Autor Wątek: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012  (Przeczytany 13837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zołza;)

  • Gość
Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012
« dnia: Maj 28, 2012, 09:07:17 »
Tegoroczna Olimpiada w Londynie już za 60 dni. Spodziewam się, że tuż po zakończeniu Euro zaczniemy żyć drugą wielką imprezą sportową tego roku, a zatem także i tu powinno zrobić się gorąco :)

Zapraszam do dyskusji!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 10:31:36 wysłana przez Justek »

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 16:06:32 »
U mnie już jest gorąco!  smilie_girl_149  Uwielbiam IO. Tyle tam się dzieje no i lekkaatletyka...  smilie_girl_321 kocham to!
W dodatku teraz mój kolega będzie brał udział i..... liczę na jego medal!! Zwłaszcza że skubany ma na to wielkie szanse! Więc kciuki już zaciskam mocno!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2012, 21:04:26 »
Najważniejsza impreza jak dla mnie ! I co najważniejsze, nie zabraknie na niej naszych siatkarzy. Szkoda siatkarek, ale cóż :(.

Uwielbiam te wszystkie dyscypliny razem wzięte ! :)

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2012, 23:24:37 »
U mnie już jest gorąco!  smilie_girl_149  Uwielbiam IO. Tyle tam się dzieje no i lekkaatletyka...  smilie_girl_321 kocham to!
W dodatku teraz mój kolega będzie brał udział i..... liczę na jego medal!! Zwłaszcza że skubany ma na to wielkie szanse! Więc kciuki już zaciskam mocno!
Sorki Cukierku za ciekawość/wścibstwo, ale czy Możesz zdradzić w jakiej dyscyplinie będzie startował Twój kolega, może przyłączymy się do kibicowania i oglądania/"śledzenia" jego występu na IO :zawstydzony1:

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2012, 23:35:41 »
Kibicować to będę wielu, bo miałam przyjemność bliżej lub mniej poznać osobiście, a mój kolega będzie startował w chodzie sportowym, także... pamiętać że kciuki trzymać bo iść sobie 20 albo 50 km to niezły wyczyn :)

Zołza;)

  • Gość
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2012, 07:13:49 »
Z tego co wiem to chodziarzy mamy niezłych więc jest spora szansa. Na pewno będę kibicowała  :th_0girl_dance: No i nie mogę się już doczekać Bolta na bieżni- ciekawe czy tym razem pokona prędkość światła ;) smilie_girl_114

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2012, 09:00:33 »
Pewnie, że mają szanse!! I to wielką!
CO do Bolta to sie zgodzę, będzie ciekawie :) najlepszy jest w eliminacjach jak sie obraca aby sprawdzić, gdzie reszta zawodników :laie_67:
Zaciekle jeszcze będę jeszcze śledzić skok o tyczce. Ciekawe czy Isinbajewa jakoś zabłyśnie, tym bardziej że podobno chce zakończyć karierę.

Zołza;)

  • Gość
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2012, 14:20:11 »
Isinbajewa to już nie to samo co kiedyś. Swego czasu pewność siebie ją zgubiła chyba- wtedy Rogowska ładny medalik przywiozła :)

Bardzo kibicuję też Tomkowi Majewskiemu- taki sympatyczny misio z niego. A na dodatek całkiem inteligentny facet, co nie jest częstym zjawiskiem u sportowców ;)

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2012, 19:48:28 »
Oj nie mierzyłabym wszystkich sportowców jedną miarą smilie_girl_120 ale masz racje różnie to bywa, a Tomek Majewski jest bardzooooo sympatyczny
Co do Isinbajewy to racja... to na jakiś MŚ był... widziałam ją załamaną wówczas i nawet mi jej szkoda było (mimo wszystko ) Pamietam to bicie rekordu o centymetr i rozmowę z moim trenerem, że to może ją zgubić bo jak jest w formie to mogla by naprawdę wysoko wywindować rekord a jęli sie będzie bawiła w takie "centymetry" to...no stało sie jak stało, ale talentu niemożna jej odmówić

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2012, 22:59:45 »
Co do Isinbajewy to racja... to na jakiś MŚ był... widziałam ją załamaną wówczas i nawet mi jej szkoda było (mimo wszystko ) Pamietam to bicie rekordu o centymetr i rozmowę z moim trenerem, że to może ją zgubić bo jak jest w formie to mogla by naprawdę wysoko wywindować rekord a jęli sie będzie bawiła w takie "centymetry" to...no stało sie jak stało, ale talentu niemożna jej odmówić
.
Insinbajewa przegrała medal nie dlatego, że windowała rekord "na centymetry". Ona po prostu tak była pewna swego, że opuszczała kolejne wysokości, aby sobie skoczyć raz a dobrze. No i okazało się, że się przeliczyła. Nie zaliczyła żadnego podejścia. I mi wtedy nie było jej szkoda. Jej pycha została ukarana.

Na Olimpiadę w Londynie czekam oczywiście z niecierpliwością smilie_girl_014
Może jakiś "czarny koń" znajdzie się i w naszej ekipie smilie_girl_356
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2012, 23:09:58 »
Co do Isinbajewy się nie zgodzę. Mnie zawsze trener powtarzał aby zaczynać od wysokości takiej aby oddać do końca konkursu od 4 do 7 skoków. Chodzi aby przez cały konkurs być w optymalnej dyspozycji organizmu. DLatego też często skoczkowie opuszczają wysokości widząc że mają swój dzień aby dodatkowo nie męczyć organizmu. Isinbajewa zaczynała z wysokości "takiej jak zwykle" bym powiedziała ale...niestety to nie był jej dzień, niższa forma... spowodowana mogła być różnymi czynnikami, również zmęczeniem przez windowanie rekordu, chodź przyznaje, niekoniecznie :)
Szkoda mi było jej ze względu na to jak się jej losy w tym konkursie potoczyły, bo tak to nie przepadam za nią :) i oczywiście kibicuje naszym :)

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2012, 23:31:08 »
Dobrze, ale nigdy nic nie jest wiadome i dla "bezpieczeństwa" trzeba było oddać choć jeden skok na niższą odległość. Nie ma pewności, czy "taka wysokość jak zwykle" jej wystarczy.
Opuszczała wysokości myśląc, że ma swój dzień. Jak się okazało, to nie był jej dzień. I na co jej przyszło "nie męczenie organizmu"? Mogła to zrobić, chociażby dla treningu, a tak siedziała tam, czekała, traciła koncentrację i nic nie zaliczyła. Pamiętam jaki to był szok dla wszystkich. Tak jak mówiłam. Pycha i już.
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2012, 23:39:25 »
To prawda. Mogła zaliczyć jakaś wysokość aby po prostu być w konkursie a tak... cóż..i właśnie za to kocham sport! Jest po prostu nieprzewidywalny, nawet w stosunku do tych potencjalnie najlepszych :)

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2012, 23:42:15 »
To prawda. Mogła zaliczyć jakaś wysokość aby po prostu być w konkursie a tak... cóż..i właśnie za to kocham sport! Jest po prostu nieprzewidywalny, nawet w stosunku do tych potencjalnie najlepszych :)
I tu się zgadzam w 100%. Wystarczy falstart, zgubiona pałeczka, przekroczenie linii toru i po medalu smilie_girl_356
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Olimpiada w Londynie 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 27, 2012, 16:05:44 »
"Tik-tak, tik-tak" odliczanie zaczęte!!
Kto z Was ogląda wieczorną ceremonie otwarcia??
U mnie już gorąco i nie mogę się doczekać!!!