Autor Wątek: Ogólnie o naszym dziale  (Przeczytany 28019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 08, 2013, 22:12:44 »
Zauważyłam, że nowe zwiastuny pojawiają się czasami w "Spoilerach" i czasami w "W następnym odcinku". Moim zdaniem lepiej by było, gdyby te zwiastuny pojawiały się tylko w jednym z wątków. Ja osobiście jestem za "Spoilerami", ale chciałabym Was zapytać jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Gdzie, według Was, lepiej te zwiastuny umieszczać? ;)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 08, 2013, 23:39:17 »
Moim zdaniem lepiej w spoilerach. <usmiech>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 09, 2013, 00:41:20 »
Scaliłam kilka ostatnich wiadomości o zwiastunach z wątkiem "Spoilery" i prosiłabym, żeby właśnie tam wstawiać zwiastuny ;)

Gdyby jednak ktoś nie zgadzał się z taką decyzją, tzn. wstawianiem zwiastunów do wątku "Spoilery", albo miał jakąś propozycję, uwagę, itp., dotyczącą działu - można spokojnie pisać, ja nie gryzę :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 17, 2013, 14:42:33 »
Kochani tak sobie przeglądam dział i przychodzę do Was z małą sugestią ;) Jako, że najważniejsza jest dyskusja, a w niektórych tematach ona zamarła uważam, że trzeba coś z tym zrobić i jakoś na nowo rozbudzić chęć pisania w naszych użytkownikach, nie mówię, że moje sugestie coś zmienią, ale jednak nie będzie już tylu wątków, w których nikt prawie nie pisze. ;)
Otóż uważam, że wątek 'Studenci' spokojnie można scalić z wątkiem 'Postacie drugoplanowe i epizodyczne'
Dodatkowo temat 'Wpadki i nieścisłości w serialu' nigdy nie cieszył się powodzeniem, toteż uważam, że można by go przenieść do archiwum. ;)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 17, 2013, 14:48:49 »
Według mnie oba pomysły są dobre. Równie dobrze można o jakiś wpadkach porozmawiać w 'Poprzednim odcinku' i też będzie dobrze. Studenci to też postacie drugoplanowe, więc wszystko jest okej i według mnie można tak zrobić. Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko.  :D
Dyskusja się zmniejsza, bo serial raz na ruski rok jest ciekawy  :(

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 17, 2013, 15:35:03 »
Jullcia brak dyskusji nie jest widoczny tyle teraz, wcześniej kiedy serial był jeszcze w miarę ciekawy również nie było tutaj tłumów, więc to zależy od nas czy będziemy i czy chcemy dyskutować. ;) Przecież można wspominać stare odcinki, można o nich dyskutować tylko trzeba chcieć. ;)
Także kochani zadbajmy o ten dział!  <rumieniec>

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 17, 2013, 18:16:14 »
Bardzo dziękuję za propozycje, Klaudia. ;) Szczerze mówiąc ostatnio sama się nad tym zastanawiałam, ale chciałam dać tym wątkom "jeszcze jedną szansę". :D Teraz już jest wszystko zrobione, więc zapraszam do dyskusji! :)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 31, 2013, 22:22:09 »
Co sądzicie o zmianie nazwy wątku "Marysia i Paweł/Marysia i Hubert" na "Marysia i Hubert/Marysia i Szymon"? ;) Paweł już od dłuższego czasu w serialu nie występuje, na jego powrót też się nie zapowiada, a Szymon pojawia się z Majką coraz częściej, także... ;)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 31, 2013, 23:06:15 »
Uważam, że to dobry pomysł. <usmiech>
Mógłby mi ktoś tak notabene wyjaśnić w skrócie dlaczego Pawła już nie ma w serialu?
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 05, 2013, 22:03:36 »
Myślę, że to sensowny (:D) pomysł ;)
Albo ogólnie napisać "Marysia i jej faceci" <haha> W końcu nie wiemy czy przypadkiem w nowym sezonie ktoś jeszcze się nie pojawi :D

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 05, 2013, 23:54:14 »
Albo ogólnie napisać "Marysia i jej faceci" <haha> W końcu nie wiemy czy przypadkiem w nowym sezonie ktoś jeszcze się nie pojawi :D
To jest szczerze mówiąc najlepszy pomysł. :D Dziękuję za propozycję, tak też nazwę zaraz ten wątek ;)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 30, 2013, 23:44:30 »
Czy może ktoś z Was miałby jakiś pomysł na rozruszanie działu? ;) Zastój nastał w nim ogromny, aż szkoda patrzeć tak szczerze mówiąc... Wiem, że głównie ja - jako moderatorka - dział zaniedbałam, ale obecnie nie posiadam aż tak dużo wolnego czasu. Dlatego też liczyłabym baaardzo na jakieś propozycje, może wtedy udałoby się dział trochę odświeżyć i tchnąć w niego "nowe życie" :D

Pozdrawiam! :)