Po zdjęciach z 5 odcinka wynika, ze Doroty będzie w sumie sporo ;)
A w 6-tym też będzie jej dużo :P
Spoiler
I ma trafić do szpitala. Całe szczęście dziecku nic nie będzie ;)
Czytałam w Świecie Seriali :P
Spoiler
I ma trafić do szpitala. Całe szczęście dziecku nic nie będzie ;)
Czytałam w Świecie Seriali :P
Spoiler
I po tej sytuacji powinna troszkę przystopować. Powinna bardziej zadbać o siebie, wypocząć, troszkę zwolnić. Bo oczywiście ciąża to nie choroba, ale powinna zająć się teraz głównie sobą i maleństwem. Kancelaria bez niej się nie zawali, więc nie musi brać wszystkich spraw, nie samą pracą człowiek żyje. ;) Ja nadal liczę na jakieś rodzinne sceny Doroty i Wojtka! <rumieniec>