Autor Wątek: Trzy, dwa, jeden - start!  (Przeczytany 15792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 02, 2012, 21:53:16 »
Pan Tomaszewski faktycznie usypia ;) Finał Agnieszki z Sereną też komentował (ten poprzedni przynajmniej bo tego co był nie oglądałam) i też właśnie tak ospale... No cóż... Dziś za to Jerzy zasnąć nie dawał ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 02, 2012, 22:11:35 »
Pamiętam ten finał Agi z Sereną. Tam towarzyszył mu jego syn Tomasz, któremu o dziwo! (o dziwo tej ospałości) nie dał dojść do słowa a nawet z lekka się zdenerwował, gdy junior próbował go raz poprawić.

Mam szacunek do Tomaszewskiego seniora, ale to jego komentowanie siada, że hej! Absolutnie pozbawione emocji.
Janowicz ma taką manierę, że przygotowując się do odbioru serwisu lekko potrząsa rakietą, a Tomaszewski "Nie baw się rakietą, nie baw się, skup się". A za to, że wykrzyknął "jest!" (gdy Polak zdobył punkt) o ćwierć tonu wyżej niż mówił normalnie przepraszał i usprawiedliwiał się, że poniosły go emocje <smiech> To był jedyny moment, gdy komentarz pana Tomaszewskiego wyzwolił z kolei u mnie jakieś emocje, bo roześmiałam się w głos <haha>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 02, 2012, 23:31:49 »
W wielkim szacunkiem dla P.B.Tomaszewskiego, ale obecnie jego kondycja ze względu oczywiście na wiek, raczej powinna skłonić polsatowskich "włodarzy" do podjęcia decyzji o rezygnacji z komentowania przez niego tenisowych meczów na żywo. Przykro słucha się tego, jest i był wielkim, sportowym dziennikarzem, ale chyba lepiej byłoby, żebyśmy go pamiętali z wcześniejszych wspaniałych relacji. A jeszcze jak wspólnie komentuje te tenisowe pojedynki ze swoim synem, to wręcz odechciewa się słuchania tych wspominek/wypominek o Jadwidze Jędrzejowskiej....Chociaż jego syn jest jeszcze gorszy w tym od niego.
Niestety poziom polsatowskich komentatorów tenisa jest słaby, wręcz żenujący, o wiele lepszych ma polski Eurosport ( chociaż też nie wszystkich). No cóż, niestety wiek jednak ma znaczenie w tej profesji telewizyjnych komentatorów sportowych, nie da się tego ukryć, czy przeskoczyć....

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 03, 2012, 16:22:30 »
No to mamy finał :D
Ależ piękny mecz był ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 03, 2012, 21:22:36 »
Mamy finał, mamy <brawo>

Mocna strona Janowicza to serwisy i o ile u kobiet wygrywanie siłą tego zagrania nie bardzo mi leży (lubię dłuższe wymiany, jakiś zmiany rytmu, pokazy gry technicznej), o tyle u facetów jakoś mi nie przeszkadza. Może dlatego, że im "popisywanie się " siłą pasuje <szczerzy_sie> . Kobieta ma być kobietą, nawet w sporcie <jezyk>

Jutro gra z Hiszpanem (rankingowa "piątka") - Polsat Sport godz. 15.00.
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 03, 2012, 21:28:48 »
Bardzo mi się podoba myślenie Pana Jerzego na korcie.
W przeciwieństwie do Agnieszki R. on nie wali w przeciwnika tylko jak jest okazja to w pustą część kortu.
Forhand'y ma cudowne i niezłe drop shoty :D
Ogólnie jego reakcja, łzy - jak ja lubię takich ludzi, okazujących emocje.
Wiem, że to rodak i w ogóle mam dlatego duży sentyment, ale - no należy mu się wygrana ;)

No szkoda, szkoda, ale i tak jestem dumna z Jerzego :)
W ogóle jak oglądałam przyznanie nagród to okazało się, że przyjechał na turniej i spał w samochodzie. Teraz będzie 29 na świecie, w Australian Open będzie rozstawiony, nie będzie musiał już brać udziału w kwalifikacjach no i już nie będzie musiał nocować w aucie ;) Wygrał dziś prawie 1 milion złotych :D Mam nadzieję, że kiedyś wygra któryś z turniejów ;) Ale co tu mówić - David Ferrer był lepszy.
Jerzy Janowicz to młody sportowiec - jeszcze da sobie radę.
Tak czy inaczej - brawa, brawa  <niecierpliwy> <niecierpliwy> <niecierpliwy>
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:21:09 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 04, 2012, 21:06:22 »
Oczywiście, że brawa <brawo> <brawo> <brawo>

To, co chłopak robił przez cały turniej było niesamowite!

A ja słyszałam w którychś wiadomościach, że będzie na 26 miejscu.
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 04, 2012, 21:28:55 »
Dokładnie, młody jest, jeszcze ma na wszystko czas! Wielkie brawa, tym bardziej, że przed turniejem większość Polaków nie wiedziała kim jest Jurek.
BRAWO!  ;)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 04, 2012, 23:48:35 »
Również dołączam się do gratulacji. Brawo Jerzyk! Dzięki za cały turniej ;)  <brawo>

Na 1. miejsce przyjdzie jeszcze czas :)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 05, 2012, 08:06:57 »
Tak, tak, racja - 26 miejsce. Pomyliłam się ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 11, 2013, 21:04:14 »
Oglądanie zawodów na Eurosporcie i słuchanie "ichniejszych" polskich komentatorów to czysta przyjemność. Szczególną sympatią darzę Krzysztofa Wyrzykowskiego i Tomasza Jarońskiego, którzy komentują biathlon. Ich anegdotki o sportowcach, przekomarzanki ze współtowarzyszem, różne powiedzonka ("skuś baba na dziada", albo "rach ciach, ciach" - gdy nasi celnie strzelają do tarczy <haha>) oraz bardzo emocjonalne podejście do wydarzeń dziejących się na trasach biathlonowych i kolarskich (bo tę dyscyplinę też komentują) sprawiają, że człowiek czuje, jakby siedział z nimi, dobrymi kumplami, w pokoju przy piwku, chipsach lub orzeszkach i oglądał zawody sportowe.

Dzięki komentarzom obu panów radość ze zdobycia srebrnego medalu przez Krysię Pałkę w aktualnie trwających MŚ została podwojona <szczerzy_sie>. Chłopy cieszyli się jak dzieci, co mnie dodatkowo wzruszyło <jezyk>
 
http://eurosport.onet.pl/wideo/krystyna-palka-zdobywa-wicemistrzostwo-swiata,113168,w.html
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 27, 2013, 21:51:04 »
Wczoraj rozpoczął się francuski Wielki Szlem, czyli Roland Garros i na początek miła informacja dla polskich fanów tenisa: po raz pierwszy w turnieju głównym mamy 5 reprezentantów i jak na razie czworo z nich jest już w drugiej rundzie.
Najgorszą przeprawę miała Ula Radwańska pokonując w 3 setach jedną ze słynnych sióstr Williams - Venus (grały ponad 3 godziny <olaboga> ), najłatwiej miała Aga Radwańska, bez trudu rozprawiając się (w niecałą godzinę dla odmiany <haha>) z izraelską tenisistką Shahar Peer.
Dość niezwykłego przeciwnika miał Michał Przysiężny, który pokonał w trzeciej rundzie kwalifikacji (ostatniej przed wejściem do turnieju głównego) Amerykanina Williamsa, by pierwszy mecz w turnieju głównym zagrać... ponownie z Williamsem <smiech> A stało się tak, ponieważ ktoś tam zrezygnował z udziału i na jego miejsce wszedł, za pomocą losowania, tzw "lucky loser" (szczęśliwy przegrany) a było ich aż trzech.
Okazało się, że wygrana z kwalifikacji nie była przypadkowa, bo Przysiężny i tym razem pokonał Amerykanina.
Janowicz również wygrał swój pierwszy w karierze Wielkiego Szlema mecz.

Został jeszcze Łukasz Kubot, który gra jutro z Francuzem.

No i debel Frystenberg i Matkowski (i choć ostatnio nie za bardzo im się wiedzie, to mam nadzieję, że złą passę przełamią)
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 03, 2013, 19:25:17 »
Tak jak pisałam w Rozmowach... Miałam nadzieję, że wygra Jerzy i wygrał :D
On mnie zawsze rozbraja swoimi reakcjami. Sama się wzruszyłam widząc jego łzy. Przytulenie obu panów bardzo na plus :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 03, 2013, 19:49:57 »
No i fajno że Jerzyk wygrał. W sumie tak myślałam, że to będzie jednak on. Narwaniec ostatnio idzie jak burza. :D

Teraz trzeba kciukasy za Iśkę trzymać. :D

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Trzy, dwa, jeden - start!
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 03, 2013, 19:55:18 »
Hmm... Niby tak, ale jakoś nie jestem przekonana do naszej tenisistki i zbytnio jej nie kibicuję :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>