Szymon Bobrowski (http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/385449_272482799525091_1934448952_n.jpg) - Jest zainteresowanie tym aktorem, więc wstawiam ;)KOCHAM! <zauroczony>
(https://www.dyskutujesz.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg845.imageshack.us%2Fimg845%2F3066%2F58219726745176669486139.th.jpg&hash=6bfd2e709d4c0c40b251c9a2e577067a) (http://imageshack.us/photo/my-images/845/58219726745176669486139.jpg/)aaaaaaaaaaaale ładne zdjęcie! <zauroczony> Ogólnie to pamiętam ten odcinek, tak faaaaaaajnie się wpatrywał w Agatę i aż później brakowało mi tych spojrzeń. Mam nadzieję, że w II sezonie takich uroczych spojrzeń i takiego uroczego podziwiania Agaty będzie duuuuuuuużo, duuuużo więcej! <rumieniec>
Ogólnie to pamiętam ten odcinek, tak faaaaaaajnie się wpatrywał w AgatęOna jadła i nawijała a on się na nią patrzył takim wzrokiem.. aj.. <zauroczony>
KLIK (http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/403545_245257132247658_34530737_n.jpg)Zdjęcie śliczne, chciałabym być na miejscu Agaty, a co! <zauroczony>
(https://www.dyskutujesz.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fa%2Fimg547%2F103%2Fprawoagaty3odc1580x0roz.th.jpg&hash=f0b0008b9f9d57029ab869f7c8ad3d62) (http://imageshack.us/photo/my-images/547/prawoagaty3odc1580x0roz.jpg/)Cóż za zabójcze spojrzenie <okularnik> Ale widać, że Mareczek będzie się troszczył o Agatę <rumieniec>
No czyli dobrze mi świtało :D sprawdziłam ostatni odcinek i nie widziałam podobnej sceny, więc owa fotografia wręcz musi być z I serii ;)A scena między 19:41 - 20:20 ? <haha>