Autor Wątek: Ogólnie o serialu  (Przeczytany 17157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2012, 13:19:35 »
Anka ma wiele żyć i zawsze przeżyje. Więc nie zdziwiłoby mnie to gdyby jednak jakaś inna aktorka ją zagrała.
Agnieszka nie odeszła ze serialu, bo oni ją najzwyczajniej w świecie wyrzucili. Przecież to wiadoma sprawa. Pisało gdzieś, że nie podpisali z nią kontraktu na następny sezon.

A słyszeliście jakie ona akcje odwala. Podobno potrafi wpaść w środku zdjęć na plan pm, zupełnie niezapowiedzianie, byleby tylko skontrolować Mikołaja. Żenada...
Tak czytałam gdzieś o tym. Takie zwyczajne wpadnięcie na plan, żeby sobie popatrzeć jak jej Mikołaj sobie radzi.   :th_girl_haha:

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 27, 2012, 00:11:05 »
Anka ma wiele żyć i zawsze przeżyje. Więc nie zdziwiłoby mnie to gdyby jednak jakaś inna aktorka ją zagrała.
Agnieszka nie odeszła ze serialu, bo oni ją najzwyczajniej w świecie wyrzucili. Przecież to wiadoma sprawa. Pisało gdzieś, że nie podpisali z nią kontraktu na następny sezon.
Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy, że ją wyrzucili. :D Nie dość, że pod koniec sezonu nie można było jej znieść, to fani również domagali się jej odejścia. :D

A słyszeliście jakie ona akcje odwala. Podobno potrafi wpaść w środku zdjęć na plan pm, zupełnie niezapowiedzianie, byleby tylko skontrolować Mikołaja. Żenada...
Tak czytałam gdzieś o tym. Takie zwyczajne wpadnięcie na plan, żeby sobie popatrzeć jak jej Mikołaj sobie radzi.   :th_girl_haha:
Ja nadal nie rozumiem dlaczego Mikołaj zostawił Anetę dla tej całej Włodarczyk. Kobieta ma trochę z głową, ale sądząc po ich wspólnych wywiadach pasują do siebie, w końcu są jak "dwa ciała astralne". :hahaha:


Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:07:30 »
Donia, to ,,jedno ciało astralne''. Ale fakt pasują do siebie: on głupi, bo zostawił Anetę, a ona jeszcze większa idiotka, że na takiego poleciała  <hahaha>
Anula :)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:15:54 »
Wiecie co wracając do "ciała astralnego" no to przegięli.

Mikołaj Krawczyk i jego partnerka Agnieszka Włodarczyk w połowie sierpnia wyjechali razem do USA, by wziąć udział w pikniku dla Polonii w Yorkville pod Chicago. W tym czasie odbywał się chrzest jego synów, bliźniaków Heralda i Geralda, ze związku z Anetą Zając. Gwiazdę PIERWSZEJ MIŁOŚĆI na chrzcie dzieci zastąpili rodzice MIROSŁAW i MARIA KRAWCZYKOWIE.
Rodzice Mikołaja Krawczyka - Maria Mielnikow-Krawczyk (59 l.)  i jej mąż Mirosław Krawczyk (59 l.) są aktorami od lat związanymi z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jak podaje tygodnik "Twoje Imperium" Maria i Mirosław Krawczykowie nie mogli nie pojawić się na chrzcie dzieci jedynego syna. 1,5-roczne bliźniaki - Herald i Gerald - to przecież ich pierwsze wnuki.
Gdy w jednym z kościołów w Warszawie Aneta Zając niosła do chrztu synków, ojciec chłopców podbijał z nową partnerką USA/ Krawczyk i Włodarczyk promowali w Chicago płytę aktorki i przy okazji reklamowali wielki piknik dla Polonusów.
Maria i Mirosław Krawczykowie na chrzest wnuków przyjechali aż z Trójmiasta. W tygodniku czytamy też, że do tej pory Aneta Zając nie złożyła w sądzie pozwu o alimenty na dzieci. Aktorka Pierwszej miłości sama musi sobie radzić z wychowaniem synów.

Mam jeszcze jedno takie pytanie w końcu jak te bliźniaki się nazywają Herald i Gerald czy Michał i Krzysztof?

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 27, 2012, 16:00:11 »
Wydaje mi sie, ze post Jullci bardziej pasuje do "Newsow...", a nie do "Ogolnie o serialu", wiec jesli to mozliwe to prosze Moderatorow o przeniesienie tego i mojego rowniez posta do tamtego watku ;) Chyba, ze jednak on tutaj pasuje ;)

Co do tego newsa - jak mozna nie przyjsc na chrzest swoich dzieci, tylko imprezowac z nowa partnerka? Brak slow, naprawde. Coraz czesciej utwiedzam sie w przekonaniu, ze Mikolaj chyba normalny nie jest... Wspolczoje Anecie i ich dzieciom ;)

ps. Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu ;)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 27, 2012, 16:48:52 »
Już dziś o 18-stej, w ipla pojawi się premierowy odcinek "Pierwszej Miłości". Zobacz na stronie http://www.ipla.tv/Serial/5000912-Obyczajowy/828-Pierwsza-Milosc lub ZA DARMO w aplikacji. Jak Wam się podoba przygotowanie do podwójnego ślubu?

Z fanpage'a ATM Grupy. Czyli...dobrze rozumiem? Dzisiaj nowy odcinek oglądamy? WOW! :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 27, 2012, 16:55:10 »
No, wow! Ale fajnie, no to za godzinkę nowy odcinek :D Mam nadzieję, że IPLA mi nie zaprotestuje i sobie spokojnie obejrzę ;)

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2012, 22:14:00 »
Super, że już jest pierwszy odcinek sezonu!  <skacze> Obejrzał już ktoś? Ja mam ochotę sobie wykupić, ale tylko jeżeli w tym odcinku wraca Kinga z rodziną, jakoś na Wadlewskie śluby mogę poczekać do 3 września. Czekam na info.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2012, 22:43:45 »
Hej, przecież jest ZA DARMO! Nawet napisali to w zapowiedzi, którą cytowała Justek i to też wielkimi literami. Trzeba tylko zgodzić się na jakąś instalację, a przynajmniej ja musiałam ;)

Właśnie sobie włączyłam i będę oglądać :D


Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 27, 2012, 23:10:49 »
A ja niestety nie mogę obejrzeć. :< Cóż, tyle wytrzymałam w oczekiwaniu na ten odcinek to i jeszcze tydzień wytrzymam. :D

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:50:24 »
A ja stwierdziłam, że poczekam z oglądaniem aż do poniedziałku. Nie chcę sobie psuć wrażeń ;-)
Anula :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 19, 2012, 17:44:58 »
Ze fanpage'a ipli:

"Świetna wiadomość dla Was! Wszystkie seriale TV POLSAT są dostępne za darmo w aplikacji przed premierą telewizyjną, a jeśli kupicie pakiet iplaPREMIERY dostaniecie dodatkowo seriale TVP oraz możliwość oglądania tego wszystkiego na www."


Także miłego oglądania dla wszystkich tych, którzy mają taką możliwość ;) Ja niestety nie, bo premiery nigdy nie wyświetlały mi się w aplikacji, jak wykupowałam pakiety to musiałam na stronie www oglądać, więc teraz trochę kicha. Niemniej jednak fajnie z ich strony, że coś takiego wprowadzili, ciekawe tylko na jak długo.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 23, 2012, 19:47:52 »
Nie bardzo wiem, gdzie mam to napisać, więc niech będzie tu.
Czy wam też w IPLI wyświetla się do obejrzenia 1572 odcinek, z pominięciem 1571?

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 23, 2012, 19:55:02 »
Sandi, mi wszystko wyświetla się elegancko ;) zarówno odcinek 1571 jak i 1572. Może spróbuj się wylogować i zalogować? Albo wyłączyć i włączyć iplę?

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 23, 2012, 20:01:26 »
Oho! Podziałało, dzięki :D