Autor Wątek: Przywitaj się i opowiedz o sobie  (Przeczytany 42083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 04, 2013, 23:55:09 »
Kurczę, ja Ciebie, Black Tiger, niestety nie kojarzę... Miałaś taki sam nick?  <mysli>
Kojarzę za to: Klaudię, Mintka, Marciochę, Donię i Maleńką z poprzedniego forum. No i jeszcze panią, która w avku miała Marysię z eMki. Aldena też pamiętam, a przynajmniej jego avek, chyba miał taki sam. No i Justka. <jezyk>

Miałam inny nick stąd nie kojarzysz. Nawet chyba miałyśmy kilka ścięć. :) magda.m.m. :P

Marysię z emki to chyba kasiaksss miała i jeszcze pewnie ktoś...

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 05, 2013, 18:10:29 »
Spięcia? :P Nie pamiętam... Generalnie, dyskusję, w której dwie strony mają odmienne zdanie nie traktuję jako spięcia, może dlatego. Spięcie to bardziej wtedy, kiedy ktoś kogoś obraża, tudzież prowokacyjny ton... Mam nadzieję, że mi się coś takiego nie zdarzyło na ifilmie, a jeśli tak, to przepraszam najmocniej.  <rumieniec> W forach dyskusyjnych najbardziej lubię to, że spotykam się z różnymi opiniami, poglądami i spojrzeniami na daną sprawę, dzięki czemu mogę wysunąć odpowiednie kontrargumenty albo nauczyć się czegoś nowego przy okazji ;). Dobra dyskusja rodzi się właśnie wtedy, kiedy są tzw. "spięcia", acz źle dobrane słowo może dyskusję wywrócić o 180 stopni. Dlatego myślę, że korzystając z forów, uczymy się też pewnej dyplomacji i cierpliwości. Najważniejsze jest chyba to, aby nie zrażać się do siebie i żeby nie traktować wymiany zdań od razu jako kłótni. Bo przecież... forum to społeczność, taka mała rodzinka, prawda?  <mis>
Justka i Aldena bardziej z nicka kojarzę. Mam dobrą pamięć, ale krótką xD.

Offline Vanya

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 27, 2013, 12:06:03 »
Cześć, kochani!  :buzki: Czuję się trochę dziwnie, bo niby jestem tu nowa i tak dalej, a jednak kilka nicków wydaje się znajomych. Kiedyś siedziałam na forum ifilmu jako Chezleona, może ktoś pamięta? :) Na pewno część osób nie, więc się krótko przedstawię.
Na imię mi Adrianna, chodzę do II klasy gimnazjum, uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki (najchętniej indie rock, ale to żadna reguła). Nienawidzę się nudzić i zawsze muszę COŚ robić - czy to haft krzyżykiem, czy babeczki/cokolwiek z modeliny.  ;D
Nie wiem, czy będę tu jakoś często przesiadywać, ale pewnie co jakiś czas napiszę post albo dwa ;D

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 27, 2013, 12:23:17 »
Witaj, Vanya! Rzeczywiście Twój nick z ifilmu wydaje się być znajomy, ale niestety nie pamiętam z czym konkretnie powinnam Cię kojarzyć. Fajnie, że do nas zajrzałaś i mam nadzieję, że będziemy miały okazję podyskutować tutaj, szczególnie o muzyce, bo również uwielbiam indie rock :) Miłego przebywania na forum  :buzki:

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 27, 2013, 13:23:45 »
Chezleona była chyba fioletowa <mysli> W każdym razie ja bym Ją najszybciej z CSI skojarzyła :D
Dzień dobry :-)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 27, 2013, 18:05:24 »
Bardzo nam miło Cię tu gościć :D I zapraszamy do udzielania się - oczywiście w miarę własnych możliwości :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 28, 2013, 11:55:42 »
Ja też nick kojarzę, jak najbardziej, ale - podobnie jak Justek - nie przypominam sobie konkretnych dyskusji w których obie brałyśmy udział.
Chezleona była chyba fioletowa <mysli> W każdym razie ja bym Ją najszybciej z CSI skojarzyła :D
Jeśli nie była "przyjaciółką forum" czy jak tam to szło, to fakt, należałoby ją skojarzyć z CSI... Ależ mamy zagadkę! :D

W każdym razie, Vanya, miło Cię tutaj widzieć. Mamy nadzieję, że zagościsz na stałe i że będziesz się na naszym forum udzielała. <usmiech>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 28, 2013, 19:49:43 »
Ja Chezleonę bardzo dobrze kojarzę. :)

Miłego pobytu.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 28, 2013, 21:13:44 »
Ja Chezleonę bardzo dobrze kojarzę. :)

To była "przyjacielem forum" czy "Siesiajką"? Bo tak w ogóle, po nicku,  to Ją tu kilka osób kojarzy...bardzo dobrze :)

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 28, 2013, 22:49:19 »
Fioletowa była :D Siesajka :D Na 99,99% :D

Offline Ami

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 31, 2013, 11:39:12 »
Postanowiłam się przywitać. Od samego początku chciałam, ale zabierałam się za to i jakoś nie mogłam. Zawsze brakowało czasu.

Nazywam się Amelia. Interesuję się fotografią, historią, architekturą, kinem, muzyką i podróżami. Dla odprężenia tworzę strony WWW lub grafiki. Niekiedy również, jak znajdę chwilę czasu, piszę, ale ostatnimi czasy dużo mniej. Czas coraz bardziej przemyka mi przez palce.
Przez dłuższy czas Was obserwowałam, ale po jakimś czasie zatęskniłam za pisaniem, chociaż czas i moje studia nie pozwalają mi na zbyt częstą obecność. Niektórzy możliwe, że pamiętają mnie z filmu. Swój Nick trochę skróciłam - z mimisii do Ami.

Miło znów być w Waszym internetowym zakątku  :)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 31, 2013, 11:45:04 »
Witamy jednego z najzdolniejszych grafików na forum ;)
Nie wiem czy zauważyłaś, ale zajęłaś III miejsce w tegorocznych wyborach, w kategorii GRAFIK  <pompony>
Zapraszamy do częstszych dyskusji  <komputer>

PS Wyniki wyborów znajdziesz w odpowiednim temacie  <tak>
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Ami

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 31, 2013, 11:59:57 »
Dziękuję, Maleńka  :)
Dopiero teraz zauważyłam. Nawet nie miałam kiedy spojrzeć i nie głosowałam. Ups...

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 31, 2013, 15:59:44 »
Ami, oczywiście że "niektórzy" Cię pamiętają :D Od początku jak Cię tutaj zobaczyłam podejrzewałam, że to Ty, bo skąd znałam i te fotografie, i te grafiki. Super, że nadal jesteś z nami! :)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 01, 2013, 16:12:38 »
A jednak ;)  Dla mnie to ona się zdradziła miłością do Andrzeja Rybińskiego ;D Nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła moim podejrzeniom więc ...
Ja również witam ;)