Autor Wątek: Lekarze  (Przeczytany 25874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Lekarze
« dnia: Listopad 16, 2013, 19:04:08 »
Kilka ostatnich postów:
Po odcinku 12...
Spoiler
Najpierw odnośnie tego, co mnie najbardziej w serialu interesuje, czyli Eli i Krzyśka. Przyznam, że spodziewałam się czegoś gorszego, ale nie było aż tak źle jakby wskazywało na to streszczenie ;). Ot po prostu Ela najpierw po raz kolejny go spławiła na parkingu, a potem wkurzając się na Krzyśka o wspólny wypad z jej synem i niby mówiąc o weekendowych planach Janka i Florczyka (a tak naprawdę mając na myśli ich znajomość - przynajmniej ja tak to zrozumiałam), stwierdziła, że "to nie jest dobry pomysł". Akurat jeśli chodzi o Janka to jestem w stanie trochę Elę zrozumieć - Krzysiek nie powinien go zabierać bez jej zgody, tym bardziej, że akurat jazda konna to nie jest jakiś super bezpieczny sport. Owszem  nie planował tego, chciał dobrze i cały ten wypad wyszedł spontanicznie, ale jednak powinien był ją zapytać. Tylko, że moim zdaniem tutaj wcale nie o Janka chodziło... Ela się miota, w scenie w ogrodzie najlepiej widać jakie targają nią emocje; chciałaby tylko się zwyczajnie boi i szuka miliona pretekstów, żeby nie pozwolić sobie na to uczucie. Bo tak naprawdę jej i Krzyśkowi nie stoi nic na przeszkodzie - oboje są wolni, mają ugruntowaną pozycję zawodową, nie ma tutaj obawy jak np. w przypadku Basi i Leona, że ktoś chce kogoś wykorzystać, żeby zrobić karierę. W przypadku Eli problemem jeszcze mógłby być Janek, ale "jak na złość" ten akurat polubił Krzyśka i Bosak nie może się nim zasłonić. Fajnie, że Krzysztof otwarcie jej powiedział, że "chce z nią być", wcześniej Ela zarzucała mu tchórzostwo, a teraz jeśli ktoś tchórzy to akurat nie on... Sympatyczne sceny Krzyśka z Jankiem w domu i stadninie, liczyłam na to, że się polubią i na szczęście tak się stało. Mama Eli też chyba zachwycona, ale to akurat norma, mam wrażenie, że jej się podoba każdy facet, który mógłby zostać ewentualnym partnerem jej córki :D. Okazało się też, że Natasza znała Florczyka w młodości, więc chyba nie był jakąś przelotną miłostką Eli, skoro bywał u nich w domu. Cieszy mnie ponowne pojawienie się Janka, to fajny chłopak, choć problematyczny :P. Urocze były jego sceny z matką, szczególnie jak Ela go przepraszała ;) Czekam z niecierpliwością na sceny Eli i Krzyśka w 13 odcinku, mam nadzieję, że najpierw nam pokażą jakąś szczera rozmowę między nimi, w której sobie wszystko wyjaśnią, a dopiero potem będzie ta romantyczna kolacja :).

Co do innych wątków to ciągle się zastanawiam się kiedy wyjdzie na jaw mataczenie Izy. Ta kobieta mnie przeraża, jest naprawdę ogarnięta ogromną żądzą zemsty, skoro posunęła się do takich kroków żeby pogrążyć Piotra. Nie żal mi akurat zbytnio Wanata, ale Iza totalnie przegięła. Rozumiem poczucie krzywdy, ból po zdradzie, ale ona być może zrujnowała mu całą karierę. I jeszcze jak cudownie udaje troskliwą żonę, samochód będzie sprzedawać żeby było na kaucję...

Toruń jest jednak dość mały ;) - nauczycielka syna Jivana trafiła akurat do Coperniusa, Gajewski jej pomógł i problem z synem chyba został ostatecznie rozwiązany. Całkiem niezły wątek medyczny - pokazuje jaką cenę można czasem zapłacić, za z pozoru niegroźną operację "kosmetyczną". Urocze sceny Alicji z Beatą i z tatusiem na tarasie - "wróć, bo ją uszkodzę" :D. Wątku Alicji i Maksa, i powrotu Ali do męża jakoś nie kupuję. Nie wyobrażam sobie po prostu jak można wybaczyć coś takiego.
Spoiler
Moim zdaniem Krzysztof przecież w ogóle nie pozwolił jej nic powiedzieć więc i o odrzuceniu nie ma chyba mowy :) a widać było ewidentnie że miała baaaardzo mieszane uczucia. Z jednej strony ewidentnie chce ale z drugiej coś ją powstrzymuje.... mam nadzieję że w tym ostatnim odcinku sezonu coś się jednak w ich wątku wyjaśni :D
A co do Ali i Maxa to to jest już tak naciągane że ja tego nie kupuje.... Fantazja zbyt mocno poniosła scenarzystów ;)
Spoiler
Moim zdaniem Krzysztof przecież w ogóle nie pozwolił jej nic powiedzieć więc i o odrzuceniu nie ma chyba mowy :) a widać było ewidentnie że miała baaaardzo mieszane uczucia. Z jednej strony ewidentnie chce ale z drugiej coś ją powstrzymuje.... mam nadzieję że w tym ostatnim odcinku sezonu coś się jednak w ich wątku wyjaśni :D
A co do Ali i Maxa to to jest już tak naciągane że ja tego nie kupuje.... Fantazja zbyt mocno poniosła scenarzystów ;)
Spoiler
A mnie się  wydaję, że Krzysztof dał jej powiedzieć to co chciała. Ona powiedziała co miała do powiedzenia, że jej się to nie podoba i, że to nie jest dobry pomysł. On też powiedział jej wszystko co chciał, nikt sobie nie przerwał, nie wchodził w zdanie. Ona poprostu nie może się zdecydować...
Również widziałam jakie uczucia nią targały:) Mam tylko nadzieję, że w 13 odcinku będzie więcej scen z ich udziałem oraz ,że tym razem to Ela będzie za nim chodziła i próbowała mu wyjaśnić co było tak naprawdę, powodem jej niezdecydowania. Baaardzo liczę na jakąś szczerą rozmowę , no a potem oczywiście na romantyczna kolację  <na_poduszce>

Co do reszty odcinka...wątek Ala ,Maks...kurde tak fajnie był prowadzony, w pierwszym sezonie oglądałam ich z przyjemnośćią. Dzisiaj musze powiedzieć, że ich relacje interesują mnie najmniej w tym serialu:( szkoda.
Nareszcie zostali pokazani nam Leon, Beata i Alicja...super wątek .Taki rodzinny ,nie wymuszony;)
Ogólnie cały odcinek zaliczam do naprawdę dobrych ;).
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131115/GWIAZDY_PLOTKI/131119674&sectioncat=photostory2
kilka fajnych filmików na temat nowego sezonu lekarzy! już nie mogę się doczekać wiosny!!!  <skacze>

To na początek odnośnie filmiku ;) nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo już niby w tym sezonie miało coś więcej się u nich dziać, chociaż w sumie to i się działo, ale ja chyba liczyłam na więcej ich wspólnych scen, na jakąś rozmowę, na wyjaśnienie sobie dawnych żali, a tutaj było zaledwie włącznie ze sceną z 12 odcinka 3 urocze momenty, no ale dobre i to. <haha> Zobaczymy co przyniesie nam kolejny sezon, ja jednak wolę nie nastawiać się na jakieś uniesienia i później byś rozczarowana, wolę jednak się zaskoczyć, tak jak podczas wyjazdu na targi.  <zauroczony>

Natomiast jeżeli chodzi o 12 odcinek, to no cóż...
Spoiler
Cieszę się, że Ala zostaje, cieszę się, że nie nalega na Maksa, że go nie przyciska i daje mu czas. Ucieszyłam się z tej ich ostatniej sceny, podczas której powiedziała, że wraca do Torunia i że zawsze jest, Maks właśnie teraz potrzebuje takiego wsparcia. ;)
Ale kurde, nie podobała mi się scena w której ona pobiegła do jego mieszkania, co to miała być za rozmowa o czymś tam co kupiła Olga? Momentami miałam wrażenie, że Maks kochał ją, kochał Olgę a nie Alę. Rozumiem, że jest mu ciężko, że został sam z dzieckiem, ale kurde wydaje mi się, że powinien jakoś powstrzymywać się przy Alicji o takim gadaniu o Oldze, mimo wszystko jednak.

Podobają mi się teraz stosunki Beaty i Alicji  <rumieniec> kto by pomyślał, że na początku się nienawidziły, ba! Beata gdyby mogła to by Ali wydrapała oczy. <haha> A teraz proszę jak uroczo, jak prawdziwe siostry.

Piotr, Iza i cała ta afera, jest ciekawie! Nawet bardzo. Mimo wszystko szkoda mi Piotra, nie popełnił żadnego błędu, nie zrobił krzywdy tej kobiecie, tylko uratował jej życie, a teraz Iza - jego własna żona obraca wszystko przeciwko niemu, przykre. Ale jednak z drugiej strony Piotr na jakąś zemstę zasłużył (może nie na aż tak okrutną, ale na jakąś na pewno) mógł powiedzieć Izie, że jej nie kocha po tym jak wróciła z odwyku, mógł wnieść pozew, mógł ją zostawić, a on tymczasem zgodził się żeby ona zamieszkała z nim, żeby spróbowali być ponownie razem, przy czym non stop ją okłamywał i notorycznie zdradzał. Rozumiem, że każdy zasługuje na prawdziwą miłość, że każdy zasługuje na szczęście, ale mimo wszystko on krzywdził nie tylko Izę, ale również i tą lekarkę, która tak na dobrą sprawę była na każdo jego zawołanie, była w nim zakochana. A ja momentami poważnie zastanawiałam się czy Piotr kocha którąś z nich, czy po prostu nie może zostawić żony bo bycie z nią jest wygodne a i oficjalnie nie może związać się z tą lekarką (no bo ma żonę!) a sypianie z nią też jest fajne i nie potrafi z tego zrezygnować.

Spoiler
Ela i Krzyś, nic a nic się nie poprawia. Ona nadal go odtrąca, on robi wszystko, żeby być blisko niej, nawet powiedział jej prosto w oczy, że chce z nią być<serduszko> Mam nadzieję, że po tym Ela poważnie zastanowi się nad ich relacją, nad tym co kiedyś ich łączyło, co teraz ich łączy i co może być później. Swoją drogą bardzo podobały mi się sceny Janka i Krzyśka, widać, że naprawdę dobrze się dogadują (i dobrze!) może jakoś Janek będzie interweniował i coś zrobi w tej kwestii. ;D

Offline mati

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2013, 18:34:34 »
Po 13 odcinku....

Spoiler
Najpierw (dla mnie ) naważniejsze, czyli Krzysiek i Ela. Ogólnie 2 pierwsze sceny z ich udziałem mnie urzekły. Widać ,że Ela coraz bardziej się przekonuje, Krzysiek nie naciska, co również jest wielkim plusem!  Niestety powoli rozwija się ta miłość, bo Bosak ma wątpliwości, ale już w tych scenach było widać, że jest coraz bliżej podejścia decyzji. Urzekły mnie też baaaaardzo ,miny Krzysia jak z nią rozmawia  <zakochany> i przygotowania Eli do kolacji, widać było, że jest przejęta <zakochany> . Sielanka oczywiście nie może trwać długo....bo Ela znowu ma do niego pretensie..ale on (jak dla mnie) nic nie zrobił !!.Z jego ust nie padły konkretne słowa "tak Tadeusz popre kandydature twojego syna". Krzysztof zna młodego Karkoszke i wie ,że jest świetnym fachowcem i powiedział to na głos, ale nic więcej. Ostatni scena z ich udziałem była dla mnie poprostu śmieszna. Elżbieta jak rozwydrzony bachor idzie do kąta! Co scenarzyści zrobili z jej postacią.!? Z poważnej, pewnej siebie kobiety...niezdecydowana małolate. Uwielbiam tę postac i jest mi strasznie przykro ,że tak ją postanowili przedstawić :-[ Generalnie zakończenie ich wątku na koniec sezonu, beznadziejnie! Jak by zakończyli jakims pozytywnym akcentem, to na pewno czekała bym z dużo większym wyczekiwaniem niż teraz  <zniecierpliwiony>

Co do odcinka... Bardzo mnie cieszy ,że wrócił Filip,lubię postać Beaty:) I fajnie to rozgrywaja..licze na coś więcej z ich srony!!!
Basia i Leon świetna para, coraz mniej wierze w to ,że lekarka chce go wykorzystać...Bardzo mi sie podobaja razem! I Karkoszka jak wchodzi do gabinetu Leona i ich widzi hahaha <serduszko>
Słodcy też byli Orda z Sylwią...fajnie, że ona go tak wspiera i mu pomaga.
Alicja i Maks..hmmm ten wątek..no cóż ,niby główna para, ale mnie już nie przekonuja:( Fajnie , że są razem itp. ale jak dla mnie to już przesadzili z tymi rozstaniami i powrotami. ;/
No i oczywiście ten wypadek! no comment!
Ogólnie odcinek sielankowy...wyłączając ostatnia scene Krzyisa i Eli i wypadku. Nie zostało nam nic innego jak czekać do..marca:( 
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 20:47:27 wysłana przez mati »

Offline inzigia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2013, 23:33:52 »
Kilka świetnych opowiadań o Eli i Krzyśku:
http://doctor-in-my-head.blog.pl/

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2014, 17:33:26 »
"Lekarze" bez Pawła Małaszyńskiego

No to świetnie, wspaniale naprawdę ::) Już dawno Małasz wkurzał mnie ze swoimi decyzjami, gdy często argumentował je tym, że rola mu się znudziła, że nie jest wcale podobny do bohatera, z którym ludzie mylą go na ulicy. Tym razem szkoda o tyle, że zrezygnował z grania w serialu w takim momencie (Ala zostanie sama z dzieckiem Maksa?), w dodatku odchodzi główna męska postać, lubiana przeze mnie. Ciekawe jak scenarzyści mądrze z tego wybrną i kto nowy pojawi się w życiu doktor Alicji :P

Offline inzigia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2014, 21:38:04 »

Offline mati

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2014, 23:40:59 »

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2014, 20:57:48 »
"Lekarze" bez Pawła Małaszyńskiego
Wcale nie zdziwiła mnie jego decyzja. No cóż szkoda i tyle. Myślałam, że po tych wszystkich zawirowaniach i przeszkodach Ala z Maksem użyją troszkę małżeńskiej sielanki, myliłam się. Trudno.
Jednak mimo wszystko jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy Ali, z pewnością ktoś nowy u jej boku musi się pojawić, może Piotr?  <zauroczony>

Offline inzigia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2014, 20:09:37 »
Zwiastun. Fajne sceny E i K <serduszko> i ogólnie się ciekawie zapowiada :).
http://lekarze.tvn.pl/zwiastun-ramowkowy,1172876,v.html

Offline mati

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2014, 19:14:57 »
w ten weekend DDTVN pojedzie na plan lekarzy i odbędą rozmowę z Danutą Stenką i Piotrem Polkiem

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/weekend-z-wizyta-w-nowym-jorku-u-zuzy-bijoch,114312.html

NA filmiku ,który jest w załączonym powyżej linku nic o naszych nie ma, dopiero pod nim można znaleźć zapowiedź wywiadu .

 <skacze>

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2014, 19:33:45 »
I to jeszcze taka tematyka rozmowy...ho, ho, zapowiada się super! :) Ciekawe ile odcinków upłynie nim Elżbieta przekona się do Krzysztofa, bo po finałowym odcinku poprzedniego sezonu jakoś wątpię, że nastąpi to już w pierwszym odcinku. A szkoda, szczególnie że już naprawdę mało czasu zostało do prapremiery tego odcinka na tvnplayer  <serduszko>

Offline inzigia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2014, 10:45:31 »
Zawartość jakoś zbytnio nie cieszy.... Choć muszę przyznać, że Stenka z Polkiem są razem uroczy <zauroczony>
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/jak-stare-dobre-malzenstwo,114497.html

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2014, 10:01:11 »
A ja przypominam, że już dzisiaj o godz. 21:00 na tvnplayer można obejrzeć przedpremierowo nowy odcinek "Lekarzy" :) A oficjalna premiera serialu na antenie TVNu - już za tydzień o godz. 20 <3

Offline inzigia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2014, 16:19:48 »
Oglądał ktoś już? Jak wrażenia?
Spoiler
Nigdy nie kibicowałam Alicji i Maksowi, a za Kellerem też nie przepadałam, ale jednak sposób w jaki pożegnano go w serialu pozostawia spory niedosyt. Odchodzi główna męska postać i co? Na wszystko zostają poświęcone jakieś 2-3 minuty? Trochę słabo... Nie ubolewam nad tym zbytnio, bo dzięki temu pokazano nam więcej z życia innych bohaterów, ale mimo wszystko powinni jednak poświęcić na tak istotne wydarzenie trochę więcej czasu antenowego. Od zakończenia 3 sezonu akcja przeskakuje o jakieś kilka tygodni (3-4? więcej?). U Leona i Basi nadal sielanka, Torzewska robi mu już nawet śniadanie do pracy, choć według Krzyśka te kanapki to "bida" xD. Niby ich lubię razem, ale dalej się do końca nie umiem przekonać.... Elżbieta nawet nie ukrywa, że nie potrafi zaufać młodemu Karkoszce. Z pomocą Michałowi przychodzi trochę Krzysiek, który akurat wie najlepiej jak ciężko jest zyskać / odzyskać zaufanie Boskiej ;). No i właśnie, to co mnie od początku interesuje najbardziej - Ela i Krzysiek już wyszli na prostą po komplikacjach w ostatnim odcinku, Krzysiek zaprasza ją na spacer i wino, na co Elka odpowiada przeuroczym uśmiechem  <serduszko>. Szkoda, że nam tego nie pokazali, no ale cóż... Patrząc na nich zastanawiałam się, czy to ciągle te ich podchody czy już normalny związek? Obstawiam jednak to pierwsze, niby się już wydają w miarę śmiali, ale jednak nie wyglądają jeszcze na taką typową parę, zresztą chyba za mało czasu minęło, żeby się to mogło jakoś bardzo rozwinąć. I mam taką nadzieję, że takie prawdziwe początki ich związku jeszcze przed nami i zobaczymy je już niebawem na ekranie. Szkoda mi mimo wszystko Wanata, to jest naprawdę dobry lekarz, a cała kariera mu się sypię przez intrygę na pozór kochającej żony... Ciekawe kiedy to wyjdzie na jaw? Beata i Filip jakoś mnie mało interesują, chociaż fajna scena z tą karetką. Młody Karkoszka mi się w sumie spodobał - konkretny, ambitny, chwilami też wręcz niemiły, ale ogólnie dość ciężko go rozgryźć, sztywniak taki raczej i na pewno nie ma luzu tatusia xD. Oczywiście po raz kolejny okazało się, że bez Alicji Copernicus nie ma racji bytu ::), wpadła na chwilę i od razu zdiagnozowała poprawnie pacjenta i dała popis na sali operacyjnej... Swoją drogą, ciekawe czy jej rozmowa z odjeżdżającym Karkoszką będzie mieć jakieś konsekwencje dla Nowaka?
Moim zdaniem odcinek całkiem niezły, ciekawie się zapowiada ta operacja domino i w ogóle czekam na rozwój wypadków, najbardziej między Elą i Krzyśkiem oczywiście ;).
Na drugie? - Celina ;D


Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2014, 17:19:22 »
Oczywiście, że oglądałam! :)

Spoiler
A moim zdaniem sposób w jaki "pożegnano" postać Maksa - jest odzwierciedleniem stosunku Pawła Małaszyńskiego do serialu. Zrezygnował tak naprawdę z powodu kaprysu, łaskawie zgodził się na udział w jednym odcinku - widocznie albo sam nie chciał mieć więcej scen, albo twórcom nie opłacało się więcej płacić aktorowi, który tylko gościnnie pojawia się w IV sezonie. Sam odszedł nagle i bez sentymentów, więc i tak pożegnano się z Kellerem. Ja nie żałuję - te sceny i tak były ładne, symboliczne i wzruszające. Tyle mi wystarczyło.

Co do Elżbiety i Krzysztofa...moim zdaniem pokażą ich wspólny wypad, w końcu w kolejnym odcinku jest kontynuacja tego przypadku z nerkami, więc wątek nie jest tak do końca urwany. Podejrzewam nawet, że scena ze zwiastuna (ta jak wracają z Krzyśkiem podpici do domu Bosak) to będą właśnie po tym winku :) Przynajmniej taką mam nadzieję! I oczywiście to nadal są podchody, a z tego co Stenka i Polk mówili w wywiadach - Ela z Krzysztofem raczej w takim normalnym związku nie będą, ich relacje stale będą się zmieniać: raz będzie lepiej, a potem znowu gorzej.

Nie mogę się jakoś przekonać do nowego ordynatora. Zupełnie mnie ta postać nie zainteresowała i przyznam się szczerze, że póki co chyba będę przewijała sceny z jego udziałem - podobnie jak z Sylwią i Ordą, odkąd Daniel się rozpił jakoś przestała mnie ta para interesować. A co innego Basia z Leonem - przeurocza parka, bardzo ich razem lubię, a wczorajsze dogadywanie Leonowi przez Elę i Krzyśka było naprawdę zabawne :D Czyżby byli zazdrośni, że Jasińskiemu tak się układa? :D

Offline inzigia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2014, 17:55:16 »
Justek, może i masz rację...
Spoiler
...może rzeczywiście takie pożegnanie wynikło ze stosunku Małaszyńskiego do produkcji, więc zdecydowali, że nie będą się bawić w zbytnie sentymenty. Oczywiście, że lepiej, że obyło się bez zbędnego patosu, ale jednak mi osobiście czegoś brakowało...

Co do wypadu Eli i Krzyśka to odniosłam wrażenie, że ten wieczór na który się umawiali już minął, a potem akcja poszła do przodu jeszcze o kilka dni. Ale scenarzyści aż tak wnikliwie na pewno nie analizują, więc oby było tak jak mówisz i w kolejnym odcinku zobaczymy ich spacer i wspólne pijaństwo :D. I pewnie masz rację, w końcu Stenka sama powiedziała, że ta ich relacja to taka sinusoida... ale mam nadzieję, że będą chociaż ze 2-3 odcinki jakiegoś ich wspólnego szczęścia i względnej stabilizacji :). I kto wie, może Krzysiek jest rzeczywiście zazdrosny, że Elka mu nie robi 'bidnych' kanapek ;D.