Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa  (Przeczytany 74833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 03, 2014, 22:45:54 »
No cóż, jak nie ma się praktycznie żadnych dokonań zawodowych (aktorskich), to fakt posiadania tak młodej kochanki, widocznie dla P.R.Moskwy jest nie lada wyczynem i osiągnięciem. <smiech>
Mnie zawsze się wydawało, że z reguły to normalnie aktorzy/aktorki chronią swoje życie prywatne i nie informują publicznie o swoim życiu, czy matrymonialnych planach, a jeśli już coś "zdradzają", to raczej chwalą się nowymi rolami w teatrze, filmach, czy w innych tego typu produkcjach...Skoro nie ma się tych zawodowych sukcesów, to trzeba promować się w mediach w inny sposób. <haha>
Ale nie zdziwi mnie również to, że ślub P.Roberta będzie "mega" medialnym wydarzeniem na plotkarskich portalach, nie ma to jak "dobry" PR własnej osoby, każdy sposób jest OK.. <smiech> Po tym jego letnim, ustawionym i żenującym lansie z partnerką, zapewne paparazzi są już zaproszeni na ten ślub.  <smiech>
Hm...A może relację ze ślubu również pokażą widzom w Kulisach serialu? <smiech>

Offline malenka144

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 04, 2014, 10:23:15 »
Mam przedziwne i dzikie wrażenie, że ślubu ... nie będzie  <hahaha>
I chyba każdy, kto zna Roberta osobiście tak uważa :)
Opowiadanie o WIELKICH uczuciach, nie patrząc nawet w obiektyw kamery tylko to wszystko podkreśla :)
Akurat miałam to szczęście/nieszczęście stać nieopodal, kiedy ta fascynująca sesja z medalami i z przytulaniem była robiona na Pucharze Europy.
No miłość aż bucha płomieniami, szkoda tylko, że dopiero przed obiektywem paparazzich, którzy byli zaproszeni ładny czas wcześniej ...

A tak między wierszami, to jego wybranka ma 25 lat, więc różnica to 24, nie 28 :D
Jednakowóż ... witki opadaja  <gafa>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 04, 2014, 10:26:17 »
Mam przedziwne i dzikie wrażenie, że ślubu ... nie będzie  <hahaha>
I chyba każdy, kto zna Roberta osobiście tak uważa :)
Opowiadanie o WIELKICH uczuciach, nie patrząc nawet w obiektyw kamery tylko to wszystko podkreśla :)
A ileż oni z sobą będą? Rok, dwa góra. Panna znudzi się starym, znajdzie sobie młodszego, zrobią medialne rozstanie i po temacie. Śmiać mi się chce jak czytam o "nowych miłościach" naszych kochanych celebruchów. Jaka "miłość", gdzie?
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline malenka144

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 04, 2014, 12:36:33 »
Mintek - są już ze sobą chyba 4 czy 5 lat, więc w pełni się z Tobą zgadzam :)

Acz, jak popatrzeć z boku, to jak ona go bardzo kocha ... Na FB w co drugim poście oznaczony, chwali się, jaki to on czuły, wspaniały itepe ... dla mnie, laska zwyczajnie robi sobie lans i uważa SIEBIE za celebrytkę, co też można między wierszami wyczytać. Ale ja się najwidoczniej nie znam, może i ona jest celebrytką ... Ach, my prości, szarzy ludzie, gdzie nam do takich GWIAZD ...  <smiech>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 04, 2014, 13:20:48 »
Raczej trudno "zaliczyć" P.Moskwę do gwiazd czy b.znanych celebrytów, a tym bardziej to młode dziewczę. Zastanawia mnie, czy przy tak dużej różnicy wieku (nie ma to znaczenia 25 czy 28 lat) facet tak, jak wielu mu podobnych ( ostatnio to P.Zelt), jeszcze nie zauważył, że ta laska po prostu go wykorzystuje, żeby wieść wygodne życie na jego koszt, a przy okazji wylansować siebie. Bo tak to wygląda. No ale jakieś koszty tej swojej "miłości" gość musi w końcu ponosić. <smiech>
Teraz mnie nie dziwi, że ten "wybitny" aktor, wczoraj w Kulisach powiedział o odczuwania aktorskiego głodu..  :D
Chyba bardziej braku kasy na utrzymanie tej laski przy sobie.. <smiech> A tak przy okazji, czy ta panienka posiada w ogóle jakiekolwiek wykształcenie, oprócz gimnastycznych umiejętności tańca na rurze?


Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #275 dnia: Listopad 04, 2014, 16:00:02 »
  oprócz gimnastycznych umiejętności tańca na rurze?
A po co wykształcenie?  <smiech> <hahaha>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 04, 2014, 19:37:08 »
Bo na tym swoim FB pisze posty z takimi błędami ortograficznymi, że mnie zastanowiło, czy udało się tej panience w ogóle cokolwiek ukończyć i nie mam tu na myśli zdanej matury, bo o to raczej jej nie podejrzewam...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #277 dnia: Listopad 05, 2014, 21:06:42 »
Bo na tym swoim FB pisze posty z takimi błędami ortograficznymi, że mnie zastanowiło, czy udało się tej panience w ogóle cokolwiek ukończyć i nie mam tu na myśli zdanej matury, bo o to raczej jej nie podejrzewam...
Pan M widocznie ceni sobie inne walory <smiech> Niekoniecznie umysłowe    ;D
1093.
https://rapidu.net/9433929554/Odc-1093..wmv
1094
https://rapidu.net/3533929469/Odc-1094..wmv

Z tym jestem dla Ciebie dostępny przez 24h rozbawił mnie Artuś.
Zaczyna podobać mi się gra Pieńkowskiej. Nareszcie pokazuje na co ją stać. Widocznie odpoczynek od serialu dobrze jej zrobił. Mam nadzieję że dalej tak pociągnie.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #278 dnia: Listopad 06, 2014, 13:33:32 »
Meg dzięki za filmiki !
Doktorek ma w ogóle jakieś dziwne te oczekiwania wobec Maryś. Po tym, co jej odwalił, liczyć na to, że nadal będą rodziną i zostaną przyjaciółmi...   ???
Pewnie Arti myśli, że nic takiego właściwie się nie stało, a praktycznie była już jego żona, będzie za każdym razem już od progu chałupy, witała go z wielką radością
i jakimś kwieciem.. <smiech>  A ta jego deklaracja z 24 godzinną dyspozycyjnością wobec Maryśki i córki była wręcz "rozbrajająca".. <smiech>
P.Małgosia rzeczywiście gra ostatnio dobrze, czego znowu nie można powiedzieć o P.Moskwie. Sceny z małą Basią na łące, słabiutko zagrane. Sorry za wyrażenia, ale on robił tam takie miny, że wyglądał, jak kot sra...cy na puszczy, albo człowiek "cierpiący" co najmniej na zatwardzenie... <smiech>
Ciekawe, co nagadała mu Kisielowa w Grabinie? Ale niestety tego nie pokazali, a szkoda. Luckowa z kolei o dziwo potraktowała "kochanego"zięciunia z dość lodowatą grzecznością, myślę, że doktorkowi właśnie takie zachowania byłej rodziny wobec niego "idą mu w pięty". Lepiej pewnie by sobie poradził, gdyby mu robili jakieś awantury, a tu taka lodowata uprzejmość . Chociaż, jak Barbara oddawała mu rzeczy córeczki, widać było wyraźną jej niechęć wobec Artiego.
Zastanawia mnie, co te scenopisarki wykombinują takiego, że ten łajdus jednak zabierze Maryśce małą Basię, porwie ją czy co? No chyba, że Maryś sprowadzi do chałupy nowego faceta i doktorkowi nie będzie odpowiadało to, że ktoś będzie wchodził w rolę nowego tatusia jego ukochanej córeczki. Tylko, jeśli to będzie ten młody Wojtek, to będzie żenada sezonu. <flaga>
Bo to, że Arti będzie chciał odebrać sądownie córkę można było zobaczyć w Kulisach. Z fragmentu scenariusza odc.1119, który miał P.Moskwa, można przeczytać, że Maryś będzie rozmawiała o tym z Martusią. Tam było o tym, że blond żyrafa zażądała od doktorka, żeby odwiózł Basię do Pawła. "Terenia" nie znosi małej, jest chorobliwie zazdrosna, niestabilna emocjonalnie...Przypuszczam, że ten "zwrot" dziecka matce, będzie powiązany z "odmiennym" stanem żyrafy, którego autorem będzie Arti. Myślę, że właśnie o tym doktorek poinformuje Maryś na tym ich spotkaniu w kawiarni, które pokazali w Kulisach.
Reasumując tę walkę i przepychanki serialowych Rogowskich o dziecko, będą ciagnąć tak na oko, przynajmniej do wiosny...A całośc pewnie zakończy sprawa rozwodowa.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 19, 2014, 22:23:52 »
1096.
https://rapidu.net/6536747214/Odc-1096..wmv

Sztywno, drętwo, nudno. Rozmowa z Martusią taka jakaś  ::)

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #280 dnia: Listopad 28, 2014, 14:31:19 »
Odc-1098.
https://rapidu.net/2838454116/Odc-1098..wmv

Rozwala mnie ten wątek. Małżeństwo się rozpadło a dzieciaki kurs tańca proponują  <hahaha> to dopiero kretynizm. Mamuś jak sobie pofika   <skacze> to jej lepiej pewnie będzie.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #281 dnia: Grudzień 01, 2014, 17:10:05 »
Hm...chyba jak tam sobie pofika, to przy okazji pewnie "pozna" nowego (starego) absztyfikanta..
Może to lepszy wariant, niż pakowanie Maryśki w romans z prawie "nieletnim", lekarzem Wojtkiem ;)

http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-marysia-znajdzie-nowa-milosc-przystojny-bilski-zastapi-jej-artura_474294.html

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #282 dnia: Grudzień 01, 2014, 22:36:00 »
Dobrze mu tak!  ;D Najwyraźniej życie z Terenią to nie jest to (co było wiadomo od początku). A Marysi potrzeba teraz kogoś, kto ją przede wszystkim wesprze i zrozumie, bo z tego co widać na najbliższych nie ma co liczyć.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #283 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:51:00 »
Czekam z utęsknieniem na "sceny miłosne" w wykonaniu Maryś  <smiech>  będziemy mieć powtórkę "drewna" czy szał namiętności  ? :hahaha:

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa
« Odpowiedź #284 dnia: Grudzień 06, 2014, 14:31:56 »
Scen miłosnych to doskonale wiemy, że przecież nie będzie. P.Małgosia takowych nie chce i nie potrafi chyba zagrać. Pokażą widzom za to, jak to drzewiej w serialu bywało, czyli nieśmiertelne "smyranko" po pleckach i tyle. <hahaha>. Z.Stryj zresztą z wyglądu jest dość misiowaty, więc Maryś będzie miała sporo do przytulania.. :D
A poniżej streszczenie odc. 1104- emisja 23.12.2014:
Spoiler
Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przeżywała ostatnio trudne chwile związane z rozwodem. Artur (Robert Moskwa) złamał jej serce i zdradził z młodszą od siebie kobietą. Przez to dopadło ją silne załamanie psychiczne.
Artur informuje Marię, że postanowił przedstawić Teresę małej Basi. Wkrótce jednak Marysia spotka w bistro swojego dawnego znajomego z przychodni w Gródku - Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj), który nagle zacznie się źle czuć. W odcinku 1104. zabierze go do swojego gabinetu na badanie. Mężczyzna szybko nie zapomni o Rogowskiej. Zadzwoni, aby podziękować za pomoc, a ona zaprosi go na zajęcia taneczne.
Po wspólnie spędzonym wieczorze, wpadną na ulicy na Artura. Mąż Marysi nie przyjmie tej sytuacji z obojętnością. Czy będzie zazdrosny? Będzie chciał wrócić do żony? A może Marysia zakocha się w Bilskim?
Spoiler
Jakoś szczerze wątpię w powrót Artiego na rodziny łono, żeby nagle doktorek odzyskał rozum i oprzytomniał. Cwana Terenia mu na to nie pozwoli, nie sądzę również, że będzie chciał porzucić tą swoją blond żyrafę. Tym bardziej,że blondi ma niedługo z nim zaciążyć, a i do rozwodu Rogowskich jest coraz bliżej..