Autor Wątek: Przyjaciółki  (Przeczytany 9756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2015, 20:39:30 »
I chyba jest coś w tym co mówiła Zuza - Inga się boi, że znowu straci ojca.
Ale nie poszedł z obcą babą, a z jej przyjaciółką, więc takie tłumaczenie jest durne. W dodatku zrobili ładne wprowadzenie, gdy Zuza zwierzała się dziewczynom, że się w końcu zakochała, więc mając to w pamięci Inga powinna zachować się jak na dorosłą kobietę przystało. Miłość nie wybiera, poznali się przypadkiem, zaiskrzyło, przecież Zuza nie zrobiła tego specjalnie, bo dla niej to też nie jest jakaś wyjątkowo komfortowa sytuacja. Dla mnie to wszystko jest zdecydowanie przekoloryzowane i niepotrzebnie robi się z tego temat na 3/4 sezonu.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 02, 2015, 22:52:20 »
Od kiedy to policja rozwozi do domu pijane babki po imprezie? Groteskowa scenka.

Ciąża Patrycji. To naprawdę chamskie posunięcie scenarzystów. Dali jej w końcu zajść w ciążę, ale jeśli urodzi - nie przeżyje. No naprawdę cudowne posunięcie.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 09, 2015, 18:03:48 »
Myślę, że całkiem możliwe, że Patrycja umrze, ale zobaczymy.

W każdym bądź razie Zuza mnie zaskakuje. Niezwykle dyplomatycznie poinformowała Dorotę o zamiarach Łukasza w stosunku do niej, ale jak widać podziałało i wyznanie Dorotki bardzo mi się podobało : "nie wiem, co zrobić z tym popieprzonym zakochaniem". Nawet i ją dopadło. Bardzo pozytywna postać.

Zuza za to oświadcza się dziadkowi, ma najlepszy wpływ na Kate i w dodatku, gdyby miała teraz wybrać to wolałaby, żeby dziecko przeżyło. No i scena z Dagmarem - piękna! Uwielbiam te jej "pocące" się oczy. Fajnie popatrzeć na zupełnie ludzką Zuzę.


"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 20, 2015, 10:10:47 »
Jeśli postać Patrycji zostanie uśmiercona, to serial upadnie i kolejne sezony się nie pojawią, jak podejrzewam. Patrycja to wg mnie najlepsza postać w serialu. Mniej by mi było szkoda Ingi, Zuzy czy Anki. Braku Ingi wcale bym nie odczuła, bo jej wątek jest nijaki. Anki by mi było bardziej szkoda, bo mam jeszcze nadzieję, że pojawi się Krzysiek i się z nim zwiąże. Zuzy byłoby mi szkoda najbardziej, zaraz po Patrycji, bo też wnosi do serialu sporo życia. Wychodzi na to, że to Inga powinna zostać uśmiercona, a nie taka fajna postać jak Patrycja. Ja protestuję... Mam nadzieję, że to się wszystko dobrze skończy, nawet jeśli (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć) nie donosi ciąży, to zostanie jej jeszcze Bianka (czy Blanka?), którą zaadoptują.

Co do romansu Zuzy - tak bardzo do niej nie pasuje, że powoli zaczynam mieć dość tego wątku...

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 05, 2015, 20:36:38 »
Gdzieś czytałam, że postanie kolejny sezon, nie wiadomo czy z Patrycją czy bez Patrycji. Uważam, że skoro aktorka ma w planach odejście z serialu to i serial powinien zostać zakończony z klasą i happy endem w każdym wątku, zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
Dla mnie najbarwniejszą postacią jest Zuza, która przeszła ogromną metamorfozę, kiedyś nikt by nie pomyślał, że taka pracoholiczka będzie w stanie zrezygnować z pracy i wyjechać z ukochanym, swoją drogą tworzy wspaniały związek z ojcem Ingi  <serduszko> jak ja lubię takich dojrzałych facetów  <rumieniec> a Zuzie jednak należy się po tych wszystkich niepowodzeniach miłość, szczęście, szkoda tylko, że Wojtek zniknął tak bez śladu...
Jeżeli chodzi o Ankę to cieszę się, że jednak rozstała się z tym chłopakiem, najlepiej jakby ponownie pojawił się Krzysio w jej życiu  <zauroczony> wtedy byłaby w siódmym niebie!  <rumieniec>
Nie mogę powiedzieć, że wątek Ingi mnie nie interesuje, bo skłamałabym, zwłaszcza, że w końcowej scenie kiedy to Inga widziała Szymona całującego się z inną laską zainteresował mnie strasznie! Bardzo jestem ciekawa kto to jest i po jaką chorobę oświadczał się Indze i planuje z nią ślub skoro kogoś ma na boku? Bo tak przecież wyglądało po tym pocałunku, to nie mogła być jakaś ni z gruszki ni z pietruszki wyrwana osoba  <haha>
Tak czy inaczej czekam na wrzesień i na kolejny sezon!  <rumieniec>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 11, 2015, 23:40:09 »
Właśnie nadrobiłam ostatnie odcinki sezonu bo zawsze w czwartkowe wieczory coś mi wypadało i nie mogłam oglądać na bieżąco :P

Decyzja Patrycji... Hmmm. Obym ja nie musiała takiej nigdy podejmować. Na początku byłam zła. I na nią i na jej przyjaciółki bo byłam przekonana, że jeśli pozostanie przy ciąży to czeka ją pewna śmierć. A tu wychodzi, że niekoniecznie. Chociaż jest nieco nierozsądna. Wkurzyła mnie scena, w której zagroziła Michałowi rozstaniem. Nie dziwię się, że facet się zwyczajnie martwi i robi jej wymówki. Powinna go zrozumieć, a nie robić z siebie egoistkę. Bo ja, ja, ja, jestem najważniejsza, ja jestem w ciąży, ja mogę umrzeć, innych mam teraz w dupie. Powinna się cieszyć, że ma przy sobie kochającego faceta i dmuchać na zimne, a nie urządzać sobie tańce, kiedy już jej się robiło słabo. Nie ma piętnastu lat, nie jest głupią nastolatką, zbyt długo starała się o dziecko i powinna bardziej uważać. Również nie chcę, by umierała bo serial bez niej dużo straci.

Anka... Bardzo dobrze, że to już koniec tego jej związku. Maciek zachował się strasznie dojrzale podczas rozstania. Fajny facet, pomógł jej i tyle. Jak wiadomo nigdy tej parze nie kibicowałam i cieszę się, że już nie będę musiała ich razem oglądać. Nie chcę Anki z Pawłem, ale nie chcę też z Krzyśkiem. Za duży dziad z niego :P Mam nadzieję, że pojawi się ktoś zupełnie nowy, w 100% do niej pasujący.

Inga. Ostatnia scena STRASZNA! Nawet nie chcę myśleć co ona czuła w tym momencie. Swoją drogą niezły palant z tego Szymonka. Tak o Ingę walczył, spławił byłą żonę, oświadczył się i zdradza. Pięknie. Nie wiem po co mu ten ślub, pewnie odwaliłby Indze jakiś numer przed samą ceremonią więc dobrze, że go ubiegnie.
Choć te ich rozmowy przed ślubem, fochy, sprzeczki, naprawdę zaczęły mnie nudzić i stwierdziłam, że oni również do siebie nie pasują.

Dorotka przeginała. Miałam nadzieję, że Zuza ją postawi do pionu. Trochę pomogło, choć po skoku i wywróceniu się przed samochodem Łukasza myślałam, że ten pogoni ją w diabły. A tu proszę. Mam nadzieję, że się Dorotka teraz uspokoi i nie będzie taka narwana.

No i na koniec Zuza. Moja wisienka na torcie. Szkoda, że złożyła wymówienie. Myślę, że każdy szef udzieliłby jej urlopu bezpłatnego. Nie wyobrażam sobie również jak mogłoby (nawet przez pewien czas) nie być jej w serialu. Fajna przemiana, naprawdę kobieta dojrzała, szkoda, że nie za sprawą Wojtka.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2015, 17:25:02 »
I jak nowy sezon?

Bo ja bardzo się cieszę, że Zuza rozstała się z Jerzym :) Bo w tej parze podobała mi się jedynie Zuza i to jak rozkwitła w miłości. Cudownie, że wrócił Wojtek  <serce> I jak to dobrze określiła matka Zuzy - Jerzy to piernik z bitą śmietaną, a Wojtek to chleb.
Piernik...  <haha>

Inga z nowym kolegą bardzo na plus. Znaczy... Mam nadzieję, że coś się z tego urodzi bo mając na względzie wydarzenia z odcinka, który zostanie wyemitowany w czwartek - trochę przez niego będzie miała problemów i ja bym nie chciała go oglądać.

Pati i Michała nie ma co komentować - dziecko całe i zdrowe, mama również - będzie dobrze.

No i Anka. Fajny ten wdowiec, który się koło niej kręci, nie wiem co jej się w nim nie podoba.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 05, 2015, 12:26:32 »
Ostatni sezon bardzo mi się podobał, szczególnie wątek Patrycji dostarczył mi sporo wzruszeń i emocji. Co do Jerzego i Zuzy, to początkowo byłam również zadowolona z pojawienia się Wojtka, ale gdy okazało się, że ma żonę, sporo stracił w moich oczach. Cieszę się, że nie wyszło mu z Zuzą, bo sądzę, że by się przy nim "marnowała". Jerzego polubiłam z powodu reakcji na zdradę Zuzy, zachował się z klasą - nie sądziłam, że facet jest do tego zdolny. :P
Inga i jej zawirowania uczuciowe- trochę za bardzo się wahała, ale dzięki temu, nie podała się nowemu facetowi na wyciągnięcie ręki. 

Za to niezmiernie ciekawi mnie, jak się potoczą losy Julki, Anki i Pawła. Może tu wszystkich zaskoczę, ale życzę im powodzenia.<niecierpliwy>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Przyjaciółki
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 26, 2015, 20:55:46 »
Paweł się zmienił... Zaczął doceniać Ankę, zresztą ona dzięki temu rozwodowi stanęła na nogi i uwierzyła w siebie. Nie zaskoczyłaś mnie, bo również życzę im powodzenia. Sto razy wolę Ankę z tym odmienionym Pawłem niż Ankę z Maćkiem ;)

Zuza z Jerzym. Generalnie sama Zuza w tym związku mi się podobała. Miło było ją widzieć szczęśliwą i zakochaną. Jerzy jednak do tej układanki nie pasował. Nie chciałabym jednak, żeby zginął.

Inga i Bartek? Bo chyba tak ma imię jej nowy narzeczony - znośnie. Pozytywnie, ale jakoś bez fajerwerków.

Grzesiek mnie zawiódł, ale to temat rzeka.

Czekam na nowy sezon ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>