Autor Wątek: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)  (Przeczytany 92859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:05:00 »
Cytuj
Baśka martwiła się o Adama, kiedy ten leżał w szpitalu i była przy nim cały czas, a teraz Adam martwił się o Baśkę kiedy sama ze Szczepanem pojechała do Krakowa, jakoś strasznie mi brakuje tej naszej trójki, okej jest Baśka, jest Adam i jest fajnie, ale jednak jak wszystkie albo większość spraw rozwiązywali we trójkę to było tak jakoś lepiej, jakoś zdecydowanie wtedy wolałam oglądać te odcinki.

Marek musi odkryć, że dobro Krzysia nie zależy od tego, czy matka i ojciec będą żyli pod jednym dachem. To nie wystarczy. Aby zapewnić szczęście synowi, szczęśliwi muszą być rodzice. Nie sfrustrowany ojciec zamknięty w czerech ścianach domu i sklepu, sprzedający artykuły na których się nie zna, ale ojciec, który potrzebuje adrenaliny związanej z pogonią za przestępcą.
Na szczęście Brodecki dość szybko dojdzie do takich wniosków <szczerzy_sie>

Cytuj
Swoją drogą ta Zuzia długo będzie się pojawiała? Bo jakoś nie za specjalnie ją polubiłam, kurcze. :(

Zuzia dołącza do ekipy na stałe i dobrze, bo jest sympatyczną, bardzo empatyczną dziewuszką, którą polubią wszyscy <szczerzy_sie>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:22:51 »
Dokładnie El, rodzice muszą być szczęśliwi, żeby dziecko mogło być szczęśliwe. Markowi satysfakcję dawała praca w policji, miał adrenalinę, robił to co lubi, to na czym się zna i był zadowolony, a widać, że na pracy w sklepie za grosz się nie nadaje, widać jaki chodzi przygnębiony i smutny. Przez Patrycję odsuwa się od przyjaciół, odsuwa się od ludzi, których lubi, szanuje i którzy jak trzeba to stanął za nim murem, a nie wiem czy tak postąpiłaby Patrycja.
Cytuj
Swoją drogą ta Zuzia długo będzie się pojawiała? Bo jakoś nie za specjalnie ją polubiłam, kurcze. :(
Zuzia dołącza do ekipy na stałe i dobrze, bo jest sympatyczną, bardzo empatyczną dziewuszką, którą polubią wszyscy <szczerzy_sie>
To widzę, że tylko mi się nie spodobała <haha> ale szkoooda, wielka szkoda, że dołącza na stałe, byle tylko nie pojawiała się za często ;D

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:33:46 »
Zuza zostaje do końca serialu i pojawia się dość często, wraz ze Szczepanem, z którym stanowić będą fajną parę. Na pewno ją Klaudia polubisz - to tylko takie pierwsze wrażenie, bo pojawia się ktoś nowy...i po co tu ona?
Jeszcze przyjdzie dzień  a będziesz ją wychwalać, uwierz ;D
Mnie też Zuza irytowała przez dwa odcinki - nie wiedziałam jeszcze, że pojawia się Agnieszka.  :P

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:34:15 »
Dokładnie El, rodzice muszą być szczęśliwi, żeby dziecko mogło być szczęśliwe. Markowi satysfakcję dawała praca w policji, miał adrenalinę, robił to co lubi, to na czym się zna i był zadowolony, a widać, że na pracy w sklepie za grosz się nie nadaje, widać jaki chodzi przygnębiony i smutny. Przez Patrycję odsuwa się od przyjaciół, odsuwa się od ludzi, których lubi, szanuje i którzy jak trzeba to stanął za nim murem, a nie wiem czy tak postąpiłaby Patrycja.

A Patrycja doskonale widzi, co się z Markiem dzieje i zamiast mu pomóc, to jeszcze fochy stroi, od przyjaciół go izoluje. Jest tak wredna, że aż mnie od niej odrzucało. Po rękach powinna go całować, że po takim numerze, jaki mu wywinęła po urodzeniu Krzysia on jeszcze ją przyjął. Wróciła i jeszcze warunki stawia ::)

A ja jestem pewna, że Zuzię jeszcze polubisz ;D
Chyba zareagowałaś na nią tak jak Baśka <szczerzy_sie> Pojawia się nowa i to na dodatek jako zastępstwo za jednego z przyjaciół, który - masz nadzieję - wróci. Jednak Baśka też szybko zdanie zmieniła i nie tylko nie straciła przyjaciela ale przyjaciółkę zyskała ;D
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:37:44 »
A to Marek już nie wróci do nich? Nie będzie już z nimi pracował?
Dziwię się, że Marek jest z tą całą Patrycją, że jej wybaczył, ja rozumiem, że wszystko dla dobra Krzysia, że dziecko powinno mieć pełną i szczęśliwą rodzinę, no ale bez przesady. Patrycja chce go mieć tylko dla siebie i najlepiej żeby jeszcze robił to co ona chce. Kurcze, sama mogłaby zacząć pracować a nie tylko dowalać Markowi, że świeci za niego oczami przy bracie, że powinien jej być wdzięczny. Jak jej nie było to wszystko jakoś ładnie, pięknie się układało, a tylko ona się pojawiła już są same problemy.

Jak na razie to Zuzia pojawiła się w odcinku "Samobójcy" i no nie przypadła mi do gustu, być może się to zmieni. Podobała mi się za to ta Olga a w duecie ze Szczepanem to już w ogóle miodzio!  <serduszko>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:42:59 »
Marek wróci, tylko Baśka myślała, że Zuzka to takie zastępstwo. Brodecki oprzytomnieje (bo się przejedzie na fałszywkach, które zainkasował za sprzedany sprzęt <haha> a blondi jeszcze na niego wsiadła za to "gapiostwo"), wróci a Zuzia zostanie już <usmiech>

A mnie Zuza nie irytowała. Raczej Baśka, która była zbyt opryskliwa na nią w tych pierwszych odcinkach. Sama miała swój 'pierwszy" raz i powinna wiedzieć, co się czuje, gdy "starzy" patrzą na ciebie krzywo, nieufnie. I nie usprawiedliwia ją tęsknota za Markiem. Zuzia (Ostrowska jej było?) nic jej nie zrobiła.

Jak na razie to Zuzia pojawiła się w odcinku "Samobójcy" i no nie przypadła mi do gustu, być może się to zmieni. Podobała mi się za to ta Olga a w duecie ze Szczepanem to już w ogóle miodzio!  <serduszko>

Ale Zuza w duecie ze Szczepanem na Mazurach to już w ogóle cud, miód i orzeszki <jezyk>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:49:26 »
O już obejrzałam "Powrót" i Marek wraca <hura> bardzo się cieszę, że już nie będzie siedział w tym sklepie tylko będzie jak za dawnych czasów. Jeszcze Patrycja ma czelność pytać jakim on jest ojcem, a później jaka była obruszona kiedy wypomniał jej wyjazd do Stanów, kiedy sam został z dzieckiem, bo ona nie była gotowa na macierzyństwo, to jeszcze Patrycja śmie mówić, że on jest podły, no kurde, co za baba. Niech znika jak najszybciej bo normalnie nie zniosę jej dłużej.

Baśka myślała, że Zuzia przyszła na miejsce Marka i może dlatego tak reagowała? Ona jako jedyna była przeciwna odejściu Marka, nie godziła się na to i nie chciała się zgodzić, a później widzi Zuzię i to jeszcze przy biurku Marka, może jakieś sentymenty wzięły górę? Może cały czas liczyła, że on wróci i chciała żeby to miejsce na niego czekało.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:50:22 »
Cytuj
A mnie Zuza nie irytowała. Raczej Baśka, która była zbyt opryskliwa na nią w tych pierwszych odcinkach. Sama miała swój 'pierwszy" raz i powinna wiedzieć, co się czuje, gdy "starzy" patrzą na ciebie krzywo, nieufnie. I nie usprawiedliwia ją tęsknota za Markiem. Zuzia (Ostrowska jej było?) nic jej nie zrobiła.

Ale to nie do końca był Zuzi "pierwszy raz" - przecież pracowała już z Markiem i Adamem, pracowała w kryminalnej - jest o tym mowa, kiedy Adam przedstawia Zuzę Baśce.  Teoretycznie Zuza wie więcej o tej robocie niż Baśka ;) No ale Barbara to podkomisarz  ;)
Tutaj mnie jeszcze Baśka z traktowaniem z  góry nie wkurzała, dużo gorzej było z CBŚ. Aż jej Rafał powiedział, że "spięcia z nią to są zadania specjalne" ::)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:55:41 »
Jak na razie to Zuzia pojawiła się w odcinku "Samobójcy" i no nie przypadła mi do gustu, być może się to zmieni. Podobała mi się za to ta Olga a w duecie ze Szczepanem to już w ogóle miodzio!  <serduszko>

Ale Zuza w duecie ze Szczepanem na Mazurach to już w ogóle cud, miód i orzeszki <jezyk>
oooo? To będą jakieś takie sceny? :D A w którym sezonie mniej więcej? ;)

Baśka nie patrzyła na Zuzię z wyższością, tylko nie podobało jej się to, że ledwo co odszedł Marek a już pojawia się jakieś zastępstwo, już pojawia się ktoś kto poniekąd zajmie jego miejsce i to Baśkę najbardziej wkurzało a jednocześnie bolało. Przecież wiadomo, że już ona coś czuje do Marka, teraz tylko czekam, żeby i on jakoś inaczej zaczął patrzeć na Baśkę i żeby coś między nimi zaczęło się rodzić.  <rumieniec>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 04, 2013, 15:00:13 »
Chyba źle się wyraziłam - chodziło mi raczej o to, że Baśka była już w tym zespole na dzień dzisiejszy i jakieś tam prawo "starszyzny" sobie uzurpowała.

Cytuj
Tutaj mnie jeszcze Baśka z traktowaniem z  góry nie wkurzała, dużo gorzej było z CBŚ. Aż jej Rafał powiedział, że "spięcia z nią to są zadania specjalne" ::)

Mnie trochę raziło, ale na szczęście szybko zdanie zmieniła (pewnie fakt powrotu Brodeckiego jakoś tu zadziałał).
A z cebeśkami to faktycznie przeginała.

Cytuj
Baśka nie patrzyła na Zuzię z wyższością, tylko nie podobało jej się to, że ledwo co odszedł Marek a już pojawia się jakieś zastępstwo, już pojawia się ktoś kto poniekąd zajmie jego miejsce i to Baśkę najbardziej wkurzało a jednocześnie bolało.

Ale to nie wina Zuzi, że taki dostała przydział. Poza tym wcale nie była na zastępstwo. Miejsce na Marka czekało, bo jakoś nikt nie wierzył, że on tak na dłuższą metę w tym sklepie będzie siedział. Baśka to sobie wyimaginowała. A gdyby Marek nie wrócił, to co ona miała zamiar te flamastry do emerytury układać, a biurko płotkiem ogrodzić i jako pomnik po kumplu traktować? Rąk do pracy brakowało, trzeba było kogoś dosłać.

Jak na razie to Zuzia pojawiła się w odcinku "Samobójcy" i no nie przypadła mi do gustu, być może się to zmieni. Podobała mi się za to ta Olga a w duecie ze Szczepanem to już w ogóle miodzio!  <serduszko>

Ale Zuza w duecie ze Szczepanem na Mazurach to już w ogóle cud, miód i orzeszki <jezyk>
oooo? To będą jakieś takie sceny? :D A w którym sezonie mniej więcej? ;)

W którym to ja ci nie powiem, aż takiej pamięci to ja nie mam. To nie tylko parę scen, ale cały odcinek będzie ich <szczerzy_sie>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 04, 2013, 15:42:23 »
Jak na razie to Zuzia pojawiła się w odcinku "Samobójcy" i no nie przypadła mi do gustu, być może się to zmieni. Podobała mi się za to ta Olga a w duecie ze Szczepanem to już w ogóle miodzio!  <serduszko>

Ale Zuza w duecie ze Szczepanem na Mazurach to już w ogóle cud, miód i orzeszki <jezyk>
oooo? To będą jakieś takie sceny? :D A w którym sezonie mniej więcej? ;)

W którym to ja ci nie powiem, aż takiej pamięci to ja nie mam. To nie tylko parę scen, ale cały odcinek będzie ich <szczerzy_sie>

W 5. Zuzia i Szczepan będą się przygotowywać do egzaminu do szkoły oficerskiej ;D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 04, 2013, 17:03:28 »
No to już niedługo będę miała Zuzie i Szczepana <haha>

Baśka powiedzmy, że jest zauroczona Markiem, ba nawet skrycie się w nim podkochuje i stąd ta niechęć do Zuzi, na pierwszy rzut oka wyglądało, że ona właśnie przyszła na miejsce Marka, co oczywiście Baśce się nie podobało.
Ale ten przytulas Baśki i Adama później bardzo mi się podobał!  <serduszko>

Ale z tej Patrycji ... wywiozła gdzieś Krzysia, czy jak?

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 04, 2013, 19:58:28 »
Skończyłaś 3 serię? <skacze>
Zaraz na początku 4 poznasz odpowiedz w temacie Patrycji i jej głupich pomysłów. Głupich jak głupich, raczej wyrachowanych i perfidnych. Przecież ten jej kochaś nie wziął się z dnia na dzień...czyli przez kilka dni odkąd Marek wrócił do policji.  ::)
Jak Ci się widzi współpraca Zuzi i Szczepana (pana komisarza :D)?

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 04, 2013, 20:59:04 »
Cytuj
To widzę, że tylko mi się nie spodobała <haha> ale szkoooda, wielka szkoda, że dołącza na stałe, byle tylko nie pojawiała się za często ;D

Polubisz ją. :D Zuzia na początku wydaje się, ze wkracza jakaś tam na ich terytorium i się panoszy, ale potem okazuje się, ze to naprawdę fajna osoba i w ogóle pozycji Basi nie zagraża. Po prostu Baśka zareagowała jak rasowa kobieta. Nie lubi jak inna wchodzi na jej terytorium.  <smiech>
No i ze Szczepanem stanowią duet idealny... Nawet przy nich muchy ożywają w środku zimy. :D
Cytuj
Zaraz na początku 4 poznasz odpowiedz w temacie Patrycji i jej głupich pomysłów. Głupich jak głupich, raczej wyrachowanych i perfidnych. Przecież ten jej kochaś nie wziął się z dnia na dzień...czyli przez kilka dni odkąd Marek wrócił do policji.  ::)
Taaa właśnie... Poza tym to co zrobiła Markowi po raz kolejny go zdradzając było perfidne. Takie baby powinni na Sybir wysyłać. :/
No i tak na początku 4 sezonu wyjaśni się co i jak.
Nawet Marek chyba będzie jej szukał i pojedzie za nią i Krzysiem czy coś a tymczasem reszta szajki rusza..... tada tada tadaaaam na ŚLĄSK.

I moje ukochane 3 odcinki już niebawem. Jestem bardzo ciekawa jak Klaudia odbierzesz "Misję Śląską"
Mój kochany przerażający Grabarz, mrożące krew w żyłach sceny z Baśką, przyprawiająca o dreszcze muzyka Erica Satie i sympatyczna geara Śląska oraz komisarz grany przez Respondka... i gołębnik :D
Mniam mniam mniam.... Thrillerek jak się patrzy :D
A no i życiowa rola zefirka.  <smiech>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 04, 2013, 21:24:52 »
Tak Jean skończyłam III serię i już kilka odcinków obejrzałam z IV. Wcześniej jakoś opisywałam chociaż pokrótce każdy odcinek, więc i tym razem tak zrobię <haha> może Was nie zanudzę swoimi wypocinami. <szczerzy_sie> Mam jakieś szybkie tempo w oglądaniu, już zaczynam się zastanawiać co będę oglądała później <haha>

Cytuj
To widzę, że tylko mi się nie spodobała <haha> ale szkoooda, wielka szkoda, że dołącza na stałe, byle tylko nie pojawiała się za często ;D

Polubisz ją. :D Zuzia na początku wydaje się, ze wkracza jakaś tam na ich terytorium i się panoszy, ale potem okazuje się, ze to naprawdę fajna osoba i w ogóle pozycji Basi nie zagraża. Po prostu Baśka zareagowała jak rasowa kobieta. Nie lubi jak inna wchodzi na jej terytorium.  <smiech>
No i ze Szczepanem stanowią duet idealny... Nawet przy nich muchy ożywają w środku zimy. :D
Już ją polubiłam ;D a ze Szczepanem wygląda suuuper!  <serduszko> Już teraz każdy ma swoją połówkę w pracy, Marek ma Basię, Basia ma Marka, Szczepan ma Zuzię, Zuzia ma Szczepana <haha> Uroczo! ;D

"Powrót" dużo Marka co oczywiście na plus!  <rumieniec> Kurcze jak sprzedał ten telewizor to był taaaki szczęśliwy, a później ... no cóż skąd mógł wiedzieć, że to fałszywki? Od początku widać było, że facet kompletnie się do tej roboty nie nadaje, co innego do ścigania przestępców - tam jest świetny!  <serduszko> To jeszcze jego ta pożal się Boże ukochana dziewczyna, która pewnie od samego początku przyprawiała mu rogi, no bo przecież ją trzeba się zajmować, ona nie może zostawać sama - no to znalazła sobie kochasia, który wypełniał jej wolny czas i zajmował się nią kiedy Marek pracował, kiedy robił coś co kocha, coś co sprawiało mu radość. Przez kilka dni kiedy nie pracował w załodze Adama nie zapomniał jak to się robi, wydostał się z tego potrzasku, poradził sobie i Patrycja zamiast go wspierać, zamiast być przy nim to jeszcze na każdym kroku robi awantury. Zastanawiam się po co ona tak naprawdę wróciła? Przecież gdyby kochała Marka to nigdy nie kazałaby mu wybierać, nigdy nie powiedziałaby, że jeżeli wróci do policji to z nimi koniec, no bez przesady!  <olaboga>

Dalej był "Hip hop" i nareszcie całkowity powrót Marka  <serduszka> cała sprawa z tymi raperami była dosyć ciekawa, chociaż ja jednak bardziej skupiłam się na Marku, byłam taka szczęśliwa jak wrócił, że nawet sobie nie wyobrażacie <haha> chyba cieszyłam się z tego tak samo jak Baśka. ;D No ale wracając do tej flądry to wywiozła Krzysia z tym swoim kochasiem i co jej to da? Nie było jej przez cały rok, nie widziała jak chłopczyk rośnie, nie zmieniała mu pieluch, nie widziała jak stawia pierwsze kroki więc co z niej za matka? Teraz nagle wróciła po roku bo co? Bo tak jej było wygodnie? Bo nagle zdała sobie sprawę, że ma dziecko? Jak w ogóle śmie wywozić gdzieś Krzysia, zabierać mu ojca, który go nie zostawił, który był z nim cały czas (kiedy oczywiście tylko mógł)  <nie_slucha>

"Dziewczyna z bagażnika" bardzo poruszył mnie ten odcinek. Nie morderstwo tego chłopca, ale widok tych przerażonych dzieci ścisnął mi serce. Nie rozumiem jak można być takim okrutnym i krzywdzić niewinne dzieci, które nikomu nic złego nie zrobiły. Znowu genialny Zawada!  <rumieniec> Wpadł na końcu w potrzask ale na szczęście pomoc zjawiła się w odpowiednim momencie.
Basia podejrzewająca, że jest w ciąży? <haha> Ja nawet nie wiedziałam, że ona spała z Leszkiem, no no no ;D jeżeli chodzi o Zuzię to już pomału się do niej przekonuję, może na początku byłam bardzo sceptycznie do niej nastawiona, jak Baśka, ale teraz wydaje się całkiem w porządku. ;D

"Pierwszy śnieg" okej pojawiła się jakaś Agnieszka i to o niej Jean wcześniej pisałaś? Czy to jeszcze jakaś inna ma się pojawić? Cała akcja z aresztowaniem była spoko, a ten Profesor od początku był jakiś dziwny, że to niby bał się Cichego - jasne. Kolejny plus dla Zawady za uratowanie Agnieszki, chociaż mi bardziej podobała się Baśka <haha> w ogóle już całkiem fajnie wygląda z pistoletem, widać, że ta praca coraz bardziej jej się podoba i coraz lepiej tam pasuje i co najważniejsze coraz lepiej sobie radzi. <szczerzy_sie>

I teraz "Misja Śląska" czyli kolejno "Grabarz", "Wampir", "Strefa mroku" pojawienie się starego Zawady na plus i to duży, brak Marka natomiast na minus - no czyli się wyrównało <haha> cała sytuacja z Grabarzem, a wcześniej z Wampirem to no cóż ciekawa, nie powiem. Chociaż zdecydowanie wolę jak jedna sprawa dotyczy jednego odcinka, a nie trzech. Okej ten ostatni, trzeci był fajnie napisany, nie powiem ale jednak mogli to skrócić chociaż do dwóch odcinków. ;) Ale już nie marudzę <haha> pomysł z zakopywaniem żywych kobiet - ciekawy. Pomysł z powiązaniem z matką również ciekawy. Muzyka genialna!  <serduszko> Ale z tych wszystkich trzech odcinków najbardziej podobało mi się kilka scen, otóż kolacja Łukasza i Baśki - kurczaki gdyby nie Marek to mogliby uroczo razem wyglądać  <serduszka> Kolejna scena moim zdaniem warta uwagi to ta, w której trwają poszukiwania Baśki, kiedy to Adam doskonale przekazuje swoje emocje, który mimo tego chorego kolana biegnie odkopywać tą trumnę, później kiedy bierze ją na ręce i biegnie do karetki - bardzo podobały mi się te ujęcia!  <serduszko> Potem scena, w której Łukasz przychodzi do córki Halickiego i mówi kim jest, albo kiedy przeprasza starego Zawadę i mówi, że miał rację co do tego Wampira. Scena, w której Joachim odczytuje list ojca również mi się podobała. Jeden popełnił samobójstwo bo nie mógł sobie poradzić z tym wszystkim, potem syn idzie w jego ślady i też czeka na policję (przynajmniej tak to według mnie wyglądało) żeby go złapali, jednak zostaje postrzelony i w efekcie umiera - no cóż mimo wszystko ta scena też mi się podobała, zabił tyle kobiet więc i jemu należała się śmierć, być może to i okrutne ale taka prawda.

Dzisiaj może jeszcze dam radę obejrzeć "Modelki" i za niedługo skończę IV serię :D nie pamiętam, w którym odcinku ale w którymś podczas rozmowy przez telefon Adama z Basią powiedział, że jest z nią sercem - urocze!  <serduszka> I było jeszcze dobra z Ciebie dziewczynka koleżanko Storosz  <serduszko> niech już między nimi zacznie się coś dziać, prooooszę!  <rumieniec>