie pomoże im się do siebie przybliżyć, ale już przed tym były pokazane sceny, w których Emilka nie traktowała Aurelii zbyt dobrze. Sama nie wiem może na początku było jej trudno się do niej przełamać, ale teraz? Przecież Aurelia jej pomagała i traktowała praktycznie, jak córkę, a ta co? Jak zwykle na nie.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Grudzień 07, 2012, 19:29:59
No, to jeśli do tej pory stosunki między obiema paniami były napięte, to po sprzedaży domu byłyby już nie do naprawienia.
Nie znałam całej historii Emilki, wielu rzeczy też zwyczajnie nie pamiętam. Pamiętam, że kiedyś nie lubiłam jej totalnie - za czasów kiedy to scenarzyści kreowali ją na wiejską dziewoję z niekoniecznie wysokim IQ. Serio, tak ją zapamiętałam. Dlatego, kiedy teraz zobaczyłam ją z Bartkiem, przeżyłam mały szok. Ale w końcu też minęło kilka lat :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Grudzień 07, 2012, 22:23:33
Ja też wtedy za nią do końca nie przepadałam ale teraz wydaje się nawet w porządku. Myślę, że może Aurelia i Emilka w końcu się dogadają, tylko potrzeba na to trochę czasu, w końcu jest ktoś kto je łączy, czy tego chcą czy nie. Majka też kiedyś nie zaakceptowała Anety od razu jako partnerki swojego ojca, tylko mam nadzieję, że historia Aurelii i Mariana nie skończy się tak samo, jak Anety i Jana. Za bardzo ich lubię żeby móc się od nich odzwyczaić :-)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Styczeń 09, 2013, 14:43:05
Końcówka wczorajszego odcinka była cudna.
Na jakkolwiek głupich zasadach by ta para skonstruowana nie była to jednak ten moment (że tak powiem) rekompensował wszystko. Jestem entuzjastą Grażynki i Grześka ajajaj  <serduszko>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Styczeń 09, 2013, 17:21:25
Jestem za. Byłam prawdę mówiąc w lekkim szoku. Ujęcia super. Ogólnie nie mam charakteru takiego, że rozpływam się oglądając serialowe sceny, ale ta była....słodka :D Pokusiłam się nawet o dwukrotny "repeat". :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jean w Styczeń 09, 2013, 19:20:38
Ta scena była taka... normalna, naturalna. Tym zachwyciła. Jak się ta kobieta musiała przełamać to głowa mała. A pomijając kwestię choroby to miłość w wieku zaawansowanym (że  tak powiem)  jest niesamowita i niepowtarzalna.
Tłumaczenia Grześka przed dziećmi mnie rozwaliły, choć właściwie jakiejś reakcji ze strony Błażeja się spodziewałam ...a jednak nie było. Może akurat ten związek przetrwa?
Nie wiem co z resztą wątków, nie wiem o co biega z tym dzieckiem u Huberta, co to przyjaciółka przywiozła. Ja nadal żyję wczorajszymi 3 minutami!!!
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 16, 2013, 20:30:42
A ja się tak cieszę z powodu ponownego zejścia się Oli i Roberta :) Strasznie ich lubię, a te sceny "wyprowadzania" Roberta z mieszkania tak, żeby ojciec nie zauważył... cudne :D Tak samo jak wspomniana przez Jean scena jak Król tłumaczył się przed dziećmi. I rzeczywiście, powiedział to tak prostu z mostu, bez owijania w bawełnę! ;D

Dziecko, Sandrę i Huberta z Marysią omijam, bo mnie denerwuje ten wątek. Bezsensu jest dla mnie, po co oni (scenarzyści) znowu kombinują coś z tym Rajmundem.... Ileż można.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 23, 2013, 20:34:59
Halo odbiór :D Oglądamy to jeszcze czy nie? Mniejsza, najwyżej sama ze sobą porozmawiam :D

Denerwuje mnie Daga. Jak ona się zachowuje...  :( Lata za tym Oskarem jak głupia, potem przeprasza Mikołaja, jest "seks na zgodę", a potem siedzi na łóżku, płacze i myśli o Oskarze... Kurcze, nawet rozumiem, że chciała go wesprzeć i mu pomóc pomimo tego jak ją wykorzystał, ale powinna też rozumieć Miksera i wiedzieć, że on nie robi jej tego na złość tylko wie jak to się ostatnio skończyło i nie chce tego faceta w ich związku. I zresztą wcale się nie dziwię. Swoją drogą Oskar też ma fajnych (pseudo)przyjaciół... Same hieny. Pewnie to nawet ten koleś (zapomniałam jak on sie nazywał, ale wiecie o kogo chodzi - ten co miał złapać fotoreportera, ale mu się "nie udało") podrzucił mu te prochy.

Potem co tam... Nicola. Eee nie wiem. Lubię Radka i dobrze mu życzę. Chciałabym żeby mu znaleźli jakąś dziewczynę, naprawdę! Ale nie wiem jeszcze czy lubię Nicolę. A szykuje się, że coś w tym kierunku będą szli ;)

A Ola i Robert. Oczywiście! Po co to pociągnąć dalej, lepiej teraz zrobić "roczną" przerwę, jeśli chodzi o ten wątek  8)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Styczeń 23, 2013, 21:45:53
Potem co tam... Nicola. Eee nie wiem. Lubię Radka i dobrze mu życzę. Chciałabym żeby mu znaleźli jakąś dziewczynę, naprawdę! Ale nie wiem jeszcze czy lubię Nicolę. A szykuje się, że coś w tym kierunku będą szli ;)
Ja też lubię Radka. Chociaż uważam, że dzisiejsze sceny z Nicolą były dziwne :P Takie... sztuczne? :P W ogóle oglądam tak jednym okiem, z doskoku i co jakiś czas :D No i Błażej się mocno nakręcił, a tu taka niespodzianka. Za to Kaśkę zaczęli tak dziwnie pokazywać... że on taki ogarnięty i mądry życiowo.. hihihihi. Kaśka-dobra-rada normalnie.

Poza tym Wadlewo.. wciąż tak samo fuj.

Właściwie to chwilowo nie mam żadnego ulubionego wątku, chociaż Grażynka i Grześ są całkiem słodcy :P

Ta siostra Radka jest całkiem w porządku. I chłopiec a'la 'sala samobójców' też. Tylko ona dość kiepsko gra. Znaczy niby miła w odbiorze, bo i ładna, i przyjemna, i całkiem sensowną ma rolę, ale aktorsko mi zgrzyta :D

Podyskutuję z Tobą :) Nawet bardzo chętnie. Stęskniłam się za dyskusjami :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 24, 2013, 12:09:46
A które dzisiejsze? Te w BarBarianie czy te w domu mody Sabiny? Bo nie wiem czy oglądasz w tv czy z iplą trochę na przód i do czego się odnosić :D

No Błażej się mocno nakręcił, ale niestety (czy stety) nic z tego nie będzie. Myślę jednak, że nie wprowadzali tej postaci tak na chwilę i jednak Nicola i tak czy siak zacznie kręcić z Radkiem i panowie się pewnie pokłócą. Właśnie z tego powodu, o którym mówił Kaśka-dobra-rada (;D), Błażej pewnie poczuje się tak, jakby ten mu ją odbił :P

Tak, też polubiłam Patrycję. Jego też.  Tylko ostatnio bardziej zainteresował mnie ewentualny wątek ich trójki (razem z Dominikiem) niz ich samych, ale moze jeszcze do tego wrócą. Co do aktorstwa - też mi coś nie gra u niej czasami... ale nie wiem do końca co :P

Grześ i Grażynka mówisz?
Mnie akurat ten wątek nie kręci, ale to w poniedziałek będzie coś dla Ciebie, bo Sabina ich "nakryje" ;P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Styczeń 24, 2013, 15:11:53
Mam do Was pytanie. Jestem w tyle jakieś 8 odcinków. W zwiastunie był urywek jak Marek stoi w przedpokoju, a ktoś mu coś z drzwiami robi. W którym z odcinków było takie zdarzenie?? (to był chyba zeszły tydzień)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 24, 2013, 15:31:01
To będzie odcinek 1627 albo 1628. W każdym razie w tym odcinku jak Błażej ma klientkę, która zaczyna mu rodzić w taksówce. Jeśli chodzi o te drzwi to tam nic fascynującego się nie dzieje ;) Po prostu Marek miał pomóc Błażejowi odebrać ten poród w tej sytuacji, ale zamek mu się popsuł i nie mógł wyjść z domu. I ten dobijający się "ktoś" to ślusarz ;) Który zresztą przyjedzie już po fakcie  <jezyk>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Styczeń 24, 2013, 17:00:48
Mnie akurat ten wątek nie kręci, ale to w poniedziałek będzie coś dla Ciebie, bo Sabina ich "nakryje" ;P
A to nie dzisiaj przypadkiem? Odcinek 1631. Ja już oglądałam, więc chyba dzisiaj go wyemitują ;) A w jutrzejszym odcinku starcie Grześka ze słynnym Ryśkiem, mężem Marty ;D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Styczeń 24, 2013, 17:11:37
A które dzisiejsze? Te w BarBarianie czy te w domu mody Sabiny? Bo nie wiem czy oglądasz w tv czy z iplą trochę na przód i do czego się odnosić :D
Jak oglądam to w TV. Chociaż chciałabym nadrobić odcinek, w którym Grzegorz z Grażynką się zeszli. Widziałam ich poranek, ale nie widziałam odcinka przed. Może pamiętasz, który to numer?

Cytuj
No Błażej się mocno nakręcił, ale niestety (czy stety) nic z tego nie będzie. Myślę jednak, że nie wprowadzali tej postaci tak na chwilę i jednak Nicola i tak czy siak zacznie kręcić z Radkiem i panowie się pewnie pokłócą. Właśnie z tego powodu, o którym mówił Kaśka-dobra-rada (;D), Błażej pewnie poczuje się tak, jakby ten mu ją odbił :P
No tak, to zmierza w tym kierunku :) Chociaż ja nie lubię takich przewidywalnych scenariuszy - jeszcze wątek nie ruszył, a już wiadomo, co będzie :P chyba, że nas zaskoczą i potoczy się inaczej... ale to PM, więc mała szansa ;)

Cytuj
Mnie akurat ten wątek nie kręci, ale to w poniedziałek będzie coś dla Ciebie, bo Sabina ich "nakryje" ;P
A czemu w poniedziałek? Myślałam, że dziś. No chyba, że dziś nie ma :D No.. polubiłam ich razem. Chociaż wolałam ich dzieci razem - Sabina i Błażej to była naprawdę fajna para. Szkoda, że bardzo dawne czasy :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 24, 2013, 17:19:14
Oj, to ja nie pamiętam. Jak już pisałam nie śledzę namiętnie tego wątku ;) Może ktoś bardziej zainteresowany będzie wiedział ;)

W większości seriali są przewidywalne scenariusze, ale co tam. I tak zawsze jestem ciekawa jak to pokażą :P

Sorka, to rzeczywiście dzisiaj. Wczoraj nie mogłam odpalić tego odcinka w ipli, więc pomyślałam, że to może prapremiera z poniedziałkowej emisji ;) To lecę obejrzeć :D

EDIT
Chociaż wolałam ich dzieci razem - Sabina i Błażej to była naprawdę fajna para. Szkoda, że bardzo dawne czasy :D
Parafrazując wedle moich odczuć....Sabina i Radek - to była naprawdę fajna para ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Styczeń 28, 2013, 18:47:19
Pomocy!
Wyjaśni mi ktoś, o co chodzi z Rajmundem, Anetą, z tym małym, z byłą żoną Hubcia i w ogóle co się dzieje w tym wątku? :D Nic a nic nie rozumiem. Za dużo chyba opuściłam ;)

Poza tym... przesłodzili trochę pierwszy raz Patrycji :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 28, 2013, 19:03:01
Na tyle ile ja ogarniam co tam się dzieje to mogę napisać. Generalnie chodzi o to, że ten mały, czyli Kuba jest synem Rajmunda. I ci faceci co chodzili najpierw za Sandrą, a teraz zaczęli nachodzić Anetę to wrogowie Rajmunda, którzy chcą dorwać tego małego i w ten sposób zemścić się na Rajmundzie (nie wiem dlaczego i czy to było wyjaśnione, ale pewnie jakieś porachunki po prostu...) No i Rajmund postanowił wkręcić w tę sprawę Sandrę i kazał jej ukryć młodego i się nim zaopiekować, a kiedy ją dorwali to ona z kolei poszła z tym do Huberta i Marysi. Oczywiście oni na początku nie wiedzieli nic o tym, że to syn Rajmunda, bo Sandra ich oszukiwała mówiąc, że to syn jej siostry, która jest w szpitalu i takie tam... Potem Sandrę porwali, M&H razem z policją zaczęli węszyć, że Sandra miała jakiś kontakt z Rajmundem i chcieli wyjaśnień, więc Sandra nie miała wyjścia i powiedziała im całą prawdę. Także na ten moment dziecko jest u nich, nikt nie ma o nim nie wiedzieć i mają się nim opiekować. Ale sielanki nie będzie, bo ten cały Filipow już odkrył fakt, że Rajmund ukrył syna u swojego największego wroga. I przyszedł z tym do Anety, nie wiedzieć czemu... ;) ale zapewne będzie miała jakoś sprowadzić im Kubę czy coś w tym stylu ;)

Cytuj
Poza tym... przesłodzili trochę pierwszy raz Patrycji :P
Fakt, generalnie ten cały ich wyjazd był trochę przesłodzony ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Styczeń 28, 2013, 19:55:11
(nie wiem dlaczego i czy to było wyjaśnione, ale pewnie jakieś porachunki po prostu...)
Wydaje mi się, że chodzi o to, że Rajmund zabił brata tego Filipowa i teraz on się na nim mści chcąc zrobić coś Kubie ;)

Cieszy mnie pojawienie się w dzisiejszym odcinku Anety i Marka, bo dawno ich razem nie było, a przynajmniej ja sobie tego nie przypominam :D Dziwi mnie tylko, że on się nie zorientował, że Aneta zachowuje się po tej rozmowie w drzwiach inaczej niż wcześniej, że jest przestraszona... To było przecież naprawdę widoczne :P

Poza tym, fajnie, że Radek będzie pojawia się częściej, tylko dlaczego musi pojawiać się z nim ta Nikola? :P Ona jest tak irytująca, że podczas scen z nią mam ochotę wyłączyć telewizor, naprawdę :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Styczeń 28, 2013, 20:23:50
No fakt, to dzziwne, że Marek nic nie zauważył, ale szkoda też, że Aneta(znowu) nie powiedziała mu prawdy. Podobało mi się jednak, to jak ona się do niego przytuliła. Widać, że czuje się w jego ramionach taaaka bezpieczna <buja_w_oblokach>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Styczeń 28, 2013, 23:19:33
(nie wiem dlaczego i czy to było wyjaśnione, ale pewnie jakieś porachunki po prostu...)
Wydaje mi się, że chodzi o to, że Rajmund zabił brata tego Filipowa i teraz on się na nim mści chcąc zrobić coś Kubie ;)
Bardzo możliwe, też mi się coś takiego kojarzy trochę, ale nie byłam pewna, więc nie pisałam ;)

Jeśli chodzi o Anetę to też uważam to za dziwne, że Marek nic się nie skapnął, że coś jest nie tak. A Radzio... no fajnie, że jest Radzio :D Aż tak nie lubisz tej Nicoli? Ona ma w sobie coś takiego, że jakoś nie wzbudziła mojej sympatii, ale nie umiem określić co z nią jest nie tak. Zastanawiam się tylko czy może ona coś ukrywa... tak się miota, zmienia temat, nic nie chce o sobie mówić. Tzn ja wiem, że są takie osoby, które nie lubią o sobie mówić i ciężko cokolwiek od nich wyciągnąć, sama tak mam, więc mnie by to nie dziwiło, ale akurat ona wydaje mi się jakby coś miała za uszami, nie wiem tylko czy to dobre wrażenie  <jezyk>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Styczeń 28, 2013, 23:33:55
Aż tak nie lubisz tej Nicoli?
Tak, nie polubiłam jej i raczej nie polubię, chociaż przez co nie mam pojęcia. :P Ona ma w sobie coś takiego "nie tak", jest jakaś dziwna...
Mnie również wydaje się, tak jak Tobie, Sandi, że ona coś ukrywa, ale mam nadzieję, że tego prędzej czy później się dowiemy ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Luty 07, 2013, 21:31:32
Rysiek najlepszym przyjacielem Grześka...koniec świata! <olaboga> Wcale się nie dziwię Oli i Błażejowi, że tak reagują, a zwłaszcza Błażejowi, bo on Ryszarda poznał już przecież, no i wie co na jego temat sądzi Grażyna, aż zacytować mogę, pamiętam to jak dziś, gdy mówiła: "Rysiek Nowak to buc i bufon. Dorobił się na handlu skarpetkami a teraz zgrywa bóg wie kogo...arystokrata zakichany!" :D A Król, człek z natury niedzisiejszy, olewa kompletnie swoją ukochaną, tylko z Ryśkiem a to na konie, a to meczyk obejrzeć, nawet w sytuacji totalnie namiętnej (na kanapie w salonie u Grażyny)...myśli czy Rysiu mu wybaczy <haha> no pliiis! Niech się z Markiem spotyka, czy coś.

Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Luty 08, 2013, 20:11:01
Na tyle ile ja ogarniam co tam się dzieje to mogę napisać.
Dzięki sandi i Donia. :) Trochę z opóźnieniem, ale jednak mi rozjaśniłyście, bo w sumie to ja się w tym serialu intensywnie gubię :P

Poza tym, fajnie, że Radek będzie pojawia się częściej, tylko dlaczego musi pojawiać się z nim ta Nikola? :P Ona jest tak irytująca, że podczas scen z nią mam ochotę wyłączyć telewizor, naprawdę :D
Mnie nawet nie irytuje. Chociaż smutny i przybity Radek, to średni widok :D Swoją drogą intryguje mnie, co też ona kombinuje.

Rysiek najlepszym przyjacielem Grześka...koniec świata! <olaboga> Wcale się nie dziwię Oli i Błażejowi, że tak reagują, a zwłaszcza Błażejowi, bo on Ryszarda poznał już przecież, no i wie co na jego temat sądzi Grażyna, aż zacytować mogę, pamiętam to jak dziś, gdy mówiła: "Rysiek Nowak to buc i bufon. Dorobił się na handlu skarpetkami a teraz zgrywa bóg wie kogo...arystokrata zakichany!" :D
A tu dla odmiany... Ryszard irytuje mnie najbardziej z całego serialu. Okropny ludź.

A w poprzednim, czyli dzisiejszym odcinku...
Pościg za Nikolą... ech, zaintrygowała mnie jej reakcja, kiedy kazała Radkowi zapomnieć. Jej zależy, ale nie może... ciekawe, czemu nie może.
W Wadlewie wreszcie zadziało się coś, co mnie nie zirytowało. Nowy przybysz przesympatyczny. Widziałam zapowiedź na nowy tydzień i w zasadzie rozwinie się to w dość ciekawy wątek. Nareszcie!
Arturro... jak zwykle. Zakombinował, pomógł.. i ok, ale czemu mam wrażenie, że nie było to bezinteresowne i, że albo za to porządnie oberwie, albo się wyda i będzie spięcie z Kingą? W ogóle to nie wydaje się Wam, że on z Kingą chciałby być?

W sumie odcinek nie był taki znowu najgorszy :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Luty 09, 2013, 15:25:19
Artur na pewno chciałby być z Kingą i nie pomaga Adamowi bezinteresownie. Jak zakończył się ostatni wątek z pracą Adama w firmie Artura, to potem Kinga wprost mu zarzuciła, że robi wszystko, żeby skompromitowac Adama w jej oczach i żeby on miał szansę wbić się do ich rodziny. Artur poza tym wspominał po rozmowie z Kingą różne sceny z czasów kiedy byli razem.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Luty 14, 2013, 13:19:40
Ale ta Mirka jest wredna i fałszywa. Jakie świństwo zrobiła Patrycji i jeszcze zachowuje się, jak gdyby nigdy nic...
A poza tym lubię to relację Dominik/Fabian ;)


Co do Kingi i Artura. Artur na pewno chciałby z nią być. Jestem ciekawa czy wyda się to, że i praca tancerza nie była tylko zbiegiem dobrych okoliczności ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Luty 14, 2013, 17:14:18
Ale ta Mirka jest wredna i fałszywa. Jakie świństwo zrobiła Patrycji i jeszcze zachowuje się, jak gdyby nigdy nic...
A poza tym lubię to relację Dominik/Fabian ;)

Też nie lubię Mirki i nie podoba mi się jej zachowanie. Natomiast Dominik jest fajny. Dość szybko jednak z wrogów stali się przyjaciółmi. Mam wrażenie, że za szybko się toczy ten wątek młodzieżowy. Fabian i Patrycja mogliby dłużej ze sobą randkować. A tutaj już nawet seks był. Jak tak dalej pójdzie to oni wszyscy (Patrycja, Fabian, Mirka, Dominik i jeszcze Krystian, który na razie nie ma wielkiego wątku, ale też dołączył do stałej obsady) staną się taką zgraną paczką przyjaciół jak na początku Marysia, Paweł, Kinga, Artur, Bartek, Emilka i Patryk, a po nich Ola/Błażej/Sabina/Mikser/Radek/Daga...
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Luty 14, 2013, 23:40:34
Mirka zrobiła to z zazdrości, ale to wcale nie usprawiedliwia jej zachowania. Jak rzeczywiście czuła się olewana przez Patrycję to mogła jej to powiedzieć, a nie psuć jej związek i to w taki jeszcze sposób, że zrobiła z niej największą świnię. I w dodatku rozpowszechniła na całą szkołę.

Dominika też polubiłam, całkiem fajny chłopak z niego.
A czy szybko to się rozwinęło. No dość szybko, była jedna scena na krzyż jak to się nienawidzą, jedna scena jak dochodzą do względnego spokoju (wspólne malowanie jako kara) i jedna scena, podczas której Fabian odkrywa prawdę o Dominiku. Od tego czasu zaczęli nadawać na tych samych fal i po prostu zostali dobrymi kolegami. Bez żadnego rozwijania tej znajomości...no szybko poszło, ale nie przeszkadza mi to jakoś, bo jak już pisałam, lubię ich relację ;)

Jak tak dalej pójdzie to oni wszyscy (Patrycja, Fabian, Mirka, Dominik i jeszcze Krystian, który na razie nie ma wielkiego wątku, ale też dołączył do stałej obsady) staną się taką zgraną paczką przyjaciół jak na początku Marysia, Paweł, Kinga, Artur, Bartek, Emilka i Patryk, a po nich Ola/Błażej/Sabina/Mikser/Radek/Daga...
Myślę nawet, że to planowo do tego właśnie zmierza ;)

A ten Krystian to... ? Bo nie kojarzę ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Luty 15, 2013, 23:04:45
Mirka zrobiła to z zazdrości, ale to wcale nie usprawiedliwia jej zachowania. Jak rzeczywiście czuła się olewana przez Patrycję to mogła jej to powiedzieć, a nie psuć jej związek i to w taki jeszcze sposób, że zrobiła z niej największą świnię. I w dodatku rozpowszechniła na całą szkołę.

Dominika też polubiłam, całkiem fajny chłopak z niego.
A czy szybko to się rozwinęło. No dość szybko, była jedna scena na krzyż jak to się nienawidzą, jedna scena jak dochodzą do względnego spokoju (wspólne malowanie jako kara) i jedna scena, podczas której Fabian odkrywa prawdę o Dominiku. Od tego czasu zaczęli nadawać na tych samych fal i po prostu zostali dobrymi kolegami. Bez żadnego rozwijania tej znajomości...no szybko poszło, ale nie przeszkadza mi to jakoś, bo jak już pisałam, lubię ich relację ;)


Fakt, Mirka trochę przegięła, bo mogła najpierw przyjść do Patrycji i z nią o tym pogadać. Ale z doświadczenia wiem, że takie rozmowy nie zawsze skutkują, tzn. na chwilę może i jest dobrze, ale później przypuszczam, że Patrycja znowu zaczęłaby ją olewać i w końcu całkiem by zapomniała o swojej przyjaciółce. Szkoda, że związek Patrycji i Fabiana zawisł na włosku, ale jest mi też szkoda Mirki, która teraz zostanie sama :(

A co do relacji Dominik-Fabian, to nawet mi się podoba, że nie przedłużali tego w nieskończoność. Doszło po prostu między nimi do poważnej, męskiej rozmowy i tyle. Między dziewczynami może powinno trwać, to dłużej ale co do facetów, to myślę, że tyle czasu na zakumplowanie w zupełności wystarczy ;-)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Luty 16, 2013, 01:31:21
A ten Krystian to... ? Bo nie kojarzę ;)

To taki kumpel Dominika, który też jeździ na skuterze. Dzisiaj zaczepiał Patrycję i dokuczał jej w związku z jej seksem z Fabianem. No i składał jej propozycje, ale ona go zbyła. Na razie rzadko się pojawia, ale niebawem dostanie większą rolę (aktor go grający na swoim profilu na facebooku co jakiś czas dodaje różne newsy z planu ;)).
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Luty 16, 2013, 13:09:45
Fakt, Mirka trochę przegięła, bo mogła najpierw przyjść do Patrycji i z nią o tym pogadać. Ale z doświadczenia wiem, że takie rozmowy nie zawsze skutkują, tzn. na chwilę może i jest dobrze, ale później przypuszczam, że Patrycja znowu zaczęłaby ją olewać i w końcu całkiem by zapomniała o swojej przyjaciółce. Szkoda, że związek Patrycji i Fabiana zawisł na włosku, ale jest mi też szkoda Mirki, która teraz zostanie sama :(
Wątpię, że tak całkiem by zapomniała. W końcu ona wcale tak jej nie olewała, spotykała się i z nią i z nim (że z nim ostatnio troszkę częściej no to chyba można zrozumieć), a przynajmniej tak było pokazane w serialu. Mirce chodziło chyba o sam fakt, że to Patrycja ma chłopaka i jest szczęśliwa, a nie ona, co zresztą jej powiedziała potem. Czysta zazdrość... i z tej zazdrości zrobiła z Patrycji taką świnię, co rozpowiada na lewo i prawo o swoich łóżkowych sprawach, naśmiewając się przy tym z Fabiana. No na pewno nie było to fajne.

Myślisz, że zostanie sama? W ostatnim odcinku na to nie wyglądało, ale nie wiadomo czy oni przetrzymają ten jej bunt ;)
Swoją drogą mina Dominika jak Mirka zwymiotowała na jego buty była urocza ;D

A ten Krystian to... ? Bo nie kojarzę ;)

To taki kumpel Dominika, który też jeździ na skuterze. Dzisiaj zaczepiał Patrycję i dokuczał jej w związku z jej seksem z Fabianem. No i składał jej propozycje, ale ona go zbyła. Na razie rzadko się pojawia, ale niebawem dostanie większą rolę (aktor go grający na swoim profilu na facebooku co jakiś czas dodaje różne newsy z planu ;)).
A, to ten. No to szkoda, bo jakoś go nie polubiłam  <jezyk>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Luty 19, 2013, 09:20:00
Rany...
Wczoraj włączyłam sobie Pierwszą miłość. A znowu miałam przerwę - prawie 2 tygodnie nie widziałam żadnego odcinka. Wiem, co się jednak w wątku młodszej młodzieży dzieje.

Tak, czy inaczej... przyszedł Fabian... i zaczęła się szopka. Ratunku! Okropieństwo. Zrobili taki melodramat z tej rozmowy o byłych, o doświadczeniu, o tym, że on musi wiedzieć... Żałosne. Brakowało mi tylko zachowania a'la Scarlett O'Hara z jej strony, bo jego ton głosu i melodia w tle zdecydowanie nasuwały najbardziej melodramatyczne melodramaty.

Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Luty 19, 2013, 14:25:25
Tak, czy inaczej... przyszedł Fabian... i zaczęła się szopka. Ratunku! Okropieństwo. Zrobili taki melodramat z tej rozmowy o byłych, o doświadczeniu, o tym, że on musi wiedzieć... Żałosne.

Dokładnie tak! W ogóle to mam dosyć patrzenia jak ten chłopak ciągle się garbi i przybiera minę "zaraz cię zabiję".

Mirka się udała w tym odcinku. Tak samo kumpel taksówkarz. Uśmiałam się dobrze.
Rysiek- do niego to słów nie mam. Całe życie w Wadlewie, bez żadnej odwagi pójścia w świat, ah co za kołek.....
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Luty 19, 2013, 19:15:27
Rysiek- do niego to słów nie mam. Całe życie w Wadlewie, bez żadnej odwagi pójścia w świat, ah co za kołek.....
Lubi swoją pracę, lubi swoją wieś, jest mu dobrze... Poza tym, czy żona przed ślubem wspominała, że będzie chciała rewolucjonizować mu życie? Nie... On po prostu jest z tych, co nie lubią i nie chcą zmian.... Poza tym - tu ma pewną pracę, a we Wrocławiu? Nigdy nic nie wiadomo. Też jestem za tym, żeby wszystko stawiać na jedną kartę, ale tylko wtedy, kiedy się tego naprawdę chce, bo co - ona zacznie 'żyć', pracować, istnieć, a jak on się nie odnajdzie? I będzie miał do niej żal do końca życia? :P Wiesz, każdy kij ma dwa końce ;) A kobieta sobie zawsze poradzi - czy żyjąc tak, jak chce, czy żyjąc tak, jak musi. Faceci są pod tym względem beznadziejni. Jedna porażka... i depresja, marudzenie, wyżywanie się... :D

Ten odcinek też był tragiczny. Hehehe, naprawdę nie rozumiem, czemu ja oglądam ten serial :P I to z własnej, nieprzymuszonej woli :P Mirka jest beznadziejna. W ogóle nie ogarniam, o co jej chodzi. Patrycja... jeszcze chwilę temu myślałam, że ona po prostu ma średnią rolę, ale nie, po prostu aktorka nie daje rady udźwignąć roli. To jej przewracanie oczami i robienie min.... zero naturalności. + Fabian jest irytujący.

Wątek Aneta - Hubcio - Marysia - pozostali, to dla mnie totalna abstrakcja. Gdzieś tam przewijają mi się imiona Rajmund, Kuba, ale przez to moje oglądanie nie nadążam, musiałabym poznać tę historię od początku (a pewnie początek jest długo przed prawie-śmiercią Hubcia), a jakoś ni mnie parzy, ni mnie ziębi :P Powiedzmy, że przyjmę wszystko takim, jakie jest, bez wnikania w szczegóły :D

Ojej, za to w Wadlewie ile się dzieje, hahaha :D Nie no... Malwina jest super. Jedyna z tej wioski, którą naprawdę lubię :D Chociaż... Wojtek też jest zabawny. :D

Zapowiedź jutrzejszego była śmieszna. Zwłaszcza ta Aneta na klęczkach :P Zobaczymy, co się wydarzy. Aaaaa i nie znoszę Sandry. W ogóle tej aktorki.. brrrrr. Jedyne, co lubię w jej wykonaniu, to piosenkę "Futbol, futbol" w "Szansie na sukces" :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Luty 19, 2013, 19:19:16
Rysiek to w ogóle jest.. widzieliście jego dzisiejsze zaangażowanie jak otwierał te kopertę z anonimem? :D nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać.. w ogóle Wadlewo to tragiczny wątek.. takie bzdury się już tam dzieją, że głowa boli.. wcześniej ten fotoradar, teraz te anonimy, które swoją drogą, Malwinka chyba sobie sama załatwia, żeby być w centrum uwagi.. :D

Ja Fabiana polubiłam, jakoś tak się otworzył teraz.. i fajnie że są z Patrycją razem, bo widać że i ona się zmieniła ;)

Wątek z Kubą w końcu się rozkręca, może być ciekawie.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Luty 19, 2013, 19:22:13
:D nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać.. w ogóle Wadlewo to tragiczny wątek.. takie bzdury się już tam dzieją, że głowa boli.. wcześniej ten fotoradar, teraz te anonimy, które swoją drogą, Malwinka chyba sobie sama załatwia, żeby być w centrum uwagi.. :D
Poczekaj Edi, aż przyjdzie wątek z
Spoiler
potrawami przyprawionymi marihuaną :D
No i nie zapominajmy o Wadlewie miejscu cudu, ze stajenką i osiołkiem :D Małe Betlejem :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Luty 19, 2013, 19:52:45
A mnie się ten odcinek podobał. Strasznie mi szkoda Anety, bo biedna nie wie co powinna zrobić. Ale jestem pewna, że chce uchronić swoich bliskich, jak dzisiaj stała przed Marysią i Hubertem, to (może mi się wydawało) aż łzy cisnęły się jej na oczy, oni z resztą też byli strasznie zakłopotani, no bo bądź co bądź po raz kolejny ją okłamali, a to w końcu ich przyjaciółka (rodzina). Wątek Wadlewa też mi się podoba, a zwłaszcza to zaangażowanie Wojtka, widać, że naprawdę zależy mu na Malwinie :-)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Luty 19, 2013, 20:25:25
Tak, czy inaczej... przyszedł Fabian... i zaczęła się szopka. Ratunku! Okropieństwo. Zrobili taki melodramat z tej rozmowy o byłych, o doświadczeniu, o tym, że on musi wiedzieć... Żałosne. Brakowało mi tylko zachowania a'la Scarlett O'Hara z jej strony, bo jego ton głosu i melodia w tle zdecydowanie nasuwały najbardziej melodramatyczne melodramaty.


Uf, a już myślałam, że jestem jedyną, której "cudowna miłość" Fabiana i Patrycji się nie podoba :D Jako osobne postacie nie przeszkadzają mi aż tak, chociaż momentami albo irytują, albo tragicznie grają, ale jako w ogóle mi się nie podobają :D

teraz te anonimy, które swoją drogą, Malwinka chyba sobie sama załatwia, żeby być w centrum uwagi.. :D
Spoiler
Czytałam przed chwilą jakąś informacje, w której właśnie jest mowa o tym, że to Malwina sama sobie te anonimy wysyła, żeby Wiktoria jeszcze do Wrocławia nie wyjeżdżała :D A najlepsze jest to, że Rysiek podobno Florkowej w tym pomaga :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Luty 20, 2013, 17:49:42
Hehehe, naprawdę nie rozumiem, czemu ja oglądam ten serial :P I to z własnej, nieprzymuszonej woli :P
Prawda? :D Też się nad tym zastanawiam, ilekroć znowu mnie coś podkusi i obejrzę jakiś odcinek. Jak niezmierzona musi być moja desperacja, by nie robić rzeczy pożytecznych, acz nieprzyjemnych, że się oddaję takim "przyjemnościom" jak oglądanie tych głupot :D

Serial ostatnio znów się stoczył, moim zdaniem brak jest ciekawych wątków. Już nawet sprawa Anety, którą przecież lubię, bardziej mnie bawi, niż przeraża. Kiedyś jakoś lepiej wychodziło scenarzystom budowanie napięcia, tworzenie dramatycznych wątków, scen. Teraz wszystko jest takie przerysowane, nienaturalne. Może dlatego, że wszystko już zaczynam postrzegać przez pryzmat innych durnowatych wątków (typu Wadlewo) i niczego w tym serialu nie potrafię traktować poważnie?
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Luty 22, 2013, 15:16:14
Obejrzałam tylko 2 ostatnie odcinki, myślałam, że ten wątek kryminalny jest lepszy ale się myliłam, strasznie wszystko jest przerysowane i nawet nie uwierzycie, ale nie żałuję, że zaprzestałam oglądać, bo nawet Anety z Markiem mi się już nie podobają razem, jednak kiedyś to były czasy.  <serce>

Grzesiek i Grażyna... FUJ! Wiedziałam, że są razem, ale dla mnie to jest niepojęte, najpierw Błażej był z Sabiną, potem z Grażyną, teraz Grzesiek jest z Grażyną, jeszcze brakuje, żeby tylko związał się z Sabiną. Wątek wcale mnie nie zainteresował, a było ich całkiem sporo w tych odcinkach. Jakoś nie mogę na nich patrzeć, bo ja na przykład nie widzę między nimi miłości, albo chociażby chemii, nic kompletnie.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Luty 26, 2013, 22:40:49
Grzesiek i Grażyna... FUJ! Wiedziałam, że są razem, ale dla mnie to jest niepojęte, najpierw Błażej był z Sabiną, potem z Grażyną, teraz Grzesiek jest z Grażyną, jeszcze brakuje, żeby tylko związał się z Sabiną. Wątek wcale mnie nie zainteresował, a było ich całkiem sporo w tych odcinkach. Jakoś nie mogę na nich patrzeć, bo ja na przykład nie widzę między nimi miłości, albo chociażby chemii, nic kompletnie.
Ja mam odwrotnie. Lubię ich razem, cieszę się, że się zeszli... Nie mówię, że chemia w powietrzu świszcze, ale ona samotna, on samotny - a na dodatek w obrazku są dość przyjemni jak dla mnie. Byle im Karolek nie namieszał.

Za to młoda Wekslerówna się dorobiła - ma tego swojego czułego i delikatnego chłopaka, z którym jej się wreszcie udało. Wiecie, co on knuje? Było to powiedziane?

W ogóle jaka tragi(komi)czna końcówka... biedna Marysia, na pewno ją zastrzelili - zwłaszcza patrząc na reklamę jakiejś gazety, z której to w każdych reklamach bije news, że spędzi noc z Szymonem. Ech. No ale... Hubcio ładnie pokazał strach, złość, bezsilność, panikę i inne takie :P

Za to Anety szczerze nie lubię. Nie wiem, co zrobiłabym na jej miejscu, ale... wystawianie małego chłopca? Seriously? Narażanie na niebezpieczeństwo Marysię i jej rodzinę? No kurde... powinna po tym wszystkim zniknąć z ich życia i się więcej nie pokazać :P A pewnie skończy się tak, że jej wybaczą i znowu będą się kochać nad życie. Norma.

Aaaaa... no i Wadlewo :D Rzadko mi się tam cokolwiek podoba, ale tym razem było ok. ;D Nawet dość słodkie mieli sceny :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Marzec 07, 2013, 22:37:24
Ha! :D To jednak temu chciał Kaśka tak koniecznie się z Dagą spotkać, żeby ją z Mikserem ponownie zeswatać :D Nie wpadłabym na to, ba, już nawet zaczęłam wierzyć, że on do niej coś czuje, a tu takie zaskoczenie :D Po obejrzeniu zwiastuna nie byłam zbyt przekonana do tego wątku, ale muszę przyznać, że nawet fajnie to wyszło ;)

A tak ogólnie, to Rysiek jest irytujący. -.- Nie mam pojęcia co Wiktoria w nim widzi, naprawdę... :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Marzec 15, 2013, 22:15:35
Po obejrzeniu zwiastuna nie byłam zbyt przekonana do tego wątku, ale muszę przyznać, że nawet fajnie to wyszło ;)
Ja wciąż mam uraz po gołej klacie Kaśki...
A tak całkiem serio - nawet gdyby scenarzyści wpadli na najlepszy pomysł na świecie i nawet, gdyby Kaśka był najciekawszą postacią w serialu, to i tak nie przekonałby mnie w najmniejszym stopniu. Nie wiem, co ten pan robi w obsadzie, zwłaszcza tak długo... irytuje mnie okrutnie.

Post Merge: Marzec 15, 2013, 22:17:55
Podobnie jak irytuje mnie Sabina i ten mężczyzna jej życia.
Irytuje mnie niemalże każdy. Dzisiejszy odcinek z trudem przełknęłam. :D Mogliby jakoś tak... ciekawiej to prowadzić.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Marzec 15, 2013, 23:53:58
Podobnie jak irytuje mnie Sabina i ten mężczyzna jej życia.
Irytuje mnie niemalże każdy. Dzisiejszy odcinek z trudem przełknęłam. :D Mogliby jakoś tak... ciekawiej to prowadzić.
Dokładnie tak, zgadzam się w 100%. ;)
Igora po dzisiejszym odcinku nie mogę już oglądać, naprawdę. Jego zachowanie, sposób bycia i właściwie to wszystko jest nie do "przełknięcia". Tak samo jak ostatnimi czasami Sabina. Szkoda, że Daga jednak nie uświadomiła jej, jaki jest Igor... Lubię Sabinę, chociaż obecnie jest irytująca, ale chciałabym, żeby tak szybko jak weźmie ślub z wielce Igorkiem, tak szybko się z nim rozstała. A on mógłby zniknąć po prostu ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Marzec 19, 2013, 00:03:14
Jaki dzisiejszy odcinek był nudny... Nie było w nim nic, na czym warto oko zawiesić. Perypetii chłopców mam dość, chociaż nigdy specjalnie w te problemy nie wnikałam.

Wadlewo... ech. Faktycznie, tragedia się stała z tymi włosami. Nałożenie ponownej farby, żeby odratować nie wchodzi przecież w grę... lepiej prowadzić wojnę gangów. Tfu rodzin.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Marzec 30, 2013, 14:59:51
Polubiłam Natana, fajnie by było, gdyby Sabina rzuciła w końcu Igora (naprawdę nie wiem jak ona z nim wytrzymuje) i zakręciła się obok pana doktora ;)

Co do Dominika i Patrycji/Fabiana. Trochę sztucznie wygląda dla mnie promowanie tej pomocy poprzez portale społecznościowe. Pokazali Patrycję jakby wpadła na jakiś mega odkrywczy pomysł, a chyba wiadomo, że teraz takie czasy, gdzie siła internetu jest duża i w takich sprawach zawsze warto to wykorzystać i każdy na to wpadnie ;)

Ola i Robert...no to love, nie! :D
Super, że są w końcu razem! To jest chyba moja ulubiona para :) Co prawda Ola według mnie trochę przesadza, bo na siłę pcha tego biednego Roberta w te konkursy i robi z niego modela, ale pewnie to się skończy tak, że on jej na końcu podziękuję i wyjdzie, że jednak miała nosa :P W każdym razie ja bym na pewno w pewnym momencie odpuściła, gdybym była na jej miejscu, bo sama bym nie chciała, żeby mnie ktoś na siłę gdzieś wypychał, jak ja nie chcę, więc tak to bym sobie przełożyła.. ale Ola jest uparta  <jezyk>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Kwiecień 01, 2013, 19:43:13
Ola i Robert...no to love, nie! :D
Super, że są w końcu razem! To jest chyba moja ulubiona para :) Co prawda Ola według mnie trochę przesadza, bo na siłę pcha tego biednego Roberta w te konkursy i robi z niego modela, ale pewnie to się skończy tak, że on jej na końcu podziękuję i wyjdzie, że jednak miała nosa :P W każdym razie ja bym na pewno w pewnym momencie odpuściła, gdybym była na jej miejscu, bo sama bym nie chciała, żeby mnie ktoś na siłę gdzieś wypychał, jak ja nie chcę, więc tak to bym sobie przełożyła.. ale Ola jest uparta  <jezyk>

Rany, a ja już mam dość Olki.. nie znoszę jej. na początku była okej, ale teraz już jakoś patrzeć na nią nie mogę.. a ta akcja z Robertem i tym modelingiem całym.. masakra.. i jeszcze Dadze powiedziała że "oni nie traktują tego serio", ale patrząc na jej zaangażowanie to ciężko w to uwierzyć.. jak w ogóle można tak kogoś "zmuszać" do czegoś, czego się nie chce? aa, bo ona tak bardzo chce żeby jej chłopak był sławny.. pff.. głupie dziewcze... :P
Sorki za wyrażenia, ale naprawdę irytuje mnie bars ta dziewczyna :P I mi ulżyło, no :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Kwiecień 01, 2013, 20:29:58
Jak pisałam, w tej sprawie też uważam, że przesadza i może to irytować, ale ogólnie to ja ją dalej lubię ;)

Ale faktem jest, niby nie na serio, a tak się w to wkręciła... Najbardziej mnie zdenerwowała jak Roberta poganiała, kiedy on miał spotkanie służbowe (!), z tym klientem (którego zresztą "dzięki niej" stracił). I jej tłumaczenie "nie ten to inny, a konkurs jest teraz". To samo można powiedzieć o konkursie, a jednak praca to praca  ::)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Kwiecień 01, 2013, 21:13:35
Kurcze, musiałam przegapić piątkowy odcinek, bo nie kojarzę tej sceny.. ale skoro tak, no to świetnie Ola postępuje.. Robert narzeka na brak zamówień, a jak już coś się trafia to traci klienta.. super.. najważniejsze żeby były modelem..
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Kwiecień 01, 2013, 22:54:18
Kurcze, musiałam przegapić piątkowy odcinek, bo nie kojarzę tej sceny..
...albo to już poniedziałkowy odcinek, bo ja jak nadrabiam odcinki to lecę po całości i już łącznie z premierowym oglądam ;P a potem nie wiem co było w jakim odcinku już i czasem mogę palnąć jakiegoś małego scenowego spoilera ;P


No, w każdym razie Ola zachowuje się jak się zachowuje.
Jestem tylko ciekawa czy rzeczywiście da mu spokój po tym konkursie czy dalej będzie męczyć, bo będzie uważała, że świetnie wypadł. Albo on sam się wkręci, bo czuję, że to do tego może zmierzać :P


Co do innych wątków...
Niech Sabina rzuci Igora w diabły! Najgorsze, że chyba tak czy siak zdążą wziąć ślub i pewnie dopiero potem coś wyjdzie. Swoją drogą ja na samym początku jak Sabina pomagała Igorowi się podnieść i wyciągała go z tego złego stanu psychicznego to uwierzyłam mu, że naprawdę coś do niej poczuł i może naprawdę się zmieni... Eh, naiwna byłam i nawet nie potrzebowałam do tego zakochania się w Igorze, jak Sabina ;P A Igor to taka świnia, no taki bezczelny typ, jak sobie wszystko wymyślił... Nie mogę na niego patrzeć już. Ani zdzierżyć jego zachowania.

Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Kwiecień 11, 2013, 23:28:14
Czy ktoś jeszcze ogląda PM? :D Jeśli nie to najwyżej będę sama ze sobą dyskutowała. :D

Najlepszym momentem dzisiejszego odcinka była z pewnością reklama Cyfrowego Polsatu :hahaha: Takich reklam jakiegoś produktu, jak ta w dzisiejszym i jednym z ostatnich odcinków, co Marian biegł powiedzieć wszystkim, że telewizję wyłączają, to to ja jeszcze nie widziałam ;D

Tak poza tym to Filip(?), mąż Beaty, jest strasznym chamem. Szkoda, że Kinga mu w twarz nie dała, jak jej zaczął mówić, że to ona coś Beacie nagadała, naprawdę szkoda ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Kwiecień 12, 2013, 12:01:42
Ja oglądam ;)

Tego z Cyfrowym Polsatem nie widziałam, bo nie oglądam Wadlewa, ale Polsat ostatnio tak na chama reklamuje siebie i wciska reklamy innych firm. Przecież jakiś czas temu, jak Błażej pracował jako taksówkarz to przynajmniej z 3 razy reklamowali nawigację z Plusa - no ale tak, że już dosadniej się nie dało ;P

Filip na szczęście pewnie wyjedzie teraz i zostanie sama Beata, u Szymona ;) Chyba, że go zostawią i będzie się kłócił z Hubertem i Sandrą o te pieniądze, co to się mu należą...

Ja nie mogę zrozumieć tej nietykalności Kaśki - wkurza mnie to od jakiegoś czasu. Facet wiecznie marudzi, pyskuje swoim przełożonym, trzeba go błagać, żeby coś zrobił (w pracy! płacą mu za to...), wszyscy się z nim męczą i co? i nic. Czy on kurcze jest jakimś udziałowcem w tej firmie albo synem szefa, że go nie mogą po prostu zwolnić jak się opierdziela? Rozumiem, że to ich kolega i wszyscy go znają i wiedzą jaki jest, ale przecież on non-stop przegina, a oni go traktują jak jakiegoś nietykalnego  ::) Denerwuje mnie to.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Kwiecień 12, 2013, 23:17:58
Tego z Cyfrowym Polsatem nie widziałam, bo nie oglądam Wadlewa, ale Polsat ostatnio tak na chama reklamuje siebie i wciska reklamy innych firm. Przecież jakiś czas temu, jak Błażej pracował jako taksówkarz to przynajmniej z 3 razy reklamowali nawigację z Plusa - no ale tak, że już dosadniej się nie dało ;P
Co prawda nie przypominam sobie tych reklam Plusa, ale TA (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539831_631069360241213_776544903_n.jpg) i TA (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/320048_629675770380572_1272670632_n.jpg) reklama Cyfrowego Polsatu to według mnie naprawdę mistrzostwo :hahaha: Mogli tego chociaż aż tak perfidnie nie pokazywać, bo to lekka przesada :P

Szczerze mówiąc to w ogóle nie wierzę w szczerość przeprosin Mirki. Patrycja będzie później z pewnością żałowała, że jej uwierzyła. Zresztą Mirka jest naprawdę podła i nie mam pojęcia jak można się z taką osobą, jak ona, przyjaźnić oraz uwierzyć w to, że jej się tak nagle wszystko "odwidziało" i znowu chce być przyjaciółką Patrycji. ::)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Kwiecień 20, 2013, 23:52:04
Coś mi się wydaje, że to Filip dosypał Marysi coś do szklanki. On się kręcił tam, przy stole, przez chwilę. A ta chwila by na pewno wystarczyła na dosypanie jej czegoś... Ale no, nawet jeśli to on by to zrobił, to z jakiego powodu? Takie to dziwne trochę, ta cała sytuacja ;P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Kwiecień 30, 2013, 23:55:51
Męczy mnie trochę ta sytuacja, bo nikt tam nic nie pamięta, z drugiej strony nikt z nikim nie spał, ale z trzeciej strony winko, kieliszki i rzemyczek na stole obecne ;P Filip niby mógł to zrobić, ale właśnie... po co? Żeby tylko kłopotów im wszystkim narobić? ;P

Ostatnio najfajniejsze sceny to te z Kingą i Arturem. Kurczę, chciałabym, żeby znowu byli razem. Szczególnie, że do Adama nigdy nie pałałam wielką miłością.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 01, 2013, 00:12:42
Ostatnio najfajniejsze sceny to te z Kingą i Arturem. Kurczę, chciałabym, żeby znowu byli razem. Szczególnie, że do Adama nigdy nie pałałam wielką miłością.
Byłoby świetnie, gdyby oni byli znowu razem. Według mnie Kinga cały czas coś czuje do Kulczyckiego, bo to, że on ją nadal kocha to wiadomo. Adam mi niby nie przeszkadza, ale jednak Artur to Artur :D A ta jego "Andżela" to po prostu porażka. Zarówno "aktorka", która wciela się w jej rolę, jak i sama postać. ;P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Kiki w Maj 20, 2013, 17:00:36
Matko kochana, jak mi szkoda Sabiny... Wszystko, co najgorsze na nią właśnie spadło. Jeszcze to dziecko... <placze>
Mam nadzieję, że uda się jej jakoś z tego wszystkiego wyjść, że się pozbiera, że dojdzie do siebie - bo szkoda by było, gdyby przez takiego palanta nie potrafiła uporać się z własnym życiem.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 22, 2013, 00:00:50
Mnie również jest strasznie szkoda Sabiny. Na pewno ciężko będzie jej po tym wszystkim dojść do siebie i pewnie potrwa to długo czasu, ale z pomocą przyjaciół i rodziny się jej to uda. Mam taką nadzieję. ;)

Poza tym to Radek zachowuje się bardzo dziwnie. Według mnie on widział jak ktoś zabija Igora i został zastraszony przez tego kogoś. Bo jakoś nie wierzę, żeby on to mógł zrobić. W winę Grzegorza również nie wierzę. Wiem, że spotkał się z Kaczmarczykiem w dniu jego śmierci, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby on mógł to zrobić. On jest na pozór spokojnym człowiekiem i raczej nie dopuścił by się takiego czynu, ale przecież pozory mylą, także no... Jest i będzie ciekawie ;)

A pani policjantka prowadząca śledztwo jest tak sztuczna, że się w głowie nie mieści. Oglądać jej się nie da, naprawdę :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Maj 28, 2013, 19:56:16
Zadziwia mnie Fabian - co się z nim porobiło, kompletnie mu odbiło przez nowe, "cudowne" towarzystwo... Jak on się w ogóle zachowuje. Podrzucać (do niedawna najlepszemu) koledze narkotyki? On chyba nie zdawał sobie do końca sprawy z tego co robi.

Szkoda, że Patrycji nie po drodze związać się z Dominikiem. Fajny z niego chłopak.


Z Radkiem coraz ciemniej... Jego wspominki tak pokazali jakby nieumyślnie spowodował jego śmierć - jakby przy bójce Igor niefortunnie upadł/uderzył się i zmarł. Gdyby przyszedł i zobaczył Igora już martwego to by to powiedział wprost, a on cały czas kręci, we wspominkach był przestraszony, w tamtym odcinku już w ogóle cały był roztrzęsiony i nieswój. No ciekawe czy to tak było ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 31, 2013, 00:06:19
Wiem, że "nie życzy się drugiemu co tobie nie miłe", ale nawet cieszy mnie, że Fabian, Mirka i Krystian mieli wypadek. Może wreszcie się ogarną, bo ich obecne zachowanie jest naprawdę żałosne. Już wolałam normalnego, nudnego Fabiana, niż takiego jak jest teraz... Kompletnie mu odbiło, jak już Sandi napisała.

Sytuacja z Kaśką i wężem miała zapewne być śmieszna, a dla mnie była taka sobie. Właściwie to ten wątek się nawet zbyt interesująco nie zapowiada, ot kolejny dziwny wymysł scenarzystów ;P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Maj 31, 2013, 15:38:17
Oj tak ten wątek z wężęm był kompletnie nijaki. Co to miało pokazać to nie wiem.
Za to Szymon w przebraniu drzewa  <smiech>. Wyglądał komicznie.
Wypadek-no cóż, szkoda młodzieży z jednej strony, ale z drugiej dobrze. Może im wreszcie coś do głowy dojdzie. Zachowanie Fabiana to już kompletna porażka. Nie dość, że się dał namówić na wzięcie samochodu, to jeszcze pozwolił pijanej Mirce wsiąść za kierownicę. Ah.... dzieciaczek.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Czerwiec 04, 2013, 18:42:22
Właśnie obejrzałam na ipli dzisiejszy odcinek i muszę przyznać, że widok Anety w mieszkaniu Żukowskich sprawił, że poczułam się jak za starych dobrych czasów :D Przypomniałam sobie jak bardzo lubię, gdy tam jest i jak bardzo tęsknię za nią i za Markiem jako parą. Mam nadzieję, że w następnym odcinku będą mieli jakieś w miarę miłe sceny, bo jednak dzisiejsze stwierdzenie, że to nawet lepiej, że Marka nie ma...noo, nie było zbyt optymistyczne :D Dlatego jak tylko dodadzą następny odcinek- zaraz lecę oglądać!

Poza tym fajnie, że Majka już się nie gniewa na Anetę, cudowna z nich para przyjaciółek :) I znów wspomnienia odżyły! Wspomnienia czasów, gdy Aneta była dla Marysi jak matka, szczególnie gdy Marysia była w ciąży, gdy miała problemy sercowe. Zawsze mogła na Anetę liczyć i oby tak już było zawsze.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Jullcia w Czerwiec 04, 2013, 19:29:32
Taak, Aneta i Marysia. To jest to! Bardzo fajnie było zobaczyć taką znów mocną przyjaźń, właśnie jak za starych czasów. Także ten tydzień chyba plus. Jestem z tego zadowolona.  ;) Oby więcej takich scen. Moe teraz niech Marysia zrobi coś z Anetą i żeby pomyślała o Marku, np?  :D
Co do Anetki w Marka mieszkaniu... ale mi się smutno zrobiło. Wszystko wróciło, i to samo jak Justek też za nimi tęsknie, noo. Niech oni coś z nimi robią. Pomyśleć, że jeszcze tylko 3 dni.  :(
Obejrzałam następny odcinek na ipli i mam takie hmmm... mieszane uczucia ? - Ale to nie ten wątek.  :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 09, 2013, 01:34:35
Haaalo, co tutaj tak cicho? Nikt nie oglądał finałowego odcinka tego sezonu? ;)

Wiem, że się powtarzam i mówiłam to już wiele razy, ale ja cały czas twierdzę, że Radek nie zabił Igora. Aczkolwiek w jednym muszę się z tą, momentami niesamowicie irytującą, policjantką zgodzić - Radek nie mówi jej wszystkiego co wie. Widać, że on coś ukrywa i boi się to powiedzieć... Tylko właśnie dlaczego? :P

Eh, tyle ciekawych spraw pozostało do rozwiązania, a tu ponad dwa miesiące przerwy... Nie lubię tego, o! :D
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Czerwiec 09, 2013, 10:34:10
W pełni się z Tobą zgadzam Donia. Dla mnie też jest niemożliwe, żeby Radek zrobił coś takiego, przypuszczam, że mógł to zrobić Weksler. Po tym wszystkim to on najbardziej rozdmuchał tą sprawę i zaczął tak dziękować Grzegorzowi, jakby chciał od siebie odwrócić uwagę.
A co do Marysi i Anety, to bardzo się cieszę, że znów są takimi przyjaciółkami, jak kiedyś. Jak zobaczyłam Anetę z Julką takie przytulone na tej kanapie i jeszcze, jak pocieszała Majkę, to aż mi się łezka w oku zakręciła  <buja_w_oblokach> .
Myślę, że na razie Aneta z Markiem nie wrócą do siebie, aczkolwiek mam nadzieję, że w późniejszym czasie będą chcieli dać sobie szansę  <na_poduszce>.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Czerwiec 09, 2013, 10:38:03
Ja bardzo żałuję, że postać Anety została wykorzystana tylko po to, aby udowodnić oszustwa Beaty i Filipa. Naprawdę miałam nadzieję, że może pojawi się na dłużej w życiu...no, przede wszystkim Marka :D ale mimo to świetnie było ją zobaczyć, oby teraz wspierała Majkę jak najczęściej.

Poza tym obejrzałam finał, bo miałam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Ale oczywiście scenarzyści "Pierwszej Miłości" muszą być oryginalni i pozostawili maksymalnie dużo wątków pootwieranych. Naprawdę myślą, że to wywoła aż tyle emocji? Bo moim zdaniem nie. Jest to jeden z najnudniejszych finałów, a i zapowiedź przyszłych odcinków nawet w MjM jest lepsza :P
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Sylwia w Czerwiec 09, 2013, 14:32:57
No właśnie, nie obejrzałam finałowego odcinka, ponieważ 7. czerwca praktycznie o tej samej godzinie był mecz. Gdzie mogę zobaczyć ostatni odcinek ? :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Czerwiec 09, 2013, 14:50:19
Sylwia, wszystkie odcinki są dostępne na Ipli. ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Emilka w Czerwiec 16, 2013, 14:20:56
A we wrześniu po wakacjach będzie znów premiera na iple... Mam nadzieje że co tam jest ciekawości

Bardzo prosiłabym o pisanie na temat ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Listopad 06, 2013, 15:54:34
Zastój i cisza. Już nikt nie ogląda serialu? Ostatnio akcja trochę się rozkręciła, a tu cichutko.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Anula w Listopad 06, 2013, 17:51:56
Właśnie zauważyłam, że ostatnio zrobiło się smutno na naszym forum. W związku z tym napiszę, że bardzo podobał mi się wczorajszy odcinek. Zwłaszcza momenty, gdy Aneta pocieszała Marysię, no i gdy później udała się do Żukowskich. Nie wiem czy to tylko moje wrażenia ale wydaje mi się, że ją i Marka dalej coś do siebie ciągnie.
No i Marysia, strasznie głupio mówiła, jakby faktycznie chciała sobie coś zrobić ale jednak wiedziała, że może liczyć na Anetę i że ta na pewno nie zostawiłaby Julci. Widać, że między nimi jest bardzo mocna więź, niemalże jak matki z córką.
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Grudzień 14, 2013, 22:10:43
Hej! Dzieje się coś ciekawego w PM? Bo nie obejrzałam od początku tego sezonu ani jednego odcinka i tak czasem mnie bierze, żeby sobie w wolnych chwilach nadrabiać powoli, ale nie wiem czy od początku czy od jakiegoś momentu :p
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Justek w Grudzień 14, 2013, 22:18:19
Też nie oglądam, nawet dłużej niż Ty, ale ostatnio leżałam chora w domu przez tydzień i latając między kanałami widziałam, że Sabina została porwana i to chyba najciekawszy wątek ostatniego czasu. Dużo dzieje się też w życiu uczuciowym Marysi, bodajże Paweł wrócił (albo ma zamiar wkrótce wrócić). Ostatnio przeczytałam też taką informację, która może zainteresować fanów Kingi i Artura - coś tam się chyba w końcu zadzieje ;D Tylko nie wiem co na to Adam. W ogóle nie wiem czy ten bohater jeszcze jest, bo zatrzymałam się na etapie jak jego siostra i jej mąż naciągnęli Żukowskich na kasę, ale ostatnio widziałam tę jego siostrę w BarBarianie, więc pewnie doszło do jakiejś cudownej przemiany <mysli>
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Grudzień 14, 2013, 22:35:21
Ooo, ja też coś mniej więcej na tym się zatrzymałam. No trochę dalej, bo oni już jej przebaczyli i miała im pomóc wkręcić swojego męża, ale nie pamiętam jak to skończyło i czy w ogóle oglądałam to jeszcze.

Kinga i Artur - no wiedziałam, że kiedyś się coś ruszy :D


Okej, dzięki - to może ogarnę odcinki od końca listopada/początek grudnia :)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Grudzień 15, 2013, 00:02:41
Też nie oglądam, nawet dłużej niż Ty, ale ostatnio leżałam chora w domu przez tydzień i latając między kanałami widziałam, że Sabina została porwana i to chyba najciekawszy wątek ostatniego czasu. Dużo dzieje się też w życiu uczuciowym Marysi, bodajże Paweł wrócił (albo ma zamiar wkrótce wrócić). Ostatnio przeczytałam też taką informację, która może zainteresować fanów Kingi i Artura - coś tam się chyba w końcu zadzieje ;D Tylko nie wiem co na to Adam. W ogóle nie wiem czy ten bohater jeszcze jest, bo zatrzymałam się na etapie jak jego siostra i jej mąż naciągnęli Żukowskich na kasę, ale ostatnio widziałam tę jego siostrę w BarBarianie, więc pewnie doszło do jakiejś cudownej przemiany <mysli>
Paweł wrócił, oddał Arturowi nerkę i wyleciał z powrotem do Ameryki, a Adam się obecnie w ogóle nie pojawia, bo Kinga dowiedziała się, że on ją na tych wyjazdach zdradza i się z nim rozstała ;)

Ostatnio głównym wątkiem było porwanie Sabiny przez Agatę, ale Natan już ją odnalazł i uratował, a Agatę zatrzymali i okazało się, że jest chora psychicznie ;)
Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: sandi w Grudzień 15, 2013, 19:29:46
Nerkę? To Artur był taki chory? Z Adama teraz jakiegoś lovelasa zrobili, w ogóle to do niego nie pasuje, ale no jak Kinga ma być z Arturem to jakoś trzeba było się go pozbyć ;D

Tytuł: Odp: W poprzednim odcinku
Wiadomość wysłana przez: Donia w Grudzień 15, 2013, 19:54:40
Nerkę? To Artur był taki chory?
Tak. On nie miał jednej nerki, bo oddał ją swojemu ojcu, przez co musiał na siebie szczególnie uważać, a pewnego wieczoru postanowił zabawić się z jakąś dziewczyną i wziął narkotyki, co prawie go zabiło. ;)