Autor Wątek: The voice of Poland  (Przeczytany 20270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 09, 2013, 00:04:30 »
Mnie się póki co podoba nowe jury. Cieszę się, że został Tomson i Baron i pan Marek, a dziewczyny, które poszły "do wymiany" przeżyję ;) Marysia Sadowska całkiem sympatycznie wypadła, a do Edyty Górniak jak na razie też nie mam zastrzeżeń. Ale tak z ciekawości - czemu jurorki się zmieniły znowu? Chciały za dużo kasy czy o co poszło? ;)

Najbardziej mi się podobał fragment jak Tomson wyznał, że rzucił studia prawnicze po 4 latach. I to całe "wyobrażacie sobie Tomsona w todze?"  :D  No ja sobie rzeczywiście nie wyobrażam, gdzie on tam na sali sądowej :D

Co do uczestników najbardziej wpadli mi w oko Nella Marczewski, Arek Kłusowski i Kasia Stanek.
Nella ma takie fajne brzmienie głosu, spodobało mi się. W tym utworze, który zaśpiewała już w ogóle mogłabym jej ciągle słuchać. I śpiewa tak na luzie, czuć, że dobrze się czuje na scenie. Fajnie, że trafiła do grupy Marka, myślę, że współpraca będzie udana :)
Arek spodobał mi się, rzeczywiście jakoś tak fajnie operuje głosem, może to ta magia kurtyny ;D a Kasia Stanek - w jej głosie i osobie jest coś takiego, co mnie intryguje po prostu. Ten jej występ miał coś w sobie, według mnie :)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2013, 00:09:01 »
czemu jurorki się zmieniły znowu? Chciały za dużo kasy czy o co poszło? ;)
Justyna Steczkowska była w ciąży, co zresztą dało się zauważyć już pod koniec ostatniej edycji, a co do Patrycji Markowskiej - nie mam pojęcia jaki był powód jej odejścia. ;)

Najbardziej mi się podobał fragment jak Tomson wyznał, że rzucił studia prawnicze po 4 latach. I to całe "wyobrażacie sobie Tomsona w todze?"  :D  No ja sobie rzeczywiście nie wyobrażam, gdzie on tam na sali sądowej :D
I ta wstawka z kopaniem guzika. <haha>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2013, 07:25:38 »
Najśmieszniejszy tekst programu to "dalej mi wszystko stoi" ;)

Ale po kolei. Mnie ujęła Kasia Stanek. Malutka istotka, a dała czadu :) Michał Grobelny również. W końcu chłopak ze Szczecina więc mimowolnie trzymałam kciuki, żeby przeszedł dalej. Arek z tą manierą w głosie był niesamowity ;)
Koleżanka Michała miała ładny głos, taki słodziutki, ale poza tym jakoś mnie nie porwała. Miałam wrażenie, że wyszła, posmęciła trochę i tyle.
Za to Testosteron w wykonaniu Marioli - no mistrzostwo świata! Wrażenie na mnie zrobiła ogromne ;)

Jury - bardzo mi się podoba Edyta Górniak. Ma kobitka poczucie humoru - wiem, że mam nie śpiewać hymnu. A w ogóle jest sympatyczna ;) Zresztą całe jury spoko ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 15:12:09 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2013, 17:27:33 »
Oglądałam premierę trzeciego sezonu The Voice of Poland. Gdy dowiedziałam się, że jurorką będzie Edyta Górniak, pomyślałam sobie: "O Boże, tylko nie ona. Znowu zaczną się histerie i mówienie od rzeczy." Bardzo się zdziwiłam. Pozytywnie. Już po wczorajszym odcinku, mogę śmiało powiedzieć, że Edyta Górniak sprawdza się w roli jurorki. ;) A przynajmniej ja nie widziałam w jej zachowaniu nic, co mogłoby odstraszyć. Maryśka Sadowska, w której widzę spoko, hardą babkę, również przypadła mi do gustu. Że tak powiem, nie pieprzy się, jest szczera, dobitna i prawdziwa. Tutaj można przeczytać wywiad z nią: http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/wywiady/kazda-z-nas-moze-byc-feministka/hcdhw

Co do tego, komu kibicuję- na razie trudno orzec, ale spodobała mi się Nella, która przeszła do klasy Marka Piekarczyka. Weszła na scenę z impetem i swoim głosem rozpierdzieliła publiczność.

Zdziwiło mnie tylko, że nikt z jurorów nie wcisnął przycisku, kiedy na scenę wyszła ta Magda z gitarą.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 11, 2013, 17:38:42 »
Ma kobitka poczucie humoru - wiem, że mam nie śpiewać hymnu.
Taak, całkiem fajne to było. Przynajmniej ma dystans do siebie. ;)

Nella rzeczywiście jest bardzo pozytywną osobą. I ile ma w sobie energii! :o W dodatku tylko 18 lat... Do Kasi Stanek natomiast muszę się jeszcze przekonać. Czekam na to, co zrobi dalej. :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 11, 2013, 19:18:32 »
A mnie ta Nella jakoś nie zachwyciła. Nie lubię takich niby zbuntowanych nastolatek. Głosem mnie też nie porwała :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 14, 2013, 22:40:13 »
Dla tych oczu mogę nawet wyjść za niego za mąż! <pompony>
The Voice of Poland - Bartłomiej Broniewski
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 16, 2013, 20:37:16 »
Nie oglądałam drugiego odcinka, tylko na wyrywki ale hm... Drażni mnie Marysia Sadowska. Nie znam ani jednej jej piosenki. Nawet szukałam jakiejś na youtubie i nic mnie nie porwało. I do tego śmieszy mnie jak ona wiecznie ogląda się na innych jurorów przed wciśnięciem tego "grzybka". Jakby sama nie umiała podjąć decyzji.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:12:48 »
Sadowska śpiewa mało, nie jest jej wszędzie pełno, ale te piosenki ma naprawdę sensowne. Takie "Pocałunki" na przykład...chodzący liryzm <jezyk> Nie wiem jak się zachowuje w tym programie, ale na muzyce się raczej zna.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 05, 2013, 21:42:38 »
Nie oglądam programu, nigdy nie oglądałam właściwie. Czasem jakieś występy w Internecie sobie wyszukiwałam, szczególnie Doroty Osińskiej. Dzisiaj jednak coś mnie podkusiło i...nie żałuję :) Wszystkie dzisiejsze wykony były interesujące i dobre, nie sądziłam że poziom tego programu stoi tak wysoko (w porównaniu z "Must be the music", gdzie wieś śpiewa i tańczy przez 60% odcinka), jednak oczywiście największe wrażenie zrobiła na mnie Klara z "Barw szczęścia" :D czyli  Olga Jankowska. Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to ta sama dziewczyna. Co za talent, co za głos! Bardzo zdziwiło mnie to, że przez lata bawiła się w aktorstwo (bo występ w tak kiepskiej produkcji jak BSz jest niestety, ale tylko zabawą), gdy tymczasem swoim głosem może naprawdę dużo zdziałać w branży muzycznej. Pod warunkiem oczywiście, że trafi na odpowiednich ludzi, którzy trochę jej pomogą w określeniu siebie, swojego stylu. W pierwszej chwili miałam nadzieję, że pójdzie jednak do Edyty Górniak (która przez cały odcinek "odkupiła" wszystko to, co kiedyś mnie w niej drażniło), ale skoro wybrała Tomsona i Barona - cóż, może też ciekawą drogą ją poprowadzą.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 05, 2013, 22:09:10 »
Widząc urywki zapowiedzi programu w TV tak się zastanawiałam - Klara, czy nie Klara.
Dobrze, że trenerzy byli do niej odwróceni tyłem, ale w sumie i tak jej nikt z nich chyba nie znał - nie oglądają Barw :P
Świetnie zaśpiewała, ale dziewczyna, która śpiewała po niej również mi się podobała. I wkurza mnie, że się trenerzy tak nią zachwycali, a jakoś żaden się nie odwrócił. No cóż... Bywa. Fajnie, że już koniec przesłuchań w ciemno ;) Teraz czas na bitwy! :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 05, 2013, 22:28:06 »
Ja początkowo sądziłam, że to żart :D i że dziewczyna po prostu jest podobna do tej aktorki albo że to jest np. jej siostra. Nie poznałam jej przez te rozjaśnione włosy, szczególnie że serialu nie śledzę, tylko pobieżnie czasem.

Nie wiem na czym polegają kolejne etapy, ale dopóki Olga będzie w programie - na pewno chętnie będę śledziła jej zmagania :) Zresztą w tych "skrótach" występów wszystkich uczestników, którzy zakwalifikowali się do poszczególnych drużyn wychwyciłam kilka interesujących głosów, ale ze wskazaniem ich poczekam do kolejnego odcinka, gdy bliżej się im przyjrzę.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 05, 2013, 22:34:20 »
Tak! Głosów było parę urzekających :) Nie wiem jeszcze kto zasługuje na finał. Poczekam aż się rozwinie i jak zostanie naprawdę sama śmietanka. Bo niektórzy to nie wiem czemu przeszli dalej :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 05, 2013, 22:48:10 »
Bo niektórzy to nie wiem czemu przeszli dalej :P
A to tworzyło zabawne sytuacje, gdy np. jakiś juror nacisnął tego grzybka, a później jego wyraz twarzy mówił: co ja najlepszego zrobiłem/zrobiłam? - i jakby liczył, że kto inny też naciśnie, a wtedy szanse na to, że ta osoba zajmie jedno z ostatnich wolnych miejsc w drużynie nieco inaczej się rozłożą :D Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie dzisiaj, z dwa razy bodajże. Raz było tak z dziewczyną, która trafiła do drużyny pana Marka, bo nikt inny nie nacisnął, a drugi raz pierwsza nacisnęła Maria i potem wzrokiem wydawała się prosić innych, aby też nacisnęli :D

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 05, 2013, 22:54:48 »
Maria to zawsze się patrzy na innych trenerów. Jakby sama nie umiała podjąć decyzji. Rzadko kiedy widzę, by pierwsza wciskała ten grzyb.
Nic mi nie zrobiła, ale jakoś jej nie lubię no!
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>