Autor Wątek: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)  (Przeczytany 92857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:43:20 »
No w sumie może lepiej zostaw te dwa ostatnie na rano, bo jak na Łowcach się pośmiejesz tak Polowanie jest jednak mroczne i możesz mieć nocne koszmary :D
O matko nie strasz mnie <haha> to z pewnością rano je obejrzę ;D ale "Egzekucja" też jest taka no... straszna <haha>

Moja rada - obejrzyj "Łowców" i będzie Ci się fajnie spało. I na tym zakończ. Jeśli zechcesz oglądać ostatni...to na nim się nie zatrzymasz i ze spania nici :)

"Krzyki i odgłosy"
zwłaszcza te odgłosy <haha>

Opowiadania o odgłosach fajnie się zgrały z sapaniem psa pani Wasiakowej :D Który też był notabene wyjątkowy, bo siedział z gośćmi przy stole.
W każdym razie: "to jest w złym stylu tak sapać i piszczeć" :D

A jeszcze narada w pokoju Grodzkiego, kiedy Baśka się spóźniła, bo niby wypełniała papiery do 3 nad ranem i zaspała. Narada pt: "gdzie się podziało ciało Małeckiego":
Grodzki: "Ktoś kogoś zaszlachtował w łóżku, potem owinął to w coś i przeniósł do samochodu w piwnicy. Wychodząc zostawił otwarte krany i nie zamknął za sobą drzwi. Świeeettnneee".
Brodecki: "Wanna była zatkana zakrwawionym ręcznikiem - można sobie wyobrazić tak, że przed wyjściem zabójca obmył się z krwi, był zdenerwowany, nie zakręcił kranów, nie zamknął drzwi bo niosąc ciało trudno szuka się kluczy".
Mina Grodzkiego - bezcenna.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:51:13 »
A jeszcze chyba w tym sezonie jest taki dialog co Marek i Adam przychodzą na kacu i piją mineralkę coś tam marudzą a Baś?a do nich:
- Ładnie, ładnie... Panowie oficerowie. Policji.  <smiech>

Chyba że to trzeci sezon jednak. <mysli>
Cytuj

Marek: Żałujesz?
Adam: Smutno Ci?
Marek: Kochasz go?
Adam: Zaręczyny?
Baśka: Do wozu!
Uwielbiam. I jeszcze ona tak z tym lizaczkiem stoi słodko  <smiech>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:55:24 »
Cytuj
A jeszcze chyba w tym sezonie jest taki dialog co Marek i Adam przychodzą na kacu i piją mineralkę coś tam marudzą a Baś?a do nich:
- Ładnie, ładnie... Panowie oficerowie. Policji.  <smiech>

Chyba że to trzeci sezon jednak. <mysli>

Trzeci. "Karciarz"konkretnie ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:57:20 »
No w sumie może lepiej zostaw te dwa ostatnie na rano, bo jak na Łowcach się pośmiejesz tak Polowanie jest jednak mroczne i możesz mieć nocne koszmary :D
O matko nie strasz mnie <haha> to z pewnością rano je obejrzę ;D ale "Egzekucja" też jest taka no... straszna <haha>
Moja rada - obejrzyj "Łowców" i będzie Ci się fajnie spało. I na tym zakończ. Jeśli zechcesz oglądać ostatni...to na nim się nie zatrzymasz i ze spania nici :)
W takim razie "Łowcy" się ładują ;D

A jeszcze narada w pokoju Grodzkiego, kiedy Baśka się spóźniła, bo niby wypełniała papiery do 3 nad ranem i zaspała. Narada pt: "gdzie się podziało ciało Małeckiego":
Grodzki: "Ktoś kogoś zaszlachtował w łóżku, potem owinął to w coś i przeniósł do samochodu w piwnicy. Wychodząc zostawił otwarte krany i nie zamknął za sobą drzwi. Świeeettnneee".
Brodecki: "Wanna była zatkana zakrwawionym ręcznikiem - można sobie wyobrazić tak, że przed wyjściem zabójca obmył się z krwi, był zdenerwowany, nie zakręcił kranów, nie zamknął drzwi bo niosąc ciało trudno szuka się kluczy".
Mina Grodzkiego - bezcenna.
Baśka coś za dużo czasu spędza z tym Leszkiem <haha> ten jego taniec (chociaż tak tego nazwać nie można) w którymś z odcinków był fuj <haha>
Marek normalnie stanie się niedługo mózgiem całego wydziału <haha> tak wszystko logicznie układa sobie w całość.

A jeszcze chyba w tym sezonie jest taki dialog co Marek i Adam przychodzą na kacu i piją mineralkę coś tam marudzą a Baś?a do nich:
- Ładnie, ładnie... Panowie oficerowie. Policji.  <smiech>

Chyba że to trzeci sezon jednak. <mysli>
Czyżbym to przeoczyła? ;D

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 01, 2013, 22:00:44 »
Cytuj
Czyżbym to przeoczyła? ;D
A to nie... to w takim razie późniejszy sezon będzie. Przepraszam za spoilera :P
Bo takie coś byś wyłapała :D
Cytuj

W takim razie "Łowcy" się ładują ;D
Miłego seansu. :D
Cytuj
Baśka coś za dużo czasu spędza z tym Leszkiem <haha> ten jego taniec (chociaż tak tego nazwać nie można) w którymś z odcinków był fuj
Lesio to taki żigolak... Fujasty okrutnie. Jakoś średnio go lubiłam, no ale Basia się zauroczyła i cóż....

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 01, 2013, 22:02:44 »
Wyłapuje takie cudowne dialogi <haha>

A ten Leszek to długo będzie się koło Baśki kręcił? Długo będzie jej tak mieszał w głowie?
No i kiedy w końcu zniknie Patrycja? <haha>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 01, 2013, 22:06:36 »
I będzie tak dopytywała i dopytywala.  <smiech>
Cytuj
A ten Leszek to długo będzie się koło Baśki kręcił? Długo będzie jej tak mieszał w głowie?
Na szczęście nie aż tak długo. Właściwie w III serii będą takie dwa  główne odcinki związane z Leszkiem. Odcinki tzw. krakowskie
Cytuj
No i kiedy w końcu zniknie Patrycja? <haha>
A to niestety nieprędko. Chociaż ona takie fazy ma. jest, znika, jest znika... ale co ten persching napsuje krwi to ... Znaczy widzom bo ona taka ... Ech nie lubie jej.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 01, 2013, 22:25:37 »
I będzie tak dopytywała i dopytywala.  <smiech>
A bo ja tak lubię dopytywać <haha>

I będzie tak dopytywała i dopytywala.  <smiech>
Cytuj
A ten Leszek to długo będzie się koło Baśki kręcił? Długo będzie jej tak mieszał w głowie?
Na szczęście nie aż tak długo. Właściwie w III serii będą takie dwa  główne odcinki związane z Leszkiem. Odcinki tzw. krakowskie
No czyli już jutro wieczorem albo w sobotę nie będę go oglądała <haha> cudownie! ;D

Cytuj
No i kiedy w końcu zniknie Patrycja? <haha>
A to niestety nieprędko. Chociaż ona takie fazy ma. jest, znika, jest znika... ale co ten persching napsuje krwi to ... Znaczy widzom bo ona taka ... Ech nie lubie jej.
To już mogłaby zniknąć, jak nie na zawsze to chociaż tak na chwilę, byle dłuższą! Nie dość, że strasznie mnie denerwuje, znaczy może nie ona a jej zachowanie (np. przyszła do Marka w odcinku "Egzekucja" i kazała mu przewinąć Krzysia, on kurde ma rzucać prace i robić to co ona chce, bo co? Bo sama nie mogła tego zrobić? Przecież jest taką kochającą mamusią, która wróciła ze Stanów po roku, bo przecież tak bardzo kocha Krzysia... masakra)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 01, 2013, 23:07:09 »
Mnie wkurza Patrycja a jeszcze bardziej Marek, który daje się zmanipulować i omotać po raz drugi. A wręcz najbardziej irytuje mnie przemądrzały/oschły/wredny stosunek do Baśki od kiedy ma swoją Patunię i pełną rodzinę.
Znowu kłania się odcinek o Małeckich - na każdym kroku jej dogryza ;P

I jak tam Klaudia, jesteś już po "dezynsekcji, deratyzacji i sobotniej kąpieli matki"? :D Wiesz już jaką światłość można zrobić na komisariacie i jak się urwać z siekierką z Biskupina? <skacze>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 02, 2013, 09:26:33 »
Cytuj
jeszcze bardziej Marek, który daje się zmanipulować i omotać po raz drugi. A wręcz najbardziej irytuje mnie przemądrzały/oschły/wredny stosunek do Baśki od kiedy ma swoją Patunię i pełną rodzinę.
No tak tylko on ją kochał. Chciał jej dać szansę, chciał by Krzyś miał pełną rodzinę a nie tak jak on...
Dlatego zdecydował się dać jej szansę... Z miłości czy dla dziecka czasem robimy głupie rzeczy. I dopiero po jakimś czasie zdajemy sobie sprawę, że takie poświęcanie się, robienie czegoś na siłę jest bezsensu.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 02, 2013, 10:15:21 »
Coś kochliwy ten Marek, bo Natalii też szybko poszło ;)

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 02, 2013, 10:53:19 »
Coś kochliwy ten Marek, bo Natalii też szybko poszło ;)
Z Natalią to była inna sytuacja. Osobiście jeśli już to jestem w stanie zrozumieć powrót do Patrycji  i próbę stworzenia Krzysiowi pełnej rodziny. Natomiast związku z Natalią nie kumam. Ale to tylko facet. Dopóki nie trafi na właściwą kobietę to kombinuje. :P

Widać, że nie lubisz szanownego Mareczka. :D
Ja tam go jakoś zawsze lubiłam, bo to taki... no Mareczek.  <smiech>

Akurat z podstawowej trójki wszystkich darzyłam sympatią jednakowo.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 02, 2013, 11:12:41 »
Widać, że nie lubisz szanownego Mareczka. :D

Mało powiedziane. Od  "Diamentów Cichego" chronicznie nie znoszę. Nie przyjmuję tłumaczenia, że był zestresowany, bo porwali mu dziecko.
A potem doprowadzały mnie do szewskiej pasji rzucane: "A co u Agi"? - za każdym razem, kiedy Baśka próbowała go pocieszyć, wspomóc, zabrać nad Wisłę, podarować papeterię czy w ogóle zapytać, jak się czuje.  ::)
Swoją drogą, postać Agnieszki ciągnięta przez całą jedną serię była naprawdę męcząca.  <nielubie>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 02, 2013, 12:45:05 »
A kim była Aga bo niestety za późno wróciłam i nie miałam czasu zerknąć na choćby jeden odcinek :( ?
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 02, 2013, 12:56:30 »
A kim była Aga bo niestety za późno wróciłam i nie miałam czasu zerknąć na choćby jeden odcinek :( ?

A Ty nie oglądałaś kiedyś Kryminalnych?

Aga to
Spoiler
była policjantka chyba w narkotykach czy w czymś takim pracowała. A znalazłam dokładniej:  komisarz Agnieszka Kamińska, policjantka z Wydziału Do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw. Pracowała chwilę z trójcą. I ona zostaje bojadże w "Pierwszym śniegu" czy w "Aptece" postrzelona i rezygnuje z pracy czy coś takiego...A tak naprawdę aktorka w ciąży była i dlatego musiała odejść  z serialu. Potem tam Aga jest wspominana co jakiś czas.
http://www.kryminalni.pl/index.php?p=galeria&id=2232

Można nadal oglądać. :D

Cytuj
Mało powiedziane. Od  "Diamentów Cichego" chronicznie nie znoszę. Nie przyjmuję tłumaczenia, że był zestresowany, bo porwali mu dziecko.
A to nie... Ja tego nie odebrałam negatywnie. Odebrałam te słowa w inny sposób.
No ale nieistotne. :) I przede wszystkim nie czas na omawianie tego.

Mnie Marek wkurzył dopiero za akcje z Natalią, no ale mimo to go nie przestałam lubić.