Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 265659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1230 dnia: Listopad 22, 2019, 22:37:01 »
Taka ciekawostka z opisu odc 1474:
"W przychodni w Lipnicy zjawia się nowy stażysta Maciej Kalicki. Artur nie wie, że skrywa on wiele tajemnic. Jedna z nich może odmienić życie Marii".... <boi_sie> <cwaniak> Strach się bać, co znowu te scenobajarki wykombinowały... <smiech>

https://swiatseriali.interia.pl/odcinki/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc,nId,3341670,eId,131923
Może robi wielka różnicę  <hahaha> <hahaha> może a nie musi.Pewnie będzie wiele krzyku o nic.  ;D

Wiekowo to on nie pasuje do żadnej dziewoji z Grabiny, no chyba ze zakocha się w siostrze Artura  bo jakoś strażaka nie widać , który się kręcił koło Agaty. <smiech> a drobne różnice wiekowe w emce już nas nie dziwią  <hahaha> <hahaha>  jeżeli chodzi o miłość  ;D ;D ;D
Basia za mała no chyba że to ona się zakocha i rzeczywiście to odmieni żywot Marysi  <hahaha>
Błagam żeby tylko nie zakochał się w Marysi  a już takie zapędy miały scenobajarki kiedy młody kelner w restauracji strzygł uszami za Marysią, która była tam z Martą  <zawstydzony>

Sorry ale że Kalicki jest synem Starskiego jakoś nie za bardzo wierzę.
Brak tu kompletnie logiki.

Po 1 Starski nie miał bladego pojęcia gdzie przebywa jego syn.
Po 2gie skąd by wiedział że  na takim zadupiu potrzebują stażystów a po 3cie to zdaje się że on miał kłopoty z prawem? co potwierdziła sąsiadka- i takie coś miałoby iść na studia medyczne? jedne z najcięższych a przedtem zdać maturę??

Eloołł , zero logiki w tym jest.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1231 dnia: Listopad 22, 2019, 23:02:30 »
Albo ktoś tam bardzo nie lubi Gosi, dlatego co rusz jej piszą sceny, w których jakiś młodziak zapędza żurawia z jej dojrzały biust, albo ona sama sobie każe pisać te "achy" i "ochy" mężczyzn z pewnych wieku, bo ma jakiś kompleks niższości związany ze swoją datą urodzenia?

Szkoda, bo jest piękną kobietą, i wykształconą, a pokazują ją wyłącznie jako infantylną dziunię, co to zna się na wszystkim...poza życiem.

Moje koleżanki, które są starsze od niej są nadal śliczne, ale blasku dodaje im przede wszystkim życiowe doświadczenie, mądrość oraz umiejętność bycia i osadzenia w świecie.

Chciałabym posłuchać jej jako człowieka - co ma o świecie do powiedzenia, ale na to chyba nie mam co liczyć, bo wywiadów, których udziela jest jak na lekarstwo.
Cóż, to tylko moja opinia, a ona niech sobie będzie jaka chce. Jej wybór oraz wolna wola.

Doprawdy, nie zdziwi mnie to, jeśli ten blondyn będzie starszej koleżance zaglądał pod spódniczkę, bo "czemu nie"? Wszak, wg Emki, kobiety w wieku Marii o niczym innym nie marzą, tylko o atencji mężczyzn, dla których mogłyby być matkami.

Serial kiedyś był dla wszystkich, dzisiaj tylko dla dzieci. Sami nie wiedzą chyba dla kogo piszą.

Za to Gosia podoba mi się bardzo w scenach z Robertem. Fajnie się na nich patrzy. Wytwarzają razem wiele ekranowego ciepła. Doceniam to.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1232 dnia: Listopad 23, 2019, 10:32:32 »

Serial kiedyś był dla wszystkich, dzisiaj tylko dla dzieci. Sami nie wiedzą chyba dla kogo piszą.

Serial z założenia był kręcony jako zwykłe życie zwykłych rodzin.
On na pewno nie jest dla dzieci i nigdy nie był.

Jakoś nie bardzo widzę żeby dzieci oglądały przechodzenie z łóżka do łózka kolejnych bohaterek.

Maryś- kilka związków.
Krzysztof- kochanka.
Artuś- kochanka
Martusia- kilka związków i to do tego część jak była mężatką.
Gośka- kilka związków, część jako mężatka.l
Zosia-romans z żonatym mężczyzną.
Natalka-romans z żonatym mężczyzną w dodatku zaszła z nim w ciążę.
Marcin- kilka związków, brak formalizacji, dzieci z różnymi kobietami, brak formalizacji.
Marek- romans będąc w związku małżeńskim.
Paweł- kochanek od metra
Brat Marcina- kilka kochanek na raz.
Pani prokurator- kilku kochanków.

Wymieniać dalej ??   <smiech> <smiech>  rzeczywiście serial dla dzieci- niech się kształcą i uczą jak radzić sobie w życiu

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1233 dnia: Listopad 24, 2019, 10:47:44 »
Inka Sobala, córka Gosi, na Instastory odpowiada na pytania czy mają w Emce jakiś wpływ na to jak ich ubierają. Odpowiedź jest taka, że mają swojego kostiumografa...czyli jednak ktoś wpadł na ten "genialny" pomysł błękitka, a później włożył to na plecy serialowej Marysi każąc w tym grać.

Inka napisała również, że co do stroju, nie mogą negocjować, nawet jak im się coś nie podoba, to muszą zagrać w tym, co przewidział dla nich kostiumograf.

Od tej pory na strój Marysi będę patrzeć łaskawym okiem  <skacze>.

Miłej niedzieli wszystkim życzę...ja idę na 2. zmianę do pracy, yupi  <cwaniak>.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1234 dnia: Listopad 25, 2019, 09:53:46 »
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-serenada-dla-ukochanej,nId,3349052

Jak oglądałam kiedyś czyjeś stories na IG to myślałam, ze będzie to rocznica ślubu,  a tu proszę. Ciekawe czy wspomną,  że to jakoś 60 urodziny <hahaha>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1235 dnia: Listopad 25, 2019, 16:17:42 »
Urodziny? A to Marysia nie urodziła się w Wigilię? Skąd mi się to wzięło? <slucha>

Sprawdzę to!  <szczerzy_sie>

Sprawdziłam i wiem na pewno, że Marysia miała zaraz na początku serialu urodziny w grudniu. Teraz jak widać urodziny ma raczej wcześniej. Tak to jest jak ktoś nie pamięta szczegółów serialu, którego scenariusz się pisze...

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1236 dnia: Listopad 25, 2019, 17:12:48 »
 <olaboga> Faktycznie! Widocznie doszli do wniosku, że  pół roku w tę czy tę... A większość widzów i tak się nie połapie. Zresztą jak oni sami.
Gratuluję KONICZYNKO pamięci  <o_tak>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1237 dnia: Listopad 25, 2019, 21:31:33 »
No i co tak się "czepiacie" tych urodzin Mańki latem, a nie 24 grudnia.. <hahaha> Scenobajarki same dawno już o tym zapomniały, co było w pierwszych odc tego gniota. Oglądaczom to nie będzie w żaden sposób przeszkadzać. Jeszcze jedna pomyłka w tą, czy w tamtą nie stanowi dla nich problemu.
Liczą na to, że ludziska o tym dawno już zapomnieli i nie zwrócą na taki drobiażdżek żadnej uwagi.. <hahaha> No cóż, bezpieczniej byłoby jednak, gdyby to chodziło o imieniny Marii, a tych jest od groma w kalendarzu. A swoją drogą, ciekawe ile z tego opisu pokażą..A raczej co się z niego ostanie..Przypuszczam, że jak zwykle znowu niewiele. <cwaniak>
Meg, Masz rację, że ten nowy stażysta to nie będzie ten "poszukiwany" nieślubny syn nieboszczyka Starszczaka. Można domniemywać, że to być może objawi się za to potomek Michała Łagody, również nieślubny..Swoją drogą scenobajarki mają jakąś słabość do wprowadzania w tym tasiemcu, nowych postaci, oczywiście jako pojawiające się znikąd nieślubne dzieci różnych "bohaterów". O których nikt nigdy nie miał pojęcia, że mogą w ogóle istnieć.. <smiech>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1238 dnia: Listopad 25, 2019, 22:18:15 »
A może jednak to będą imieniny, tylko gazeta coś pokręciła?  <haha> Wszak nadzieja umiera ostatnia  <jezyk>.

Oby tej sceny jakoś drastycznie nie pocięli, wtedy wybaczę im nawet wpadkę z datą urodzin Maryś <soczek>.

Offline adusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 42

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1240 dnia: Listopad 26, 2019, 17:35:33 »
Doktorek zagra jej swoją serenadę. :D

http://s6.tvp.pl/images2/6/1/6/uid_6166fac9118c196cbdb017e2e93f19a21574780941047_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720.jpg

Słuuuuuchajcie! A co jeśli ten młody to potomek naszego kochanego Pana eR.? <hahaha> Radosz w końcu był związany z branżą medyczną, może synalek odziedziczył po nim nie tylko zapędy psychopatyczne? Bo kurczę to musi być ktoś z przeszłości, skoro jakieś tajemnice...  <bezradny> Chyba, że Robert mafioza. Bo w sumie odkąd wsadzili go do paki to temat ucichł, a wątek nijak się skończył. <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1241 dnia: Listopad 26, 2019, 21:07:18 »
I tak sam z siebie ten młodzian poszedł zwiedzać cmentarz parafialny w Lipnicy, ze szczególnym uwzględnieniem akurat miejsca pochówku obu Łagodów... <mysli> A tak na marginesie, to wydaje mi się, że mafioso Bilski to raczej nie miał bladego pojęcia o koligacjach rodzinnych Maryś...Chyba nie dostąpił/nie doczekał takiego zaszczytu z jej strony, żeby dowiedzieć się, kto był jej biologicznym ojcem i ilu de facto miała braci... <hahaha>
A potomek Radosza...Dość kontrowersyjne te domysły, ale on też by zaczął pobyt w Lipnicy od peregrynacji na cmentarz... <olaboga>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1242 dnia: Listopad 26, 2019, 21:08:39 »
<hahaha> Ok, zapomniałam o wątku z cmentarzem! <hahaha> A jest dość kluczowy. <rumieniec>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1243 dnia: Listopad 26, 2019, 21:19:35 »
 <piwo> Lepiej nie domyślać się co tym kobiecinom od scenariusza chodzi, bo już sam fakt poszukiwania syna Starskiego jest taki sobie...

Też uważam, że wątek z Bilskim porzucili w...lesie. Był. Zmył się...a potem jego miejsce zajął doktorek.  <zez>

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1244 dnia: Listopad 26, 2019, 21:24:08 »
A może to będzie synek Artiego, o ktorym bladego pojęcia nie miał....  ;)