Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 37587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zołza;)

  • Gość
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2012, 07:11:07 »
Dodi, Iniesta nie istniał? Według mnie był jednym z najlepszych na boisku, aczkolwiek w meczu z Włochami zagrał troszkę lepiej. ;)

Chyba żartujesz... dopiero w drugiej połowie zaczęło go być trochę widać. Choć to jeden z moich ulubieńców byłam zdziwiona, że był tak niewidoczny. Po czym wnosisz, że był jednym z najlepszych na boisku? Nie wypracował właściwie żadnej sytuacji. Myślisz, że trener by go zmienił gdyby grał tak jak powinien?


O tak! "Polska, biało-czerwoni" cudne! :D

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2012, 15:01:52 »
Ależ Hiszpania pięknie zagrała! 4:0  smilie_girl_014 Bardzo się cieszę, bo im kibicowałam, nawet się nie spodziewałam aż tylu trafionych bramek  smilie_girl_020

Przyśniło mi się dzisiaj, że Polacy w sobotę wygrają  smilie_girl_349 Może mój sen się spełni  smilie_girl_231

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2012, 15:50:41 »
Przyśniło mi się dzisiaj, że Polacy w sobotę wygrają  smilie_girl_349 Może mój sen się spełni  smilie_girl_231
Oby, oby. Ja o tym marzę i wierzę, że może się udać. smilie_girl_253

Co do tych pseudo-fanek, o których napisała Donia - fakt, mogłoby mnie to denerwować, ale jakoś wokół siebie nie widzę takich osób i cieszę się z tego powodu. :D Jakoś nie spotkałam się jeszcze...

Ja za to oglądając Euro, a szczególnie ostatni mecz, stwierdziłam, że kocham piłkę nożną.
Te emocje, wczuwanie się, kibicowanie, zachwycanie piłkarzami - ach!
Czuję to.  smilie_girl_321

Byle do jutrzejszego meczu, meczu o wszystko...

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2012, 15:57:43 »
Przyśniło mi się dzisiaj, że Polacy w sobotę wygrają  smilie_girl_349 Może mój sen się spełni  smilie_girl_231
Oby, oby. Ja o tym marzę i wierzę, że może się udać. smilie_girl_253

Ja, pomimo mojego snu, jestem raczej pesymistycznie nastawiona, ale kto wie... W porównaniu do wcześniejszej kadry, teraz nasz skład jest na pewno mocniejszy, więc szanse są, tylko trzeba ostro powalczyć  smilie_girl_356

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2012, 16:05:17 »
Dodi, Iniesta nie istniał? Według mnie był jednym z najlepszych na boisku, aczkolwiek w meczu z Włochami zagrał troszkę lepiej. ;)

Chyba żartujesz... dopiero w drugiej połowie zaczęło go być trochę widać. Choć to jeden z moich ulubieńców byłam zdziwiona, że był tak niewidoczny. Po czym wnosisz, że był jednym z najlepszych na boisku? Nie wypracował właściwie żadnej sytuacji. Myślisz, że trener by go zmienił gdyby grał tak jak powinien?
Okej, może i nie zagrał tak jak z Włochami, ale dla mnie grał dobrze. Przez prawie cały czas był widoczny, miał kilka okazji do strzelenia bramki... Powód, przez który Del Bosque go zdjął zna raczej tylko on. Może nie podobała mu się gra Iniesty, może po prostu oszczędza go na mecz z Chorwacją? Nie mam pojęcia. ;)


Zołza;)

  • Gość
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 15, 2012, 19:12:42 »
Dodi, Iniesta nie istniał? Według mnie był jednym z najlepszych na boisku, aczkolwiek w meczu z Włochami zagrał troszkę lepiej. ;)

Chyba żartujesz... dopiero w drugiej połowie zaczęło go być trochę widać. Choć to jeden z moich ulubieńców byłam zdziwiona, że był tak niewidoczny. Po czym wnosisz, że był jednym z najlepszych na boisku? Nie wypracował właściwie żadnej sytuacji. Myślisz, że trener by go zmienił gdyby grał tak jak powinien?
Okej, może i nie zagrał tak jak z Włochami, ale dla mnie grał dobrze. Przez prawie cały czas był widoczny, miał kilka okazji do strzelenia bramki... Powód, przez który Del Bosque go zdjął zna raczej tylko on. Może nie podobała mu się gra Iniesty, może po prostu oszczędza go na mecz z Chorwacją? Nie mam pojęcia. ;)

Kochana... ZAWSZE bacznie się mu przyglądam bo uwielbiam talent tego piłkarza- nie przypominam sobie żadnej jego sytuacji bramkowej. Będę wdzięczna jeśli mi choćby jedną przypomnisz. Wszscy po meczu podkreślają, że właściwie nie istniał. Del Bosque ściągnął go po prostu grał słabo- nie tylko jak na niego.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2012, 20:59:43 »
Jutro mamy w domu imprezę rodzinną i akurat się składa, że większość to kibice (ze mną na czele xD). Stół mamy ubrany na biało czerwono, telewizor będzie ładnie wisiał na ścianie i wszyscy ładnie kibicujemy naszym :) Normalnie strefa kibica :D  smilie_girl_299
Widzę realne szanse na wyjście z grupy :)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2012, 01:34:06 »
Ukraina - Francja
Spodziewałam się raczej ciekawego meczu, po tym jak Ukraińcy zagrali w meczu ze Szwecją, aczkolwiek Francuzi przez prawie cały mecz zdominowali drużynę ukraińską. Spotkanie było według mnie nudne, kilka sytuacji bramkowych obu drużyn - chociaż Francja miała ich więcej - i jak już pisałam - dominacja Francji. Jedno z najmniej interesujących spotkań na EURO. ;)

Szwecja - Anglia
Pierwsza połowa mniej ciekawa - Anglicy zdominowali Szwedów przez prawie całe 45' minut. Druga połowa za to była naprawdę interesująca. ;) A bramka Walcott'a - CUDO! Chyba nikt nie spodziewał się, że będzie gol, że uda mu się strzelić, a tu proszę... :D Jak dla mnie jest to - na chwilę obecną - jedna z najlepszych turniejowych bramek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 02:11:48 wysłana przez Donia »

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2012, 08:44:39 »
Ten człowiek jest nieziemski
 smilie_girl_101 smilie_girl_101 smilie_girl_101
http://demotywatory.pl/3834830/Eugen-Polanski
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Zołza;)

  • Gość
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2012, 14:49:05 »
Mecz Ukrainy nieziemski do czasu pierwszej bramki- Ukraina potem zupełnie stanęła i już było po meczu :( Szkoda. Życzyłam im bardzo- dużo lepiej się prezentują niż nasi...

No i w meczu Szwecji powinien być remis- zagrali naprawdę walecznie. Szkoda.... Bardzo mi się wczoraj spodobał ten zespół.

Dziś stawiam 2-1 dla nas (bo niestety Rosicky już gra), a w drugim meczu 2-1 dla Rosji. Ciekawe czy się sprawdzi. :)


Offline Mariatta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2012, 15:51:11 »
Tym razem bardziej w nas wierzę, obstawiam remis, ale oczywiście wygrana byłaby o wiele lepsza.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2012, 15:58:21 »
Remis nie wchodzi w grę, niestety. Jak zremisujemy to Czesi przechodzą dalej... Musimy wygrać i witamy ćwierćfinale! :D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 16, 2012, 16:01:36 »
Ech, wczoraj kibicowałam Szwecji. Jak się rozegrali to już myślałam, że może uda im się wygrać, ale niestety Anglii poszło lepiej. Szkoda. :( Bardzo polubiłam drużynę Szwecji, podobnie jak Dodi.

Ooo, my też znowu robimy Strefę Kibica w domu, inaczej nie mogłoby być.
Jestem całym sercem za Polską i do końca będę wierzyć, że wygrają.
I wygrają!  :)

Co do Eugena Polańskiego - uwielbiam, jak mówi. :th_girl_haha: Spoko gościu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 16:40:32 wysłana przez Fiołek »

Offline Mariatta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2012, 16:16:12 »
Remis nie wchodzi w grę, niestety. Jak zremisujemy to Czesi przechodzą dalej... Musimy wygrać i witamy ćwierćfinale! :D
Wiem, wiem. Ale ja przed Euro byłam przekonana, że wszystko przegrają, także w wygraną jeszcze uwierzyć nie umiem. Ale niech sie postarają.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2012, 17:13:44 »
Widzieliście TEN filmik?

http://www.youtube.com/watch?v=yqVeraZl_fA&feature=related

Jest to wersja ponad 1 minutowa (krótsza), bo była dłuższa, ale TVP usunęło ją z YouTube'a za naruszenie praw autorskich. Dlaczego akurat takie rzeczy muszą blokować?
Obie wersje są świetne (widziałam tę pierwszą, gdzieś na kwejku była wklejona z hostingu).
Teraz na YT co chwilę pojawiają się kopie tego krótszego filmiku, żeby wszystkich nie poblokowali.
Naprawdę niezła afera się z tego zrobiła w internecie.

Nie wiem, kto to stworzył, ale ja nie mogę się pozbierać po obejrzeniu.
Wzruszenie, euforia, dreszcze przechodzące po plecach, ciarki - jestem pod wielkim wrażeniem.

Lepiej nic nie mówić i zamilknąć oraz włączyć sobie to kolejny raz, po prostu. Mecz o wszystko...