Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 266262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1650 dnia: Maj 23, 2020, 18:54:32 »
Meeeeg a możemy liczyć na jakieś scenki wspominkowe w najbliższej przyszłości?  <serduszko>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1651 dnia: Maj 23, 2020, 22:01:36 »
Możecie, pościągane wsio ?

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1652 dnia: Maj 23, 2020, 22:05:52 »
Mimo, że Artur i Marysia mieli kilka fajnych scenek, to jednak moim faworytem jest dzisiaj wieczorek Rogowskiego i Kotowicza przy buteleczce jakieś drogiej wódeczki. Takie bidulki dwa  <placze>  <ok>
O tak!  Męski wieczór wygrywa.  Borowicz który kiedyś kochał się w Marii i Rogoś który nadal daży ją tym uczuciem
;)

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1653 dnia: Maj 23, 2020, 22:21:41 »
Ja tak  <na_poduszce>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1654 dnia: Maj 23, 2020, 22:50:06 »
Wspomnieniowo.

https://fileshark.pl/pobierz/47193487/005d6/odc-389-401-marysia-krzysztof-o-kradziezy-na-budowie-marysia-janusz-o-kradziezy-pozyczeniu-pieniedzy-wmv

Tak na marginesie jezeli chodzi o wiek-Krzysztof wspomina  "po 50" jest to chyba 4 sezon a więc jakieś 15 lat wstecz.

Marysia i Krzysztof są w porównywalnym wieku- czyli nasza biedna Maryś ma kole 65 roku życia  <smiech> <smiech> a Arturo koło 60  :hahaha: :hahaha: tak nam scenobajarki Marysi wiek ustaliły że wychodzi na to  że Basieńkę dobrze po 50 urodziła  <smiech> <smiech> uwielbiam emkę  <smiech> <smiech>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1655 dnia: Maj 23, 2020, 23:10:55 »
Wspomnieniowo.

https://fileshark.pl/pobierz/47193487/005d6/odc-389-401-marysia-krzysztof-o-kradziezy-na-budowie-marysia-janusz-o-kradziezy-pozyczeniu-pieniedzy-wmv

Tak na marginesie jezeli chodzi o wiek-Krzysztof wspomina  "po 50" jest to chyba 4 sezon a więc jakieś 15 lat wstecz.

Marysia i Krzysztof są w porównywalnym wieku- czyli nasza biedna Maryś ma kole 65 roku życia  <smiech> <smiech> a Arturo koło 60  :hahaha: :hahaha: tak nam scenobajarki Marysi wiek ustaliły że wychodzi na to  że Basieńkę dobrze po 50 urodziła  <smiech> <smiech> uwielbiam emkę  <smiech> <smiech>
Emka zaczęła emisje w 2000 roku. Marysia miała wtedy skończyć 40 lat (mówiła o tym w scenie z Lucjanem, kiedy opowiadała mu o spotkaniu z Łagodą - wtedy jeszcze nie wiedziała, że jest jej biologicznym ojcem). Basia urodziła się w 2009 roku, czyli jej mamusia miała lat 49. W roku 2020 Rogowska będzie w serialowej rzeczywistości obchodzić 60-tkę  <krzykacz>. Tylko kto by to pamiętał? Na pewno nie scenarzystki. Skoro nawet datę urodzenia jej zmieniły  <haha>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1656 dnia: Maj 23, 2020, 23:34:09 »
Sylwia ja to wiem, tylko w tym co teraz wrzuciłam Krzysztof mówi o sobie "po 50" czyli Marysia też musiała być w tych okolicach bo z tego co pamiętam ona wyszła za mąż mając 19 lat a Krzysztof wtedy chyba studiował.

Więc mniej więcej miała około 48lat doliczając okres żałoby-kilka lat , ślub z Artim - tyż troszeczkę mineło zanim zaszła w ciążę to jak się policzy to Maryś 60 dych dobiegała  <smiech> <smiech> a na pewno 55 mineło jak nic.
Ja na prawdę lubię emkę z tą ich logiką  <smiech> <smiech>

W takim razie wiek chłopaków też jest do d..y.Bo jeżeli  Krzysztof miał po 50 to oznacza że oni mieli około 27 lat. <smiech> <smiech>


cd wspomnień.

https://fileshark.pl/pobierz/47194113/0a975/odc-402-413-marysia-pawel-o-pracy-pawla-marysia-teresa-o-uczuciu-laczacym-terese-i-pawla-zaproszenie-wmv

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1657 dnia: Maj 24, 2020, 16:18:30 »
Sylwia ja to wiem, tylko w tym co teraz wrzuciłam Krzysztof mówi o sobie "po 50" czyli Marysia też musiała być w tych okolicach bo z tego co pamiętam ona wyszła za mąż mając 19 lat a Krzysztof wtedy chyba studiował.

Więc mniej więcej miała około 48lat doliczając okres żałoby-kilka lat , ślub z Artim - tyż troszeczkę mineło zanim zaszła w ciążę to jak się policzy to Maryś 60 dych dobiegała  <smiech> <smiech> a na pewno 55 mineło jak nic.
Ja na prawdę lubię emkę z tą ich logiką  <smiech> <smiech>

W takim razie wiek chłopaków też jest do d..y.Bo jeżeli  Krzysztof miał po 50 to oznacza że oni mieli około 27 lat. <smiech> <smiech>


cd wspomnień.

https://fileshark.pl/pobierz/47194113/0a975/odc-402-413-marysia-pawel-o-pracy-pawla-marysia-teresa-o-uczuciu-laczacym-terese-i-pawla-zaproszenie-wmv

Oglądam teraz za porządkiem odcinki z Krzysztofem...o mój ludu, co za ględa! Z takim facetem to bym tygodnia nie wytrzymała - on jest antyreklamą życia małżeńskiego  <smiech>

Scena Marysia, Renia w domu Zduńskiej rozwala mnie zawsze... Pieńkowska tak szczerze płacze, że aż jej uwierzyłam, że jest wdową. Szkoda, że teraz gra czasem od niechcenia niektóre epizody.

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1658 dnia: Maj 27, 2020, 19:56:11 »
eMka nam się skończyła i cisza nastała? Oj... nie dobrze :)
Natrafiłam ostatnio na foto Roberta z planu

Czyli ekipa pracuje w najlepsze i kręcą dla nas nowe odcinki. 

Offline Miłka20

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 97
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1659 dnia: Maj 27, 2020, 20:04:27 »
Widzimy sie 31 sierpnia lub 7 września 😁❤️

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1660 dnia: Maj 27, 2020, 20:18:06 »
powiem szczerze, że miałam taki etap wypalenia i nie oglądałam eMki (mam nadzieję, ze nadrobię w wakacje ściągając scenki dzięki uprzejmości Meg  <pompony> ), ale teraz ponownie z przyjemnością śledzę nasz wątek

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1661 dnia: Maj 27, 2020, 20:56:44 »
Widzimy sie 31 sierpnia lub 7 września 😁❤️

Ale mam nadzieję, że odzywać się będziesz częściej niż ostatniego sierpnia  <smiech>

Offline Miłka20

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 97
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1662 dnia: Maj 27, 2020, 21:06:25 »
Widzimy sie 31 sierpnia lub 7 września 😁❤️

Ale mam nadzieję, że odzywać się będziesz częściej niż ostatniego sierpnia  <smiech>
Oczywista ,oczywistość,że będę odzywać się częściej i dalej tworzyć scenki i filmiki :)

Offline Skowronek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1663 dnia: Maj 28, 2020, 15:32:44 »
eMka nam się skończyła i cisza nastała? Oj... nie dobrze :)
Natrafiłam ostatnio na foto Roberta z planu

Czyli ekipa pracuje w najlepsze i kręcą dla nas nowe odcinki.

Hej  :) Super że wznowili zdjęcia i kręcą nowe odcinki. Ja ostatnio jestem tak zabiegana że na nic nie mam czasu. Nie zdążyłam obejrzeć ostatniego odcinka w tym sezonie ale mam sporo czasu żeby nadrobić  ;) ;)
Macie jeszcze jakąś ulubioną parę w Emce oprócz Marysi i Artura?

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1664 dnia: Maj 28, 2020, 18:21:26 »
eMka nam się skończyła i cisza nastała? Oj... nie dobrze :)
Natrafiłam ostatnio na foto Roberta z planu

Czyli ekipa pracuje w najlepsze i kręcą dla nas nowe odcinki.

Hej  :) Super że wznowili zdjęcia i kręcą nowe odcinki. Ja ostatnio jestem tak zabiegana że na nic nie mam czasu. Nie zdążyłam obejrzeć ostatniego odcinka w tym sezonie ale mam sporo czasu żeby nadrobić  ;) ;)
Macie jeszcze jakąś ulubioną parę w Emce oprócz Marysi i Artura?

Hej, ja nie lubię żadnej Emkowej pary poza naszą. Agacie powinni dać kogoś lepszego niż Werner, bo jako postać jest super, i ma taki fajny kontakt ze swoją bratanicą. Byłaby dobrą mamą, np macochą lub mamą adopcyjną.