Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:20:10 »
Coś nie do końca nam dzisiaj szło. Szkoda, bo przy odrobinie lepszej gry na pewno byłaby szansa na wygraną ;)

Co do Igrzysk.
GRUPA B - łohohooo, ładny ścisk. Współczuję Tunezji... ;)

A u nas jeszcze Włochy grają.
Swoją drogą Włochy i IO wiadomo jak "cudownie" mi się kojarzą...  :-X

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:29:26 »
No proszę jak dyskusja się rozwija. :) Co do Brazylii i ich trenera. Razem z mamą, gdy oglądałyśmy mecz i pokazywali Rezende to od razu wybuchałyśmy śmiechem.  :hahaha: Najbardziej porywczy trener jakiego znam :D. Wkurzało mnie to ich ciągłe latanie do sędziego. A publiczność- szkoda gadać, gdy graliśmy wczoraj z Finlandią to nas wygwizdywali. Okej, na meczu z Brazylią im się nie dziwię, ale na tamtym ? Chamy i tyle!

Sądzę, że Włochy to będą nasi najwięksi rywale w grupie, ale z nimi też damy sobie radę, reszty się nie obawiam ;) No to pozostaje nam tylko czekać do Igrzysk :)

A może ktoś się wybiera do Londynu ?  ;) :D

EDIT: Pochwalę się, a co! :)



« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 14:27:09 wysłana przez Justek »

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:58:35 »
A publiczność- szkoda gadać, gdy graliśmy wczoraj z Finlandią to nas wygwizdywali. Okej, na meczu z Brazylią im się nie dziwię, ale na tamtym ? Chamy i tyle!
Jeśli patrzymy w ten sposób, to na Polskich kibiców też można powiedzieć "chamy i tyle". Na turnieju w Polsce wszyscy jak jeden mąż (mówię o meczu Brazylii z Kanadą), wszyscy gwizdali na Brazylijczyków, a Kanadzie kibicowali jak naszym. I nikt nie narzekał, że jesteśmy "chamy".
I dobrze, bo to jest element dopingu. Zresztą Brazylijskich kibiców uwielbiam. Za genialną atmosferę, którą tworzą, a co najważniejsze, za nieużywanie irytujących, łosiowych trąbek.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 10, 2012, 21:01:25 »
Może jestem głucha, ale jakoś nie słyszałam, żeby nasi kibice gwizdali na Brazylię, gdy Ci grali z innymi.  :P

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 10, 2012, 21:13:03 »
Widocznie nie zwróciłaś uwagi. Nasi kibice zawsze wybierają sobie drużynę, której kibicują (jeśli grają dwie zagraniczne).
Tak samo było na F8 LŚ w zeszłym roku i na każdej innej imprezie (a trochę ich było) organizowanej w Polsce. Co ciekawe, zazwyczaj wygwizdujemy Włochów, Bułgarów (poza pamiętnym meczem Bułgaria - Włochy z LŚ) i Brazylijczyków właśnie.

Zołza;)

  • Gość
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 13, 2012, 10:37:42 »
Co powiecie na temat grup wylosowanych na IO? Moim zdaniem trafiliśmy świetnie- miną nas Brazylijczycy, Rosjanie, Niemcy i Serbowie (przynajmniej w fazie grupowej) :) Moim zdaniem jest dobrze- awans do rozgrywek o stawkę mamy niemal w kieszeni :) smilie_girl_149

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:39:37 »
Awans może i tak, ale przez to w najważniejszej fazie trafimy na kogoś z najwyższej półki. Szczerze mówiąc, wolałabym żeby nas rozstawili w tej, teoretycznie grupie śmierci, niż trafić na serpentynę Brytyjczyków. ;)
Zresztą, już na ten temat pisałam kilka postów wcześniej.

Póki co, najbardziej jestem zszokowana tym:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-06-11-stojczew-pociagnal-za-soba-kazijskiego
Prawdę mówiąc, swego czasu bardzo liczyłam, że Stoyczew przejmie w Polsce pałeczkę po Castellanim, ale patrząc na wyniki Bułgarów odkąd został ich trenerem i na to co tam się w ogóle dzieje, dobrze że tak się nie stało.
Szkoda tylko, że zostawiają tonący okręt w bardzo ważnym momencie. Życzę im jak najlepiej.

Zołza;)

  • Gość
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 13, 2012, 12:13:37 »
O kurcze... podziwiam za odwagę i obronę honoru- reszta powinna postąpić tak samo, wtedy musieliby zareagować.

A co do grupy na IO- myślę, że tak jest dobrze. Brazylia i Rosja bardziej się zmęczą w swojej grupie, a to daje nam pewną przewagę już na starcie rozgrywek o stawkę :)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 14, 2012, 18:00:57 »
Jestem tego samego zdania co Shanti. Wyjść z grupy nie będzie trudno, bo wychodzą 4 drużyny, więc gdybyśmy się znaleźli w tamtej powiedzmy było by: Polska, Brazylia, Rosja, Serbia i traflibyśmy na kogoś z tamtej grupy. Także, ja też wolałabym być tej grupie śmierci.
Ale cóż pożyjemy zobaczymy.  smilie_girl_299 A to już niedługo :D .

EDIT.

Wszyscy tylko Euro i euro. Również kibicowałam naszym, ale ważniejsza dla mnie jest siatkówka i to, że wygraliśmy z Kanadą 3:0 :D I znowu prowadzimy w tabeli :D . Ale nerwowo było, lekko też nie było. Ważne, że mamy trzy punkty i więcej wygranych meczy od Brazylii :D  smilie_girl_299 :th_girl_haha:


Jedziemy do Sofii  !  W zeszłym tygodniu było 3:1 dla Brazylii, teraz to my wygrywamy i mamy awans ! Cała chodziłam, gdy oglądałam ten mecz, oni chyba chcą żebyśmy dostali zawału. Bardzo się cieszę, możemy spokojnie czekać do 4 lipca!
Dziękujemy panowie !  smilie_girl_299
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 14:27:44 wysłana przez Justek »

Zołza;)

  • Gość
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2012, 07:37:59 »
Nasi siatkarze już od dawna pokazują najwyższą klasę! Super! smilie_girl_149

A ja myślę, że na IO mamy fajnie- wyjdziemy z grupy nie będąc zmęczonymi- siatkarze będą mieli świeży i będą mieli spory zapas sił. Skoro teraz lejemy Brazylijczyków to czego tu się bać?! :)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 18, 2012, 08:17:10 »
A słyszałaś, że w LŚ w swojej grupie Włochy już 3. razy przegrały ? :D smilie_girl_299 Więc może na Igrzyskach Olimpijskich nie będą dobrze grać.

Na wp czytałam taki komentarz, że Brazylia sobie odpuściła Ligę Światową. Jasne, to wtedy Rezende przy każdej przegranej akcji by się nie denerwował. W tym turnieju dajemy z siebie maxa, żeby zobaczyć jaką nasi siatkarze mają formę. To jest tak jakby sprawdzian przed IO.

Bardzo się cieszę, niech teraz Brazylią się denerwuje o wyniki innych grup, a my spokojnie sobie czekamy do 4 lipca :D :P smilie_girl_149

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 18, 2012, 09:39:36 »
Ale jestem dumna z chłopaków! Mamy siłę! Mamy wielki zespół :) Tylko niech teraz się trzymają i nie spuszczają z tonu, bo się nakręciłam na naprawdę fajne Igrzyska :D Z grupy powinniśmy wyjść bez problemu, a potem... jak będzie tak jak teraz to będzie cudownie, i tyle :)

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 18, 2012, 11:33:47 »
Ja mogę tylko powtórzyć to co już powiedziałyście. Cieszę się, że po tylu latach bycia lekko w cieniu innych, w końcu wychodzimy przed szereg. Mogę się tylko cieszyć i oby forma rosła na IO. :)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 18, 2012, 13:45:28 »
 A najbardziej cieszy mnie fakt, że siatkarscy kibice są najlepszymi kibicami na świecie i nigdy nie opuszczają naszych chłopaków! :) Wystarczyło wejść na profil Bartka na facebook'u tydzień temu w niedzielę. Był "SPAM" pocieszeń ! Ale bardzo dobrze, Bartek nawet dziś podziękował na facebook'u :)
"Jak miło po dwóch tygodniach znowu być w Polsce :). Teraz mamy kilka dni wakacji, a od piątku znowu trenujemy w Spale. Raz jeszcze, w imieniu całej drużyny, dziękuję wszystkim Kibicom za wsparcie, które czuliśmy i które nam pomagało!"

To my dziękujemy, że mogliśmy razem z nimi przeżywać te mecze, wstawać o 2.00, aby im pokibicować! JEDNO WIELKIE:

Dzię-ku-je-my !  smilie_girl_321  smilie_girl_299


http://www.youtube.com/watch?v=HaDxk4XadC4&feature=fvst
Włochy, Rosja- pożegnajcie się z Final Six :D Zachciało się odpuszczania LŚ to proszę bardzo :P No to mamy jeszcze większe szanse na złoto w Lidze Światowej  smilie_girl_299

EDIT: To już dziś, w zasadzie jutro, bo dziś grają nasi rywale, ale co tam obejrzę sobie :D
Wierzę i wiem, że nasi siatkarze wygrają ligę światową, 3 razy pokonaliśmy mistrzów świata- będzie i 4 !
Myślę, że w finale będziemy my i Brazylia, lecz to może być różnie. Tak czy inaczej wierzę w naszych chłopaków i z całego serduszka im kibicuję ! Chociaż będzie 30 stopniowy upał, ja zakładam szalik. Nie wiem czemu, ale gdy jest mecz muszę mieć go na szyi, bez niego dziwnie się czuję. Czekam na jutro, a potem Memoriał i Igrzyska !  smilie_girl_149 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 10:22:11 wysłana przez Sylwia »

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:20:49 »
Jesteśmy w półfinale!!! <3
Wiecie, mam wrażenie, że możemy WSZYSTKO! Kiedyś Brazylia... byłam psychicznie przygotowana, że może nam nie wyjść, bo z nimi tak jest, boimy się ich czy co... a teraz? Nie ma znaczenia kto stoi po drugiej stronie, Brazylia pokonana któryś raz z rzędu, walczymy o każdą piłkę, potrafimy się podnieść po przestojach, jest moc! :)


PS. Obejrzyjcie Igłą Szyte z Kanady! Oni są cudowni, banan na twarzy gwarantowany!  ;D