Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 231723 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Skowronek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1665 dnia: Maj 28, 2020, 18:47:04 »
eMka nam się skończyła i cisza nastała? Oj... nie dobrze :)
Natrafiłam ostatnio na foto Roberta z planu

Czyli ekipa pracuje w najlepsze i kręcą dla nas nowe odcinki.

Hej  :) Super że wznowili zdjęcia i kręcą nowe odcinki. Ja ostatnio jestem tak zabiegana że na nic nie mam czasu. Nie zdążyłam obejrzeć ostatniego odcinka w tym sezonie ale mam sporo czasu żeby nadrobić  ;) ;)
Macie jeszcze jakąś ulubioną parę w Emce oprócz Marysi i Artura?

Hej, ja nie lubię żadnej Emkowej pary poza naszą. Agacie powinni dać kogoś lepszego niż Werner, bo jako postać jest super, i ma taki fajny kontakt ze swoją bratanicą. Byłaby dobrą mamą, np macochą lub mamą adopcyjną.

Ja bardzo lubiłam Kasię i Marcina. Sorry ale Iza kompletnie do niego nie pasuje. Jakoś średnio za nią przepadam tzn nic do niej nie mam ale od początku mu się narzucała. Jeśli chodzi o Agatę to bardzo fajna postać i dobrze grana przez Kasię Kwiatkowską. Werner to lowelas który nigdy się nie ustatkuje, pasowali do siebie ale ten typ tak ma...
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2020, 20:28:02 wysłana przez Skowronek »

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1666 dnia: Maj 28, 2020, 19:05:46 »
Mnie oprócz M&Ar ciekawi mimo wszystko wątek policyjny. Wolę oglądać ich niż Warszawskich Marcinów i spółkę. Nie rozumiem również rozbudowywania wątku młodych, typu znajomi Liliki itp. Nawet Basi (Pawła) i Ani jakoś mi nie pasuje, ale może dlatego, że się.... starzeje  <smiech>
Jeszcze wątek młodych Zduńskich w miarę oglądam

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1667 dnia: Maj 28, 2020, 19:43:13 »
Mnie wątek policyjny nie za bardzo się "podoba"...Może dlatego również, że w ostatnim czasie ta formacja mocno zapracowała, żeby znowu nazywać ich milicją...Jakoś podskórnie wyczuwam "misję" eMki ocieplania czyjegoś wizerunku...Być może się mylę..No i całkowicie nie trawię T.Oświecińskiego, zresztą od samego początku. Facet b.wyrokowiec i to na dodatek za m.in bycie alfonsem, sorry za to wyrażenie, z którego światek filmowców i media zrobili celebrytę i gwiazdą aktorstwa.. >:(.No jeszcze doszlusowali do wątku policyjnego tego byłego Mistera PL Kucnera. Chociaż do tego faceta nic nie mam, po prostu gostek jest przystojny i tyle. No cóż, eMka słynie z tego, że zatrudnia całą masę ludzi bez dyplomów szkół aktorskich..  >:(
Też nie przekonuje mnie wątek warszawskiej sagi, ciągle rozrastającej się rodziny Chodakowskich.
Wątek młodych Zduńskich jeszcze jakoś by "obleciał", tylko bez tej młodocianej menażerii skupionej wokół pasierbicy Pawła, podobnie jak w przypadku tych młodziaków z Grabiny. Te "młodzieżowe" wątki są bardzo słabe, scenobajarki znowu poległy na tym polu z kretesem.


Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 502
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1668 dnia: Maj 28, 2020, 20:09:05 »
Cd wspomnień.

https://fileshark.pl/pobierz/47476614/f80a4/odc-415-438-renia-o-ladnej-pogodzie-klopotach-janeczki-marysia-ewa-o-problemach-janeczki-z-alkoholem-wmv



Nie trawię Basieńki tak jak nie trawię Zosieńki z tym że więcej Zosieńki, nie wiem ale te dziewczyny budzą moją "agresję"

grant1-zatrudniają bez dyplomów bo kasa rządzi-z dyplomem musieliby wiele więcej zapłacić a kasa na szczucie potrzebna.
Emka sobie poradzi bez dyplomów,ludzie z przyzwyczajenia oglądają.
Coraz bardziej rozmydla się oś a ważne stają się popłuczyny i tyle.

Offline Skowronek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1669 dnia: Maj 28, 2020, 20:31:42 »
Mnie oprócz M&Ar ciekawi mimo wszystko wątek policyjny. Wolę oglądać ich niż Warszawskich Marcinów i spółkę. Nie rozumiem również rozbudowywania wątku młodych, typu znajomi Liliki itp. Nawet Basi (Pawła) i Ani jakoś mi nie pasuje, ale może dlatego, że się.... starzeje  <smiech>
Jeszcze wątek młodych Zduńskich w miarę oglądam

Nie wiem czy zauważyłyście ale w tym serialu bardzo dużo osób ma w rodzinie policjanta. Robert ten co umawiał się z Kasią, siostrzeniec Staszka, Sonia rodzina Kisielowej, Robert rodzina księdza ciekawe kto jeszcze ma w rodzinie kogoś z policji a o tym nie wie  <mysli> <mysli>

Wątek nastolatków z Grabiny nudny i słaby. Lilka i Mateusz słabo się to ogląda, szczególnie Krystiana Domagałę męka dla moich oczu  <bezradny>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1670 dnia: Maj 28, 2020, 21:13:31 »
Mnie oprócz M&Ar ciekawi mimo wszystko wątek policyjny. Wolę oglądać ich niż Warszawskich Marcinów i spółkę. Nie rozumiem również rozbudowywania wątku młodych, typu znajomi Liliki itp. Nawet Basi (Pawła) i Ani jakoś mi nie pasuje, ale może dlatego, że się.... starzeje  <smiech>
Jeszcze wątek młodych Zduńskich w miarę oglądam

Nie wiem czy zauważyłyście ale w tym serialu bardzo dużo osób ma w rodzinie policjanta. Robert ten co umawiał się z Kasią, siostrzeniec Staszka, Sonia rodzina Kisielowej, Robert rodzina księdza ciekawe kto jeszcze ma w rodzinie kogoś z policji a o tym nie wie  <mysli> <mysli>

Wątek nastolatków z Grabiny nudny i słaby. Lilka i Mateusz słabo się to ogląda, szczególnie Krystiana Domagałę męka dla moich oczu  <bezradny>
Krystian  gra jakby miał się za chwilę rozpłakać  <skacze>. Nudni są, brak w nich życia. Szczególnie w Mateuszu. Wygląda jakby się żegnał że światem  <mis>, a nie do niego dopiero wchłodził. Ja tam nie widzę zagranego uczucia.

Ubolewam, że Basi Rogowskiej jest tak mało. Uważam, że ta dziewczynka jest urocza i potrafi wzbudzić prawdziwe emocje.

Basia od Pawła i Ania to kolejne plastikowe postaci, do tego Gabrysia Radzyńska ma poważne problemy z dykcją (ból dla moich uszu).

Kiedy Basia Rogowska będzie miała swój wątek? Ja się go domagam  <wsciekly>.

Wątek Chodakowskich to dla mnie genetyczna pomyłka w scenariuszu, z Joanną Chodakowską na czele (wybaczcie, tego wątku to ja zwyczajnie nie trawię, jak i samej aktorki).

Lubiłam Kingę...ale mi przeszło, obok niej armia nianiek, a ta wiecznie ukrzyżowana dziećmi 😹😹😹.

I chętnie bym zobaczyła Artura w scenie z bliźniaczkami.

No, to by był koniec listy moich skarg i zażaleń

Ps Wątek Kisielowej był fajny do czasu... teraz jest karykaturą komizmu.

PS2 Dziękuję, Meg, za scenki

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1671 dnia: Maj 28, 2020, 21:29:43 »
Wątek Kisielowej po prostu przegrzali. Po kiego licha dokoptowali tam jeszcze tego grabarza Leona.. <hahaha> Swoją drogą, to facet w tej czapce pewnie sypia...Może to ma być takie zabawne wg scenobajarek.. <smiech>

K. Domagałę to nie tylko ciężko się ogląda, ale i słucha...On jest strasznie drewniany. Niestety, ale widać, że ten wątek Mateusza i Lilki będzie rozwijany.

Mała Basia to bardzo utalentowana dziewczynka, może im w czymś podpadła, albo jej rodzice... <bezradny> Dziwnie to w jej przypadku wygląda, Rogowscy mają córkę, której nigdy nie ma w domu, w którym jest raptem kilka pokoi na krzyż i jedna łazienka...A np takie posiłki to widocznie konsumuje chyba po kryjomu, może w piwnicy... <smiech> Chociaż, czy w Grabinie oni mają w ogóle jakąś piwnicę... <hahaha>

Offline Skowronek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1672 dnia: Maj 28, 2020, 21:44:15 »
Wątek Kisielowej po prostu przegrzali. Po kiego licha dokoptowali tam jeszcze tego grabarza Leona.. <hahaha> Swoją drogą, to facet w tej czapce pewnie sypia...Może to ma być takie zabawne wg scenobajarek.. <smiech>

K. Domagałę to nie tylko ciężko się ogląda, ale i słucha...On jest strasznie drewniany. Niestety, ale widać, że ten wątek Mateusza i Lilki będzie rozwijany.

Mała Basia to bardzo utalentowana dziewczynka, może im w czymś podpadła, albo jej rodzice... <bezradny> Dziwnie to w jej przypadku wygląda, Rogowscy mają córkę, której nigdy nie ma w domu, w którym jest raptem kilka pokoi na krzyż i jedna łazienka...A np takie posiłki to widocznie konsumuje chyba po kryjomu, może w piwnicy... <smiech> Chociaż, czy w Grabinie oni mają w ogóle jakąś piwnicę... <hahaha>

Może na strychu? ;D W takim dużym domu na pewno jest  ;D Poza tym wątkiem z pedofilem i pojawieniem się na krótką chwilę to słuch o niej zaginął. Może kosmici byli w Grabinie i ją porwali <mysli> <mysli>
Krystiana nie da się oglądać ani słuchać, nic nie mam do chłopaka ale niestety tak jest  :(

Offline Skowronek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1673 dnia: Maj 28, 2020, 21:49:21 »
Mnie oprócz M&Ar ciekawi mimo wszystko wątek policyjny. Wolę oglądać ich niż Warszawskich Marcinów i spółkę. Nie rozumiem również rozbudowywania wątku młodych, typu znajomi Liliki itp. Nawet Basi (Pawła) i Ani jakoś mi nie pasuje, ale może dlatego, że się.... starzeje  <smiech>
Jeszcze wątek młodych Zduńskich w miarę oglądam

Nie wiem czy zauważyłyście ale w tym serialu bardzo dużo osób ma w rodzinie policjanta. Robert ten co umawiał się z Kasią, siostrzeniec Staszka, Sonia rodzina Kisielowej, Robert rodzina księdza ciekawe kto jeszcze ma w rodzinie kogoś z policji a o tym nie wie  <mysli> <mysli>

Wątek nastolatków z Grabiny nudny i słaby. Lilka i Mateusz słabo się to ogląda, szczególnie Krystiana Domagałę męka dla moich oczu  <bezradny>
Krystian  gra jakby miał się za chwilę rozpłakać  <skacze>. Nudni są, brak w nich życia. Szczególnie w Mateuszu. Wygląda jakby się żegnał że światem  <mis>, a nie do niego dopiero wchłodził. Ja tam nie widzę zagranego uczucia.

Ubolewam, że Basi Rogowskiej jest tak mało. Uważam, że ta dziewczynka jest urocza i potrafi wzbudzić prawdziwe emocje.

Basia od Pawła i Ania to kolejne plastikowe postaci, do tego Gabrysia Radzyńska ma poważne problemy z dykcją (ból dla moich uszu).

Kiedy Basia Rogowska będzie miała swój wątek? Ja się go domagam  <wsciekly>.

Wątek Chodakowskich to dla mnie genetyczna pomyłka w scenariuszu, z Joanną Chodakowską na czele (wybaczcie, tego wątku to ja zwyczajnie nie trawię, jak i samej aktorki).

Lubiłam Kingę...ale mi przeszło, obok niej armia nianiek, a ta wiecznie ukrzyżowana dziećmi 😹😹😹.

I chętnie bym zobaczyła Artura w scenie z bliźniaczkami.

No, to by był koniec listy moich skarg i zażaleń

Ps Wątek Kisielowej był fajny do czasu... teraz jest karykaturą komizmu.

PS2 Dziękuję, Meg, za scenki

Aśka na czele z przemądrzałym Wojtkiem który ma najbardziej irytującą rolę ze wszystkich dzieci są nudni jak flaki z olejem. A ten poniedziałkowy odcinek i to"niby" uczucie do Michała sorry ale mnie nie przekonało. Mega sztuczne to było i nieprawdziwe. Kinia wiecznie umęczona matka polka która na okrągło robi przy dzieciach i ma focha.
Gabrysia Raczyńska gra o wiele lepiej niż Krystian. Nieźle też Ania od Marty.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 502

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1675 dnia: Maj 28, 2020, 22:14:23 »
Mnie oprócz M&Ar ciekawi mimo wszystko wątek policyjny. Wolę oglądać ich niż Warszawskich Marcinów i spółkę. Nie rozumiem również rozbudowywania wątku młodych, typu znajomi Liliki itp. Nawet Basi (Pawła) i Ani jakoś mi nie pasuje, ale może dlatego, że się.... starzeje  <smiech>
Jeszcze wątek młodych Zduńskich w miarę oglądam

Nie wiem czy zauważyłyście ale w tym serialu bardzo dużo osób ma w rodzinie policjanta. Robert ten co umawiał się z Kasią, siostrzeniec Staszka, Sonia rodzina Kisielowej, Robert rodzina księdza ciekawe kto jeszcze ma w rodzinie kogoś z policji a o tym nie wie  <mysli> <mysli>

Wątek nastolatków z Grabiny nudny i słaby. Lilka i Mateusz słabo się to ogląda, szczególnie Krystiana Domagałę męka dla moich oczu  <bezradny>
Krystian  gra jakby miał się za chwilę rozpłakać  <skacze>. Nudni są, brak w nich życia. Szczególnie w Mateuszu. Wygląda jakby się żegnał że światem  <mis>, a nie do niego dopiero wchłodził. Ja tam nie widzę zagranego uczucia.

Ubolewam, że Basi Rogowskiej jest tak mało. Uważam, że ta dziewczynka jest urocza i potrafi wzbudzić prawdziwe emocje.

Basia od Pawła i Ania to kolejne plastikowe postaci, do tego Gabrysia Radzyńska ma poważne problemy z dykcją (ból dla moich uszu).

Kiedy Basia Rogowska będzie miała swój wątek? Ja się go domagam  <wsciekly>.

Wątek Chodakowskich to dla mnie genetyczna pomyłka w scenariuszu, z Joanną Chodakowską na czele (wybaczcie, tego wątku to ja zwyczajnie nie trawię, jak i samej aktorki).

Lubiłam Kingę...ale mi przeszło, obok niej armia nianiek, a ta wiecznie ukrzyżowana dziećmi 😹😹😹.

I chętnie bym zobaczyła Artura w scenie z bliźniaczkami.

No, to by był koniec listy moich skarg i zażaleń

Ps Wątek Kisielowej był fajny do czasu... teraz jest karykaturą komizmu.

PS2 Dziękuję, Meg, za scenki

Aśka na czele z przemądrzałym Wojtkiem który ma najbardziej irytującą rolę ze wszystkich dzieci są nudni jak flaki z olejem. A ten poniedziałkowy odcinek i to"niby" uczucie do Michała sorry ale mnie nie przekonało. Mega sztuczne to było i nieprawdziwe. Kinia wiecznie umęczona matka polka która na okrągło robi przy dzieciach i ma focha.
Gabrysia Raczyńska gra o wiele lepiej niż Krystian. Nieźle też Ania od Marty.

Joanna to mnie nie przekonała, że kocha Tomka, a co dopiero Michała  <hahaha>. Była żoną faceta miesiąc, a żałobę miała jak  Baśka po Lucku.

Szkoda, że dzieci Mostowiaków już się razem nie spotykają. Ania i Basia Rogowska nawet razem nie grały. Wojtek chyba też u nich jak od macochy, bo się z kuzynkami właściwie nie widuje.

W Emce już dawno wartości rodzinne są na ostatnim miejscu. Basia Rogowska nie ma scen dlatego że popularność na Instagramie jest u niej mała. Zobacz: Gabrysia Raczyńska ma więcej obserwayorów, to i scen więcej. Ale popularność Instagramowa nie jest wyznacznikiem oglądalności, moim zdaniem, bo ci najbardziej aktywni w sieci, również w sieci oglądają.

No, ale co zrobić, że kiedy to oni decydują o scenariuszu  <bezradny>

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 118
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1676 dnia: Maj 31, 2020, 00:02:07 »
Dziękuję za kolejne scenki wspomnieniowe  <serduszko>
Ściągam ściągam  <buja_w_oblokach>

Pozdrowionka  <calusek>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 502

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1678 dnia: Czerwiec 04, 2020, 22:26:20 »

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 118
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1679 dnia: Czerwiec 05, 2020, 09:28:41 »
Świat bez Meg byłby strasznie smutny!  <zakochany>

Dziękuję bardzo! <na_poduszce>