PRZEPIS NA ŻYCIE
(od 15 do 21 czerwca)
(https://www.dyskutujesz.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg827.imageshack.us%2Fimg827%2F6166%2Fr2l.png&hash=98d9371b11152bffb34095fd2e7b92d5)
Ankę poznajemy jako żonę i matkę. Wydaje się, że jej poukładane życie niczym już nie zaskoczy. Jednak Anka w pogoni za codziennymi obowiązkami nie zauważa, że u boku jej męża - Andrzeja, pojawia się nowa kobieta - Beata. Gdy zdaje sobie z tego sprawę - jej życie rozpada się w drobny mak... Na szczęście u boku Anki jest jej nastoletnia córka Mania, przyjaciółka Pola i mama Irena, które nie pozwolą jej się totalnie załamać. Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji Imbir, pod okiem Jerzego, doświadczonego i charyzmatycznego szefa kuchni. To tutaj Anka odnajdzie w sobie pasję i talent do gotowania, które okażą się być jej "przepisem na życie". Rzeczywistość bohaterów "Przepisu na życie" to świat, w którym ludzie patrzą z optymizmem w przyszłość, rodzina i przyjaciele są wsparciem, a poczucie humoru i dystans do siebie są ważniejsze niż "życiowa zaradność". Historia "Przepisu na życie" udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką i że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!
Zapraszam wszystkich do oglądania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami! <usmiech>