Autor Wątek: Savoir vivre na co dzień  (Przeczytany 6693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolajna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Savoir vivre na co dzień
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2018, 13:33:29 »
Faceci zapewne spytają co to ? kobiety starają się zachować fason, faceci niestety rzadko ... <wsciekly>

Offline bajka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Savoir vivre na co dzień
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 25, 2018, 14:38:04 »
Fajnie napisane. Niestety to są podstawy , które każdy znać powinien, a niestety nie zna :P

Offline Rebelka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Savoir vivre na co dzień
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2018, 15:52:42 »
Też mam wrażenie, że już rodzice nie uczą takich rzeczy swoich dzieci. Mi jeszcze tłumaczono takie rzeczy i w szkole nawet miałam jakąś lekcje poświęconą savoir vivre, ale teraz widzę jak dzieciaki się zachowują to ręce mi opadają

Offline Montering

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Savoir vivre na co dzień
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2018, 14:19:32 »
To chyba zależy. Akurat wśród moich znajomych nie jest źle, ale spotykam często ludzi, którzy nie znają podstawowych zasad. Co do mężczyzn też różnie bywa, ale jest wielu, którzy wiedzą jak się zachować :)
Zobacz jak skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia na https://urodaizdrowie.pl/nowoczesna-i-szybka-depilacja-laserowa-gdynia-vectus

Offline planeta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • W tym jest ambaras - żeby dwoje chciało naraz
Odp: Savoir vivre na co dzień
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 17, 2018, 13:30:51 »
Zgadzam się, ale chyba najgorsze jest wychodzenie z pojazdu - kobiety zazwyczaj prezentują wtedy bieliznę w całej okazałości...

Offline endusi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Savoir vivre na co dzień
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 11, 2018, 14:30:51 »
No niestety, ale savoir vivre w ludzkiej świadomości umiera już od dłuższego czasu. Przydałoby się go ożywić, tylko w jaki sposób, kiedy nikt nie ma czasu myśleć o dobrych manierach, tylko spieszy się ze swoimi sprawami?
A co do przytoczonych zasadach - rzeczywiście są to zasady, które powinien znać każdy.