Autor Wątek: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka  (Przeczytany 27522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« dnia: Czerwiec 01, 2013, 00:03:56 »
OTWIERAMY WAKACYJNĄ STREFĘ TELEWIDZA!

Zakończono emisję nowych odcinków seriali, rozpoczął się okres wakacyjny - a więc i okres powtórek. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy stworzyć na forum coś podobnego - miejsce, w którym każdego tygodnia będziemy przypominać sobie i rozmawiać o wyznaczonych odcinkach wskazanego serialu. Atutem jest to, że każdy obejrzy je w wolnej, dogodnej dla siebie chwili. Później oczywiście, mamy nadzieję, podzieli się swoimi spostrzeżeniami na forum, co rozwinie owocną dyskusję. :D

Strefa będzie działała od 1 czerwca do 31 sierpnia. W tym tygodniu skupiamy się na pierwszym sezonie Prawa Agaty. Wkrótce też zostanie ogłoszony harmonogram wakacyjnego telewidza. Swoje propozycje dotyczące seriali czy programów, które chcielibyście w nim umieścić możecie podawać w tym wątku. :)

Lista seriali:
Prawo Agaty - sezon I (od 1 do 7 czerwca)
Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
Przepis na życie (od 15 do 21 czerwca)
Regina (od 22 do 28 czerwca)
Ekipa (od 29 czerwca do 5 lipca)
Gra o tron (od 6 do 12 lipca)
The good wife (od 13 do 19 lipca)
Rozlewisko (od 20 do 26 lipca)
Kryminalni (od 27 lipca do 2 sierpnia)
Dom (od 3 do 9 sierpnia)
Czas honoru (od 10 do 16 sierpnia)
Magda M (od 17 do 23 sierpnia)
Szpilki na Giewoncie (od 24 do 31 sierpnia)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 00:09:28 wysłana przez Kiki »
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:39:51 »
Z wielką chęcią chciałabym oglądać Lekarzy, o Magdzie M nie muszę już wspominać  <serduszko> dodatkowo Przepis, PM (odcinki z Anetą i Markiem <rumieniec> w sumie na Anetę i Jana też mogłabym się skusić <haha>) Przyjaciółki też mogłabym oglądać. Na razie tyle ode mnie :D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2013, 18:24:18 »
Uważam, że "Wakacyjna strefa telewidza" to naprawdę niezły pomysł i jeśli tylko będę miała możliwości i czas (a jego w wakacje trochę będzie), to postaram się udzielać.  ;)

W tym roku oglądałam mało seriali, bardziej skupiłam się na sporcie, ale myślę, że wreszcie będę mogła nadrobić parę produkcji. :D W moim przypadku nie będzie to przypominanie, a oglądanie pierwszy raz. ;D

Bardzo chciałabym obejrzeć Lekarzy, Przepis na życie i Na dobre i na złe (które totalnie w tym roku zaniedbałam). Co do reszty to sama nie wiem, bo nie jestem już tak dobrze zorientowana w świecie seriali jak kiedyś. :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:33:42 »
Na dobre i na złe też bym obejrzała. ;) Tylko które odcinki?
Mi chyba najbardziej by odpowiadały te z Haną i Piotrem  <serduszko> albo z Leną i Witkiem (tylko nie wiem czy gdzieś te takie stare, stare odcinki są dostępne :) )

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2013, 21:53:34 »
Ja chciałabym obejrzeć przede wszystkim stare odcinki "Pierwszej miłości", "Przyjaciółki" i drugą serię "Lekarzy", bo jej akurat w ogóle nie widziałam ;)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:00:10 »
Żółwik Donia ;)

Też wrócę do oglądania starych odcinków Pierwszej miłości. W poprzednie wakacje zaczęłam, przerwałam kiedy zaczęła się emisja aktualnych, a teraz będę mogła wrócić, jak tylko ogarnę gdzie tam mniej więcej wtedy skończyłam :D

I przede wszystkim Lekarze, ojej. Obejrzałam może z 3 odcinki tej nowej serii, nie wiem czemu. A stęskniłam się... głównie za Ordą (i jego szlafroczkiem heheh) :D

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:29:39 »
Jeśli chodzi o Lekarzy, to chciałybyście rozpocząć od I serii czy od razu II? <usmiech>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:32:03 »
I widziałam, więc chciałabym obejrzeć II ;)
Widziałam co prawda jakieś 2-3 odcinki, ale bym musiała i tak sobie jeszcze raz je przypomnieć, bo wiadomo... ;)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:34:41 »
Jeśli chodzi o Lekarzy, to chciałybyście rozpocząć od I serii czy od razu II? <usmiech>
Wolałabym chyba od razu od II, bo I oglądałam, ale właściwie jest mi to obojętne ;)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 02, 2013, 11:19:03 »
Lekarze to mi obojętne, oglądałam wszystkie całe 2 serie.  :D
Za to Prawo Agaty.. obejrzałabym z chęcią bo ostatni sezon, to może z 3-4 odcinki obejrzałam.  :)
dodatkowo Przepis, PM (odcinki z Anetą i Markiem <rumieniec> w sumie na Anetę i Jana też mogłabym się skusić <haha>)
Co do Przepisu na życie i Pierwszej Miłości ? Ja zawsze chętna na takie oglądanie ! ;D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 02, 2013, 13:30:20 »
Jeśli chodzi o Lekarzy, to chciałybyście rozpocząć od I serii czy od razu II? <usmiech>
Skoro dziewczyny chcą zaczynać od II to zacznijmy od II, najwyżej kiedyś tam powrócimy do I serii, która też była słooodka!  <serduszko>

Za to Prawo Agaty.. obejrzałabym z chęcią bo ostatni sezon, to może z 3-4 odcinki obejrzałam.  :)
Jullcia, na razie przez tydzień oglądamy i dyskutujemy na temat I serii PA, później może zrobimy maraton tej ostatniej serii. ;) A póki co zapraszam do dyskutowania o I sezonie.  <rumieniec>

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 02, 2013, 21:57:30 »
Za namową Klaudii przyszłam zaproponować serial "Ekipa". Nie jest to bardzo popularny serial, niewiele osób pewnie oglądało. Serial liczy 14 odcinków. Warto zobaczyć ze względu na grę aktorską, bo obsada jest naprawdę dobra. Jedyne co może odstraszać, to fakt, iż jest to serial o polityce. Ja też się początkowo obawiałam, że mogę czegoś nie zrozumieć, że może być po prostu "zbyt ciężki". Nic z tych rzeczy! Zaczęłam oglądać głównie przez obecność Kasi Gniewkowskiej i wciągnęłam się! Gdyby znalazł się czas i chętne osoby, to bardzo bym się ucieszyła. Gdyby nie, to polecam każdemu do obejrzenia indywidualnie  <tak>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 02, 2013, 22:12:32 »
Popieram. "Ekipa" jest dobrym polskim serialem.
Jednak w przeciwieństwie do KONICZYNKI jakoś nie bardzo wierzę, aby znalazło się więcej chętnych do oglądania. Pierwszey odcinek i owszem, z ciekawości, potem będzie gorzej <jezyk>
Świetna gra aktorów, trochę sensacji, trochę uczuć, ale to przede wszystkim political fiction. Jak dla mnie super, takie coś lubię, ale nie wiem, czy młodszych forumowiczów zainteresuje <szczerzy_sie>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 02, 2013, 22:30:16 »
Popieram. "Ekipa" jest dobrym polskim serialem.
Jednak w przeciwieństwie do KONICZYNKI jakoś nie bardzo wierzę, aby znalazło się więcej chętnych do oglądania. Pierwszey odcinek i owszem, z ciekawości, potem będzie gorzej <jezyk>
Świetna gra aktorów, trochę sensacji, trochę uczuć, ale to przede wszystkim political fiction. Jak dla mnie super, takie coś lubię, ale nie wiem, czy młodszych forumowiczów zainteresuje <szczerzy_sie>

Oj, nie w przeciwieństwie <mruga> Również mam przeczucie, że nie znajdę wielu chętnych, jednak zawsze warto zaproponować, może ktoś poza "Wakacyjną strefą telewidza" się skusi na zapoznanie z tematem. Jednak nic na siłę  <mruga> Cieszę się, że Tobie El serial się spodobał, bo mnie zainteresował ogromnie.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: O wakacyjnej strefie telewidza słów kilka
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2013, 21:56:02 »
Co do "Ekipy" to skoro gra w nim Kasia Herman to bym się skusiła na oglądanie, mimo iż temat przewodni nie jest moim ulubionym. ;)
Tak więc już trzy osoby by były. ;D