Autor Wątek: Ogólnie o serialu  (Przeczytany 17150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czekolada

  • MAMY JUŻ NASZĄ KRUSZYNKĘ! KUBUŚ :)
  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2012, 15:41:54 »
Tak samo jest z Magdaleną Górską   :th_0girl_curtsey:
Najpierw grała okulistkę do której chodził Przemek.
A niedawno wcieliła się w rolę Eweliny, narzeczonej Bartka  smilie_girl_356
Odliczam dni do naszego Wielkiego Dnia :*

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 12, 2012, 14:57:13 »
Przypadków aktora grającego jedną postać, a następnie nową jest w PM dość dużo. Ja najbardziej zapamiętałam Łukasza Dziemidoka - w początkowych odcinkach grał Lalusia, kolegę Kingi, a później dobrze znanego wszystkim Patryka. :D Scenarzyści chyba myślą, że widzowie nie zorientują się, że aktor grał już w serialu. smilie_girl_120

No właśnie, ale kurde, jest to co najmniej dziwne.. przecież jest dużo wykształconych, znanych aktorów, którzy raczej przyjęliby role, bo z tym czasem jest ciężko. To nie rozumiem, czemu takie cyrki odstawiają.. ja akurat nie mam dobrej pamięci i nie pamiętam takich sytuacji, ale są tacy którzy jednak się zorientują i nie świadczy to za dobrze o serialu...

Oglądając wczorajszy odcinek pomyślałam sobie, że muszę Wam to napisać - chyba pierwszy raz ubawiłam się oglądając PM! :D Ta scena z doktorem Sewerynem była świetna! W ogóle Wojtek to ma fajne pomysły :D wirus polski  smilie_girl_101

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 12, 2012, 16:48:35 »
Oglądając wczorajszy odcinek pomyślałam sobie, że muszę Wam to napisać - chyba pierwszy raz ubawiłam się oglądając PM! :D Ta scena z doktorem Sewerynem była świetna! W ogóle Wojtek to ma fajne pomysły :D wirus polski  smilie_girl_101
Wirus polski był świetny :hahaha: Szkoda, że Bartek wszystko zepsuł, bo "Makaroniarz" się trochę przestraszył :D

Jeśli chodzi o ubawienie się podczas oglądania PM - śmieję się z prawie każdej sceny w której występuje Kaśka i/lub Stefani. :D Nie zapomnę, jak ten lekarz co zabił Stasiaka (Walczak, bodajże) odkręcił w mieszkaniu Majki gaz, a gdy weszli Marek z Teresą i genialną Stefcią, ta ostania krzyknęła: "Majka, gaz Ci się ulatnia, a ty se leżysz jak jakaś księżniczka!" :hahaha: Jedna z najśmieszniejszych scen w serialu, chociaż tych było dość dużo. :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2012, 14:29:22 »
W związku ze zmianą czołówki serialu odświeżyliśmy dla Was również naszą stronę internetową. (...)
http://www.pierwszamilosc.polsat.pl/

I jest Hubeeert!  :wub:

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2012, 14:32:52 »
I jest Hubeeert!  :wub:
I jak fajnie wygląda!  smilie_girl_308

i UWAGA, jest Emilka.  smilie_girl_122

Offline Fenikks

  • DM Fan
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:17:32 »
Podoba mi się to odświeżenie strony. Fajnie, że dodali Huberta na górze strony w poczet jak gdyby głównych młodych bohaterów. Emilkę średnio lubię, miejsce tam jej się jednak należy, bo to jedna z postaci, która występuje od początku serialu i to nieprzerwanie! Miała przez lata naprawdę świetne wątki, a obecnie marnuje się tak samo jak Bartek w tym Wadlewie.
A co do Huberta to wydaje mi się, że zapełnił jak gdyby teraz miejsce po Patryku pośród siódemki czołowych młodych bohaterów (Marysia, Paweł, Kinga, Artur, Emilka, Bartek, Patryk/Hubert). Olę, Błażeja, Sabinę, Radka i Miksera oczywiście zaliczam do młodszej, osobnej generacji.

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 21, 2012, 14:24:47 »
Dziewczyny mam dla Was newsa, a właściwie to kilka. Oto streszczenia pierwszych odcinków smilie_girl_299:

Odcinek 1535
 Mieszkańcy Wadlewa przygotowują się do uroczystości zaślubin Emilki z Bartkiem i Wiktorii z Ryśkiem. Jagna jest nieprzychylnie usposobiona
do przyszłej synowej. Krytykuje syna za wybór kandydatki na żonę. Pawłowi wydaje się, że alkohol i imprezy pomogą mu zapomnieć o rozstaniu z Anną. Patrycja decyduje się na powrót do Wrocławia. Chce zamieszkać u brata.
 
odcinek 1536
 Dochodzi do ostrej wymiany zdań pomiędzy Jagną i Marianem, który otwarcie broni honoru córki. Podczas wesela Jagna wywołuje skandal, upijając się, a następnie wychodząc w towarzystwie Wojtka. Ewa proponuje Błażejowi przyjaźń. Dragonowi udaje się zdobyć nowy adres Radka
 
odcinek 1537
 Bartek i Jacek są zszokowani zachowaniem Jagny podczas wesela. Dochodzi do bójki pomiędzy Bartkiem i Wojtkiem. Błażej nie może pogodzić się z myślą, że zostanie ojcem. Grzegorz informuje Olę, że będzie miał wnuka. Mikser dowiaduje się od Radka o powrocie Dragona.
 
odcinek 1538
 Grażyna dowiaduje się od Ewy o problemach finansowych oddziału onkologicznego, który prawdopodobnie zostanie zamknięty. Doktor Turczyk opowiada Markowi, że Ewa wcale nie jest w ciąży. Dragon planuje kradzież w mieszkaniu Grażyny Weksler. Namawia Radka do pomocy w przestępstwie.
 
odcinek 1539
 Marek przekazuje Błażejowi informację o kłamstwie Ewy i jej udawanej ciąży. Dr Turczyk ma kłopoty z powodu niedotrzymania tajemnicy lekarskiej. Grażyna wraz z Izabelą podejmują próbę uratowania oddziału onkologicznego. Marysia oczekuje wizyty Jana i Antoniego. Wieczorem w mieszkaniu zjawia się sam ojciec.
 
Anula :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 21, 2012, 14:25:54 »
Anula, rozejrzyj się dokładnie po dziale: te streszczenia już się tutaj pojawiły.

Offline perelkadg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:41:37 »
No a co w końcu z Anką? Umrze w tym wypadku czy jak? Bo w streszczeniach nie ma mowy o tym, tylko o rozstaniu. Kiedyś słyszałam, że Ankę ma grać jakaś aktorka z "Plebanii". Ale w końcu nie wiem, czy to prawda..

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:45:12 »
Perelkadg, Włodarczyk potwierdziła już niejednokrotnie, że pożegnała się z serialem ze względu na Anetę Zając, toteż nie pojawi się w następnym sezonie. Jeżeli natomiast chodzi o inną aktorkę rzekomo mającą wcielić się w postać Anny, to owa informacja pojawiła się na Wikipedii do której każdy ma dostęp i każdy może napisać tam to co chce i nie zawsze jest to wiarygodne źródło.  :)

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 24, 2012, 21:47:36 »
No a co w końcu z Anką? Umrze w tym wypadku czy jak? Bo w streszczeniach nie ma mowy o tym, tylko o rozstaniu. Kiedyś słyszałam, że Ankę ma grać jakaś aktorka z "Plebanii". Ale w końcu nie wiem, czy to prawda..

W sumie, to jak potoczą się losy Anki nie jest wyjaśnione w streszczeniach. Bo niby jest napisane, że Paweł jest załamany po odejściu Anny, ale nie wiadomo czy chodzi im o odejście w postaci jej śmierci, czy po prostu o rozstanie. To, że Małgorzata Teodorska ma grać Annę, to chyba plotka, przeczytałam tak niedawno na jednym z blogów poświęconych pm i chyba ta informacja pochodziła z zaufanego źródła. Po za tym wydaje mi się, że wątek Anny zostanie zakończony raz na zawsze.
Anula :)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:00:32 »
Po za tym wydaje mi się, że wątek Anny zostanie zakończony raz na zawsze.
Mam taką nadzieję! :D Od dłuższego czasu nie mogłam znieść ani Anki, ani Agnieszki Włodarczyk, toteż liczę na to, że wątek Bilewskiej nie będzie już dłużej ciągnięty, a ona nie ozdrowieje cudownie, tak jak miało to miejsce już kilka razy ;)

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:07:20 »
Po za tym wydaje mi się, że wątek Anny zostanie zakończony raz na zawsze.
Mam taką nadzieję! :D Od dłuższego czasu nie mogłam znieść ani Anki, ani Agnieszki Włodarczyk, toteż liczę na to, że wątek Bilewskiej nie będzie już dłużej ciągnięty, a ona nie ozdrowieje cudownie, tak jak miało to miejsce już kilka razy ;)

Ostatnio to nawet liczyłam i wyszły mi chyba ze 3 razy. Ten byłby 4, to by była jakaś paranoja :-D
Anula :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:09:53 »
a ona nie ozdrowieje cudownie, tak jak miało to miejsce już kilka razy ;)
Ale chyba nigdy nie pojawiła się informacja od samej Agnieszki o tym, iż odchodzi z serialu, ze względu na atmosferę, która jej nie odpowiadała.  ;)

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 24, 2012, 22:14:29 »
a ona nie ozdrowieje cudownie, tak jak miało to miejsce już kilka razy ;)
Ale chyba nigdy nie pojawiła się informacja od samej Agnieszki o tym, iż odchodzi z serialu, ze względu na atmosferę, która jej nie odpowiadała.  ;)

Też mi się tak wydaje, ale nie sądzę, żeby ona chciała tę sprawę komentować. Moim zdaniem oni ją wywalili z tego serialu i dlatego ona w ogóle teraz nie zabiera głosu w tej sprawie. A słyszeliście jakie ona akcje odwala. Podobno potrafi wpaść w środku zdjęć na plan pm, zupełnie niezapowiedzianie, byleby tylko skontrolować Mikołaja. Żenada...
Anula :)