Autor Wątek: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)  (Przeczytany 92862 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 03, 2013, 11:53:45 »
Basieńka Całodobowa się narodziła w Krakowie  :D Nie oglądałaś jeszcze "Wpływu Merkurego"? W sumie mogłaś nie oglądać, być może zwolniłaś tempo ;)

Cytuj
A to przypadkiem nie było tak, że Adam zadzwonił do Marka jak był na klatce schodowej i nie zdążył dojść do mieszkania? Ale nie, chyba nie, chyba jednak zszedł na dół a tam na niego czekał już Pawełek z pistoletem.

Mieszkanie ma na górze a on ewidentnie kierował się do wyjścia. Nos policyjny powinien mu podpowiedzieć, że  bezpieczniej byłoby w mieszkaniu, no ale emocje...

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 03, 2013, 11:59:40 »
Jeszcze do tego docinka nie dotarłam ;D jak tylko skończę sprzątać to obejrzę "Temat z Norwida" i te kolejne :D

Zawada już kilka razy kierował się emocjami, jak chodziło o Martę, jak w odcinku "Towar" zobaczył Baśkę w bagażniku to też kierował się emocjami i poniekąd było i tym razem, uważał, że skoro dwa razy udało mu się bez szwanku złapać Pawełka to i tym razem sobie poradzi...

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:15:04 »
Gdyby "Pawełek" nie użył podstępu i to wyjątkowo perfidnego, to owszem, zapewne po raz kolejny Zawad by sobie z nim poradził. Wiedział jak zagrać na emocjach komisarza.

Oglądaj dalej, poczekam :-)

Aha, nigdy nie mówimy o patologu a przecież to genialna postać z dość specyficznym, jak na miejsce pracy, poczuciem humoru ;D
Tak jak na przykład poinformował Basię, która przyszła po wyniki sekcji Dobieckiej, że złamany palec denatki już nastawił.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:18:32 »
Pawełek to szuja <haha> ale Marek go zastrzelił, prawda? Nie tylko zranił, ale i zabił? ;D

Jestem już po "Temat z Norwida" i mi tam się odcinek podobał, może nie tyle sama fabuła co bardziej akcja Marka, chciał uratować dziewczynę i uratował, tyle tylko, że mógł przepłacić życiem. Szkoda, że zrezygnował, ale wróci prawda? ;D
No i Marek wracający na rehabilitacje, cudownie  <rumieniec>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 21:25:55 wysłana przez Klaudia »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:27:16 »
A widzisz,  a dziewczynę chciał skrzywdzić taki uprzejmy młodzieniec  <olaboga> Panienka też w główce za dużo zwojów mózgowych nie miała, już sam romans z nauczycielem, żeby zdać maturę daje do myślenia.
Podobała mi się mina Marka, kiedy spytała czy przerabiał już Kamasutrę :D :D :D

No to teraz jedziesz do Krakowa z Baśką i Szczepanem, który teksty będzie miał przeurocze czyli urocze do kwadratu ;D
Miłego relaksu <skacze>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:39:03 »
Cytuj
Pawełek to szuja <haha> ale Marek go zastrzelił, prawda? Nie tylko zranił, ale i zabił? ;D
Zabił, zabił, ale żeby wszystko było takie proste jak się wydaje. :D

Basieńka całodobowa jest mega. Wczoraj ją sobie odtwarzałam i oczywiście ze śmiechu jak zwykle padłam. Magda pokazała, że potrafi porządnie zagrać. :D No i Szczepan, który musiał otworzyć bo i tak ktoś pukał. <smiech>

Nie lubiłam Adama z Izą, za to Adam z Martą jest cudowny... I i i i... No sama miłość.  <serce>

Jako jedyna zwolenniczka Basi i Marka i jedyna która Mareczka lubi chyba nie powinnam sie tu odzywać.  <smiech>


Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:40:00 »
Pozory czasem nieźle potrafią zmylić. Ten uprzejmy młodzieniec udusił dyrektorkę i później usiłował zabić swoją dziewczynę, która zamiast mózgu miała siano. Najpierw romans z nauczycielem, potem zakład, że zdobędzie Marka, co za paranoja.

Podobała mi się mina Marka, kiedy spytała czy przerabiał już Kamasutrę :D :D :D
Genialna była <haha> oczywiście pomyślał o czymś innym a nie o barze ;D

No to teraz jedziesz do Krakowa z Baśką i Szczepanem, który teksty będzie miał przeurocze czyli urocze do kwadratu ;D
Miłego relaksu <skacze>
Jestem już po jednym odcinku w Krakowie ;D Kocham Szczepana za te jego teksty, za takie jego roztrzepanie ;D biedaczek musiał wziąć kilka par bielizny, skarpetek i koszul, ponieważ ich podróż będzie trwała dłużej <haha> co prawda wolałabym żeby na jego miejscu był Marek, no ale zadowolę się i nim. ;)
Apropo Marka to szkoda mi go, widać, że w tym sklepie się dusi, że to nie jest to co kocha robić, a przed wszystkimi tylko udaje, że jest tak super, pięknie i fajnie. Jeszcze ta zołza Patrycja, normalnie mam na nią alergię. Niech już jedzie stad byle szybko.

Basieńka całodobowa była meeega!  <serduszka> Muszę sobie jeszcze raz ten odcinek powtórzyć i zapisać dialog między paniami, bo był komiczny. :D
Cała sprawa z tym Leszkiem robi się coraz ciekawsza, szkoda tylko Baśki, bidulka wplątała się w jakieś chore relacje z podejrzanym TYPEm.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:43:18 »
Basieńka całodobowa

Masz samą scenę.
"Basieńka całodobowa. Dziewczyna inna niż wszystkie" ... "Marketing jest teraz bardzo ważny"  <serce>

Cytuj
Apropo Marka to szkoda mi go, widać, że w tym sklepie się dusi, że to nie jest to co kocha robić, a przed wszystkimi tylko udaje, że jest tak super, pięknie i fajnie. Jeszcze ta zołza Patrycja, normalnie mam na nią alergię. Niech już jedzie stad byle szybko.
Pershing jest wredny, jeszcze pokaże na co ją stać. Małpę jedną.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:50:22 »
Jako jedyna zwolenniczka Basi i Marka i jedyna która Mareczka lubi chyba nie powinnam sie tu odzywać.  <smiech>
Ale ja lubię Marka ;D fajnie by z Baśką wyglądali, tylko zdecydowanie wolę takie dojrzałe zwiazki jak później Zawady i Marty  <serduszko>

BlackTiger dziękuję za scenę! Mogę ją oglądać non stop <haha>

Cytuj
Apropo Marka to szkoda mi go, widać, że w tym sklepie się dusi, że to nie jest to co kocha robić, a przed wszystkimi tylko udaje, że jest tak super, pięknie i fajnie. Jeszcze ta zołza Patrycja, normalnie mam na nią alergię. Niech już jedzie stad byle szybko.
Pershing jest wredny, jeszcze pokaże na co ją stać. Małpę jedną.
Zrobi coś złeeego? :D

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 03, 2013, 17:04:18 »
W odcinkach krakowskich Basia gra pierwsze skrzypce w śledztwie a Szczepan prowadzi resztę orkiestry <skacze>
"Wypchany łoś", "czapeczka", "PKO S.A." i Mitologia Kubiaka ;D
A Leszek, cóż, okazał się oszustem a poświęcenie własnego brata można pozostawić bez komentarza. Ratował swoją skórę, ale jakim kosztem?
Biedna Baśka. Widać, że się zaangażowała. Uczuciowo.

Offline 007

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 03, 2013, 17:14:20 »
Szczepan i Olga w wozie podsłuchowym.  To są główni bohaterowie odcinków krakowskich    <przytul>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 03, 2013, 21:37:04 »
Jak dla mnie to Basia i Szczepan wysuwają się na że tak powiem prowadzenie w krakowskich odcinkach. Obydwoje byli genialni, najpierw Basieńka całodobowa, potem Szczepan w wozie podsłuchowym - świetne odcinki. I do tego Szczepan czytający horoskopy, czy też pakujący się na kilka dni :D Bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam ponownie Zawadę i strasznie się cieszę, że to właśnie od niego Baśka dowiedziała się, że ciało z tego samochodu nie było Leszka, dobrze, że wtedy był przy niej. W ogóle teraz mają naprawdę świetne relacje, coś jak gdyby ojciec i córka? Chociaż może jeszcze nie do końca, ale to może być początek bardzo fajnej przyjaźni. :)

A Leszek, cóż, okazał się oszustem a poświęcenie własnego brata można pozostawić bez komentarza. Ratował swoją skórę, ale jakim kosztem?
Biedna Baśka. Widać, że się zaangażowała. Uczuciowo.
Leszek to kawał ...  <histeryk> jak można coś takiego zrobić i to własnemu bratu? Tylko po to, żeby ratować siebie i pieniądze, które dostał za fałszywki? Masakra. W końcu go nie złapali, prawda? Czyli jeszcze zagości w serialu? ;)

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 03, 2013, 21:46:54 »
Szczepan i Olga w wozie podsłuchowym.  To są główni bohaterowie odcinków krakowskich    <przytul>

Zresztą od tej pory wywiązał się romans miedzy Kołakowską a Karolakiem.  <haha>
Kryminalni się skończyli a oni nadal nie wiedzą czy ze sobą są, mimo że mają dwójkę dzieci.  <smiech>


Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 03, 2013, 22:56:51 »
Leszek to kawał ...  <histeryk> jak można coś takiego zrobić i to własnemu bratu? Tylko po to, żeby ratować siebie i pieniądze, które dostał za fałszywki? Masakra. W końcu go nie złapali, prawda? Czyli jeszcze zagości w serialu? ;)

Chyba jednak nie złapali. W sumie to jedyna rzecz jakiej nie jestem pewna w tym serialu  <smiech>
Ale spokojnie, już się nie pojawi.

Klaudia, widziałaś w tym odcinku cudowny, rozbrajający uśmiech  <zauroczony> <serduszko> <rumieniec> <buja_w_oblokach> Vanzady, kiedy Baśka powiedziała mu, że go nienawidzi? Tylko dlatego, że kazał jej jechać do hotelu i wycofać się z akcji łapania Leszka? To było niesamowite zjawisko <serduszka>

Chyba porównywalne do tego z "Klubu", gdy Baśka   znienacka wyskoczyła z "jesteś zatrzymany" i spojrzała na Zawadę z wyczekiwaniem, czy potwierdzi, że dobrze jej poszło czy nie. Mogłabym kolekcjonować takie momenty. ;)

Cytuj
Pawełek to szuja <haha> ale Marek go zastrzelił, prawda? Nie tylko zranił, ale i zabił? ;D
Zabił, zabił, ale żeby wszystko było takie proste jak się wydaje. :D

Idealnie to wytłumaczyłaś. Zresztą nie dałoby rady lepiej ;D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 04, 2013, 13:19:08 »
Klaudia, widziałaś w tym odcinku cudowny, rozbrajający uśmiech  <zauroczony> <serduszko> <rumieniec> <buja_w_oblokach> Vanzady, kiedy Baśka powiedziała mu, że go nienawidzi? Tylko dlatego, że kazał jej jechać do hotelu i wycofać się z akcji łapania Leszka? To było niesamowite zjawisko <serduszka>
Widziałam, widziałam!  <serduszko> Przez ostatnich kilkanaście odcinków relacje Baśki i Zawady się zmieniły, oczywiście na lepsze, już nie są tylko takie służbowe, ale i lekko przyjacielskie? Baśka martwiła się o Adama, kiedy ten leżał w szpitalu i była przy nim cały czas, a teraz Adam martwił się o Baśkę kiedy sama ze Szczepanem pojechała do Krakowa, jakoś strasznie mi brakuje tej naszej trójki, okej jest Baśka, jest Adam i jest fajnie, ale jednak jak wszystkie albo większość spraw rozwiązywali we trójkę to było tak jakoś lepiej, jakoś zdecydowanie wtedy wolałam oglądać te odcinki.
Swoją drogą ta Zuzia długo będzie się pojawiała? Bo jakoś nie za specjalnie ją polubiłam, kurcze. :(

Cytuj
Pawełek to szuja <haha> ale Marek go zastrzelił, prawda? Nie tylko zranił, ale i zabił? ;D
Zabił, zabił, ale żeby wszystko było takie proste jak się wydaje. :D
Idealnie to wytłumaczyłaś. Zresztą nie dałoby rady lepiej ;D
Idąc tropem Zawady, coś tu jest za proste, coś tu nie gra <haha>

"Samobójcy" znowu niezawodny Zawada! Znowu dzięki niemu udało się rozwiązać zagadkę, czy ja już Wam mówiłam, że kocham go za takie myślenie? Za takie trzeźwe i racjonalne myślenie i rozwiązywanie spraw?  <serduszko> Po prostu go uwielbiam! Nie podoba mi się ta cała Zuzia, jakoś tak niby nic złego nie zrobiła, ale nie leży mi ta dziewczyna. Strasznie podobają mi się momenty, w których Baśka układa flamastry na biurku Marka, jakby non stop czekała, że on zaraz się pojawi, że zaraz do nich wróci  <rumieniec> i to jej obruszenie kiedy Zuzka zajęła miejsce przy jego biurku, od razu czuć na kilometr, że podkomisarz Storosz podkochuje się w Marku, za każdym razem kiedy pojawia się wokół niego Patrycja od razu schodzi uśmiech z jej twarzy, za każdym razem kiedy Marek nie może się spotkać mówi Zawadzie, że to przez Patrycję i taka prawda. Patrycja to samo złooo!  <olaboga>

Kolejny odcinek to "Wypadek" i tutaj było, że tak powiem sporo wpadek <haha> najpierw Adam z Baśką jadą na miejsce zbrodni jego czarnym samochodem i to Adam prowadzi, za dwie sceny jadą już tym srebrnym samochodem i Baśka prowadzi, potem znowu tym czarnym i prowadzi Adam <haha> normalnie mają zdolności teleportacji <haha>
Wkurza mnie Patrycja i to jej gadanie do Marka, że będzie miał dzisiaj sporo pracy i nie wie czy znajdzie czas, żeby spotkać się z Adamem. Ta mała flądra za wszelką cenę chce go odsunąć nie dość, że od pracy w policji to jeszcze odsunąć od przyjaciół, najlepiej to go gdzieś zamknąć, żeby mógł się tylko z nią widywać i spędzać czas tylko z nią i z Krzysiem, a tak to, żeby z nikim więcej się nie spotykał. Paranoja!  <olaboga>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 21:26:11 wysłana przez Klaudia »