Autor Wątek: Barwy szczęścia  (Przeczytany 3790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Barwy szczęścia
« dnia: Wrzesień 23, 2014, 16:44:16 »
Kontynuacja poprzedniego wątku :)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2014, 22:09:30 »
Kiedyś widziałam fragment. Duży Ksawery umarł na raka, mały Ksawery choruje na raka. I nawet nie byli spokrewnieni. Normalnie choroby i nieszczęścia chodzą ....stadami.
I jeszcze Kajtuś z prochami biegający przed pociągiem.  :o
Ale Oksana coś wyładniała, że ho ho. Czy ona znowu  zaczyna się kręcić koło Stefana?

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2014, 10:33:46 »
Kiedyś widziałam fragment. Duży Ksawery umarł na raka, mały Ksawery choruje na raka. I nawet nie byli spokrewnieni. Normalnie choroby i nieszczęścia chodzą ....stadami.
Po prostu - "Barwy szczęścia", tytuł zobowiązuje :)
Chyba nie zdarzyło się dziecko urodzone w serialu, które nie miałoby jakichś poważnych chorób.
Iwona rozstała się z Alkiem - ciekawe w czym rzecz, pewnie jej jakiś "młody przystojny" we łbie zawrócił, Alka o zdradę nie podejrzewam. Tam coś z jakimś młodym konowałem było jak Teresa leżała po wylewie, może to kontynuacja?

Kajtek i jego "nowy kolega"? Ech..... ciekawe co za niebieskie piguły cpają...? A ten kolega to też taki konus, Kajtek jakby chciał to by z niego wiatrak zrobił.

Klara i Hubert milusio ostatnio razem wyglądali, więc pewnie kolejne odcinki przyniosą jakiś kryzysik w związku. Tam jakiś wydawca się koło niej szlaja.... no to jesteśmy "w domu" :)

No i jeszcze upośledzony i cofnięty w rozwoju synalek Chowańskiego z nastawieniem "niech mnie stu murzynów... ten teges.... ale muszę być sławny". Na miejscu Chowańskiego to synalkowi bym zęby policzył.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2014, 20:41:47 »
No właśnie jeśli chodzi o młodego Chowańskiego to  w ogóle nie łapię o co mu chodzi. Ale za to widzę, że Kasia Górka odnalazła dawcę spermy (i niedoszłego dawcę innych organów), który pewnie niebawem będzie kimś więcej :)
Poza tym - strasznie dużo nowych wątków  jest. Tak jak życie uczuciowe synalka Walerii. O Jeleniach np. to już chyba całkiem słuch  zaginął? <mysli>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2014, 22:26:18 »
A oni przypadkiem nie wyjechali do pracy za granicę? Dlatego Kostek zamieszkał w ich mieszkanku ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2014, 08:12:44 »
A Kostek to nie siedzi na jakiejś Ukrainie czy gdzieś tam?
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2014, 07:45:12 »
Ja nie wiem, ja Was pytam, bo nie jestem na bieżąco :D
Ostatnio wciągnął mnie wątek Kajtusia - czekam aż mu witaminki zaszkodzą i otrzeźwieje. Taki mundry jest.  :P

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2014, 20:38:48 »
Kariera Malwiny czyli koniec kolejnego małżeństwa. Przemka to siedlisko, on się tam realizuje i takie tam. A wydawało się, że to małżeństwo (z miłości i tak wywalczone) było dla tej dziewczyny zbawienne.
Teraz dostała pracę sekretarki czy asystentki u mecenasa Rybińskiego, pokonując wszystkie pięć innych kandydatek. Nawet rozmawiała po angielsku a klientami Rybińskiego (Rybiński to prawnik, ale klienci chyba dzwonili pogadać o pogodzie...używajac tym samym nieskomplikowanego słownictwa). Poradziła dobie, bo w szkole się trochę uczyła języka i Anglicy byli chwilę na siedlisku...
Co ona właściwie robiła dawno temu, zanim nie zachorowała itd.?

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2014, 08:40:06 »
No tak, żal na to wszystko patrzeć, naprawdę od bardzo długiego czasu ten serial jest tak strasznie smutny, tak przepełniony pesymizmem, nieszczęściami, że aż dziwne.
Rozpad małżeństwa Przemka i Malwiny szczególnie smuci, bo pamiętamy dobrze jak bardzo starali się być ze sobą, jak walczyli o ten związek - a teraz nagle koniec. Bo "kariera". Tak, wiem, scenarzyści na siłę naciągnęli kolejny wątek, żeby "się działo" - tylko czego to ma być zaraz coś złego? Dziwna jak dla mnie tendencja.
Bo jak "NaDo", "eMka" mają nieraz wątki optymistyczne, nawet o dziwo jakieś sceny z humorem, do pośmiania się - to "BarSzcz" to w kółko zdrady, choroby, rozwody i tak w kółko. Myślałem, że tytuł zobowiązuje...

"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 08, 2014, 21:36:53 »
No i się Kajtuś doigrał. Teraz wszyscy będą zaszokowani, to taki grzeczny chłopiec tylko rodzice mu życie skomplikowali :ysz:

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 03, 2015, 21:43:59 »
Czy ktoś jeszcze ogląda serial?
Niezły popis dała pijana Marta w TV. To było bardzo zabawne ;) Choć jej kariera się w tym momencie posypała.

I gdzie jest Waleria? :(
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>