Autor Wątek: Dominika Ostałowska  (Przeczytany 58250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Dominika Ostałowska
« dnia: Maj 26, 2012, 15:09:51 »
Dominika Ostałowska



Mówią o niej, że zawsze powinna nosić białe parasolki i powiewne suknie. Jest jak dama z obrazów. Moneta. Zapatrzona w fale. Nieobecna. Mężczyźni mówią o niej:kwintesencja kobiecości. Jest nieuchwytna, migotliwa.Wśród pewnych siebie feministek, kobiet sukcesu głośno stukających obcasami czy chłopczyc pędzących w świat w potarganych dżinsach na harleyu, Dominika wydaje się zjawiskiem niedzisiejszym.

Zapraszam do dyskusji  :D

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2012, 18:58:33 »
Moja kochana Isia  smilie_girl_321
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2012, 19:11:30 »
Nasza!  smilie_girl_321


Agueda, cieszę się, że dołączyłaś do nas  smilie_girl_046

Marzy mi się coś nowego, ciekawego, pięknego i równie cudownego jak ona sama.... smilie_girl_231

Ciekawość mnie zżera, gdy wchodzę na oficjalną stronę i czytam o tej sierpniowej niespodziance. Zwariuje prędzej niż się doczekam tego!  :th_0girl_hysteric:

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2012, 19:22:22 »
W sumie z Tobą mogę się podzielić  :th_girl_haha:
Niech będzie że, Nasza   smilie_girl_299

Pewnie że, jestem ciekawa niespodzianki. Dam radę poczekać, tym bardziej że pojawiły się informacje o spektaklu "Iluzji" w lipcu. Muszę zrobić wszystko żeby pojechać  :bravojs0:
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2012, 20:55:00 »
Bardzo się właśnie zdziwiłam, że w wakacje teatry działają... O ile się nie myle zawsze były pozamykane na cztery spusty.

Ja bym wolała na "Allegro moderato" iść... Oglądając zwiastun doszłam do wniosku, że tam Isia ma bardziej dynamiczną rolę  smilie_girl_149

Chociaż oczywiście spektakl "Iluzje" polecam bardzo gorąco. W końcu z Isią  - to musi być dobre  smilie_girl_301

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2012, 11:15:13 »
http://www.fakt.pl/Dominika-Ostalowska-promienieje-po-rozstaniu,galeria-artykulu,160925,1.html

Jaki Huber już duży  smilie_girl_241 a tak niedawno siedział w wózeczku. Niedługo a będzie większy od mamy  smilie_girl_356
Samochód Dominiki zaskakuje, myślałam że jeździ jakiś małym a tu Jeep 4X4 :laie_67: Cudownie w takim wygląda  smilie_girl_253 szkoda tylko że jej nie widać za kierownicą  smilie_girl_347
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2012, 16:51:43 »
Wow!  smilie_girl_027 Ależ wielkie auto! Naprawdę wyobrażałam sobie różne rzeczy na temat Dominiki, ale nigdy bym nie pomyślała, że jeździ takim olbrzymem  :D

Te zdjęcia uświadomiły mi, jak wiele jeszcze o niej nie wiem  smilie_girl_238 A chciałabym wiedzieć chyba wszystko  smilie_girl_120
Na jakiej ulicy stoi ten domek? Coś mi się zdaje, że niedługo będę pod nim stała  :laie_67:

Ach..Widzę, że mój przyszły mąż ma się świetnie... Szkoda, że buźki nie pokazali.. Pewnie bardzo się zmienił  smilie_girl_308

Dzięki za ten link, bo pewnie gdyby nie Ty, to bym tego nie zobaczyła  smilie_girl_282

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2012, 16:46:53 »
Zrobi się :D tylko muszę mieć chwilkę czasu  smilie_girl_282
Biedna ta Nasza Isia :D fani będą koczować przed domem :D

Mnie zastanawia jakiej muzyki słucha :D Po tym samochodzie przychodzi mi już wszystko do głowy :D Łącznie z Metallica i Rammstein  :th_0girlchant:

Spoko Nareli zawsze możesz na mnie liczyć  smilie_girl_046
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2012, 17:19:57 »
Mnie zastanawia jakiej muzyki słucha :D Po tym samochodzie przychodzi mi już wszystko do głowy :D Łącznie z Metallica i Rammstein  :th_0girlchant:

Hahaha  :laie_67: Nie no, tego to ja sobie nie wyobrażam  :th_0girl_impossible: Marzy mi się jakiś naprawdę dobry film z jej udziałem... Coś takiego, co zwaliłoby mnie totalnie z nóg... Najlepiej jakiś teatr telewizji, w którym Dominika zagrałaby kilka ról... Takich zupełnie odmiennych, zupełnie innych... Chciałabym zobaczyć jeszcze Dominikę na dużym ekranie w roli czarnego charaktera  smilie_girl_231

Tyle rzeczy chce z nią zobaczyć, czemu nic nie ma?  smilie_girl_289

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:21:27 »
oj, Nareli zawsze Ci mało (i mi też) :D więc proszę:
http://www.dominikaostalowska.com/kalendarium.htm
tam na dole :D Isia się stara a Nam i tak źle  smilie_girl_321  smilie_girl_299

 smilie_girl_159
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:59:39 »
Jeśli chodzi o teatr, to Isia bardzo w tym roku daleko "zaszła". Dwie nowe sztuki, plus jeszcze jedna w październiku  smilie_girl_253 Świetnie! Tylko szkoda, że w Warszawie. Gdybym tam mieszkała, to chyba bym całkowicie zbankrutowała, bo pewnie chodziłabym na każde przedstawienie z nią, a do tego jeszcze prawdopodobnie po kilka razy  :th_girl_haha:

Jeśli chodzi o obsade w tej nowej sztuce, to kilku osób w ogóle nie kojarzę  :-\

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:58:41 »
Kryminalni


poniedziałek, 11 czerwca - 17:05 TVN 7
odc. 87  (sezon 7)


Huuura! W końcu się doczekałam... Uwielbiam w tym odcinku jej żyły na szyi, jak krzyczy  smilie_girl_159

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2012, 18:34:17 »
Fajnie  smilie_girl_299 Lubię ją w takim wykonaniu eh  smilie_girl_301
Zawsze można zobaczyć na stronie tvnplayer.pl

Patrzyłam na bilety na "Iluzje" i "Allegro moderato" zostało bardzo mało miejsc. Możliwe? Myślałam że, bez problemu będzie można kupić nawet dzień przed  smilie_girl_289. Żeby tylko nie brakło dla mnie pod koniec miesiąca  smilie_girl_175
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:29:30 »
Ja tam wolę w telewizji...Jakoś tak bardziej się wtedy koncentruje i przeżywam  :clapping:

Bilety wykupione już na lipiec? Wow!  smilie_girl_027

Gdy ja się wybierałam na "Iluzje" do Rzeszowa, to zarezerwowałam bilety przez internet, ale coś mi się chyba nie wysłało i nic o tym nie wiedziałam.... dobrze, że zadzwoniłam dzień przed i zrobiłam to, bo inaczej pewnie dzisiaj cierpiałabym i ubolewała nad swoją głupotą... Swoją drogą jak usłyszałam od pani, że bilety są wyprzedane, to myślałam, że umrę...Jednak pózniej na szczęście znalazł się ten jeden dla mnie  smilie_girl_253 Choć raz dopisało mi w życiu szczęście... Cuda się zdarzają  :th_girl_haha:

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2012, 20:41:35 »
Mam coś nowego (albo i nie)  :th_girl_haha: Ja na pewno wcześniej nie widziałam tego spektaklu, nie wiem jak inni  :th_0girlcupcake:

Pewnie nie za duża ta rola Dominiki, ale zawsze to jakaś nowa jej odsłona, w której jeszcze nie miałam okazji jej zobaczyć  smilie_girl_159 Ciekawie się prezentuje i Isia i fabuła sztuki  smilie_girl_301

LINK USUNIĘTY, wklejanie tego typu linków jest niezgodne z regulaminem forum.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 08:10:42 wysłana przez Justek »

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.