Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 264831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #570 dnia: Maj 12, 2018, 11:45:12 »
Taka ciekawostka z instagrama serialowego Pawła. Wygląda na to, że Państwo Rogowscy wciąż będą mieć jakieś wspólne sprawy. Właściwie to jakieś rodzinne skoro jest z nimi Paweł.

PS pan w niebieskim wygląda na jakiegoś lekarza...?
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #571 dnia: Maj 12, 2018, 15:19:48 »
Moze to porod Kingi? A skoro Lenka i Mikołaj traktują Artura jak dziadka, to chyba normalne, że tam bedzie. Ale dokładnie nie widzę. Sprawdzę na koncie jak wrócę z pracy.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #572 dnia: Maj 12, 2018, 19:07:01 »
To wygląda mi raczej na biuro tej firmy transportowej, w której Paweł zaczął pracować. Może to wizyta z cyklu interwencja "pogotowia rodzicielskiego" w akcji albo "Trudne sprawy"..   <smiech> <tak> Mańka pewnie dowiedziała się o tym fikcyjnym ożenku syna
i postanowiła rozejrzeć sie w sytuacji na miejscu.. <mysli> Może chciała zobaczyć nową synową, a na pewno zmyć głowę synusiowi i tej jego nowej szefowej, a może i żonie.. <smiech>
A wiadomo, że kiedy coś nie tak dzieje się z jej synami, to Arti, człowiek talentów wszelakich, zawsze jest Mańce potrzebny, a raczej jak zwykle nieodzowny. Szczególnie w podtrzymywaniu jej na duchu, wsparciu, pomocy oraz doradztwie osobistym i rozwiązywaniu wspólnie problemów jej latorośli,
a jego byłych pasierbów. Arti poza tym zawsze był autorytetem dla obu bliźniaków i ma z nimi dobry kontakt, nawet po tym rozwodzie z ich matuś.
Kuzynek Starski przegra z kretesem z doktorkiem, przynajmniej w obszarze znajomości pana Hydraulika z całą rodziną Mostowiaków
i jego wiedzą na temat ich tajemnic rodzinnych. No i Artiego oni wszyscy nadal szanują i lubią, czego nie można zawsze powiedzieć o jego eksmałżonce, niestety.. <flaga>
Najważniejsze, że są na tej fotce razem i jakieś wspólne sceny z nimi będą. <lubieto> No i że znowu Arti pospieszy z pomocą Mańce, jak to zawsze było, odkąd tylko się poznali.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #573 dnia: Maj 12, 2018, 21:47:28 »
Taka ciekawostka z instagrama serialowego Pawła. Wygląda na to, że Państwo Rogowscy wciąż będą mieć jakieś wspólne sprawy. Właściwie to jakieś rodzinne skoro jest z nimi Paweł.

PS pan w niebieskim wygląda na jakiegoś lekarza...?
r
Szukałam na Instagramie, ale nie doszukałam się tej fotki...albo zniknęła, albo źle szukam....

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #574 dnia: Maj 12, 2018, 21:54:32 »
Sylwia, to z instastory Rafała.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #575 dnia: Maj 12, 2018, 22:29:17 »
Dziękuję, Patrycjo. Już przynajmniej wiem, że jestem technologicznym jaskiniowcem :P. Dopiero niedawno odkryłam czym jest Instagram, a tu proszę...jakieś jeszcze odmiany :D.

Post Merge: [time]Maj 13, 2018, 08:38:30[/time]
Grandt, świetnie to ujęłaś "pogotowie rodzicielskie"  <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>.

Pan Moskwa wygląda naprawdę korzystnie w tej stylizacji :). I jak bliziutko swojej "eks" sobie siedzi. Pytanie tylko, czy to jest scena, czy raczej ostatnie rady od reżysera.

Zgadzam się z Tobą też, że oni szanują Artura i darzą specyficznym uczuciem...trudno określić jakim, ale na pewno ciepłym.

Najlepszym przykładem tego, że jest dla nich autorytetem jest scena, kiedy mówi podniesionym tonem do Piotrka, w sensie Rogowski, że nie powiedział mu wcześniej o kłopotach z alkoholem starszego bliźniaka.

Zamiast mu odpyskować, Zduński po prostu spuścił uszy po sobie jak przedszkolak. A wcale nie musiał słuchać od niego żadnych uwag, nie wspominając już o tym, żeby się do nich stosować.

Ten zza kamery, Patrycjo, serio, wygląda jak jakiś "medyczny". Z drugiej strony stoi za kamerą, więc to raczej Operator? Operator, który po godzinach dorabia w służbie zdrowia?  <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>

Ta druga bohaterka, którą zaznaczyłaś, to córka p. Gosi - Ina Sobala.

Starski nie ma żadnych szans, Grandt, masz rację :). Artur to ukochany "były" zięć. A Basieńka to stała w uczuciach jest.

Swoją drogą, to Paweł przerobił tyle kobiet w serialu, że sam nie pamięta z iloma spał <o_tak> <o_tak> <o_tak> <o_tak> <o_tak>.

A biedny Artur...raz zdradził, i do teraz jego namiętność zamknięta w lochach. Marysia czasem wypuszcza ją na spacerniak, dając się pogłaskać, przytulić, czy, olaboga, pocałować :D, ale zaraz potem: won za kraty  <haha> <haha> <haha> <haha> <haha> <haha> <haha> <haha> <haha>.

Paweł mógłby szepnąć słówko za Rogowskim, w imię męskiej solidarności, jak myślicie?

Post Merge: Maj 13, 2018, 11:06:55
Dzisiaj późnym popołudniem premiera opowiadania. Tęskniłyście? Jeśli tak, to zapraszam.  <na_poduszce>
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 11:06:55 wysłana przez Sylwia_Kasia_Jot »

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #576 dnia: Maj 13, 2018, 21:48:03 »
Czekamy Sylwio.. <tak>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #577 dnia: Maj 13, 2018, 22:19:52 »
Piszę jeszcze....miałam w domu mały dramat...chorego szwagra. Musicie wytrzymać godzinkę lub 1,5 wybaczcie......

Post Merge: Maj 13, 2018, 23:50:08
Za pięć minut zapraszam na premiere....zaczynam się stresować, że nie sprostam waszym oczekiwaniom.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 23:50:08 wysłana przez Sylwia_Kasia_Jot »

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #578 dnia: Maj 13, 2018, 23:56:24 »
Kochana,
my czytamy dla przyjemności wszystko, co tworzysz i zachwyca nas każde Twoje słowo. Naprawdę nie ma powodu, aby Cię to stresowało!  Jesteś wspaniała w tym co robisz i koniec kropka!  <pompony>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #579 dnia: Maj 14, 2018, 19:38:50 »
Basia jest niesamowita. Cieszę się, że Zbynio jest dla niej "dziadkiem". Mała bardzo potrzebuje dorosłego, któremu może tak bardzo ufać i powierzyć wszystkie swoje bolączki. 
Dziękuję za tę część!  :buzki:
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #580 dnia: Maj 14, 2018, 19:43:05 »
Jestes kochana, Patrycjo. Miód na mije serce.. <rumieniec>

https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/M-jak-milosc.-1372.-odcinek.-Streszczenie
Zobaczcie jak oni słodko razem wyglądają :).


« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 20:47:44 wysłana przez Sylwia_Kasia_Jot »

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #581 dnia: Maj 14, 2018, 21:22:45 »
Najsłodziej!  <buja_w_oblokach>
Wiecie co, tak sobie uświadomiłam, że moja babcia też ma rodzeństwo i nie wyobrażam sobie jakiekolwiek relacji wykraczającej poza tę rodzinną z kuzynostwem, bo to bardzo bliskie pokrewieństwo. Wcześniej jakby nie wydawało mi się to aż tak nieodległe, do momentu w który jakby nie przełożyłam tego na swoją sytuację... Także myślę, że tu nic się nie podzieje w kierunku, który prowadziłby do wykroczenia poza relacje kuzyn-kuzynka/pracodawca-pracownik...  <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #582 dnia: Maj 14, 2018, 22:09:56 »
Moje dobre duszyczki, czy ktoś jest w stanie powycinać i złożyć mini film ze scenami tylko M&Ar?
Zakochałam się w tym odcinku  <na_poduszce> cudna ta nasza parka

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #583 dnia: Maj 15, 2018, 19:07:22 »
Cukiereczku, tylko Meg potrafiła to robić. Niestety, dawno już ten kącik opuściła. <flaga>

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #584 dnia: Maj 15, 2018, 20:33:28 »
Nie moge się na patrzeć na ten odcinek :)
Czy Wy też macie wrażenie, że Artur patrzy na Marysię z niedowierzaniem, że ona na niego ewidentnie leci?