Autor Wątek: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)  (Przeczytany 92859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 22, 2013, 17:57:42 »
Cytuj
Hasło: Po pierwsze czyste sumienie ;) Swoją drogą wymyśliła to hasło osoba stojąca za podwójnym morderstwem <haha> Czerwony but był ładny ;D Ale odcinek był całkiem, całkiem z jednej strony CBŚ zajmuje się jednym morderstwem, a właściwie to odbiera sprawę Stołecznej, a z drugiej strony ekipa Zawady zajmuje się drugim morderstwem, dopiero później łączą (o ile tak to można nazwać <haha>) siły ;)
Lubię ten odcinek. I tam chyba mój ukochany Bluszczuś występuje.  <smiech>

Hasło było bardzo porywające, ale też ładnie ten odcinek pokazuje hipokryzję i brud polityki.

Cytuj
To jest odcinek "Kto się boi prawdy?" który właśnie skończyłam oglądać ;D Mi również się podobał, w ogóle fajnie było zobaczyć Grodzkiego w akcji, bo tak dosyć rzadko się pojawiał a jak już był to tylko na chwilę, a tutaj proszę ponownie prowadzi sprawę i jak wypił tą herbatę to naprawdę myślałam, że zaraz umrze po tych tabletkach, choć właśnie z drugiej strony nie mogłam uwierzyć, że taki dobry policjant dał by się nabrać na taką sztuczkę i proszę nie nabrał się a jeszcze wszystko nagrał na dyktafon ;D i tym sposobem ponownie morderca trafił za kratki. Super odcinek!  <tancze> Szkoda tylko, że Grodzki chce zrezygnować z pracy, będzie mi go kurde brakować.
A no dzięki :D
Ja w ogóle tak się bałam tego mordercy. Co na niego spojrzałam to ciary. I z Jaruzelskim mi się kojarzył.  <smiech> Szkoda, że nie zdążyli rozwinąć tematu "Archiwum X' znaczy tych starych zapomnianych zbrodni. Bo z tego co wiem chcieli trochę pójść w tym kierunku też.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:02:11 »
I tam chyba mój ukochany Bluszczuś występuje.  <smiech>
Bluszczuś? :D Kto to taki?

Hasło było bardzo porywające, ale też ładnie ten odcinek pokazuje hipokryzję i brud polityki.
O tak hipokryzję pokazuje doskonale, liczyłam, że jednak zaaresztują tego gościa podczas konferencji (?) szkoda, że dopiero zrobili to w gabinecie tego szefa partii.

Ja w ogóle tak się bałam tego mordercy. Co na niego spojrzałam to ciary. I z Jaruzelskim mi się kojarzył.  <smiech> Szkoda, że nie zdążyli rozwinąć tematu "Archiwum X' znaczy tych starych zapomnianych zbrodni. Bo z tego co wiem chcieli trochę pójść w tym kierunku też.
Mnie też przerażał, tak samo jak Grabarz i Krysia Lorek <haha> Odkopanie starych zbrodni byłoby ciekawe, tutaj bardzo fajnie pokazali nieomylność Grodzkiego, który sugerował się tylko krwią, bez badań DNA i proszę osadził w więzieniu prawdziwego sprawcę. ;)

Kolejny odcinek <mruga>

"Pluskwa" zagmatwany odcinek, podejrzewałam Sebastiana właśnie w ramach zemsty za zdradę a tutaj proszę nauczycielka sama zabiła swojego kochanka ponieważ chciał ją zostawić, swoją drogą nieźle udawała to wszystko, a tak na dobrą sprawę nie zrobiła nic wówczas gdy Sebastian był podejrzany, fałszywie podejrzany. Reporter podpalił bar, ok ale nie wiedział, że ktoś tam będzie, a później ta pracownica z chłopakiem chcieli od niego wyłudzić pieniądze i jak to dobrze, że Baśka i Zuzka nie podbiegły za tym pierwszym biegaczem tylko poczekały (chyba nawet nieświadomie) na prawdziwego złodzieja. <haha>
Marek, odznaka i żonkile okej scena wyszła naprawdę sympatycznie, jako jedyny pamiętał o Baśki urodzinach to miło, w inny sposób na nią patrzy, już nie tylko jak na koleżankę z pracy ale coś więcej, chociaż ja miłością tego jeszcze nie mogę nazwać.

Marek: Odznaka super gliny dla super dziewczyny, naprawdę uważam, że jesteś super!
Baśka: Tylko Ty pamiętałeś


Nie no naprawdę ta scena bardzo mi się podobała, gdyby Marek od dłuższego czasu zachowywał się tak w stosunku do niej to byłabym w siódmym niebie  <serduszko> a tak? Scena mi się podobała, nawet bardzo ale szału niestety nie było.

Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:12:08 »
Klaudia same fajne sceny Basiowo-Markowo przed Tobą,"Ostatni zachód słońca",ma przepiękną końcówkę.
CBŚ'ków nigdy nie lubiłem,jakoś nie pasował mi taki układ i w ogóle strasznie nie lubię tych postaci,ale to dowód na to że życie się zmienia i nic nie trwa wiecznie.
Baśka do nich w ostatnim odcinku:
"Jeszcze Wam się nie znudziła praca w policji"-czy coś takiego nie?Ten tekst jest dowodem na to że kiedyś musiały wkroczyć do Stołecznej nowe siły :)
Zamierzasz obejrzeć jeszcze jakieś odcinki dziś,ja zabieram się właśnie za "Ażudę".

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:31:34 »
Cytuj
Nie no naprawdę ta scena bardzo mi się podobała, gdyby Marek od dłuższego czasu zachowywał się tak w stosunku do niej to byłabym w siódmym niebie  <serduszko> a tak? Scena mi się podobała, nawet bardzo ale szału niestety nie było.
Bardzo lubię tę scenę. :)
Mareczek teraz w podlizywacza się zmienia. :D Odpokutowywuje łoś. :P

Cytuj
Bluszczuś? :D Kto to taki?
Przemek Bluszcz. Aktor taki. :P

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:46:37 »
Mareczek teraz w podlizywacza się zmienia. :D Odpokutowywuje łoś. :P
Za szybko skończy się serial i nie odpokutuje Marek ;D

Cytuj
Bluszczuś? :D Kto to taki?
Przemek Bluszcz. Aktor taki. :P
aaa ;D nie skojarzyłam :D

 "Ażuda"  <serduszka> to był naprawdę dobry odcinek! Chyba najlepszy w tym sezonie. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, w tym wypadku o duże pieniądze, kurde nie rozumiem tej trójki, widząc wypadek, widząc zakrwawione i nieprzytomne osoby zabierają pieniądze i nawet nie wzywają pomocy, co się teraz z tymi ludźmi dzieje, szok. <olaboga> Brat chciał pomścić brata i to nawet nie chodziło o pieniądza (przynajmniej ja odniosłam takie wrażanie) tylko o okaleczenie brata o brak udzielenia jakiejkolwiek pomocy po wypadku. Przecież ewidentnie było widać, że ten Portugalczyk bez nóg i z poparzoną twarzą pławił się w luksusie, widać to było chociażby po wystroju jego domu, chodziło o zemstę, tylko tyle.
Szkoda tylko, że została postrzelona biedna, niczemu winna kobieta i to na oczach córeczki.

CBŚki bardzo mi się podobają, chociaż nie zastąpią mi Marka, a i teraz kiedy oni się pojawiają stosunkowo często to i Jacka mniej widać, a szkoda.

Julia: Aha i zerknęłam w słowniku: ażuda to portugalskie pomocy
Jacek: Niezła jesteś
Baśka: Po prostu ma słownik


Baśka jak zwykle genialna <haha> zazdrosna jest jak cholera, wkurza się może nawet nie tyle za to iż oni dołączyli do ekipy co za to iż zajęli miejsce Marka, biedna Baśka nadal łudzi się, że on jednak wróci i chciała żeby to biurko czekało na niego, tak samo wściekała się na Zuzię, kiedy ta zajmowała biurko Brodeckiego, taka już natura panny Storosz.  <tancze>

Baśkę i Zawadę w akcji również uwielbiam, jedno zacięte i drugie zacięte, nic nigdy nie jest dla nich jednoznaczne, zawsze doszukują się drugiego dna i takowe znajdują, tworzą naprawdę fajny duet! ;)

Zawada: Może spokojnie oddać strzał będąc niezauważalnym. Ta budowa od paru miesięcy jest nieczynna.
Baśka: Nie no, ale facet pudłuje, gubi łuskę, strzela do przypadkowej osoby, potem spada z rusztowania, pierdoła nie snajper


<haha><haha> pierdoła nie snajper no normalnie uwielbiam Baśkę za takie teksty! A jeszcze gdyby takie coś wypowiedział Szczepan to po prostu zwijałabym się ze śmiechu. Bardzo się cieszę, że praktycznie w każdym odcinku jest jakiś taki śmieszny tekst, jest jakaś ironia, że wszystko nie jest tak na poważnie ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 21:06:59 wysłana przez Klaudia »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 23, 2013, 09:25:24 »
Cytuj
Baśka jak zwykle genialna <haha> zazdrosna jest jak cholera, wkurza się może nawet nie tyle za to iż oni dołączyli do ekipy co za to iż zajęli miejsce Marka, biedna Baśka nadal łudzi się, że on jednak wróci i chciała żeby to biurko czekało na niego, tak samo wściekała się na Zuzię, kiedy ta zajmowała biurko Brodeckiego, taka już natura panny Storosz.  <tancze>

Baśka w ostatnich odcinkach nie jest genialna. Jest wredna a chwilowy brak błyskotliwości w rozwiązywaniu spraw nadrabia pyskówkami. Do tego Maruś, który ciągle nie wie czego chce - ciągle z czymś nawala i odchodzi z pracy a ta się wyżywa na każdym, kto śmie usiąść przy jego biurku  ::) W żadnym stopniu Baśka w ostatnich odcinkach nie jest biedna. Żałowałam jej bardzo...ale dwie serie wstecz  <jezyk>

Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:07:24 »
Ażuda to rewelacyjny odcinek pod względem aktorskim i technicznym,byłem pod ogromnym wrażeniem wizualnym.Zupełnie jakby to nie byli "Kryminalni". Portugalczyk bez nóg jeżdżący tym wózkiem po domu-r.e.w.e.l.k.a.!Scena wspominkowa i to "Ażuda me" tego chorego biednego człowieka,takie emocjonalne,dwa słowa a tak fantastycznie wypowiedziane.W ogóle taki klimat  ma ten odc że hej!Scena początkowa czy te sceny w domu Snajpera,czy nawet ta ostatnia w szpitalu również zrobiły na mnie niezwykłe wrażenie.Zgadzam się chodziło o zemstę,ale o pieniądze może trochę też ponieważ jak to pan B rozpaczliwie wypowiedział "Nigdy w życiu nie widziałem tylu pieniędzy" a to końcowe "Już nikt nie pomógł"-świetnie zamyka odcinek,cisza a potem już napisy końcowe...
I śmierć niewinnej kobiety na oczach córeczki,ach szkoda.
CBŚ'ki mogą być,są tacy weseli,bezstroscy,takie dzieciaki jak Baśka kiedyś.
Dialog o którym wspomina Klaudia również mi się podobał.
Basia bardzo kocha Mareckiego i to na każdym kroku widać.
"Pierdoła nie snajper"-przypomniało mi się kiedyś o tej 20:35 oglądałem ten odcinek.
Zawada jako inspektor jak to się wszystko zmieniło,a Basia jaka profeska zwłaszcza w duecie z Zawadą.
Bardzo dobry odcinek  <serduszko>
Szczepan trzyma fason,oj trzyma  <smiech>
 

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:26:30 »
CBŚ'ki mogą być,są tacy weseli,bezstroscy,takie dzieciaki jak Baśka kiedyś.

Jacy?  :o Moim zdaniem każdy przejaw poczucia humoru z ich strony jest bronią przeciwko pyskówkom Basieńki i wyżywaniu się na nich.
Nie, nie są takimi dzieciakami jak Baśka kiedyś. Mają podobne, jeśli nie większe, doświadczenie. Zaczynają po prostu pracę w kryminalnej, pracę inną, ale nie są aż tak zieloni jak Baska kiedyś. A ta zamiast im pomóc się wdrożyć to się na nich wyżywa - fajnie  ::) Nie dziwota, że jej Rafał sadzi różne riposty  :)

Cytuj
I śmierć niewinnej kobiety na oczach córeczki,ach szkoda

Przecież ona n ie umarła na oczach dziecka, nie zmarła na miejscu, operowali ją... <mysli>



Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:37:33 »
O to mi chodziło że zaczynają inną pracę i są to takie "świeżaki".
A ta kobieta została postrzelona,słowa mi się pomyliły.
PS:Klaudia zamierzasz dziś oglądać przedostatni?

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 23, 2013, 12:10:17 »
O to mi chodziło że zaczynają inną pracę i są to takie "świeżaki".

Świeżak a dzieciak to jednak jest różnica, zwłaszcza w omawianym kontekście  :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 23, 2013, 14:01:54 »
Cytuj
I śmierć niewinnej kobiety na oczach córeczki,ach szkoda
Przecież ona n ie umarła na oczach dziecka, nie zmarła na miejscu, operowali ją... <mysli>
Operowali ją, była w ciężkim stanie ale nie było nigdzie wzmianki, że umarła, wręcz przeciwnie pod koniec odcinka Zawada powiedział, że ma się lepiej, no chyba, że ja coś pokićkałam. ;D

Cytuj
Baśka jak zwykle genialna <haha> zazdrosna jest jak cholera, wkurza się może nawet nie tyle za to iż oni dołączyli do ekipy co za to iż zajęli miejsce Marka, biedna Baśka nadal łudzi się, że on jednak wróci i chciała żeby to biurko czekało na niego, tak samo wściekała się na Zuzię, kiedy ta zajmowała biurko Brodeckiego, taka już natura panny Storosz.  <tancze>

Baśka w ostatnich odcinkach nie jest genialna. Jest wredna a chwilowy brak błyskotliwości w rozwiązywaniu spraw nadrabia pyskówkami. Do tego Maruś, który ciągle nie wie czego chce - ciągle z czymś nawala i odchodzi z pracy a ta się wyżywa na każdym, kto śmie usiąść przy jego biurku  ::) W żadnym stopniu Baśka w ostatnich odcinkach nie jest biedna. Żałowałam jej bardzo...ale dwie serie wstecz  <jezyk>
Może i jest wredna, ale ta wredota u niej mi się podoba, może i pyskuje okej, ale Rafał też nie jest jej dłużny, co więcej niektóre potyczki sam zaczyna, jakby był nie wiadomo kim, a Baśce brakuje Marka po prostu i nie to, że ona się na nich wyżywa (przynajmniej ja tak tego nie odbieram) ona po prostu nie może zaakceptować nowej sytuacji.

CBŚki fakt zaczynają nową pracę, w innym miejscu, tylko nie zapominajmy jak w pierwszym odcinku, w którym się pojawili to oni próbowali przejąć śledztwo, jak to oni nie dawali pracować Zuzi i Szczepanowi. ;)

PS:Klaudia zamierzasz dziś oglądać przedostatni?
Może jeszcze dzisiaj skuszę się na ten odcinek <szczerzy_sie>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 23, 2013, 14:19:08 »
Cytuj
Może i jest wredna, ale ta wredota u niej mi się podoba, może i pyskuje okej, ale Rafał też nie jest jej dłużny, co więcej niektóre potyczki sam zaczyna, jakby był nie wiadomo kim, a Baśce brakuje Marka po prostu i nie to, że ona się na nich wyżywa (przynajmniej ja tak tego nie odbieram) ona po prostu nie może zaakceptować nowej sytuacji.

Każdy tam ma problem z zaakceptowaniem nowej sytuacji. Zamienić szefa palanta na szefową "wyżej już szyi nie wyciągnę" to też jest sytuacja, którą jest ciężko zaakceptować  <tak> Dobrze zrobił Zawada, że zwrócił jej , delikatnie (sic!), uwagę  <ok>
To, że Baśce brakuje Marka to nie jest wina ani Rafała ani Julii...a Marka nie ma na komendzie na jego własne życzenie  <tak> Wszyscy się tak nad nim trzęsą jak nad jajkiem. Tymczasem on zawsze uważał, że dobrze robi i wręcz wszystkich opieprzał, że się wtrącają w jego życie  ::)
Biedna Basia z kolei przed dwie serie "zwodziła" Jacusia. No, zwłaszcza dopóki z Markiem była Natalia bo potem już radośnie poinformowała ...swojego..ekhmm....właściwie kogo?...że nic ich nie łączy, zupełnie nic  ::)


Cytuj
CBŚki fakt zaczynają nową pracę, w innym miejscu, tylko nie zapominajmy jak w pierwszym odcinku, w którym się pojawili to oni próbowali przejąć śledztwo, jak to oni nie dawali pracować Zuzi i Szczepanowi. ;)

Mieli ku temu podstawy, bo myśleli, że zabójstwo  Ireckiego miało związek z jego żoną. Nie zjawili się tam dla kaprysu. To nie jest powód do wiecznego czepiania się, tym bardziej, że rachunki zostały już w międzyczasie wyrównane (sam Grodzki ich już utemperował).

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 23, 2013, 14:27:21 »
To, że Baśce brakuje Marka to nie jest wina ani Rafała ani Julii...a Marka nie ma na komendzie na jego własne życzenie  <tak> Wszyscy się tak nad nim trzęsą jak nad jajkiem. Tymczasem on zawsze uważał, że dobrze robi i wręcz wszystkich opieprzał, że się wtrącają w jego życie  ::)
Fakt to nie jest wina CBŚków ale Baśka nadal nie może się z tym pogodzić, Grodzki załatwił, że Marek może wrócić on tymczasem przyniósł swoją rezygnację, spieprzył swoją karierę w policji na własne życzenie, ale Baśka to Baśka, zakochana w nim po uszy nie może przyzwyczaić się do obecności Rafała za jego biurkiem. I mnie to wcale nie dziwi bo ja będąc w jej sytuacji może i reagowałabym podobnie. ;)
W ogóle jak dla mnie to Marek powinien dostać taką szkołę życia jaką dała mu Natalia już dużo wcześniej, nie jest nie wiadomo kim (choć dla Baśki był najważniejszy)

Cytuj
CBŚki fakt zaczynają nową pracę, w innym miejscu, tylko nie zapominajmy jak w pierwszym odcinku, w którym się pojawili to oni próbowali przejąć śledztwo, jak to oni nie dawali pracować Zuzi i Szczepanowi. ;)
Mieli ku temu podstawy, bo myśleli, że zabójstwo  Ireckiego miało związek z jego żoną. Nie zjawili się tam dla kaprysu. To nie jest powód do wiecznego czepiania się, tym bardziej, że rachunki zostały już w międzyczasie wyrównane (sam Grodzki ich już utemperował).
Okej nie zjawili się dla kaprysu, ale od razu uważali, że to oni mają rację, później zresztą przychodzili odebrać im tą sprawę ponieważ twierdzili, że Stołeczna sobie nie radzi. Grodzki ich upomniał i przywrócił do porządku, ale jednak przed tym też nie zachowywali się fair.

W odcinku "Władza absolutna" przecież CBŚ odebrało Stołecznej sprawę (mimo, iż to ona została wezwana) ponieważ oni kiedyś tam prowadzili śledztwo w tej sprawie i to oni muszę przejąć i to oni rozwiążą tą zagadkę. Jejć jak ja się ucieszyłam kiedy do tego wszystkiego doszła Stołeczna a nie oni <mruga>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 23, 2013, 14:46:51 »
To ciekawe, bo Basia też jest ciągle przekonana, że to ona ma rację  :D Właściwie to Stołeczna prowadzi sprawy niekiedy na głębokiej peryferii (nie mam na myśli odcinków wyjazdowych). Wygląda na to, że jej terytorium jest bardzo szerokie... <mysli>
Julia i Rafał ratują ósmą serię. Zawada jest zmęczony, Baśka zajmuje się głównie tęsknieniem a Marek jest akurat na etapie: "nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha, nikt mi nie ufa" :o To wszystko się już przejadło. 

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 23, 2013, 15:05:40 »
Julia i Rafał ratują ósmą serię. Zawada jest zmęczony, Baśka zajmuje się głównie tęsknieniem a Marek jest akurat na etapie: "nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha, nikt mi nie ufa" :o To wszystko się już przejadło. 
Całego sezonu jeszcze nie obejrzałam ale myślę, że dzisiaj albo jutro skończę :) Ale to prawda dobrze, że pojawiła się Julia i Rafał, chociaż momentami brakowało mi tych Krymów z pierwszych sezonów, takiego Zawady, Baśki, Marka i genialnych teksów Szczepana, a w VIII sezonie tego już nie ma, Szczepana coraz mniej - a szkoda bo po naprawdę była świetna postać, Marka wcale nie pokazywali, a i sprawy policyjne nie były aż tak bardzo interesujące jak wcześniej.