Dyskutujesz.pl

Strefa telewizyjna => Archiwum Pozostałe seriale => Pozostałe seriale => Archiwum Pierwsza Miłość => Wątek zaczęty przez: Kiki w Maj 24, 2012, 23:04:30

Tytuł: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Kiki w Maj 24, 2012, 23:04:30
Zapraszam do dyskusji :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Maj 24, 2012, 23:34:05
Dziewczyny wiecie może w którym odcinku lub okolicach którego Aneta Wróbel-Pałkowska wraca do Wrocławia po tej długiej nieobecności. I w którym odcinku Jan zostawia Anetę? Chciałabym przypomnieć sobie te odcinki ale nie pamiętam numerów  :(
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Kiki w Maj 24, 2012, 23:36:07
Aneta wraca do serialu w odcinku 1147, ale trzeba dodać, że ciąg dalszy rozmowy u Marysi jest jeszcze w 1148.

Natomiast jeśli chodzi o scenę rozstania Anety i Jana, to odsyłam do odcinka 890.
W odcinku 893 jest też rozmowa Anety ze Stefcią i tu Aneta ostatni raz przed wyjazdem pojawia się w serialu.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Maj 24, 2012, 23:37:24
Dzięki wielkie  :D Już biegnę oglądać  ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Kiki w Maj 24, 2012, 23:38:08
To jak obejrzysz, proszę, podziel się wrażeniami, chociażby w wątku "Aneta i Marek" ;)
Ostatnio też sobie myślałam, że musiałabym wrócić do tych odcinków, jednak jakoś... 890 i 893 nie napawają mnie optymizmem - to po prostu dwa bardzo smutne odcinki...
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Maj 24, 2012, 23:38:37
Taaaak, te odcinki są zdecydowanie...straszne, jeśli chodzi o emocje :( Od 890 przestałam lubić Jana, a w 893 się poryczałam, bo to wszystko było tak cholernie smutne. Chociaż rozmowa Anety ze Stefani dla kontrastu bardzo śmieszna :D Dlatego oglądaj, oglądaj szybciutko i chodź pogadać z nami o tym w temacie Anety, bo naprawdę jest o czym. Mimo wszystko dobre odcinki.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 25, 2012, 19:28:44
Orientuje się ktoś czy Grażyna miała wyciętą pierś? ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Maj 26, 2012, 08:27:31
Kiedy rozmawiała z doktorką to pytała o rekonstrukcje i dobrych plastyków więc chyba tak :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 01, 2012, 19:25:02
Wie ktoś, co się stało z Patrycją, że już od kilku odcinków jej nie ma? Nie żebym tęskniła, ale tak nagle znikła... Chyba, że to ja coś przegapiłam. :D
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Czerwiec 01, 2012, 19:29:30
Wie ktoś, co się stało z Patrycją, że już od kilku odcinków jej nie ma? Nie żebym tęskniła, ale tak nagle znikła... Chyba, że to ja coś przegapiłam. :D

O właśnie, też się nad tym zastanawiałam. Po rozmowie chłopaków można się było domyślić, że Patka najprawdopodobniej wróciła do rodziców.. ale było coś o tym wspominane? też możliwe że przegapiłam...

Ale ja na pewno przegapiłam tę całą sprawę z kradzieżami w Wadlewie.. jakby ktoś mi opisał jak to się w sumie skończyło to byłabym wdzięczna ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Czerwiec 01, 2012, 19:30:35
Dzisiaj sąsiadka mi mówiła, że rodzice ją zabrali do domu, ale ponoć nawet tego nie pokazali. Także nie wiem jak to było dokładnie, bo nie oglądałam. :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 01, 2012, 19:39:50
Uff, jak ją zabrali to jedną (a właściwie to dwie, bo jej "przyjaciółkę" też:-D) irytującą osobę mniej. Ale dziwne, że tego nie pokazali, przecież Partycja przez kilka odcinków stała się główną postacią, co dla mnie było strasznie dziwne. Niemniej jednak, mimo, że już mnie aż tak nie denerwowała, cieszę się, że znikła. :)
Jeszcze tylko pozbyć się przede wszystkim Ewy, Błażeja i Igora i będzie super! ;D

Ale ja na pewno przegapiłam tę całą sprawę z kradzieżami w Wadlewie.. jakby ktoś mi opisał jak to się w sumie skończyło to byłabym wdzięczna ;)
Ja pamiętam tylko to, że Agnieszka po wypuszczeniu Śmiałka i Kłoska wyjechała z Wadlewa, bo to też z kradzieżą było związane. Nie przypominam sobie żeby było jakieś rozwiązanie tego wątku, ale to również mogłam to przegapić. :D
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Czerwiec 01, 2012, 19:43:44
Ja pamiętam tylko to, że Agnieszka po wypuszczeniu Śmiałka i Kłoska wyjechała z Wadlewa, bo to też z kradzieżą było związane. Nie przypominam sobie żeby było jakieś rozwiązanie tego wątku, ale to również mogłam to przegapić. :D

Na całe szczęście, że wyjechała! ;D Denerwująca była... ja wiem tyle, ze kobitki z Wadlewa, czyli Aurelka, Malwina i Makowska coś tam wykombinowały żeby wypuścić Śmiałka i Kłoska, ale no nie wiem jak to się skończyło i wyjaśniło...
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 07, 2012, 16:44:40
Czy Dariusz Gnatowski (Boczek ze "Świata według Kiepskich" :th_0girl_dance:) występował kiedyś w PM? Według wikipedii w latach 2004-2010 był kierownikiem firmy "Top Asekuracja", a ja nie przypominam sobie ani tej firmy, ani tego żeby on w serialu występował... :mysli:
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: anikka77 w Czerwiec 09, 2012, 18:47:20
W tej firmie Top Asekuracja pracowała Diana (ta aktorka co gra teraz Izabelę), koleżanka Moniki (byłej dziewczyny Bartka), ale nie wiem dokładnie, który to odcinek...to było gdzieś w okolicach tych odcinków jak Paweł pracował u Moniki.

Poprawiłam pisownię. Proszę przestrzegać podstawowych zasad pisowni w języku polskim, również tych dotyczących komputerowej techniki pisania, chociażby to, że spację stawiamy po przecinku, nie przed.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 10, 2012, 00:21:47
Tak? Co prawda Monikę pamiętam, ale ani "Top Asekuracji" ani postaci granej przez pana Gnatowskiego sobie nie przypominam. smilie_girl_120
A orientujesz się, anikka77, kiedy wątek tej firmy się skończył? :) Wydaje mi się, że w 2010 roku na pewno Monika nie występowała, więc nawet jeśli pan Gnatowski grałby w PM szefa tej firmy to na pewno nie do 2010 - wniosek jest prosty: wikipedia kłamie. smilie_girl_120
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Czerwiec 10, 2012, 13:56:11
Osobiście śledzę ostatnio PM od pierwszego odcinka i niestety nie widziałam tam Gnatowskiego. Może pojawia się po 700 odcinku (bo na razie oglądnęłam ich tyle) ale Monika zginęła wcześniej czyli wątek tej firmy został zakończony. Więc hmmm? sama nie wiem czy grał czy nie  smilie_girl_253
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 23, 2012, 15:49:35
Wie ktoś może jak nazywała się postać tej lesbijki, z którą był Artur? Albo chociaż kto ją grał? ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Nataliaaa w Czerwiec 23, 2012, 15:57:31
Ta lesbijka nazywała się Kaja . A grała ją Magdalena Mazur
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Czerwiec 23, 2012, 16:01:03
Rzeczywiście, teraz już wszystko wiem. :D Dziękuję, Nataliaaa. ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Lipiec 08, 2012, 09:31:10
Dziewczyny wiecie może w którym odcinku był ślub Antoniego i Natalii, ślub Emilki i Andrzeja no i Teresy i Marka  smilie_girl_356 tak jakoś wzięło mnie na oglądanie ślubów.  :th_girl_haha:
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Lipiec 08, 2012, 10:20:19
Natalii i Antoniego- 354 ślub, 355 wesele
Emilki i Andrzeja- 141 i dalej, tylko ja nie pamiętam...tam ślub chyba nie był pokazywany :P tylko wesele, ale 100% pewności nie mam.

A Teresy i Marka to chyba nie był pokazywany?  smilie_girl_289 ale jak Cię na szło na śluby to możesz zobaczyć odcinek 363, nieudany ślub Marysi i Pawła :D
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Lipiec 08, 2012, 11:01:34


A Teresy i Marka to chyba nie był pokazywany?  smilie_girl_289

Był pokazywany, ale ten drugi, już po rozwodzie  <mruga> Taki piekny ślub cywilny przed pałacykiem i przyjęcie w ogrodzie. Jest to chyba odcinek 581 ale ręki nie dam sobie uciąć, że to ten smilie_girl_149

A ślub Antoniego i Natali oraz Emilki i Andrzeja po prostu kocham smilie_girl_159 Ta muzyka no i klimat prawdziwego wesela.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Lipiec 08, 2012, 14:28:11
Dziękuję dziewczyny! Jeśli uda mi się to dzisiaj wszystko obejrzę, a jak nie to dopiero po moim powrocie, ale pięknie dziękuję!  :buzki:
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Lipiec 08, 2012, 14:31:57
Wie ktos, w jaki sposob zginela Monika? ;) Z tego co pamietam to popelnina samobojstwo, ale niczego innego nie pamietam :D
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Lipiec 08, 2012, 15:16:08
Monika skoczyła chyba z dachu jakiegoś budynku. Przed śmiercią wyjawiła Pawłowi, że to ona zabiła dziecko jego i Marysi.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Lipiec 10, 2012, 00:40:51
Dziękuję, Czekolada ;) Z tego co sobie przypomniałam, to bodajże ona zmyśliła ciążę, a potem okazało się, że jest bezpłodna, więc może to było powodem popełnienia samobójstwa. Aczkolwiek pewna nie jestem ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Lipiec 10, 2012, 09:27:05
Być może  <mruga> Powiem szczerze, że losy Moniki nie interesowały mnie za bardzo więc wątek tej bohaterki znam tylko powierzchownie.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Lipiec 10, 2012, 12:19:41
To tak jak ja, ale na te wiadomości natknęłam się szukając w streszczeniach informacji o niej. :D

I jeszcze jedno małe pytanie - jak to się stało, że porwali Majkę? Właściwie to dlaczego, bo za żadne skarby nie mogę sobie przypomniec? ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Czekolada w Lipiec 10, 2012, 12:50:59
Majka chciała zdawać na prawko i wtedy na jednej z jazd do tego jej instruktora przyjechali jacyś mafiozo  :th_girl_haha: No i musieli uciekać. Następnym razem instruktor wysiadł z samochodu a samochód z Majką w środku został uprowadzony przez tych opryszków. Szef tej bandy zorientował sie jednak, że zaszła pomyłka i wypuscił Marysię, chociaż inni chcieli ją zabić. Potem okazało sie, że Majka jest jedynym świadkiem i zaczęła współpracować z policją. I wtedy pojechała gdzieś tym samochodem policyjnym i doszło do tej strzelaniny, a ona będąc w szkoku wpadła pod samochód tego mężczyzny co ją przetrzymywał. Paweł z Janem szukali jej wtedy, były te plakaty i program w telewizji.

Nie wiem, czy chodzi ci o to, ale pamiętam tylko takie wydarzenia, które kojarzą mi sie z porwaniem Majki  smilie_girl_356 
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Lipiec 10, 2012, 13:38:11
O to chodzi ;) Dziękuję, teraz już wszystko wiem, bo to co było dalej pamiętam. ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Lipiec 12, 2012, 14:24:38
Ktoś kiedyś pytał o to czy w PM kiedykolwiek pojawił się Dariusz Gnatowski.
Oglądam serial od samego początku i to regularnie i jestem pewien, że pojawił się w jednym odcinku. To była rola epizodyczna, a nie jak to podaje Wikipedia, że od któregoś tam roku do któregoś. Rzeczywiście zagrał szefa firmy, w której pracowała bodajże Diana - koleżanka Moniki.
Generalnie nie polecam wierzyć Wikipedii. Teraz ktoś nieźle sobie tam pofantazjował i nazmyślał masę nieznanych postaci, które niby pojawiły się już w serialu (jak niejaki Damian Router grany rzekomo przez Przemysława Sadowskiego).
Uprzedzam też by nie wierzyć w kolejną wyssaną z palca bzdurę, jakoby to rola Anny miała zostać obsadzona inną aktorką po odejściu Włodarczyk. Pamiętam jak dawniej podawano tam zmyślone informacje o pojawieniu się brata bliźniaka Stasiaka, nowej aktorki grającej Teresę, nawet o powrocie zza grobu matki Marysi - Danuty Radosz, w serialu miała też rzekomo zagrać Laura Samojłowicz... Tak więc nie ma co wierzyć Wikipedii. :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Jullcia w Lipiec 19, 2012, 15:08:31
Ej mam taką prośbę. Mam chęć sobie obejrzeć parę odcinków z Anetą i Janem.  smilie_girl_099 Tak na odświeżenie pamięci no i z nudów. A nie chce mi się z bardzo szukać. Znacie może jakieś ciekawe?
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Lipiec 19, 2012, 15:17:36
Oczywiście, że tak! ;) Taka lista kilkunastu odcinków wartych obejrzenia:

80 - wspólna noc Anety i Jana
123 - Aneta mówi Janowi, że przyjmie jego deklaracje dopiero, gdy przestanie kochać Teresę
124 - po wspólnej nocy ("umówmy się, nie było tej nocy"), Jan chce dojrzałej miłości, pierwsze oświadczyny
201, 202, 203- Aneta i Jan w ogrodzie, przeprosiny i wyznania
205 - Aneta mówi Janowi że podjęła decyzję (czas, by się z kimś związała)
206 - "to miejsce potrzebuje gospodarza"
218 - śniadanie w ogrodzie
232 - oświadczyny Jana
246 - Jan wręcz Anecie pierścionek zaręczynowy
353 - Aneta przyjeżdża "złożyć życzenia Antoniemu i Natalii" - spotkanie z Janem
354, 355 - ślub Natalii i Antoniego
356 - Jan postanawia walczyć o swoją miłość, jedzie do Anety
357 - cz.2, pocałunek na statku
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Jullcia w Lipiec 19, 2012, 15:27:05
Ojejkuś !
Dziękuje Ci, ale będę miała co oglądać.  <usmiech>
Aż na taki dokładną rozpiskę nie liczyłam. Dzięki jeszcze raz  :buziak:
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Lipiec 19, 2012, 17:36:46
Nie ma za co ;) Zapomniałam jeszcze o odcinku 21, pierwszy pocałunek Anety i Jana, tuż po przejściu na "Ty"- i poprzedzające to, uwodzicielskie teksty Anety ("Uwielbiam czerwone wino, jest takie...aksamitne i pobudzające"  :th_girl_haha:) :D no i kultowy 22 odcinek, po pierwszej nocy spędzonej razem, najśmieszniejszy :th_girl_haha:
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Lipiec 25, 2012, 14:29:50
Kochani, a wiecie może w którym odcinku były urodziny Julki?  smilie_girl_308
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Nataliaaa w Lipiec 25, 2012, 15:40:34
Klaudia to był odcinek 1412
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Lipiec 25, 2012, 20:04:56
Dziękuję ślicznie!  :buzki:
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Sierpień 31, 2012, 23:18:27
Zaciekawiło mnie kim jest Karol, o którym wspomniała Ann w "Quizie" :D
Mógłby mi ktoś powiedzieć kto to jest, bo niestety nic mi nie mówi ani jego imię, ani to, że spotykał(?) się z Kingą? :D
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Wrzesień 01, 2012, 17:43:18
Karol to epizodyczna postać raczej, pojawił się w max kilkunastu odcinkach. Kinga spotykała się po śmierci Kuby najpierw z takim karateką Mateuszem, ale szybko zaczęła mieć go dość (strasznie lubił się chwalić sobą), a potem z Karolem, którego poznała na czacie w internecie. Raczej nie okazał się zbyt ciekawym facetem. Randkowali parę razy i jakoś nic nie wyszło z tego.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Anula w Wrzesień 01, 2012, 18:29:34
Ktoś kiedyś pytał o to czy w PM kiedykolwiek pojawił się Dariusz Gnatowski.
Oglądam serial od samego początku i to regularnie i jestem pewien, że pojawił się w jednym odcinku. To była rola epizodyczna, a nie jak to podaje Wikipedia, że od któregoś tam roku do któregoś. Rzeczywiście zagrał szefa firmy, w której pracowała bodajże Diana - koleżanka Moniki.
Generalnie nie polecam wierzyć Wikipedii. Teraz ktoś nieźle sobie tam pofantazjował i nazmyślał masę nieznanych postaci, które niby pojawiły się już w serialu (jak niejaki Damian Router grany rzekomo przez Przemysława Sadowskiego).
Uprzedzam też by nie wierzyć w kolejną wyssaną z palca bzdurę, jakoby to rola Anny miała zostać obsadzona inną aktorką po odejściu Włodarczyk. Pamiętam jak dawniej podawano tam zmyślone informacje o pojawieniu się brata bliźniaka Stasiaka, nowej aktorki grającej Teresę, nawet o powrocie zza grobu matki Marysi - Danuty Radosz, w serialu miała też rzekomo zagrać Laura Samojłowicz... Tak więc nie ma co wierzyć Wikipedii. :)

Zgadzam się z Tobą we wszystkim, poza jednym. Taka postać jak Damian Router pojawiła się w serialu, on był partnerem Zosii, byłej Artura, z którą Kulczycki ma córkę.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Fenikks w Wrzesień 01, 2012, 18:56:20
Ja jednak upierałbym się przy tym, że żaden Damian Router się nie pojawił nigdy w serialu, a już na pewno nie grałby go jak to jest podane na Wikipedii Przemysław Sadowski. Ten aktor raczej nie występuje w epizodycznych rolach.

Z tego co pamiętam to Zosia przed wyjazdem miała narzeczonego Sławka, którego grał ten sam aktor co przed wakacjami wcielał się w rolę policjanta Kacpra (który chronił Huberta). Zosia miała też kiedyś faceta Zbyszka (grał go Michał Lesień w jednym odcinku, ale to była inna postać, niż późniejszy Zbyszek - facet Majki). Przegapiłem parę odcinków z poprzedniego sezonu. Kiedy niby ten Damian się pojawił? Bo jak Artur był z Izą w tej Szwecji (nie jestem pewien kraju) to pokazali samą Zosię i Stasię.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 01, 2012, 20:16:47
Karol to epizodyczna postać raczej, pojawił się w max kilkunastu odcinkach. Kinga spotykała się po śmierci Kuby najpierw z takim karateką Mateuszem, ale szybko zaczęła mieć go dość (strasznie lubił się chwalić sobą), a potem z Karolem, którego poznała na czacie w internecie. Raczej nie okazał się zbyt ciekawym facetem. Randkowali parę razy i jakoś nic nie wyszło z tego.
Dziękuję za wytłumaczenie. ;) Aczkolwiek nadal nie pamiętam tej postaci :D

Jeśli chodzi o Damiana Routera to również wydaje mi się, że taka postać nie pojawiła się w serialu. A nawet jak się pojawiła to raczej nie grał go Przemysław Sadowski, sprawdzałam na kilku stronach i nigdzie nie było napisane, że występował on w PM ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 25, 2012, 20:37:47
Kim jest Klaudia, ta, z którą Hubert chce zeswatać Pawła? ;) Wie ktoś? ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Sylwia w Listopad 09, 2012, 20:10:33
Wie ktoś może gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy odcinek ? Planowałam go obejrzeć, ale niestety miałam problemy rodzinne.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: sandi w Listopad 09, 2012, 20:13:32
Na ipli ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Sylwia w Listopad 09, 2012, 20:20:20
Trzeba coś płacić ? Nigdy nie korzystałam. :/
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: sandi w Listopad 09, 2012, 20:32:57
Nie trzeba. Kiedyś za odcinki premierowe trzeba było płacić, ale teraz wszystko jest całkowicie za darmo. Musisz tylko ściągnąć sobie iplę i oglądasz ile chcesz :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Sylwia w Listopad 09, 2012, 20:39:27
Tak, tak! Już mam, dzięki. :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Styczeń 28, 2013, 23:36:08
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Bogusiem, że Śmiałek nie chciał go z początku w ogóle widzieć u siebie? Co on takiego zrobił kiedyś w Wadlewie? ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Anula w Styczeń 29, 2013, 08:01:15
Hej, nie wiem jak to do końca jest z tym Bogusiem, ale wydaje mi się, że on jak mieszkał w Wadlewie, to na kogoś donosił. Przynajmniej tak wywnioskowałam z rozmowy Aurelii z Emilką. A teraz będzie się kłócił z Sewerynem o majątek rodziców. ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Styczeń 29, 2013, 19:10:15
Hej, nie wiem jak to do końca jest z tym Bogusiem, ale wydaje mi się, że on jak mieszkał w Wadlewie, to na kogoś donosił.
O to chodziło, dziękuję za wytłumaczenie Anula ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Marzec 29, 2013, 15:13:29
Mam pytanie :D wiecie może w którym odcinku była rocznica ślubu Renaty i Grześka? :D
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Jullcia w Marzec 29, 2013, 16:18:19
Chyba 1548  ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Marzec 29, 2013, 18:11:59
Dziękuję :-*
Lecę w takim razie oglądać  <lece>
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: EdySziA w Maj 23, 2013, 18:30:16
Wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem Rysiek znalazł się z tymi kajdankami w szopie Śmiałka? Oni szli z łóżkiem przez całą wieś? chyba ze coś przegapiłam..

a swoją drogą - obrzydliwe te ich sceny łóżkowe były...
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Skorpionica w Maj 23, 2013, 19:34:27
Właśnie nad tym samym się zastanawiałam w trakcie oglądania odcinka (słabego bardzo na dodatek).
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Maj 31, 2013, 23:35:25
Mógłby mi ktoś tak notabene wyjaśnić w skrócie dlaczego Pawła już nie ma w serialu?
Ponieważ Mikołaj Krawczyk, wcielający się w jego rolę, zrezygnował z gry w serialu ;) Z tego co mi wiadomo to głównie przez Agnieszkę Włodarczyk, która nie chciała, żeby aż tak często przebywał z Anetą Zając, ale miał też inny powód, którym było nagrywanie innego serialu ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Nieprzenikniona w Wrzesień 05, 2013, 16:06:17
Mam pytanie techniczne. Czy dałoby radę napisać petycję do twórców serialu, aby bardziej urealniono fabułę? Kto wie, może wówczas mogłabym oglądać.  <mysli>
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Donia w Wrzesień 05, 2013, 16:27:59
Napisac na pewno jakoś by szło, pytanie tylko czy cos by sobie z takiej petycji zrobili ;) Znając życie raczej nie ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Klaudia w Wrzesień 05, 2013, 17:02:58
Scenarzyści tworzą milion niepotrzebnych wątków, które tylko zaśmiecają cały serial, a nie skupiają się na podstawowej fabule.
Co do petycji, to i ja myślę, że nikt z niej by sobie niczego nie zrobił. ;)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Nieprzenikniona w Wrzesień 05, 2013, 21:47:04
Takie akcje, że fani serialu piszą petycję do scenarzysty, nie są wcale obce. Znam przypadek - w necie jest dostępna petycja fanów Świata wg Kiepskich. Chcą przywrócić ogólny sens sitcomu, który się pogorszył ;).
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Wrzesień 09, 2013, 19:34:36
Co nie zmienia faktu, że niewielkie są ich szansę, aby coś zdziałać. Gdyby z danym serialem rzeczywiście działo się coś bardzo złego to zdaniem jego twórców - drastycznie spadłaby oglądalność. Jednak skoro nadal dużo osób ogląda "Pierwszą Miłość", chociażby z przyzwyczajenia albo dlatego, że emitowany jest o dogodnej godzinie, w porze gdy akurat rodziny wspólnie zasiadają przed telewizorem, spędzając tak wieczór. Zresztą już dawno zauważyłam, że scenarzystom PM tylko o to chodzi, zauważyli że wątki rodem z "Trudnych spraw" przyciągają ludzi, więc brną w te absurdy, zapominając o tym, że był to kiedyś serial piękny, ukazujący życie w najpiękniejszym (moim zdaniem) mieście w Polsce. Teraz nie ma ani ciekawych wątków, ani pięknego Wrocławia nie widać, bo ginie gdzieś w tym wszystkim.

Dlatego ja sobie już odpuściłam, za dużo fajnych rzeczy jest w życiu do roboty, aby marnować prawie 5 godzin w tygodniu na te bzdury :)
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: mindreader w Październik 24, 2013, 18:35:20
Mnie chyba dopadł syndrom 'umęczonej kobiety', bo ostatnio w ramach odmóżdżania sięgam... Dziś nawet włączyłam sama (bo zazwyczaj to się dzieje poza mną :P). W każdym razie mam pytanie. Nie chce mi się przekopywać wątków, więc po prostu spytam tu... Czy Marysia zrobiła Hubertowi coś złego? Dlaczego u nich jest teraz taki pokręcony wątek? Oglądałam, jak on świata poza nią nie widział, jak walczył o adopcję dziecka... Nagle okazuje się, że Sandra jest z nim w ciąży (więc zdradził), na dodatek stawia jakieś dziwne postulaty typu: albo to zaakceptujesz (opiekę nad Sandrą i dzieckiem), albo z nami koniec... On zdradził i on wydaje rozkazy? <myśli> Czemu się nie rozstali? Czemu ona jest teraz, jak takie potulne ciele? :P Mam wrażenie, że dużo mnie ominęło i zdecydowanie nie nadążam.
Tytuł: Odp: Pytania dotyczące serialu
Wiadomość wysłana przez: Justek w Październik 25, 2013, 20:38:57
Tego samego dnia sięgnęłyśmy po PM i niestety również nie ogarniam zbytnio tego serialu <bezradny> Pamiętam jednak, że Hubert podejrzewał Marysię o zdradę z ich nowym sąsiadem - Szymonem - który notabene podkochiwał się w niej. Miał nawet ku temu podstawy, bo zastał ukochaną nagą w ich wspólnym łóżku, w którym znalazł...wisiorek Szymona? Czy bransoletkę? Dokładnie nie pamiętam, ale w każdym razie dowód był. Marysia niewiele pamiętała, bo jak później się okazało - to wszystko było sprawką Beaty i Filipa (siostry i szwagra męża Kingi) - i wydaje mi się, że od tego czasu miała być sielanka w związku Marysi i Huberta, więc nie wiem skąd te postulaty, dlaczego Marysia tak się przed Hubertem płaszczy, skoro ona o zdradę była jedynie podejrzewana, a on zdradził, bo się przyznał, no i dziecko w drodze jest.