Autor Wątek: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)  (Przeczytany 92867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 05, 2013, 22:44:39 »
Cytuj
Uwielbiam ich! Szczepana pokochałam od razu, do Zuzi musiałam się przekonać, ale uwielbiam ich razem!  <serduszko> Uwielbiam jak razem pracują, jak razem jeżdżą do akcji - są niesamowici!
A nie mówiłyśmy :D
Zuzia & Szczepan the best.

Klaudia wymiatasz z tempem... No to teraz seria V.
Diamenty Cichego ( nie wiem kto ten tytuł wymyślił, ale zawsze mam durne skojarzenia <haha> ) i słynne hasło "Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta" :D

A i z tej serii bardzo lubię odcinek "Świadek" zresztą wtedy wraca ktoś fajny :) Ucieszysz się Klaudia.
Gra 1 i Gra2 tez są dobre... Zwłaszcza lubię scenkę z końcówki Gry 2 :)
Egzamin czyli Zuzia i Szczepcio w akcji :D "prawdziwe psy"
Lubię też odcinki trójmiejskie i Obietnicę...
Za to końcówka tej serii jest niezwykle emocjonująca <boi_sie>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 05, 2013, 23:49:01 »
V seria jest lżejsza niż IV. Sprawy w serii IV są mroczne, cięższe - nie tylko Tryptyk, ale i "Opowiedz mi bajkę" czy "Poleska". Dodatkowo wszystko w zimowej scenerii i bez trójki w komplecie. W V sezonie jest lato i w ogóle jest dużo lekkich, fajnych, sympatycznych scen. Ech, nawet z Basią i Markiem - jak można było tego nie pociągnąć?  <papa>

A'propos IV serii - Barbara w "Dobranej parze" wygląda wyjątkowo pięknie. Nie wiem czy w tym pomarańczowym golfie jej do twarzy czy coś innego wpłynęło na taka aparycję?


Cytuj
Diamenty Cichego ( nie wiem kto ten tytuł wymyślił, ale zawsze mam durne skojarzenia <haha> )

Padłam  <hahaha> Podejrzewam, że te diamenty "Cichego" nie byłyby aż tak warte uwagi by tytułować nimi odcinek.
Tytuł jest bardzo adekwatny. To nawiązanie do klejnotów, które "Profesor" Więckiewicz zakopał w parku...
W "Diamentach..." jest genialna scena (naprawdę ktoś ma/miał  łeb nie od parady). "Cichy" się zastanawia co się stało z jego diamentami, oglądając z Krzysiem (który akurat był średnio zadowolony, co zrozumiałe) Koziołka Matołka, który, uwaga, wykopuje dół na plaży i wsypuje tam świecidełka, po czym dół zakopuje :D
Mistrzostwo  ;)

To co? Robimy coś czy co robimy czy nic nie robimy? :-)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2013, 09:50:30 wysłana przez Jean »

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 06, 2013, 11:23:53 »
"Diamenty Cichego" już się ładują ;D spokojnie dzisiaj powinnam obejrzeć tak z 5 odcinków, a może nawet i więcej <haha>

A i z tej serii bardzo lubię odcinek "Świadek" zresztą wtedy wraca ktoś fajny :) Ucieszysz się Klaudia.
Maaaaaaarta?  <serduszko> W takim razie dzisiaj muszę minimum obejrzeć do "Świadka" włącznie <haha> a ostatni odcinek ma tytuł "Ślub" czyżby to był ten Zawady i Marty?  <serduszka>

V seria jest lżejsza niż IV. Sprawy w serii IV są mroczne, cięższe - nie tylko Tryptyk, ale i "Opowiedz mi bajkę" czy "Poleska". Dodatkowo wszystko w zimowej scenerii i bez trójki w komplecie. W V sezonie jest lato i w ogóle jest dużo lekkich, fajnych, sympatycznych scen. Ech, nawet z Basią i Markiem - jak można było tego nie pociągnąć?  <papa>
IV seria jak dla mnie była najbardziej przerażająca <haha> Straszniejszy odcinek od Tryptyku to zdecydowanie "Poleska 16" mam nadzieję, że te widoki nie będą mi się śniły po nocach, a tak na serio to ta dwójka zginęła w najbardziej brutalny sposób, przez IV sezony nie było takiego zabójstwa, strzał w głowę, zadźganie nożem, zamrożenie, zakopanie żywcem (co też jest okropne, przerażające i w ogóle fuuuj) ale odcinanie głów <boi_sie> masakra.

A'propos IV serii - Barbara w "Dobranej parze" wygląda wyjątkowo pięknie. Nie wiem czy w tym pomarańczowym golfie jej do twarzy czy coś innego wpłynęło na taka aparycję?

A dla mnie nie wyglądała pięknie <haha> jakoś nie specjalnie przepadam za tą aktorką i może przez to miałam taki odbiór tego odcinka nie wiem. Mam tylko nadzieję, że już się nie pojawi.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 06, 2013, 15:37:59 »
Pięć obejrzeć chyba będziesz musiała...ale nie wiem czy się zatrzymasz :D

A'propos IV serii - Barbara w "Dobranej parze" wygląda wyjątkowo pięknie. Nie wiem czy w tym pomarańczowym golfie jej do twarzy czy coś innego wpłynęło na taka aparycję?

A dla mnie nie wyglądała pięknie <haha> jakoś nie specjalnie przepadam za tą aktorką i może przez to miałam taki odbiór tego odcinka nie wiem. Mam tylko nadzieję, że już się nie pojawi.

Barbara Storosz? Przykro mi, ale pojawia się w każdym już odcinku aż do końca serialu :D Tym samym pojawia się Magda  Schejbal:)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 06, 2013, 21:39:36 »
Niestety za wiele nie oglądałam, bo miałam inne sprawy ale jutro nadrobię :D

A'propos IV serii - Barbara w "Dobranej parze" wygląda wyjątkowo pięknie. Nie wiem czy w tym pomarańczowym golfie jej do twarzy czy coś innego wpłynęło na taka aparycję?

A dla mnie nie wyglądała pięknie <haha> jakoś nie specjalnie przepadam za tą aktorką i może przez to miałam taki odbiór tego odcinka nie wiem. Mam tylko nadzieję, że już się nie pojawi.

Barbara Storosz? Przykro mi, ale pojawia się w każdym już odcinku aż do końca serialu :D Tym samym pojawia się Magda  Schejbal:)
O matko, a mi się coś pochrzaniło, że Ty Jean pisałaś o tej blondynce co naciągała facetów <haha> Magdę Schejbal lubię, a Baśkę uwielbiam!  <serduszko> Także przepraszam za moją gafę.  <zawstydzony>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 07, 2013, 08:03:46 »
 :D
Zachodziłam w głowę z kim mogłaś pomylić. Tamta aktorka to Anna a jej postać miała na imię Dorota:-)
Gdzie już jesteś, w VI serii? ;D

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 07, 2013, 08:41:46 »
Cytuj
Padłam  <hahaha> Podejrzewam, że te diamenty "Cichego" nie byłyby aż tak warte uwagi by tytułować nimi odcinek.
Wiadomo... Niemniej kurcze... Musi się zawsze to durne skojarzenie plątać w tyłu głowy.  <rumieniec>  <smiech>

I racja odcinek jest bardzo dopracowany. Źli złoczyńcy są bardzo ciekawie zagrani i w ogóle taki oddech mafii można poczuć.  <tancze>

W Dobranej Parze to chyba Samusionek występowała... Też jej nie lubię... Taka blondi landrynkowata... I powiem szczerze, że za Dobraną Parą jako odcinkiem nie przepadam.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 07, 2013, 10:31:50 »
Zachodziłam w głowę z kim mogłaś pomylić. Tamta aktorka to Anna a jej postać miała na imię Dorota:-)
W Dobranej Parze to chyba Samusionek występowała... Też jej nie lubię... Taka blondi landrynkowata... I powiem szczerze, że za Dobraną Parą jako odcinkiem nie przepadam.
Tak tak Samusionek, a mi coś się ubzdurało, że jej postać miała na imię Barbara i jakoś tak wyszło  <zawstydzony> Ale ja również za tym odcinkiem nie przepadam, oglądałam bo oglądałam ale po za tym to nic, mogę nawet powiedzieć, że był to najgorszy jak dotąd odcinek.

Gdzie już jesteś, w VI serii? ;D
Już tak szybko nie oglądam <haha> skończyłam właśnie "Gra cz.1" ;D zaraz zabieram się za dwójkę. Myślę, że do wieczora jakoś przez V serię przebrnę. <szczerzy_sie>

"Diamenty Cichego" podobał mi się odcinek, podobała mi się ogólna fabuła ale nie podobał mi się Marek. Okej wiadomo w jakiej był sytuacji, jak to wszystko przeżywał, tylko Zawadę i Baśkę traktował jak wrogów, a to co powiedział do Baśki to przechodzi ludzkie pojęcie, jak można być takim chamem?

Baśka: Chce Ci pomóc, jestem Twoim przyjacielem.
Marek: Ja mam w dupie taką przyjaźń. No co tak przewracasz tymi oczami jak na mnie patrzysz? Co myślisz, że tego nie widzę?


dupek, dupek i jeszcze raz dupek!  <histeryk> Nie mówię, że miał paść jej w ramiona, ale nie musiał być taki opryskliwy w stosunku do niej, nie ma o co mieć do niej pretensji, bo ona mu nic złego nie zrobiła. I bardzo dobrze, że dostał w policzek od Adama, bo mam nadzieję, że to było za to jak potraktował Baśkę, a nie za tą samowolną akcję, przecież gdyby wtedy Zawada nie przyjechał to Marek pożegnałby się z życiem i z Krzysiem także. Czasem warto zaufać przyjaciołom.
Bardzo podobała mi się scena kiedy Marek trzyma Krzysia na rękach, naprawdę!  <rumieniec> Potem Basia go bierze i swoją drogą ona też ładnie z dzieckiem wygląda.  <rumieniec>

Szczepan i robienie sobie kanapki w samochodzie podczas obserwacji? <haha> no cóż było śmiesznie, ale spaprał sprawę, chociaż dzięki jego urokowi osobistemu można powiedzieć, że nic się nie stało. <haha>
iiiiii będę się powtarzała, ale Szczepan i Zuzia to ...  <serduszko>

W "Diamentach..." jest genialna scena (naprawdę ktoś ma/miał  łeb nie od parady). "Cichy" się zastanawia co się stało z jego diamentami, oglądając z Krzysiem (który akurat był średnio zadowolony, co zrozumiałe) Koziołka Matołka, który, uwaga, wykopuje dół na plaży i wsypuje tam świecidełka, po czym dół zakopuje :D
Mistrzostwo  ;)

To co? Robimy coś czy co robimy czy nic nie robimy? :-)
O tak genialna scena! <haha> A Krzyś wtedy nie był zamknięty w piwnicy? Cichy sam oglądał tego Koziołka Matołka a potem przyszedł ten jego powiedzmy, że kompan od brudnej roboty :D
Jean plus Pijemy coś, czy nie pijemy, czy co robimy? <haha>

"Amnezja" co chodzi o sprawę to ja do samego końca podejrzewałam Lipskiego, tego Włocha nie brałam pod uwagę a tutaj na koniec taka niespodzianka <haha> myślałam, że własnie to ten Lipski wypchnie żonę (był pijany i wiedział o jej romansie) a tutaj proszę kochanek zabija Lipską, jego ego tego nie wytrzymało? Nie rozumiem takich ludzi, okej byli razem, ale skoro ona wybrała męża no to heloł powinien dać jej spokój, odpuścić, pokazać, że ma klasę, a nie jeszcze wsiada za nią do kolejki i na dodatek ją zabija.
Bardzo było mi szkoda Marka kiedy to wyjeżdża Krzyś, kiedy siedział w samochodzie i powiedział Kocham Cię tatusiu to aż ścisnęło mi serce.  <serduszko> Nie rozumiem trochę postępowania Patrycji, czyżby już że tak powiem się nawróciła i jednak chce wychowywać Krzysia, jednak chce być dobrą matką? Czy to po prostu taka gra żeby tylko wywieźć dziecko do Stanów? Nie wiem, serio!

Basia: Jedzenie dla prawdziwych gliniarzy!  <serduszko>

Kocham Basię za ten tekst!  <rumieniec> Ogólnie uwielbiam Baśkę <haha> a jeszcze w scenach z Markiem to już w ogóle mioooodzio!

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 07, 2013, 13:21:53 »
Być może nie było Krzysia przy oglądaniu tej bajki. Nie upieram się, bo wszystko naprawdę pisze z pamięci a ta może zawsze zawieść:)
Tak czy owak, posunięcie z bajką to genialne posunięcie.  "Cichemu" i tak do głowy nie przyszło, że jego świecidełka mogą być zakopane choć z bajki się zaśmiewał.
Natomiast dokładnie pamiętam co Marek powiedział Baśce i od tamtej chwili już stosunku do niego nie zmieniłam. Po co on jej to powiedział? Przeszkadzało mu to wcześniej - mógł powiedzieć wcześniej. W ogóle mógł powiedzieć jedno zwykłe : "odwal się". Niepotrzebna ideologia.
A Patrycja? Patrycji chyba naprawdę na Krzysiu zależy. Naprawdę się przestraszyła i boi się, że to zawsze się może powtórzyć. Marek nie zmieni pracy, bo będzie nieszczęśliwy (przynajmniej na razie) a Krzyś zawsze się może stać kartą przetargową.   ;) Przynajmniej oboje z Markiem nie rozstali się w stanie permanentnej wojny.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 07, 2013, 13:29:14 »
Cichy podśmiewał się z bajki, ale głową nie ruszył jeżeli chodzi o ukrycie diamentów przez Profesora, a wystarczyło trochę pomyśleć ;D

To Marek później zmieni pracę? Ale mam nadzieję, że nie będzie w późniejszych odcinkach trwała wojna między nim a Patrycją? Bo ostatnio naprawdę zaczęło się między nimi układać, jeżeli chodzi o takie relacje przyjacielskie.

A i mam pytanko, gdzieś przy szukaniu zdjęć Marty i Zawady natknęłam się na wpis, że Marka ma zostać śmiertelnie postrzelona podczas własnego ślubu, proszę powiedzcie, że to nieprawda. :(

Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 07, 2013, 14:35:42 »
Sama zobaczysz,wiem że Katarzyna Herman jest zjawiskowa,taka nasza odpowiedź na Sophie Marcaeu.
Ja właśnie oglądam "Gra cz 2." i tak sobie patrzę a tu Violetta i pan Włodek :)

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 07, 2013, 16:27:57 »
Cytuj
A i mam pytanko, gdzieś przy szukaniu zdjęć Marty i Zawady natknęłam się na wpis, że Marka ma zostać śmiertelnie postrzelona podczas własnego ślubu, proszę powiedzcie, że to nieprawda. :(

Ty nei szukaj żadnych zdjęć ani spoilerków nununu ... Zobaczysz co się stanie.
Na razie skup się na tym co teraz oglądasz. I na pięknie miłości Marty i Adama.

Ja właściwie Kasię Herman lubię za dwie role. Właśnie Marty w Krymach i za rolę Karoliny w Magdzie M. To takie dwie fajne i sympatyczne postacie.

Cytuj
Cichy podśmiewał się z bajki, ale głową nie ruszył jeżeli chodzi o ukrycie diamentów przez Profesora, a wystarczyło trochę pomyśleć ;D
Właśnie... pomyśleć niestety Cichy to taki trochę debilek i miał z tym problem. :D Jednak profesor był dużo bardziej przebiegły.


Cytuj
"Diamenty Cichego" podobał mi się odcinek, podobała mi się ogólna fabuła ale nie podobał mi się Marek. Okej wiadomo w jakiej był sytuacji, jak to wszystko przeżywał, tylko Zawadę i Baśkę traktował jak wrogów, a to co powiedział do Baśki to przechodzi ludzkie pojęcie, jak można być takim chamem?
No ja tego wlaśnie nie odczytuję negatywnie. Oczywiście nie musiał używać tak ostrych słów, ale go rozumiem. I w sumie dobrze że jej to wykrzyczał, bo ciągle tylko "przyjaźń" "przyjaźń" jak wiadomo, że to wcale nie przyjaźń tylko coś więcej. Moim zdaniem idiota po prostu bał się angażować w coś z kimś z pracy i dlatego udawał, że nie widzi, nie słyszy, nie czuje aż w końcu wtedy wybuchnął... On po prostu nie mówi, że ma ją w dupie tylko w dupie to że nazywa to przyjaźnią jak to coś więcej :P
A od Zawady dostał słusznie w ryja. Ale nawet nie o Baśkę chodzi, tylko o całokształt. Bo zachował się jak typowy szczeniak. Bardzo lubię tę scenę tak swoją drogą. Widać, że Zawada Marka i Baśkę jak swoje dzieci trochę traktuje :P
 Rozumiem porwali mu dziecko, ale nie można aż tak siebie narażać. Zwłaszcza, że potem przy Natalii zachowa się zupełnie tak samo.

Cytuj
To Marek później zmieni pracę? Ale mam nadzieję, że nie będzie w późniejszych odcinkach trwała wojna między nim a Patrycją? Bo ostatnio naprawdę zaczęło się między nimi układać, jeżeli chodzi o takie relacje przyjacielskie.
Zmieni, ale to już nie będzie miało nic wspólnego z Patrycją.
Patrycja po Diamentach Cichego zrozumiała czym jest macierzyństwo i teraz będzie się dobrze opiekować Krzysiem. A i z Markiem będzie kontakt poprawny chociaż nie wiem czy już na tym jesteś... Wyjadą do Stanów i Marek to zrozumie (chociaż pocierpi z deka) a ona nie będzie utrudniała kontaktów czy cuś.
No i chyba w tym sezonie jest ładna scena między Basią a Markiem z papeterią... <mysli> <serce>

Cytuj
Basia: Jedzenie dla prawdziwych gliniarzy!  <serduszko>
<serduszko>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 07, 2013, 16:38:42 »
"Gra cz. 1 i 2" co za psychopata z tego fotografa  <olaboga> kiedy tylko widziałam tą jego twarz to od razu aż ciarki mi się na rękach pojawiały, przerażający był. Biedna Zuzia, miałam wrażenie, że jak Zawada powiedział o tej krótkofalówce i jak kłapnęły drzwi to myślała, że ją zostawili, że poszli (a tu proszę to był podstęp, jak zwykle zresztą <haha>) I bardzo dobrze, że Baśka przyszła na czas, w ogóle strasznie podobał mi się ten moment kiedy strzela, potem takim obojętnym głosem pyta czy żyje <haha>  widać, że teraz strzał nie stanowi dla niej problemu, już nie jest takim wystraszonym kurczakiem tylko potrafi działać i dobrze sobie radzi nie tylko w układaniu dokumentów <haha> i potem przytulasek Adama i Baśki - uroczo!  <serduszko> Bardzo podoba mi się ich relacja, taka już prawdziwie przyjacielska. ;)

"Świadek" a to chyba będzie mój ukochany odcinek  <rumieniec> nareszcie pojawiła się Marta - cudownie! Mam nadzieję, że wyczytałam jakieś brednie w necie i że scenarzyści nie spieprzą takiej miłości, ale po nich można się wszystkiego spodziewać. Ale wracając do fabuły to bardzo mi się podobała ta cała akcja z uciekaniem, potem wyjazd z Zawadą, a jeszcze wcześniej telefon od policjanta z pogróżkami, jak to dobrze, że był Zawada cały czas przy niej  <rumieniec> i nawet było buziaczkowanie i chyba coś więcej  <zawstydzony> nawet pokazali pośladki Adama <haha>
Uciekanie pod rzeką też było ciekawe, nie mogłam zrozumieć po co on potem wraca tam, a tu proszę chciał się pozbyć kilku przeciwników i tutaj wielkie brawa należą się za efekty specjalne, widok palących się facetów był naprawdę mega! Potem ponowna ucieczka Zawady, myślałam, że będzie mocno poparzony bo przecież jakby nie patrzeć to ognień go dosięgnął i kiedy już wydawałoby się, że jest wszystko dobrze, pojawia się szef gangu i mierzy pistoletem do Pawła, na szczęście Baśka i Szczepan pojawili się w odpowiednim momencie  <rumieniec> tylko nie przyuważyłam kto strzelił <haha>

Cytuj
A i mam pytanko, gdzieś przy szukaniu zdjęć Marty i Zawady natknęłam się na wpis, że Marka ma zostać śmiertelnie postrzelona podczas własnego ślubu, proszę powiedzcie, że to nieprawda. :(
Ty nei szukaj żadnych zdjęć ani spoilerków nununu ... Zobaczysz co się stanie.
Na razie skup się na tym co teraz oglądasz. I na pięknie miłości Marty i Adama.

Ja właściwie Kasię Herman lubię za dwie role. Właśnie Marty w Krymach i za rolę Karoliny w Magdzie M. To takie dwie fajne i sympatyczne postacie.
Tak, tak ja też uwielbiam Kasię za te obydwie role  <rumieniec> była w nich niesamowita!
Jak mi scenarzyści rozpierniczą tą miłość to cholercia na poważnie zastanowię się czy dalej oglądać <haha> wystarczy, że tak motają między Baśką a Markiem, chociaż tu powinno być okej tak dla równowagi, a nie tylko pojawienie się na kilka odcinków a potem ...

Cytuj
Cichy podśmiewał się z bajki, ale głową nie ruszył jeżeli chodzi o ukrycie diamentów przez Profesora, a wystarczyło trochę pomyśleć ;D
Właśnie... pomyśleć niestety Cichy to taki trochę debilek i miał z tym problem. :D Jednak profesor był dużo bardziej przebiegły.
O tak! Profesor od samego początku miał głowę na karku, wiedział co zrobić z diamentami, żeby nikt ich nie znalazł, chociaż i Marek przez chwilę miał głowę na karku kiedy podrzucił mu GPS'a bo inaczej mógłby już ich nie znaleźć.

On po prostu nie mówi, że ma ją w dupie tylko w dupie to że nazywa to przyjaźnią jak to coś więcej :P
A od Zawady dostał słusznie w ryja. Ale nawet nie o Baśkę chodzi, tylko o całokształt. Bo zachował się jak typowy szczeniak. Bardzo lubię tę scenę tak swoją drogą. Widać, że Zawada Marka i Baśkę jak swoje dzieci trochę traktuje :P
Rozumiem porwali mu dziecko, ale nie można aż tak siebie narażać. Zwłaszcza, że potem przy Natalii zachowa się zupełnie tak samo.
Marek wtedy to w ogóle miał wszystko w dupie i liczył się tylko Krzyś, szkoda, że nie widział, że pozostali chcieli mu pomóc, że też się martwili, no ale oczywiście on wolał wykrzyczeć to co wykrzyczał do baśki niż powiedzieć, że jest mu ciężko, że potrzebuje wsparcia. Ale oczywiście najlepiej jest atakować.
Tak, tak, tak! Zawada traktuje je jak swoje dzieci, martwi się o nie, troszczy, pomaga ogólnie bardzo fajna relacja ich łączy!  <serduszko>
Kiedy pojawia się Natalia?


Zmieni, ale to już nie będzie miało nic wspólnego z Patrycją.
Patrycja po Diamentach Cichego zrozumiała czym jest macierzyństwo i teraz będzie się dobrze opiekować Krzysiem. A i z Markiem będzie kontakt poprawny chociaż nie wiem czy już na tym jesteś... Wyjadą do Stanów i Marek to zrozumie (chociaż pocierpi z deka) a ona nie będzie utrudniała kontaktów czy cuś.
Tak, już jestem po wyjeździe Krzysia, po tym jak Markowi jest ciężko, jak jest przy nim Baśka, mimo tego co jej powiedział. ;)
Ale wcale nie podoba mi się to, ze zmieni pracę, ostatnio coraz więcej rzeczy mi się tutaj nie podoba <haha> coż to się dzieje ze mną.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 07, 2013, 17:15:01 »
Cytuj
Tak, już jestem po wyjeździe Krzysia, po tym jak Markowi jest ciężko, jak jest przy nim Baśka, mimo tego co jej powiedział. ;)
Baśka kocha, więc mimo wszystko trwa a Mareczek no to Mareczek. :D Łoś. :D Ale i tak go lubię. Jak dla mnie to on się boi związku z kimś poważnego i dlatego zamiast z Baśką, to wybiera jakieś suki za przeproszeniem.
Cytuj
Ale wcale nie podoba mi się to, ze zmieni pracę, ostatnio coraz więcej rzeczy mi się tutaj nie podoba <haha> coż to się dzieje ze mną.
I ci się sporo rzeczy jeszcze nie spodoba. :P Od 6 serii był niestety coraz większy konflikt z TVNem i scenarzyści z biura producenta mieli związane ręce i to niestety odbiło się na jakości scenariuszy i odcinków jako takich. Zwlaszcza, że z 8 serią wyszło jak wyszło i część odcinków jest dziwaczna.
No ale nie jest tragicznie. Mnie się podobało mimo wszystko.  Chociaż na parę spraw biadolę. Bo jak sprawy kryminalne super tak no prywatę przekombinowali.

Cytuj
Gra cz. 1 i 2" co za psychopata z tego fotografa  <olaboga> kiedy tylko widziałam tą jego twarz to od razu aż ciarki mi się na rękach pojawiały, przerażający był. Biedna Zuzia, miałam wrażenie, że jak Zawada powiedział o tej krótkofalówce i jak kłapnęły drzwi to myślała, że ją zostawili, że poszli (a tu proszę to był podstęp, jak zwykle zresztą <haha>) I bardzo dobrze, że Baśka przyszła na czas, w ogóle strasznie podobał mi się ten moment kiedy strzela, potem takim obojętnym głosem pyta czy żyje <haha>  widać, że teraz strzał nie stanowi dla niej problemu, już nie jest takim wystraszonym kurczakiem tylko potrafi działać i dobrze sobie radzi nie tylko w układaniu dokumentów <haha> i potem przytulasek Adama i Baśki - uroczo!  <serduszko> Bardzo podoba mi się ich relacja, taka już prawdziwie przyjacielska. ;)
Ogromny psychopata i to ciało w lodówce czy gdzie on trzymał... Brrrrrrrrrrrrrrr
Ale fantastycznie poprowadzone odcinki. Bardzo bałam się o Zuzie. Uwielbiam ostatnią scenę jak sobie siedzą gromadnie na komisariacie i każdy po łyku pije wódeczki a potem idą wspólnie odreagować. Taka prawdziwa paczka przyjaciół. I to Szczepanowe "przepraszam, że Cię nie upilnowałem" :D
I na koniec scenka z papeterią <serce>

- Marek...
- Co?
- Mam coś dla Ciebie.
- A co to?
- A prezent.
- Dla mnie?
- Mhm...
- Papeteria?
- A po co to?
- Żebyś pisał
- Do Ciebie?
- taa też... Do Krzysia
- Ale on nie umie czytać...
- Mama mu przeczyta....

Po czym obejmują się i wychodzą...  <serce>

A i tam jest jeszcze w Grze 2 super scena jak siedzi Baśka z Markiem w aucie i Marek z Małgosią jakąś przez radio się kontaktuje i sobie słodzą wzajemnie, żeby ona mu szybko adres podała jakiś, potem Baśka ich rozmowę kwituje:
- Mareczkuu... uhuhu, Małgosiu...
- No co?
- No to mój drogi Mareczku jedźmy. Ino chyżo!
- No i co  się dziwisz?

W ogóle obejrzałam sobie ten odcinek i ja chyba jednak nie mogę spokojnie tego serialu oglądać... Moje małe kochane pomieszczenia komendowe na Grażyny... Ech ech ech ... Sporo wspomnień stamtąd.
Cytuj
Kiedy pojawia się Natalia?
Ostatni odcinek 6 serii bodajże. W odcinku "Na planie".

Cytuj
Marek wtedy to w ogóle miał wszystko w dupie i liczył się tylko Krzyś, szkoda, że nie widział, że pozostali chcieli mu pomóc, że też się martwili, no ale oczywiście on wolał wykrzyczeć to co wykrzyczał do baśki niż powiedzieć, że jest mu ciężko, że potrzebuje wsparcia. Ale oczywiście najlepiej jest atakować.
A znasz faceta, który poprosi o pomoc  tudzież przyzna się, że mu ciężko, źle itp. Robi to poniekąd w Grze2 zmuszony przez Baśkę..., ale ja osobiście nie znam faceta, który sam z sibie powiedziałby co mu dolega.
A agresją niestety najłatwiej zareagować i to też dla panów baaardzo typowe. O każdą najmniejszą pierdołę lepiej się wydrzeć zamiast powiedzieć spokojnie. :P Przerabiam to od 26 lat z moim tatą, braćmi... takie nerwusy  z nich.  <smiech> Tak więc no... może ja dlatego go rozumiem, że tak palnął... skoro mam takich łosi wkoło siebie. :D

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 07, 2013, 17:50:56 »
Akurat miłość Marty i Zawady nie zostaje spieprzona. Ona jest piękna od początku do końca. Jest spełniona, dojrzała i opiera się na deklaracjach - nie tylko na przekomarzankach  <ok> :D Tudzież domysłach.
Uwierz, Klaudia, że będzie na co popatrzeć.  <tak>