Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:06:41 »
O to samo chciałam zapytać. :)
Stadion piłkarski, a hala sportowa to jednak co innego - to raz. A dwa - kibicowanie, sam jego sposób różni się znacznie w siatkówce i piłce nożnej. W tym drugim mamy przede wszystkim większą pojemność, co się wiąże z większym prawdopodobieństwem spotkania jednostek aspełecznych, używających k***y zamiast przecinka i nastawionych wyłącznie na krzyki i picie.
Poza tym stadion jest na powietrzu, dlatego mecze kończą się razem z racami, które lądują na boisku i naturalnie ich właścicielami, wielbicielami płonących zabawek. Jak się skończyły race na hali do siatkówki pamiętają pewnie wszyscy z LM (albo pucharu CEV?) dwa czy trzy lata temu, w meczu Resovii z CSKA Sofia. :P
Oczywiście nie mówię tu o wszystkich kibolach, ale to co napisałam, to moim zdaniem największa różnica. W halach, przy stosunkowo małej ilości kibiców (w porównaniu do stadionów) jednak trudniej wywołać taką agresję u ludzi. Szczególnie że, jak już wspomniałam, nie ma do dyspozycji ognia, a zazwyczaj też alkoholu.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:35:19 »
Dokładnie. Ja podczas MŚ w ogóle nie obawiam się kiboli. Kultura kibicowania jest zupełnie inna ;) Oprócz tego, co wymieniła Shanti, w piłce nożnej większość zainteresowanych to jednak faceci, którzy mają (szczególnie w grupie) większe skłonności do agresji, a na siatkówkę przychodzą właściwie wszyscy :) Zresztą, trochę off topując - w piłce nożnej teraz też jakoś bardzo się tego nie obawiam, bo chyba więcej agresji jest przy ligowych rozgrywkach, tak mi się przynajmniej wydaje.

+


Widziałyście to zdjęcie? ;D



"Przetańczyć z Tobą chcę całą noc!"   :hahaha:
albo...
"Winiar: Dobra, teraz uważaj, będą 3 kroki w tył, potem 1 przód" :hahaha:


Świetne ujęcie! ;D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:14:59 »
Może i macie rację, ale wtedy dużo będzie się mówiło o tych mistrzostwach, więc większość kibiców- mężczyzn może przenieść się na kibicowanie siatkarzom, a jak to mężczyźni wiemy, że lubią się kłócić. Chociaż jak na trybunach widzę mężczyzn na meczach siatkówki, to stwierdzam, że są kulturalnymi kibicami. Póki co, ieszę się, że siatkarze mają takich kibiców.W jednym z reportaży mówili, że na mecz siatkówki przychodzą całe rodziny, bo w przeciwieństwie do piłki nożnej nie ma tam kibolów. Gdy tak słucham jak ponad 10 tyś ludzi śpiewa hymn, to jestem dumna z tego, że jestem Polakiem!  smilie_girl_269


Co do zdjęcia, widziałam, widziałam. Świetne ujęcie. Typowa mina do 'tańcowania' . :D
A filmik widziałyście, jak Winiar tańczył ? ;> :hahaha: Potańczyłabym sobie z nim. W sierpniu idę na weselę, jak myślicie ? Zgodzi się ? ;> :hahaha:


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 08, 2012, 20:15:13 »
Szybkie 3:0 :) BRAWO Panowie! :) Przyznam, że mecz był nudny! :P W niedzielę to będzie mecz. I było by coś, gdybyśmy 3. raz z rzędu wygrali z Brazylią.  smilie_girl_231 No nic, czekam do jutra :)

Emi

  • Gość
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 08, 2012, 22:56:12 »
Genialna fotka  smilie_girl_159
Mój Winiar  smilie_girl_321

MŚ w siatkówce 2014 - oj będzie się działo. Siatkarscy kibice są tak niesamowici, bycie na meczu to prawdziwa przyjemność, ja na LŚ niegdyś bywałam w Łodzi albo w Katowicach - wspominam to z uśmiechem do dzisiaj. ;) Emocje gwarantowane i nie ma obaw jeśli chodzi o bezpieczeństwo.  ;)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 09, 2012, 08:27:57 »
I najlepsze jest to, że ja za dwa lata mam 18-stkę i to będzie wspaniała okazja na prezent-bilet na mecz ;) Z tego co wiem mają grać we Wrocławiu w Łodzi albo w Bydgoszczy, lecz najbliżej jest Wrocław, a tam mam 80km i być może jeśli się uda- bilety za darmo  smilie_girl_299 . ;)

Już widzę co tam się będzie działo. Wpadniemy w SIATKOszał ! :D

EDIT: Straszna końcówka meczu :( Szkoda Eemiego :( . Straszny widok, gdy go znosili. Co do meczu, świetny od 2 seta. Piękne bloki, a IGŁA dziś dosłownie szalał na boisku! Bardzo dobra zmiana Kuby Jarosza ;) Mamy kolejne 3 punkty, a jutro Brazylia !
Brawo Panowie! :)

http://sport.wp.pl/kat,11751,title,Bruno-Polacy-nie-okazywali-szacunku,wid,14559456,wiadomosc.html

CZYSTA ZAZDROŚĆ! Trudno, ich Era się kończy, do końca świata najlepsi nie będą. A co do szacunku, to chyba Oni nie mają do nas, przyjmując naszych chłopaków w takich warunkach- za małe łóżka, wygwizdywanie i co tam jeszcze Igła pisał na swoim blogu. No cóż Bruno pogódź się z tym, że do końca Mistrzami nie będziecie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 11:17:57 wysłana przez Sylwia »

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:02:17 »
No to mamy w siatkówce polsko-brazylijski dzień smilie_girl_269
Za chwilkę chłopaki, wieczorem dziewczyny smilie_girl_014

A w międzyczasie nożna z Hiszpanią i Włochami smilie_girl_356
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 10, 2012, 17:36:47 »
Przegraliśmy! :( Niestety, ale Brazylia też aż tak fenomenalnie nie grała, dużo punktów dostali po naszych błędach. Zabrakło też wsparcia polskich kibiców :( . Jeszcze miałam cień nadziei w 4 secie, gdy było 22:24. Ale cóż, każdemu zdarza się gorszy dzień. Nic się nie stało! :) Brazylia ma 1 pkt więcej, ale jest jeszcze turniej w Finlandii i tam pokażemy i nadrobimy punkty. Mamy dużą szansę pojechać do Sofii, bo jedzie też drużyna z 2. miejsca, a punktowo mamy dobrą sytuację, więc nic nie jest stracone, a wręcz przeciwnie na dobrej drodze! :) Dobra zmiana za Michała Winiarskiego, dobrze, że ugraliśmy chociaż 1 seta, ale to i tak Brazylii daje 3 punkty. No cóż, dobrze, że kibice na facebook'u nie krytykują naszych chłopaków!

Dziękujemy za WALKĘ ! :)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 10, 2012, 18:15:16 »
Szkoda, że przegrali.
Drugi set był bardzo stresujący...  ;)
A w ogóle to nie znoszę gwizdania kibiców. Trochę to takie chamskie jest.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Emi

  • Gość
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:00:50 »
Wielka szkoda, ale taka jest gra...raz się przegrywa, raz wygrywa.  ;)
Ale emocji nie zabrakło jak zawsze! :D
No dzisiaj Brazylia grała jakoś tak...dosyć agresywnie, ale byli bardzo skupieni no i skuteczni, co się przełożyło na wynik... a u nas jednak to nie był ten dzień chociaż szansa na wygraną była, mimo że w tym ostatnim secie odskoczyli nam na 4pkt... to potem się to zmniejszyło do 2 więc gdyby było trochę szczęścia i udało się tą przewagę zlikwidować to moglibyśmy mieć piątego seta.
No ale jest jak jest. ;)
Uwielbiam naszą męską siatkarską drużynę reprezentacji, fantastyczne chłopaki i te mecze oglądam z największą przyjemnością, emocji nie brakuje... raz krzyczę JEST, raz się emocjonuje w negatywnym znaczeniu ale tu się wszystko szybko zmienia i to lubię w siatkówce ;D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:06:32 »
A najlepsze jest to, że kibice nigdy nie zawodzą- mówię tutaj o komentarzach na fb :) Ja, wygraliśmy 3 seta to skakałam z radości, tak jak byśmy wygrali cały mecz smilie_girl_299:) No niestety, tacy są kibice.

Emi

  • Gość
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:13:02 »
Siatkarscy kibice są naj naj naj :D Jaki by nie był wynik meczu...  bo siatkówka to wspaniały sport i nawet poszczególne sytuacje, sety dają powody do radości, strasznie dużo emocji.  :)
Na pewno trzeba to lubić, mnie od młodych lat zaraził siatkówką tata, do dzisiaj zresztą oboje komentujemy i obgadujemy wszystko ;D
I nawet raz mi się go na Ligę Światową udało wyciągnąć chociaż zawsze mówił że on to woli się emocjonować przed tv. I nie żałował! ;)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:19:42 »
Ja do siatkówki przekonałam mamę, teraz kiedy może to ogląda i razem ze mną kibicuje i się uczy, bo jak wiadomo od razu wszystkiego nie pojmie :D .
Zamierzam w przyszłym roku jechać na LŚ! :) Dzięki siatkówce poznałam wspaniałych ludzi, z którymi mogę dzielić się odczuciami i wiem, że mnie nie wyśmieją ;) .

SIATKÓWKA SPORTEM NARODOWYM !

Grupy na IO :

Grupa I

Polska,Wielka Brytania, Argentyna, Bułgaria*, Australia

Grupa II

Brazylia, Rosja, USA, Serbia, Niemcy, Tunezja.


Ja uważam, że mamy spore szanse! :) Dobrze, że nie jesteśmy 2 grupie- grupie śmierci . Ale naszym rywalom też współczuję! :D :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 19:40:29 wysłana przez Sylwia »

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:06:44 »
Nie mogłam obejrzeć meczu, więc się nie wypowiem. Po prostu szkoda, że nie utrzymaliśmy pierwszego miejsce. Trzymam kciuki za turniej w Finlandii.

A jeśli chodzi o IO.
Dobrze, że nie jesteśmy 2 grupie- grupie śmierci .
Dobrze, że trafiliśmy na serpentynę Brytyjczyków. Choć z drugiej strony to też świadczy o tym, że niespecjalnie się nas obawiają na IO.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:13:38 »
Trochę szkoda, że nie udało się chłopakom doprowadzić do tie breaka, ale to jest sport i nie zawsze się wygrywa. Najbardziej wkurzające jest u Kanarków to wykłócanie się dosłownie o wszystko, wymuszanie na sędziach zmiany decyzji, ich trzeba dobrze "przycisnąć", to wtedy zaczynają się gubić. Ale Nasi są od nich dużo młodsi, o wiele bardziej perspektywiczni i Anastasi ma z kogo wybierać, jak komuś nie "idzie" to zawsze jest wartościowy zmiennik.
A na IO w Londynie Polacy i tak "dołożą" Kanarkom!!!