Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 37587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 16, 2012, 17:23:44 »
Z tego co wiem, tutaj nadal można zobaczyć całość filmu:

http://vimeo.com/44088318

Jest nadal na Facebook'u akcja, żeby film został wyemitowany przed dzisiejszym meczem, ale skoro Fiołek pisze, że jest afera, to pewnie nic z tego. To już cała TVP... Film rewelacyjny, świetny montaż, warto zobaczyć smilie_girl_349

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2012, 17:49:16 »
O, dobrze, że jest, ale na YT już się całego filmu nie znajdzie.

Akcję na Facebooku widziałam, jeśli mówimy o tej samej, to do niej dołączyłam, w pewnym momencie w ciągu 1 minuty dołączyło 1000 osób.
Nie wiadomo, czy się uda. Fajnie, gdyby tuż przed meczem TVP wyemitowało ten klip. To by było coś.

I jeszcze to, co można usłyszeć od kilku dni, a szczególnie dzisiaj - "Do czech razy sztuka"

 :-*

Offline Pat Mariah

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:07:10 »
Co się ze mną dzieje, matko kochana! Od mecz Polska-Rosja obudził się we mnie jakiś ukryty kibic, który nie ujawniał się przy żadnych innych meczach! Generalnie jakoś szczególnie za piłką nożną nie przepadam, ale P-R obejrzałam cały, a dzisiejszego się nie mogę doczekać!

http://www.youtube.com/watch?v=yqVeraZl_fA&feature=related
Genialny film, mistrzowskie wykonanie. Ktoś kto to stworzył może być pewien, że przejdzie on do historii. Obejrzałam obie wersje i w momencie, gdzie była pokazana bramka, to mi się tak dziwnie zrobiło... wzruszenie totalne... boję się, co będzie dzisiaj, jak strzelą gola! A strzelą na pewno, o!

Dziś stawiam 2-1 dla nas (bo niestety Rosicky już gra), a w drugim meczu 2-1 dla Rosji. Ciekawe czy się sprawdzi. :)
Mi się do tej pory sprawdziły WSZYSTKIE, dosłownie WSZYSTKIE wyniki. Dla każdego meczu obstawiałam, nawet jeśli nie oglądałam. To jest aż nie do pomyślenia po prostu. Serio. Jakbym obstawiała w zakładach, to już bym była mega bogata, ej :hahaha:
I dzisiaj tak jak Ty - obstawiam 2:1 bądź 3:1. Dla nas, oczywiście. (Jeszcze gdzieś po głowie mi chodzi opcja 3:2), ale zostańmy przy tych :D

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:19:13 »
Jak, ktoś zrobi coś naprawdę fajnego, porywającego i własnym sumptem, to ci durnie z TVP zablokują.
Tak samo z wyłączeniem komentarza P.Zimocha. Wyłączę dźwięk w moim telewizorze i będę słuchać Polskiego Radia Programu 1, Szpakowskiego nie da się słuchać, a Pan Tomek to jest wzór sprawozdawcy-komentatora sportowego!!! Kocham jego komentarze i jeszcze ta akcja z naszą narodową flagą, wielki szacun dla Pana Tomka smilie_girl_020
Dodatkowo obraz w TV dociera z kilkusekundowym opóźnieniem.
Szczerze życzę Naszym, żeby wygrali!!!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:35:11 »
Cytat: Pat Mariah
Co się ze mną dzieje, matko kochana! Od mecz Polska-Rosja obudził się we mnie jakiś ukryty kibic, który nie ujawniał się przy żadnych innych meczach! Generalnie jakoś szczególnie za piłką nożną nie przepadam, ale P-R obejrzałam cały, a dzisiejszego się nie mogę doczekać!
Dokładnie, mam podobnie.
Ja zawsze kibicowałam przy spotkaniach najbardziej wartych uwagi, ale od meczu Polska-Rosja stwierdziłam, że po prostu kocham piłkę nożną i dziwię się, że wcześniej tego nie zauważyłam. Teraz na pewno moje podejście do piłki się zmieni.
Przed Euro 2012 tego w ogóle nie przypuszczałam.

Nie mogę się doczekać, to wchodzę na forum, to oglądam telewizję, to rozmawiam z rodzicami - a czas się nie przesuwa. Chciałabym już tą 20.30 i mecz o wszystko. Chciałabym usiąść z prowiantem w "Domowej Strefie Kibica" i cieszyć się, że mogę oglądać naszych w akcji.  smilie_girl_124

Grant, a wiesz, że czytałam dzisiaj w gazecie, że niektórzy kibice wyłączają dźwięk w telewizorze i włączają radio, gdzie mogą słuchać komentowania pana Tomasza Zimocha.
A akcja z naszą flagą na stadionie - tego też nie mogę się doczekać!

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:36:47 »
Filmik widziałam już chyba 1873631728 razy. Jest cudowny i TVP są świnie, że to kasują. Straszny rozgłos się zrobił w internecie, jeśli chodzi o ten filmik i zachowanie TVP.

Nie mogę się doczekać już tego meczu, po prostu nie mogę!

Szkoda tylko, że u mnie po prostu LEJE, i to tak masakrycznie, że szkoda gadać... minuta i jesteś cała mokra. Już raz przez to dzisiaj przechodziłam jak przyszła pierwsze porcja...   :P Moja ulica dosłownie cała pływa... A ja się nastawiłam na Strefę Kibica!! :(:( Mnie to tam już lotto, moge drugi raz byc cała mokra, ale boję się, że tam w taką pogodę to nawet nic nie zorganizują, bo przez ulewe i burze obok pewnie beda nawet zakłócenia w odbiorze przez telebim...Ehh, może za 2h się uspokoi...


EDIT
O tak, akcja z flagą będzie cudowna...nie mogę się doczekać :) Ale w ogóle zszkowało mnie, że taka flaga waży 200 kg! :o Ja wiem, że to ogrom materiału i w ogóle, ale jakoś masa 200kg w życiu nie przeszła mi przez myśl... po prostu, wow! ;)

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:37:48 »
Co się ze mną dzieje, matko kochana! Od mecz Polska-Rosja obudził się we mnie jakiś ukryty kibic, który nie ujawniał się przy żadnych innych meczach! Generalnie jakoś szczególnie za piłką nożną nie przepadam, ale P-R obejrzałam cały, a dzisiejszego się nie mogę doczekać!
Może nie ukryty kibic, ale ogólnonarodowe szaleństwo smilie_girl_253 Takie rzeczy udzielają się wszystkim, tak jak z wszelkim pospolitym ruszeniem (różne akcje charytatywne na przykład).
A jak jeszcze ci, którzy tego szaleństwa są głównym powodem dają z siebie wszystko i mimo, że wielu stawiało ich na przegranej pozycji, nie ulegają nawet tym lepszym o kilkadziesiąt pozycji w rankingu FIFA, to już w ogóle radość nieopisana smilie_girl_299

Boję się tylko, aby w razie remisu, czy też przegranej ta chwilowa miłość do naszej reprezentacji nie ulotniła się jeszcze szybciej niż się objawiła smilie_girl_349 Ja w każdym bądź razie jestem i będę dumna z chłopaków (nawet jak to będzie ostatni ich mecz w tym mundialu), bo widać, że ich dotychczasowa praca na treningach na darmo nie poszła.

Jakiego wyniku oczekuję? Obojętnie jakiego, aby było choć o jedną bramkę więcej dla Polski smilie_girl_014
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:44:27 »
Jeśli możecie i chcecie - to doradzam obraz z  tv, ale komentarz radiowy pana Tomka, to są jeszcze dodatkowe super emocje!!! Szpakowskiego i jego współkomentatorów, byłych polskich piłkarzy nie da się słuchać.
Szpakowski wszystko i wszystkich zagada, nie ma za grosz wyczucia sytuacji - vide cudowny doping kibiców Irlandii.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2012, 18:46:50 »
Ja w każdym bądź razie jestem i będę dumna z chłopaków (nawet jak to będzie ostatni ich mecz w tym mundialu), bo widać, że ich dotychczasowa praca na treningach na darmo nie poszła.
Dokładnie, ja też jestem już z nich dumna :) Jak dzisiaj będą walczyć z całych sił, a mimo to się nie uda to pewnie...będzie żal tej szansy, szczególnie, że jednak wszyscy się wspólnie nakręcają pt "łaaa, jak wygramy to jesteśmy w ćwierćfinale, łaaaa, damy radę!", ale złego słowa o chłopakach nie powiem ;)

I też wynik mi obojętny, byle +1 w porównaniu do Czechów :D


Ale ta opcja tylko z TVP HD jest, prawda? ;)

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2012, 19:11:49 »

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2012, 19:29:01 »
Już nie długo mecz o wszystko! :D
Mam nadzieję, że wygramy ten mecz!  smilie_girl_149 Wyjdźmy z grupy, chłopcy! Po raz pierwszy w historii!  :th_0girl_dance:
Spotkanie nie będzie łatwe, ale musimy wierzyć, że Nasi reprezentanci postarają się o Nasze szczęście i ich, również! :D
TRZYMAM KCIUKI I NIE PUSZCZAM!  :th_girl_hideface:
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline asia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:35:37 »
NIE CHCEMY REMISU.
Więc co jest grane? :D

Mamy 45 minut. Wiem, że możemy się zmotywować i wygrać. Szczególnie, że Czechów zadowoli (?) remis.
Mamy te REALNE szanse, więc do dzieła.

Jeszcze dziś wygramy, a potem niech się dzieje, co chce :D
"Może brakować mi słów, ale nie własnego zdania"

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:42:46 »
Ech, Czechom to nawet pogoda sprzyja, na mokrym, ciężkim boisku trudno jest o szybkie akcje. No i grają na czas. Boenish niestety jest mało zwrotny i z lewej strony łatwo dość nas ogrywają. Cienko to widzę. Smuda jednak powinien wpuścić kogoś szybkiego do ataku. Coraz wyraźniej pachnie remisem. A Grecy prowadzą 1:0 z Rosją i teraz to Czechom remis nie wystarcza, czarne chmury nad Wrocławiem i nad Nami.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:46:24 »
0:0, ale to pewnie wszyscy wiedzą...
Do BOJU Polsko! Dajemy czadu!
Chociaż jeden gol dla nas!  smilie_girl_014

Trzeba to wygrać...


Offline Fanta

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • Cuando me enamoro <3
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2012, 21:55:52 »
Tak sobie z mamą rozmawiamy i doszłyśmy do wniosku, że nasi chłopcy zachowują się jak typowy 'pies ogrodnika'.. Komuś nie dadzą strzelić. Ale sami też nie strzelą.

Noo muszą to wygrać!!  smilie_girl_175
'- Jestem w Tobie coraz bardziej zakochany
- Ja w Tobie też
- Dlaczego?
- Bo kiedy się zakocham, czas staje w miejscu'