Autor Wątek: Przywitaj się i opowiedz o sobie  (Przeczytany 42083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 30, 2012, 13:06:15 »
Witak kazdyDzien :buzki:
kocham również psy ;) mam pięć ;) trzy z nich przygarnięte, bo jacyś okropni ludzie się ich pozbyli :(
Wow, podziwiam! Pięć piesków to pięciokrotnie większe obowiązki niż nad jednym  :th_girl_haha: A można wiedzieć jakiej są rasy? Czy takie zwykłe kundelki?  smilie_girl_253

co jeszcze? hmm.. ?
teraz mam sporo wolnego czasu więc znalazłam otóż to forum i zaczęłam się na nim udzielać ;)
no to chyba tyle ;D
I bardzo dobrze, że nas znalazłaś! Strasznie się cieszę, że kolejna osoba tutaj przyszła. Zapomniałaś tylko napisać, że robisz przepiękne avki!  smilie_girl_308

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 30, 2012, 13:26:23 »
kocham również psy ;) mam pięć ;) trzy z nich przygarnięte, bo jacyś okropni ludzie się ich pozbyli :(
Wow, podziwiam! Pięć piesków to pięciokrotnie większe obowiązki niż nad jednym  :th_girl_haha: A można wiedzieć jakiej są rasy? Czy takie zwykłe kundelki?  smilie_girl_253

Jeden, najstarszy [około 19 lat] taki jakiś owczarek :D
4-letnia suczka to zwykły łaciaty kundelek
Rudy znaleziony Kubuś to nie wiem, wygląda jakby miał coś z rasowego :D
i dwie małe suczki, ich mama to owczarek niemiecki, ale one są zupełnie różne, jedna ma pyszczek jak mały owczarek. :D

ich zdjęcia są w temacie "Zwierzęta" jeśli jesteś zainteresowana. :)



Zapomniałaś tylko napisać, że robisz przepiękne avki!  smilie_girl_308

Bardzo mi miło. smilie_girl_099 Dziękuję :*

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 30, 2012, 13:33:21 »
Sama kiedyś miałam ślicznego Kilera, ale niestety przyszedł czas i mnie zostawił, może to głupie ale kazałam tacie pochować do na naszej działce (nie na tej co mieszkam) pod sosenką i tak od kilku lat spoczywa sobie tam, a rok temu dołączył do niego mój kochany  smilie_girl_321 rasowy ratlerek Dinuś.  :(
U mnie moje 2 nieżyjące pieski i jeden rudy kotek spoczywają sobie w miejscu gdzie jest taaaki duży kamień, żeby o nich pamiętać :(
może to i głupie, ale dla mnie psy są wyjątkowymi zwierzakami.
Pamiętam jak w listopadzie dokładnie w moje urodziny zdechł mój młody owczarek to mało się nie rozchorowałam z rozpaczy :(

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 30, 2012, 13:35:55 »
Wcześniejszy post jakoś mi się skasował  smilie_girl_305 wybaczcie.

Sama kiedyś miałam ślicznego Kilera, ale niestety przyszedł czas i mnie zostawił, może to głupie ale kazałam tacie pochować do na naszej działce (nie na tej co mieszkam) pod sosenką i tak od kilku lat spoczywa sobie tam, a rok temu dołączył do niego mój kochany  smilie_girl_321 rasowy ratlerek Dinuś. :(

Zdjęcia widziałam, są przepiękne! Przedostatnie jest po prostu cudowne!  smilie_girl_321

Jeeeeeeeej przykre, ja osobiście bardzo przeżyłam śmierć zarówno Kilera jak i Dina, po tym drugim z tydzień nie chodziłam do szkoły bo nie mogłam, siedziałam jak głupia, patrzyłam się w jego zdjęcie i wyłam.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 30, 2012, 13:41:53 »
Jeeeeeeeej przykre, ja osobiście bardzo przeżyłam śmierć zarówno Kilera jak i Dina, po tym drugim z tydzień nie chodziłam do szkoły bo nie mogłam, siedziałam jak głupia, patrzyłam się w jego zdjęcie i wyłam.

Mam tak samo:( Ja to strasznie przeżywam takie wydarzenia :( chyba jestem za wrażliwa.

Dziwne jest to, że po chorobie mojego owczarka przez pół roku nie mogliśmy mieć małego psa, bo by się mógł zarazić ty paskudnym wirusem.
Ale na wiosnę szukałam hodowli owczarków niemieckich i w necie w okolicy nie było takiej jaką bym chciała, a tu nagle znaleźliśmy 2 małe pieski, z których jeden jest podobny do Bakusia, co dziwniejsze ma identyczną czarną plamkę na ogonie jak on :O

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:10:52 »
Jeeeeeeeej przykre, ja osobiście bardzo przeżyłam śmierć zarówno Kilera jak i Dina, po tym drugim z tydzień nie chodziłam do szkoły bo nie mogłam, siedziałam jak głupia, patrzyłam się w jego zdjęcie i wyłam.
Mam tak samo:( Ja to strasznie przeżywam takie wydarzenia :( chyba jestem za wrażliwa.
Ja też jestem strasznie wrażliwa, potrafię nawet na głupim filmie ryczeć czy podczas czytania książki. Strasznie łatwo doprowadzić mnie do płaczu. Nawet wczoraj na zakończeniu roku podczas występów artystycznych (śpiewanie, recytacja) oczy mi się zaszkliły, a co to dopiero będzie za rok? Pamiętam jak na koniec III gimnazjum płakałam jako pierwsza, a za mną dosłownie wszyscy, nawet wychowawczyni się rozpłakała. Jak widać mam strasznie zły wspływ na pozostałych.  smilie_girl_238

znaleźliśmy 2 małe pieski, z których jeden jest podobny do Bakusia, co dziwniejsze ma identyczną czarną plamkę na ogonie jak on :O
Może jakoś byli spokrewnieni?
A można wiedzieć na co zachorował ten piesek, że inny mógł się zarazić tym świństwem?

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:37:59 »
Jeeeeeeeej przykre, ja osobiście bardzo przeżyłam śmierć zarówno Kilera jak i Dina, po tym drugim z tydzień nie chodziłam do szkoły bo nie mogłam, siedziałam jak głupia, patrzyłam się w jego zdjęcie i wyłam.
Mam tak samo:( Ja to strasznie przeżywam takie wydarzenia :( chyba jestem za wrażliwa.
Ja też jestem strasznie wrażliwa, potrafię nawet na głupim filmie ryczeć czy podczas czytania książki. Strasznie łatwo doprowadzić mnie do płaczu. Nawet wczoraj na zakończeniu roku podczas występów artystycznych (śpiewanie, recytacja) oczy mi się zaszkliły, a co to dopiero będzie za rok? Pamiętam jak na koniec III gimnazjum płakałam jako pierwsza, a za mną dosłownie wszyscy, nawet wychowawczyni się rozpłakała. Jak widać mam strasznie zły wspływ na pozostałych.  smilie_girl_238

Na zakończeniu roku też wyłam jak głupia:D ale to cała klasa tak:) przez 4 lata się tak zżyliśmy, że nie mogliśmy się rozstać :)




Może jakoś byli spokrewnieni?
A można wiedzieć na co zachorował ten piesek, że inny mógł się zarazić tym świństwem?
Nie możliwe, ponieważ Baki był od mojej koleżanki, z daleka ode mnie, a po kilku tygodniach suczka[mama] zdechła :(
A ta suczka po której są obecne 'maluchy' podobno błąka się po okolicy już od bardzo dawna.
Nie możliwe też, żeby to były jego dzieci.
To chyba zwykły przypadek;) ale dziwny :)

A zachorował na parwowirozę, paskudna choroba wirusowa:( w ciągu 2 dni schudł niewyobrażalnie :(
i weterynarz mówił, że wirus się utrzymuje w powietrzu około kilku miesięcy. :(

Offline Caro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:39:19 »
Kochani niestety muszę się z wami pożegnać:( Ale na szczęście tylko na 2 miesiące. Wyjeżdżam do Niemiec trochę odpocznę trochę popracuje i wrócę do was :)
Trzymajcie się i życzę miłych wakacji wszystkim:)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:42:07 »
KazdyDzien przenieśmy się może z dyskusją do wątku o zwierzakach bo zaraz nas stąd pogonią.  :th_girl_haha:
Na zakończeniu roku też wyłam jak głupia:D ale to cała klasa tak:) przez 4 lata się tak zżyliśmy, że nie mogliśmy się rozstać :)
Ja już po roku strasznie zżyłam się ze swoją klasą, a teraz z niektórymi czeka mnie dwu miesięczna przerwa.  smilie_girl_238

Kochani niestety muszę się z wami pożegnać:( Ale na szczęście tylko na 2 miesiące.
Jeeeej, po takim wstępie myślałam, że rozstajesz się z nami na zawsze. Ale jak na dwa miesiące to okej, dostajesz przepustkę i możesz wyjeżdżać.  :th_girl_haha: A tak na poważnie to udanych wakacji życzę, wypoczywaj i we wrześniu wracaj do nas!  :buzki:

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:50:07 »
Ja się z moją klasą rozstałam :( chociaż obiecaliśmy sobie z niektórymi, że będziemy 'friends forever' ;)

Caro miłych wakacji  smilie_girl_241

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 30, 2012, 15:09:30 »
Caro - udanego wyjazdu! :*

każdyDzien - witaj! muszę Ci powiedzieć, że stylem pisania kogoś mi przypominasz, ale raczej nikogo bliżej określonego, tak jakoś :D miłego pobytu na forum! :)

Offline Kasiaxx

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:56:15 »
Dzień dobry!  ;)

Chciałam się przywitać i uśmiechnąć do niektórych dobrych dusz znanych z ifilmu. Dziękuję Maleńkiej za miłe przywołanie mnie do tego miejsca w sieci. Poczułam się niezapomniana. ;) Skróciłam nieco nick, ale... w osobie tej samej jestem, więc... witam serdecznie i pozdrawiam.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:07:16 »
ooo, Kasiaxx, nawet nie wiesz jak miło Cię widzieć!  ;) witaj! :)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:11:44 »
"iksy" wróciły - nastała nowa era :clapping:
Będzie zapełnienie wszelkich luk :-)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:37:42 »
Kasiu - bardzo mi miło Cię tu widzieć :D
 smilie_girl_299
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>