Autor Wątek: Dominika Ostałowska  (Przeczytany 26979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 25, 2013, 09:14:14 »
Chyba, że to Dominika wyolbrzymiła sprawę.
Sama ostatnio miała dość sporo problemów z emocjami i swoim życiem. Może coś źle odczytała.
Ciekawa jestem co powiedziałaby druga strona. :D

Jednak jeśli to prawda, to niemiła sytuacja... aż strach, że faktycznie tacy ludzie mogę istnieć.

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2014, 15:25:14 »
Kochana Isia  <serduszko> jak ja lubię jej ciepłe spojrzenie. Brakuje mi nowych ról w jej wykonaniu, brakuje wywiadów.
Hubert za to nadrabia   <hahaha>

tutaj jest więcej zdjęć Dominiki:
http://koktajl.fakt.pl/dominika-ostalowska-na-telekamerach-2014,artykuly,442700,1,1,12.html
cudownie uczesana  <wstydnis>
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 04, 2014, 19:06:03 »
cudownie uczesana  <wstydnis>
Rzeczywiście - i uczesana ładnie, i umalowana, szkoda tylko, że strój miała fatalny. :ysz:
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline qwerty500410

  • You can kiss my decision as it's walking out the door
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2014, 15:41:04 »
Czy kiedykolwiek doczekamy się dnia, kiedy CAŁA stylizacja Dominiki będzie nie tyle co idealna, ale zadowalająca? Włosy, makeup - pięknie! Ale znowu ten worek... Nie wiem dlaczego ludzie sądzą, że 'większe' kształty ukryją się pod czymś dużym i szerokim, przecież to jeszcze gorzej wygląda!
You can kiss my decision as it's walking out the door

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 06, 2014, 17:38:20 »
Chce zakryć dodatkowe kilogramy, a tu efekty są odwrotne. Znamy styl Dominiki dlatego mnie nie zaskoczyła  <zawstydzony>
hmmm a może przydałoby się żeby została twarzą dobrej marki odzieżowej  <haha>
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Agueda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 27, 2014, 06:25:13 »
Znalazłam coś takiego :

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/14171740/jak-wychowac-szczesliwego-jedynaka
wczorajsze Pytanie na Śniadanie.

eh ale Dominika jest dumna z Huberta !!  <brawo>
"Wychodzę z założenia, że lepiej nie mieć założeń, bo przecież i tak wszystko może się wywrócić do góry nogami" D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 07, 2014, 13:47:26 »
Całkiem ciekawa rozmowa  :D Podoba mi się głos Hubusia bardzo  ;D Ostatnio jakoś mi się stękniło za Dominiką i obejrzałam sobie po raz enty mój ulubiony teatr telewizji, sposród tych, które oglądałam oczywiście, czyli "Zdaniem Amy". Mogłabym tą sztukę oglądać bez końca. Tak strasznie brakuje mi takiej Isi - takiej naturalnej, młodej, pięknej, z długimi blond włosami, magicznym spojrzeniem, delikatnej, subtelnej, kobiecej, zmysłowej....ech... Bardzo bym chciała zobaczyć jakąś nową i ambitną produkcje z jej udziałem   <buja_w_oblokach>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 29, 2014, 13:59:25 »

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 30, 2014, 08:31:25 »
Trochę za głośno jest ta muzyka w stosunku do śpiewu Dominiki i niewiele słów można zrozumieć  :)

Przyznam się, że zawsze chciałam usłyszeć śpiewającą Dominikę i parę zdjęć Dominiki było w internecie z dawnych lat, ale bez nagrań, dlatego to bardzo mnie cieszy, mimo że ten dźwięk tak dość słabo jest nagrany  :(

Tak z innej beczki - bardzo ładnie Dominika była na tym koncercie uczesana, w ogóle kocham jej twarz - tyle emocji, w głosie też je było słychać. A głos zupełnie inny niż ten kiedy mówi - taki bardzo delikatny, dziewczęcy wręcz, nie poznałabym, gdyby ktoś mi ją puścił śpiewającą...  <okularnik>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 04, 2014, 19:52:46 »
http://film.wp.pl/id,143100,title,Koszmary-z-dziecinstwa-polskich-gwiazd,wiadomosc.html?ticaid=112d93&_ticrsn=3

Oj, biedna Isia  ;D

Jakiś dziwny głos miała w tym filmiku, ale i tak miło ją zobaczyć po tak długiej przerwie  :)

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 04, 2014, 21:41:18 »
Cokolwiek gorąco robi się w stadle Martusi. ;D

http://rapidu.net/1611147756/Odc-1071-Marta..wmv

Offline qwerty500410

  • You can kiss my decision as it's walking out the door
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 05, 2014, 18:32:04 »
Słuchowisko 'Dwoje na huśtawce'

https://www.youtube.com/watch?v=WsckWRBkJPU
You can kiss my decision as it's walking out the door

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 534
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2014, 18:53:53 »

Offline Marciocha

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 146
Odp: Dominika Ostałowska
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 19, 2014, 16:31:10 »
Już od dłuższego czasu zbieram się żeby coś napisać w tym wątku. Hm...Dominikę pierwszy raz zarejestrowałam w MJM, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a wręcz przeciwnie - nie polubiłam Marty Mostowiak. "Zarozumiała, chrząkająca, wredna baba, że taki fajny gość jak Jacek ją chce." - Myślałam zaślepiona moją fascynacją Robertem Gonerą, dla którego zaczęłam oglądać serial. Pewnie nie lubiłabym sędzi po dziś dzień, gdyby pewnego dnia, ponad 10 lat temu, całkowitym przypadkiem nie ujrzała Dominiki w Teatrze TV pod tytułem "Przestrzeń smutku".
TRAFIŁO MNIE, BARDZO, BARDZO, BARDZO.  <serduszko>
W pewnym sensie się zakochałam i od tego momentu byłam uzależniona od mojej ulubionej aktorki jak od narkotyku, Najpierw objawiało się to oglądaniem wszystkich możliwych powtórek MJM, co w tamtych czasach oznaczało, że w wakacje oglądałam MJM każdego ranka i każdego wieczora, to był szalony czas!
Rzecz jasna później zaczęło się nadrabianie filmografii, oglądanie zaległych i wyczekiwanie na nowe (których na szczęście było sporo) teatry TV. Do tego moja idolka zawsze tak mądrze się wypowiadała, a i na planie MJM pofiglować też lubiła, dla mnie absolutnie genialna mieszanka. ;)
Niestety sielanka w tym związku nie mogła trwać wiecznie. Po pewnym czasie, z roku na rok Dominika zaczęła coraz mniej pojawiać się w telewizji i moja fascynacja także zaczęła stopniowo słabnąć. Dla mnie osobiście serial "Regina" był w jej wykonaniu ostatnim przebłyskiem aktorskiego geniuszu, bo choć bardzo cieszyłam się na spektakl teatru tv "Iluzje", w których występowała to...zawiodłam się, wyczułam fałsz, ale nie było źle...ze strony Dominiki to było po prostu przyzwoite, a to, że ja nauczona doświadczeniem oczekiwałam od niej czegoś więcej to już jest inna sprawa.
Moje gorące uczucie do Dominiki przerodziło się w sentyment.
Sentyment ten z uśmiechem przyjmuje gościnne występy Dominiki w innych produkcjach, choć zauważyłam, że Dominika w gościnie zaczęła się specjalizować w graniu wrednych bab i niestety tę twarz wrednej, wiecznie naburmuszonej baby włożyła na twarz także Marcie Wojciechowskiej - Budzyńskiej. Nie mogę patrzeć na teraźniejsze odcinki, gdzie genialna aktorka wszystko gra jedną miną...NAPRAWDĘ?! :( (No dobra, ma małego + za scenę zazdrości w kawiarni, która wyszła jej genialnie :D)
To Dominika nakreśliła mi drogę moich późniejszych aktorskich fascynacji, zapewniała ucztę mojej duszy przez wiele lat i za to będę jej wdzięczna do końca życia mimo tego, że teraz jestem na nią trochę zła, że nie chce jej się grać, a przecież tak pięknie grać potrafi...nawet w MJM! Ostatnio coś mnie naszło i oglądałam sobie stare odcinki (najpierw wątek tabletkowy, a później Rafałowo - Iwonowo - Mariolowy) i to jak tam Dominika pięknie grała samymi tylko oczami...COŚ ABSOLUTNIE NIE DO OPISANIA.  <zakochany>

Dominiko aktorko - wróć do MJM, nie wstydź się, bardzo ładnie proszę! ;)

PS Idę posłuchać dominikowego słuchowiska - balsam dla duszy.  <buja_w_oblokach>